Kciuki prawdy

shutterstock 181255454Sprawdź, czego możesz spodziewać się po drugim człowieku. I po sobie...

 Jak wiadomo, nie ma dwóch ludzi o tych samych liniach papilarnych, stąd jest to idealna metoda identyfikacji człowieka. Jednak z linii można wyczytać też jego osobowość. A porównując swoje linie z liniami innego człowieka, dowiemy się, czy się z nim dogadamy.

Przyjrzyj się swojemu opuszkowi na kciuku i wybierz najbliższą opcję z podanych trzech przykładów. Potem zobacz, jakie linie papilarne ma twój partner, ktoś nowo poznany, co do kogo masz pewne nadzieje, czy po prostu ktoś znajomy, przyjaciel...

Pętlicowy kciuk

Zdradza osobę impulsywną, która działa głównie pod wpływem emocji. Źle znosi samotność i zdecydowanie powinna jak najwięcej przebywać z ludźmi. Generalnie trudny charakter – ciężko się z nią czasem dogadać, ponieważ mówi niejednokrotnie to, co jej ślina na język przyniesie, co nie przysparza jej wielbicieli. Z pewnością jednak jest głęboko oddana swoim bliskim. Ponieważ ma duży temperament i lubi seks, bywa, że przydarza jej się skok w bok. Zawsze jednak powraca na łono rodziny i czując wyrzuty sumienia, stara się odkupić swoje winy prezentami oraz jeszcze większym zaangażowaniem. Ma szczęście do pieniędzy, może osiągnąć w życiu naprawdę duży sukces finansowy. Niestety wydaje równie szybko jak zarabia, dlatego potrzebuje nieustannej kontroli.

Wirowy kciuk

Posiadacz takich linii papilarnych bardzo poważnie traktuje wszystkie zadania życiowe. Doskonały organizator, jego talenty menadżerskie objawiają się zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Odpowiedzialny partner, dobry rodzic, czyli jednym słowem doskonała partia. Życie z nim co prawda będzie spokojne i pozbawione niespodzianek, czasami nawet nudne, ale za to bezpieczne. Niestety nie jest zbyt wylewny. Nie oczekuj wybuchów namiętności i romantycznych randek, z trudnością przyjdzie mu wydobyć z siebie słowa „kocham cię”. Jeśli się zdarzy, zapamiętaj tę chwilę, bo prędko drugiej takiej nie doświadczysz. W pracy jest solidny i systematyczny, oraz oszczędny. Najlepiej sprawdzi się, prowadząc własny biznes, bo ciężko mu będzie podporządkować się strukturom korporacji.

Łukowy kciuk

Taki ktoś ma ciężki charakter, jest raczej wycofany, żyje w swoim własnym świecie, do którego rzadko wpuszcza innych. Tylko tych, którym ufa. Im wyraźniejsze linie papilarne, tym większy z niego odludek i w pewnym sensie – dziwak. Jednak tak naprawdę właściciel takiego kciuka jest bardzo wrażliwym człowiekiem, który po prostu boi się otworzyć, by nie zostać zraniony. By poznać, co tkwi w jego głowie i duszy, potrzeba przynajmniej kilku miesięcy. To zadanie dla wytrwałych, ale wysiłek się opłaci, bo kiedy już zdobędziemy jego zaufanie czy miłość, będzie nam wierny i oddany przez całe życie. Łukowy kciuk świadczy też o analitycznym umyśle (stąd wielu naukowców ma takie linie) i talencie do pomnażania pieniędzy poprzez trafne inwestycje.

 

reklama

Jak się porozumiecie: shutterstock 251440675

Pętlicowy – pętlicowy
● Całkiem niezła relacja przyjacielska. Razem możecie zdobywać świat i świetnie się bawić.
❤ Gorzej będzie, jeśli postanowicie założyć rodzinę lub firmę – żadne z was nie będzie chciało poświęcić swoich przyjemności na rzecz obowiązków.

Pętlicowy – wirowy
❤ Doskonały układ na stały związek. Stworzycie radosną i spełnioną rodzinę. Każde z was będzie czerpało z tego układu dużo satysfakcji.
● W biznesie małe nieporozumienia co do wydatków. Ustalcie wspólne priorytety, a szczęście was nie opuści.

Pętlicowy – łukowy
❤ W prywatnej relacji męka i nieszczęście. Z czasem okaże się, że każde z was ma zupełnie inne wyobrażenie małżeństwa.
● Całkiem dobre rokowania dla biznesu, pod warunkiem że podzielicie role zgodnie z cechami swoich charakterów.

Wirowy – wirowy
❤ To połączenie jest prawie idealne. Jeśli tylko ustalicie wspólne cele w rodzinie, stworzycie wspaniały tandem.
● Daleko zajdziecie razem w biznesie.

Wirowy – łukowy
●W przyjaźni i wspólnej pracy wszystko między wami będzie się dobrze układać.
❤ Jednak w miłości zabraknie trochę fantazji, trzeba będzie się postarać i podsycać namiętność.

Łukowy – łukowy
❤ Z tej mąki chleba nie będzie. Jeśli dwoje ludzi nie mówi o swoich potrzebach i każdy czeka, aż ta druga strona się domyśli – trudno będzie stworzyć coś dobrego.
●W pracy czeka was walka o władzę.

 

Izabela Dajwłowska
fot. shutterstock

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »