Horoskop egipski

Starożytni Egipcjanie wielką czcią darzyli bóstwa opiekuńcze. Do dziś każdym z nas, w zależności od daty urodzenia, opiekuje się jeden z bogów znad Nilu.

Horoskop egipski

Sprawdź, jakie bóstwo nad tobą czuwa!

THOT

15–31 stycznia 

Twój patron Thot daje ci wszechstronne zdolności, kreatywność, błyskotliwość i zaradność. Nie zginiesz w życiu, znajdziesz wyjście z najgorszych opałów. Masz charakter, nie brakuje ci odwagi i siły przebicia. Jeśli dodać do tego przedsiębiorczość i upór, powstaje recepta na sukces. Umiesz wymyślić coś oryginalnego, na co jeszcze nikt nie wpadł. Masz mnóstwo pomysłów na życie, z tobą nie sposób się nudzić. Jesteś urodzonym szefem i w firmie, i w domu! Lubisz przygody i podróże, siedzenie na kanapie jest dla ciebie nie do zniesienia. No, chyba że gościsz kogoś w sypialni. Tryskasz energią i optymizmem. Twój urok osobisty i wdzięk przyciągają ludzi, którzy są dla ciebie wyrozumiali. Uważasz, że każdy ma prawo do błędów, nikt nie jest nieomylny ani święty. Uciekasz od osobników zbyt uporządkowanych wewnętrznie, bo sam jesteś spontaniczny i nieprzewidywalny. Gdy ktoś znajdzie się na twoim miłosnym celowniku, po prostu go masz! To nie musi być miłość aż po grób, na ogół wystarczy ci namiętny romans. Jeśli zagnieździsz się w związku, to tylko z osobą podobną do ciebie, żywą, interesującą i inteligentną.

 

AMON

1–14 lutego 

Wyróżnia cię spontaniczność, szczerość i lojalność, dobry zmysł obserwacji i bystrość. Trochę po kociemu, chadzasz własnymi ścieżkami. Nie uznajesz rutyny, przesądów i reguł etykiety. Rozterki czy coś wypada, czy też nie, nie są twoim udziałem. To oczywiście nie oznacza, że jesteś niedelikatny. Masz swój kodeks, trzeba przyznać, że dość oryginalny. W ogóle jesteś nietypową postacią. Rutyna nudzi cię śmiertelnie, spraw banalnych unikasz. Szukasz towarzystwa ludzi inteligentnych i kreatywnych jak ty, którzy mogą cię wzbogacić wewnętrznie. Nie sprawdzisz się w pracy od godziny do godziny, gdzie trzeba wykonywać wciąż te same czynności. Pragniesz wykazać się pomysłowością i rozlicznymi talentami. Superszef to właśnie ty! Otwarty umysł, zaradność, wrażliwe serce i poczucie humoru. A do tego umiejętność zajmowania się kilkoma sprawami naraz. Tylko ci wolniej myślący będą mieli z tobą kłopot. Zwyczajnie nie nadążą. Przyciągasz płeć przeciwną opanowaną do perfekcji sztuką flirtu i wdziękiem. W życiu potrzebujesz partnera silnego, odpowiedzialnego. Ale pod maską twardziela musi
kryć się wrażliwe serce, opiekuńczość i cierpliwość.

 

