Symbole Sabiańskie dla zodiaku

Sprawdź, co niesie wyrocznia sabiańska XXI wieku i jej przekaz. Adekwatność i celność przepowiedni może cię zaskoczyć!

Symbole Sabiańskie dla Barana

Człowiek na magicznym dywanie spogląda na rozległe plenery w dole.

Pomyśl o swoim życiu z perspektywy ostatnich lat, zobacz, jak wiele zrobiłeś i jaką drogą podążałeś. Teraz będzie okazja zawrócić i wybrać nowy kierunek lub dotrzeć do celu. Wyrocznia mówi wyraźnie – masz ochronę, więc nie bój się ryzykować i działaj.

Symbole Sabiańskie dla Byka

Trzecie skrzydło u lewego boku motyla.

Zaakceptuj inność w osobach, które spotykasz, nawet jeśli nie będziesz się zgadzał z ich poglądami. To dla ciebie czas nauki empatii i zrozumienia tego, co do tej pory było wręcz nieakceptowalne. W swoim życiu postaraj się znaleźć harmonię i równowagę między emocjami a rozumem.

Symbole Sabiańskie dla Bliźniąt

Kobieta wyłoniła się z oceanu, obejmuje ją foka.

Pozostaw za sobą przeszłość i zacznij nowe życie. Przyjmij z zadowoleniem ciekawe propozycje i patrz w przyszłość, nie oglądaj się na stare sprawy, nawet gdybyś darzył je ogromnym sentymentem.
 

Symbole Sabiańskie dla Raka

Dzieci bawiące się wokół pięciu kopczyków piasku.

Poczuj się bezpiecznie w swoim życiu i wykorzystaj swój twórczy potencjał. Przygotuj się też na zamiany, które są nieuniknione, bo są częścią egzystencji. Nastaw się na nowe znajomości, które wiele wniosą do twojego wnętrza.

 

reklama

 

Symbole Sabiańskie dla Lwa

Ocean pokryty spienionymi falami.

Zwróć uwagę, jakie emocje targają tobą i naucz się panować nad nimi. Najbliższy czas będzie obfitował w mocne wydarzenia i zwroty akcji. Doświadczysz, że powstałe wskutek wzburzenia emocje są jak bańki na wodzie, znikają i nie warto przywiązywać do nich wagi. Słuchaj przeczuć.

Symbole Sabiańskie dla Panny

Wódz indiański chce uznania i władzy ze strony zgromadzonego plemienia.

Teraz trzeba stanąć na wysokości zadania, jakie postawi przed tobą los – czy chcesz czy nie, weźmiesz sprawy w swoje ręce. Możesz zostać liderką rodziny, pracy czy społeczności.

Symbole Sabiańskie dla Wagi

Flaga brytyjska powiewa z nowego brytyjskiego okrętu wojennego.

Bądź czujna i w sytuacji ważnej poświęć się dla swojej społeczności lub rodziny. W tym roku nauczysz się, że czasem nie należy iść na kompromis, mimo iż nie jest to wygodne. Nie wycofuj się z podjętej raz decyzji.

Symbole Sabiańskie dla Skorpiona

Komediant zabawiający grupę przyjaciół.

Czasami warto jest sobie przypomnieć, że życie to wielki dar i powinniśmy cieszyć się każdą chwilą. Twoje zadanie na ten rok to doceniać to, co masz i zarażać innych optymizmem. We wszystkim dostrzeż jaśniejsze strony, pamiętaj, każda zmiana przynosi szansę na lepsze!

 

Symbole Sabiańskie dla Strzelca

Twarz dziewczyny rozkwitająca uśmiechem.

Nastąpił przełom w twoim życiu, wszystkie sprawy poukładają się tak, żebyś mógł poczuć się dobrze. To, co najważniejsze dla ciebie, to relacja z innymi, dasz wielu osobom radość. Sam również doznasz szczęścia, nie zamykaj się nowe doznania.

 

Symbole Sabiańskie dla Koziorożca

Po gwałtownej burzy pojawia się tęcza.

Musisz uwierzyć, że los ci sprzyja i przestać szukać winy swoich niepowodzeń i błędów na zewnątrz. Jeśli będziesz silny i wytrwały, w tym roku pokonasz to, co wydawało się nie do pokonania. Miej zawsze w sercu miłość do samego siebie.

 

Symbole Sabiańskie dla Wodnika

Głęboko w środku Ziemi powstają nowe żywioły.

Zwróć się ku swojemu wnętrzu i zacznij proces przemiany. To przełomowy czas, twój rozwój jest nieunikniony. To, na czym ci kiedyś zależało, stanie się nieistotne, a sprawy, na które nie zwracałeś uwagi, wysuną się na pierwszy plan.

 

Symbole Sabiańskie dla Ryb

Samotny człowiek pogrążony w głębokim smutku, Anioły niezauważone przychodzą mu z pomocą.

To nakaz, by nie rozpamiętywać tego, co było i zostawić to, na co nie masz wpływu. Nie widzisz szans, jakie dostarczają ci siły nadprzyrodzone. Skoncentruj się na realizowaniu marzeń i postanowień – los ci sprzyja.

Tekst: Izabela Dajwłowska

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50