Talizman wiedzy

Talizman wiedzy Czeka cię matura, test gimnazjalny, a może wreszcie chcesz zdobyć prawo jazdy? Zacznij tworzyć talizman, z którym potem wszystko zdasz wręcz śpiewająco!

Ferie już się, niestety, skończyły. Zanim się obejrzymy, wizja zbliżających się w zawrotnym tempie egzaminów do gimnazjów, liceów, i, oczywiście, matury będzie spędzać nam sen z powiek, stresować i w ogóle… I jak w takich warunkach się uczyć?

Można wspomóc się akumulatorem informacyjnym, czyli tradycyjnym… talizmanem wiedzy. 1 marca będzie świetna okazja, by go przygotować, gdyż Słońce znajdzie się w sekstylu z Plutonem, a potem w trygonie z Saturnem. Oba te aspekty się znakomicie  uzupełniają, dzięki czemu wzmaga się ambicja, silna wola, no i oczywiście umiejętność uczenia się. Talizman zrobiony w tym terminie będzie miał najlepszą jakość. 

To niezwykłe, nie bójmy się tego słowa, urządzenie, wykorzystuje właściwości kryształów do gromadzenia i porządkowania informacji. Ale talizman wiedzy to także generator emocji i... szczęścia. Inaczej mówiąc – magiczny artefakt, który podczas egzaminów uspokoi, pomoże w koncentracji oraz podsunie odpowiednią porcję wchłoniętej wiedzy. Uwaga, jeśli po prostu postawisz go na książce, nie zadziała. Wiedza musi najpierw przejść przez twój mózg!

Nie można go też stworzyć w jedną noc. Aby skorzystać z talizmanu, najpierw trzeba zrobić odbiornik, a potem ładować go informacjami i emocjami przez co najmniej kilka tygodni. 

reklama
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »


x
Kalendarz