reklama

HATHOR

15 lutego–31 marca

Jeśli urodziłeś się pod jego opieką, masz dużą wrażliwość i umiesz wczuć się w czyjeś położenie. Daje ci też intuicję. Na pierwszy rzut oka wydajesz się osobnikiem dość wyniosłym i chłodnym, ale pod tą maską kryją się ciepło i życzliwość. Pozorny chłód bierze się pewnie z kompleksów i nieuświadomionego lęku przed ludźmi. Tak naprawdę potrafisz rozszyfrować czyjeś intencje bezbłędnie. Nie zostawisz nikogo w biedzie, ale nigdy własnym kosztem. Potrafisz zadbać o równowagę, nie rzucisz w kąt swoich spraw dla cudzego kaprysu. Cechują cię ambicja i pracowitość oraz uzdolnienia artystycznie. Możesz wspiąć się bardzo wysoko, ale potrzebujesz energicznego managera. Nie bardzo bowiem potrafisz się sprzedać i wolisz pozostać w kącie. A tam cię nie znajdą. W sprawach sercowych nieuleczalny romantyk. Uwielbiasz opowieści o miłości, głęboko je przeżywasz. Kochasz tajemne schadzki, jesteś osobnikiem sentymentalnym i aż nazbyt delikatnym. Podryw w stylu „zapraszam cię na kolację ze śniadaniem” zmrozi cię natychmiast i nieodwołalnie. Ten ktoś nie ma już u ciebie szans. Potrzebujesz partnera silnego, który się tobą zaopiekuje, zapewni kasę i zrozumie twoją sentymentalną naturę.

 

SEBEK

1 kwietnia–14 maja

Jesteś wymarzoną partią według każdej teściowej. Oszczędny, gospodarny, dobra żona/mąż, matka/ojciec. Mistrz w kuchni. Rodzina i dom są zawsze na pierwszym planie, własne ambicje zostawiasz na szarym końcu. Nie marzy ci się kariera, jeśli miałaby na tym ucierpieć twoja rodzina. Chciałbyś jednak zarabiać więcej niż średnia krajowa, bo lubisz komfort i życie na luzie, bez odmawiania sobie wszystkiego. Chyba że przyświeca ci jakiś konkretny cel, np. lepszy samochód albo większe mieszkanie. Wtedy ograniczasz wydatki. Robisz to na tyle sprytnie, że bliscy nie odczuwają tego boleśnie. Jesteś oazą spokoju i łagodności. Kochasz świat i pragniesz, by on również cię kochał. Trudno wyprowadzić cię z równowagi. No, chyba że ktoś próbuje przełamać twój upór. Gdy coś sobie postanowisz, nikt nie wybije ci tego z głowy. Nie podejmujesz decyzji spontanicznie, przemyślisz wszystko od a do zet. Bardzo poważnie traktujesz życie i tego samego oczekujesz od swojej drugiej połówki. Osobnicy, którzy fruwają z kwiatka na kwiatek, flirciarze, fantaści i marzyciele nie mają u ciebie czego szukać. Ty potrzebujesz bezpieczeństwa i solidnej przystani życiowej. Nie wykluczasz nawet małżeństwa z rozsądku, jeśli tylko zapewni ci stabilizację.

 

OZYRYS

15 maja–30 czerwca

Jesteś osobnikiem prostolinijnym i szlachetnym. Brzydzisz się plotkami, intrygami i manipulacją. Nigdy nie działasz zakulisowo, nie dajesz się wciągnąć w żadne afery. Jeśli masz coś do kogoś, mówisz mu prawdę prosto w oczy. Szeptanie za plecami to nie twoja liga. Opieka Ozyrysa zapewnia ci bycie w centrum uwagi. Jesteś pełen uroku, wdzięku i energii. Ludzie lgną do ciebie, choć wcale się o to nie starasz. Oryginalna osobowość, fantazja i inteligencja sprawiają, że zawsze otacza cię wianuszek przyjaciół. Nie usiedzisz w domu, masz mnóstwo energii i jesteś ciekaw świata. Lubisz imprezowanie i podróże po egzotycznych krajach. Ale wielogwiazdkowe hotele i plażowanie to dla ciebie beznadziejna sztampa. Coś się musi dziać.  W sprawach sercowych jesteś bardzo wybredny. Z nudziarzami, tradycjonalistami i osobami żyjącymi zgodnie z planem nie będzie ci po drodze. Potrzebujesz kogoś spontanicznego i żywiołowego, otwartego na wyzwania i przygody, całkiem jak ty. Partner musi dotrzymywać ci kroku i wprawiać w zachwyt. Inaczej, zamiast związku, będzie wielka klapa.

 
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 3.75


x
Kalendarz