Mongolski horoskop miłosny

Mongołowie zawsze żyli blisko siebie i przyrody, stworzyli więc horoskop oparty na niej. Sprawdź, co mówi na temat tego, jak kochamy i czego potrzebujemy w miłości.

Mongołowie tworząc horoskop nie brali pod uwagę miesiąca narodzin, tylko dzień. Przekonaj się, co mówi o tobie i znajdź klucz do serca ukochanej osoby.

MONGOLSKI HOROSKOP MIŁOSNY

GEJZER
1., 2., 3. dzień miesiąca

To znak osób kreatywnych i obdarzonych bujną wyobraźnią. Płeć przeciwna lgnie do nich, bo mają w sobie dużo czułości i empatii, a przede wszystkim nigdy nie nudzą. Nie wiadomo, jaki pomysł strzeli im do głowy. Tryskają energią i humorem jak prawdziwy gejzer. Czasami bywają cyniczni wobec otoczenia, ale to postawa obronna, skrzętnie skrywająca ich wrażliwość.  

 

GROTA
4., 5., 6. dzień miesiąca

Najseksowniejszym organem osób urodzonych w tym znaku jest mózg. Błyskotliwość, inteligencja i refleks to ich magnes miłosny. Zwracają na siebie uwagę celną ripostą. Uwodzą słowami niesamowicie skutecznie. Rozpalają zmysły, szepcząc miłosne zaklęcia. Jako życiowi partnerzy są oddani, hojni i wspaniałomyślni.

 

MORZE
7., 8., 9. dzień miesiąca

Morze ma wielką moc, ale jest kapryśne. Osoba spod tego znaku jest silna i niezależna, musi być wolna! Jeśli kocha, to całym sercem, ale rzadko do końca życia. Gdy poczuje, że partner je z jej ręki, jest gotowa go porzucić. Nie znosi nudy w związku, nieudanego seksu, a zdrady to dla niej prawdziwa porażka. A jednocześnie wyzwanie, że trzeba rozejrzeć się za kimś innym.

 

PUSTYNIA
10., 11., 12. dzień miesiąca

Człowiek – Pustynia zawsze się wyróżnia. Jest tajemniczy, melancholijny i uwodzi, choć wcale się o to nie stara. Przyciąga oryginalnością, czasem graniczącą z dziwactwem, a prowokuje niechęcią mówienia o sobie. Jest jak zamknięta księga, którą każdy pragnie otworzyć. A Pustynia pozwoli wybrańcom przeczytać zaledwie tytuł. Ma zmienny wigor. Dogadanie się w codziennych sprawach to dla Pustyni nie lada wyzwanie. Często zwyczajnie woli milczeć, niż wykrztusić z siebie własne zdanie i opinię.

reklama

GÓRA
13., 14., 15. dzień miesiąca

Ma niewzruszone zasady, jest szczera, praworządna i odpowiedzialna. Niemal ideał i przykład dla innych, a to peszy. Czasem działa wręcz jak kubeł zimnej wody. Taki klasowy prymus, wzór cnót wszelakich. Lepiej omijać tę osobę szerokim łukiem. Góra spojrzy z wystawi cenzurkę pełną jedynek. Nikt nie lubi czuć się gorszy, a już zwłaszcza, gdy staje w miłosne szranki. Górze zdarza się rąbnąć prawdę w oczy i nawet nie pomyśli, że kogoś rani. Kobiety spod tego znaku mają trudniej, bo męska natura fatalnie znosi krytykę. Co tu kryć, życie miłosne nie jest usłane różami, bo Góra też łatwo się zraża. Do tego bardzo poważnie traktuje seks, nie da się skusić na przygodę na jedną noc.

 

LODOWIEC
16., 17., 18. dzień miesiąca

Na układy przyjacielskie i życie miłosne patrzy przez pryzmat ambicji. Zawsze chce coś zyskać. Lodowiec lubi ludzi, zawsze pamięta o uroczystościach znajomych. Od płci przeciwnej wymaga bycia podziwianym, docenianym. Kocha przygody, romanse. Stały związek to dla niego pułapka.  

 

RÓWNINA
19., 20., 21. dzień miesiąca

Kocha harmonię i dąży do niej za wszelką cenę, sama jest łagodna. Pragnie stabilizacji, najlepiej wśród bliskich. Gdy zakocha się, to już na amen, nie wyobraża sobie rozstania. Jest uległa i łatwo przebacza. A wszystko to, by związek trwał do końca świata i jeden dzień dłużej. Nic dziwnego, że partner Równiny chętnie włazi jej na głowę!

 

WULKAN
22., 23., 24. dzień miesiąca

Ma niezwykłą osobowość i rozwiniętą intuicję. Dzięki niej błyskawicznie rozszyfrowuje tajniki ludzkich charakterów. Ktoś może bardzo się starać i opowiadać o sobie w samych superlatywach, ale Wulkan wie, że to bajeczki dla grzecznych dzieci. W kontaktach damsko – męskich bywa tajemniczy i lub przesadnie otwarty. Czasem bawi się kosztem adoratorów, byle tylko nie zostać porzuconym i zranionym. Na to duma mu nie pozwala.

 

ARCHIPELAG
25., 26., 27 dzień miesiąca

Typowy optymista, który nigdy nie zadręcza się kłopotami! Zaraża dobrym humorem i nadzieją. Z nim nie sposób się nudzić, ale równocześnie nie wolno go zanudzić! Zbyt udomowiony i narzekający partner musi liczyć się z tym, że Archipelag spakuje manatki i odejdzie w świat szukać przygód. Nie będzie to trudna misja, ponieważ znajomi i grono adoratorów lgnie do niego.

 

FIORD
28., 29., 30., 31. dzień miesiąca

Symbolizuje równowagę i zdecydowanie. Nie lubi zmian. Pragnie mieć przez całe życie to samo, niewielkie grono przyjaciół i tego samego partnera. Zwykle wybiera kogoś cichego i przeciętnego, zamiast efektownego, uwodzicielskiego. Fiord nie zdradzi i nie odejdzie, choćby ze strachu przed samotnością.

---

ZOBACZ TAKŻE: Kamienny horoskop Majów

Teskt: Kama Scudder

Fot. Shutterstock

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.70

x
Kalendarz