Horoskop erotyczny dla kobiet (i wskazówki dla ich partnerów)

Seks na rajskiej plaży z nieziemsko przystojnym tubylcem? A może szybki numerek w windzie? Zabawy kajdankami czy piórkiem? Co cię podnieca najbardziej?

Podsyć waszą ochotę na ars amandi w najbardziej wyrafinowanym wydaniu...

Uważasz, że w twoim przypadku to niemożliwe? Mylisz się! Przeczytaj nasz HOROSKOP EROTYCZNY DLA KOBIET i... odważ się! ;)

Baran (21.03–19.04)

Może nie jesteś najbardziej romantycznym ze wszystkich znaków zodiaku, ale w łóżku – niespożytym. Po prostu kochasz seks jak koń owies. Lubisz zdobywać, ale twoja satysfakcja strzela niczym fajerwerki, kiedy to ty jesteś obiektem pożądania.

Szukasz przygód i nie boisz się eksperymentować. Nie dla ciebie seks w jednej i tej samej sypialni. Za to szybki numerek na stole zasypanym mąką we własnej kuchni? A może na wirującej pralce w łazience podczas imprezy u znajomych? A gdyby tak na stojaka w przymierzalni sklepu z bielizną... Podnieca cię ta wizja, nie zaprzeczaj...

Byk (20.04–20.05)

Lubisz luksusy. Także w seksie działają na ciebie jak afrodyzjak. Zmysłowa bielizna, pachnący, zadbany mężczyzna o pożądliwym spojrzeniu i grubym portfelu... Jednak w tym roku nawet szampan i truskawki z bitą śmietaną podane do łóżka na srebrnej tacy to żadna podnieta. To musi być coś wyjątkowego, grzesznego.

reklama


Seks na luksusowej rajskiej plaży z nieziemsko przystojnym tubylcem... Na samą myśl o takim scenariuszu przeszywać cię będzie dreszcz. Jednak twoja wyobraźnia stawia granice – seks ma być gorący, ale nie możesz się go wstydzić. Elegancki. Cywilizowany.

Bliźnięta (21.05–21.06)

Energia aż cię rozsadza. Rwiesz się do flirtowania i uwodzenia każdego faceta, który tylko wpadnie ci w oko. Prowokacyjne oblizywanie warg, rzucanie płomiennych, wiele obiecujących spojrzeń, bezwstydne zakładanie nogi na nogę rodem z „Nagiego instynktu", choćby twoja „ofiara" siedziała na drugim końcu knajpy z wtuloną w siebie drugą połówką...

A co cię to!? Chcesz kusić. I nie zamierzasz na tym poprzestawać. A w łóżku lubisz się bawić, żartować, drażnić. Twój seks ma być radosny i jasny jak wiosna. Nie dla ciebie mroczne klimaty erotycznych kazamatów.

Rak (22.06–22.07)

Subtelne Raczyce chcą, ale i trochę boją się, i wstydzą zaszaleć. Jednak z całą pewnością tęsknią za prawdziwą eksplozją w łóżku. Za uwolnieniem się od ograniczeń. I w tym roku ta fantazja się spełni. We wrażliwą erotyczną Raczą aurę wedrą się dzikie i prastare żądze. Początkowo ukryte pod maską niewinności, w finale wybuchną niczym gejzer.

Spróbuj egzotycznych smaków, na przykład tantry. Nie poznasz odcieni rozkoszy, jeśli się nie odważysz. A do eksperymentów zaproś swojego partnera. Bo mimo chęci na odmianę, lubisz czuć się bezpiecznie. Bez tego do ciebie rozkosz nie przyjdzie.

Lew (23.07–22.08)

Twoje iście królewskie maniery i wysokie wymagania w alkowie w tym roku sięgną zenitu. Będziesz oślepiać zmysłowością i żaden facet nie będzie w stanie ci się oprzeć. Ale żądać będziesz wyjątkowej oprawy, adoracji, wręcz kultu. Facet będzie musiał sobie na ciebie zasłużyć.

A co zaspokoi twoje wyrafinowane pragnienia? Kolacje w ekskluzywnej restauracji przy melodii skrzypiec na żywo, cenne drobiazgi, które dodadzą blasku twoim oczom, komplementy. W nagrodę w sypialni pokażesz swój lwi pazur. I nie będziesz stawiać żadnych granic. Obyś trafiła na kogoś, kto będzie umiał to odpowiednio wykorzystać.

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00