Bogactwo od słońca - magia przyciągająca pieniądze

Wykorzystaj szczególną energię promieni wiosennego słońca,  żeby przyciągnąć pieniądze!

Moc kwiatów

Weź kartkę papieru w żółtym lub złotym kolorze i połóż ją w nasłonecznionym miejscu. Postaw na niej szklankę z wodą, umieść w niej mały kamień. Wieczorem zapal złotą świecę i ulubione kadzidło, wyjmij kamień z naczynia i połóż na kartce razem z nasionkami lub cebulką wiosennej rośliny (tulipanem, żonkilem, pierwiosnkiem itp.).

Zmocz palce wodą i wypowiedz słowa: „Niech siła słońca wypełni moje życie. Niech moje wysiłki i plany przyniosą mi bogactwo i powodzenie. Niech moja moc i zasoby wzrastają tak jak ta roślina”.

Na odwrocie kartki napisz cel finansowy, jaki chcesz osiągnąć w tym roku. Zawiń kamień w tę kartkę i włóż na dno doniczki lub do dołka w ogrodzie. Przysyp go ziemią i połóż nad nim nasiona lub cebulki roślin. Znów przysyp ziemią i podlej wodą ze szklanki. Poczekaj, aż roślinka wyrośnie. Troskliwie jej doglądaj, bo symbolizuje ona Twoje wzrastające bogactwo.

reklama


Daj, a dostaniesz

Wzorem bogaczy przeznacz część zarobku na cele charytatywne. Taki prezent poprawi twoją finansową energię. Bo przecież pieniądze to nic innego jak energia, podobnie jak światło słońca.

 

Kąpiel w pieniądzach

Do sporej miski wrzuć garść monet i wlej wodę. Postaw rano przy oknie tak, aby padało na nią słońce. Wieczorem umyj w tej wodzie twarz i dłonie lub dolej ją do wody w wannie i zażyj kąpieli. Nie używaj przy tym mydła. Wyjmij monety z miski i włóż do portfela.

 

Czas na porządki

Najprostszym sposobem na uregulowanie swoich spraw finansowych są wiosenne porządki w portfelu. Wyrzuć wszystkie paragony, kwity, notatki z telefonami, listy zakupów. Niech zostaną tylko karty bankowe, dokumenty, pieniądze i zdjęcia bliskich osób. Pamiętaj: zawsze noś gotówkę, nie tylko karty.

 

Afirmacje

Wybierz jedno ze zdań podanych poniżej i powtarzaj je w południe, kiedy wiosenne słońce jest najsilniejsze. To najlepsza pora na rytuały przyciągające pieniądze.

1. Żyję w bogactwie i obfitości.
2. Jak magnes przyciągam pieniądze.
3. Każdego dnia staję się coraz bogatszy.
4. Mam prawo być bogaty i cieszyć się życiem.
5. Zarabiam tyle, że czuję się spełniony.

----

ZOBACZ TAKŻE: Czary na odzyskanie długów

Tekst: KSZ

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »