Talizman 7 aniołów

Talizman 7 aniołówŻeby dostać to, czego potrzebujesz, wykorzystaj Pełnię Myśliwych i zrób sobie jeden z najpotężniejszych talizmanów świata: Talizman Siedmiu Aniołów.Będzie on oddziaływał na te sfery twojego życia, które wymagają polepszenia – czy to finanse, miłość czy zdrowie. Anioły działają po swojemu, nie można nimi kierować.

Jednak w efekcie dostaniesz niekoniecznie to, co wydaje ci się, że jest ci potrzebne, ale to, czego naprawdę potrzebujesz, by być szczęśliwym. I to chyba najważniejsze, prawda?         

Talizman Siedmiu aniołów
Zapal trzy białe świece ustawione w trójkącie na stole. Na białej kartce papieru fioletowym flamastrem narysuj talizman według podanego wzoru. Wpisujesz imiona potężnych aniołów, nazwy planet oraz łacińską sentencję, która oznacza: Dla cnoty nie ma drogi nie do przebycia.

Potem weź swoje najbardziej aktualne zdjęcie (jeśli jest starsze niż sprzed miesiąca, zrób nowe) i razem z talizmanem włóż do koperty. Zaklej ją i na noc wkładaj pod poduszkę. Zwracaj uwagę na sny – anioły często w ten sposób się z nami kontaktują. W dzień noś kopertę przy sobie – zwłaszcza podczas randek, rozmów o pracę czy egzaminów.

Wróżka Berenika

reklama
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »