Horoskop miesięczny

Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Prognoza:

W stałym związku możesz zacząć się dusić. Będzie cię przytłaczać zaborczość partnera i zatęsknisz za wolnością. Różnie może to się skończyć, w niektórych przypadkach nawet separacją lub rozwodem. Jeśli jednak ogólnie jesteś, Wodniku, ze swego związku zadowolony, wystarczy, że przewietrzysz go trochę. Częściej wychodź z partnerem z domu. Potrzebujecie atrakcji, a także dużo wolności i przestrzeni. To wszystko dostaniesz po 14 października. Masz dość bycia singlem? Zadbaj o wygląd, odśwież garderobę, bo na kogoś interesującego możesz wpaść dosłownie wszędzie. Nie oczekuj jednak nagłego zauroczenia. Bardziej prawdopodobny scenariusz to miła pogawędka z sąsiadem, która przeciągnie się być może i do rana. Nów w Wadze (18-20 października) sprzyja zakochanym Wodnikom z trzeciej dekady. Romantyczna kolacja może się skończyć oświadczynami.


Rodzina:

Czułość, troska, zrozumienie. Pokaż swoim bliskim, że wiesz, co to znaczy, a z pewnością odwdzięczą się tym samym. Czas spędzony z dziećmi będzie wyjątkowo udany. Nie zabraknie, co prawda, nerwowych sytuacji, ale zdołasz opanować emocje i będziesz łagodzić nastroje. Urodzeni w pierwszej dekadzie znajdą się w środowisku, gdzie panują odmienne obyczaje lub kultura. Nie masz problemów z brakiem tolerancji, ale tym razem to ty będziesz odstawać od reszty i nie od razu zostaniesz zaakceptowany.


Zdrowie:

Na początku października będziesz mieć mniej energii, uważaj więc, by nie złapać przeziębienia. Wodnikom ze środka znaku dokuczać mogą dodatkowo obrzęki, zmęczenie i uczucie mrowienia w nogach. Zapisz się na basen – pływanie to najlepszy sposób zapobiegania żylakom. Siedząc w pracy, gimnastykuj nogi i wybieraj się na krótkie przechadzki. Zrezygnuj z fastfoodowego jedzenia i wyrzuć z lodówki wysoko przetworzone produkty. Twórcze spełnienie odnajdziesz w komponowaniu kolorowych sałatek ze świeżych warzyw i owocowych koktajli.


Kariera:

Będzie się liczyć nie tylko co, ale i z kim robisz. Sprzyjający ci Merkury pomoże nawiązać i poszerzyć biznesowe kontakty. Nie będziesz musiał, Wodniku, specjalnie się starać, bo przyszli wspólnicy i inwestorzy sami zgłoszą się do ciebie. Znajdziesz się dokładnie tam, gdzie warto być i poznasz ludzi, których warto znać. Bystrość, dowcip i wyczucie nastroju pomogą ci przekonać do siebie każdego. Nie daj się tylko skusić doraźnym zyskiem i pozostań wierny swoim zasadom. W dłuższej perspektywie to ty wyjdziesz na tym lepiej, a nie ci, którzy poszli na skróty. Poszukujący pracy muszą uzbroić się w cierpliwość. Propozycje, które otrzymasz w pierwszej połowie miesiąca, mogą nie spełniać twoich oczekiwań. Czasem jednak warto opuścić poprzeczkę i chwilowo zadowolić się skromniejszą pensją i niższym stanowiskiem. Za to urodzeni w pierwszych dniach znaku mogą mieć odwrotny dylemat. Oferta nowej pracy będzie na wyrost i zastanawiać się możesz, Wodniku, czy na pewno jesteś gotów podjąć takie wyzwanie. O pieniądze z dodatkowego źródła zawalcz pod koniec miesiąca, w czasie sekstylu Wenus z węzłem księżycowym.


Ważne znaki:

Ze Skorpionem pójdzie na noże. Jak magnes podziała na ciebie Lew.


Co Ci sprzyja?

Kontakty nawiązane podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (6-10 października) zaowocują udaną współpracą. Koniunkcja Słońca z Jowiszem (24-28 października) może ci przynieść nieoczekiwany awans.


Wystrzegaj się!

W czasie opozycji Merkurego z Uranem (14-16 października) byle błahostki mogą wyprowadzić cię z równowagi. Do buntu przeciwko przełożonym, zasadom i autorytetom skłoni cię opozycja Słońca z Uranem (17-21 października).


 

Lista twoich znajomych wzbogaci się o kilka nazwisk. W dobrym towarzystwie czas upłynie przyjemnie. Trygony Słońca i Merkurego wniosą do twojego życia wiele urozmaicenia i nowych kontaktów. Trygon Wenus w drugiej połowie miesiąca pomoże ci odkryć swoje talenty i zyskać popularność.

reklama


Zobacz także