Mapa Skarbów

Mapa Skarbów

10 kwietnia to jedyny dzień w roku, kiedy energie planet pomogą nam spełnić nasze najskrytsze marzenia. Nie zaprzepaśćmy tej szansy!

To już dziewiąty rok, kiedy przypominamy naszym wiernym Czytelnikom o Mapie Skarbów, niezwykłym rytuale, który naprawdę spełnia marzenia. Na jednym z for internetowych, na których ludzie dzielą się swoimi przeżyciam­i i doświadczeniami, można przeczytać zwierzenia jednej z naszych Czytelniczek.

W ubiegłym roku zrobiłam pierwszy raz Mapę Skarbów. Przeczytałam o niej w „Gwiazdy mówią”. Muszę przyznać, że podeszłam do całej sprawy sceptycznie i robiłam ją trochę dla żartu. Nie miałam umiaru w życzeniach. Spełniło się wszystko. Mam dom, samochód, serdecznego przyjaciela, rozkręcam własną firmę, byłam na cudownych wakacjach za granicą. Mam również różne inne rzeczy, o których marzyłam. Nie dociekam jak, ale Mapa Skarbów działa. W tym roku oczywiście też ją zrobię. Serdecznie wszystkich zachęcam: róbmy swoje Mapy Skarbów – niech marzenia się spełniają.

reklama

Jako ciekawostkę dodam, że trzeba bardzo uważać na pragnienia. Muszą być one dobrze skonkretyzowane. Moja koleżanka, która również zrobiła mapę i bardzo chciała wyjść za mąż, wycięła obrazek z parą małżeńską oraz dokleiła napis: „mąż”. Jej nowy partner, którego bardzo szybko poznała, nie ma... rozwodu z byłą żoną! Są razem, ale on ciągle jest mężem innej kobiety. Pamiętajmy, że jak pragniemy wziąć ślub, to wklejmy napis „mój mąż” lub „wychodzę
za mąż”. Pozdrawiam, Elżbieta


To wcale nie jest wyjątkowy wpis. Osób, którym spełniają się marzenia zawarte na Mapie Skarbów, jest o wiele więcej – dzielą się swoim zdumieniem i zachwytem, opisując, co im się przydarzyło. Do redakcji „Gwiazdy mówią” już od dwóch tygodni dzwonią Czytelnicy, prosząc o podanie dokładnej daty i godziny, kiedy mogą wyklejać mapę. Pewna pani powiedziała: „Robię mapę już od siedmiu lat. Wszystko się spełnia. W tym roku zrobię po raz kolejny, chociaż już nie wiem, czego mam sobie zażyczyć”. Może wystarczy zdrowia i szczęścia...

 

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »