Horoskop miesięczny

Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Prognoza:

Prezentować będziesz się, Strzelcu, bardzo atrakcyjnie i na każdym niemal kroku wysyłać płci przeciwnej zachęcające sygnały. Ochoczo skorzystasz z zaproszeń na imprezę, do kawiarni czy do kina, a w czasie trygonu Wenus z Marsem (16-21 stycznia) możesz iść na całość. Sparowane Strzelce również odnotują większe zainteresowanie adoratorów, na szczęście na flirtach i żartach się skończy. Nie ma obaw, że posuniesz się, Strzelcu, zbyt daleko. Tym bardziej że ze swą drugą połową uda się wam wreszcie wyjaśnić dawne nieporozumienia, wybaczyć winy. Zrozumiesz, jakie masz szczęście, że twój partner nie jest idealny. Dobrą energię między wami zapewni koniunkcja Wenus z Jowiszem (20-24 stycznia). Może być to początek nowej wspaniałej podróży we dwoje. Kto wie, czy nie przez całe życie.


Rodzina:

Jowisz otworzy przed tobą wiele drzwi. Pozna cię z tymi, których zawsze, Strzelcu, podziwiałeś i skrycie im zazdrościłeś. Być może zostaniesz dopuszczony do jakiegoś elitarnego klubu. Dotychczasowe znajomości pójdą w odstawkę, przynajmniej dopóki
w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (28-31 stycznia) nie zorientujesz się, na kogo naprawdę możesz liczyć. Jeśli chcesz się dogadać z rodziną, porzuć przekonanie o własnej wyjątkowości i nieomylności. Jedyne, czego ci nie zabraknie, to dobry gust. Jeśli więc planujesz zmiany w wystroju mieszkania, wykorzystaj to.


Zdrowie:

Dobre chęci to za mało. Jeśli wykupiłeś, Strzelcu, karnet na basen lub fitness, to
z niego korzystaj. Niestety, górę wziąć mogą lenistwo i chęć dogadzania sobie, co urodzeni w pierwszej dekadzie przypłacić mogą gorszymi wynikami badań. Cholesterol sam się nie obniży, przyjdzie ci więc odpokutować na diecie i na dłużej pożegnać tłuste potrawy oraz alkohol. Masz za to świetny czas na zabiegi pielęgnacyjne, ale najlepszymi są relaks i zdrowy sen.


Kariera:

Dobra zawodowa passa nie oznacza, że możesz spocząć na laurach, choć Wenus
i Jowisz bardzo cię do tego namawiają. Nie rób tego, Strzelcu, to pułapka!!! Właśnie teraz, kiedy wiedzie ci się dobrze, bądź szczególnie czujny. Pokonana konkurencja szuka bowiem okazji, żeby się odegrać, a ci, którzy pomogli ci w sukcesie, liczą, że o nich nie zapomnisz. Pokaż, że woda sodowa nie uderzyła ci do głowy, pozostań koleżeński. Do wszystkiego przykładaj się na sto procent, zwłaszcza gdy masz urodziny w drugiej dekadzie, jeśli nie chcesz, by w czasie kwadratury Jowisza z Neptunem (8-18 stycznia) pękł z hukiem balon szumnych obietnic i wielkich oczekiwań, który sam nadmuchałeś. Urodzeni w trzeciej dekadzie nie odczują jeszcze dobroczynnego wpływu Jowisza. Twoje sprawy mogą się nieco skomplikować. Jeżeli na przykład planujesz założyć własną firmę, przerośnie cię urzędowa papierologia. Oszczędność nie jest twoją mocną stroną, ale teraz szastanie pieniędzmi i uleganie luksusowym zachciankom mogą doprowadzić cię na skraj finansowej zapaści. Tym bardziej, gdy nie spłaciłeś kredytów.


Ważne znaki:

Pogodzisz się ze Skorpionem. Skuś się na ofertę Barana.


Co Ci sprzyja?

Krytycznymi uwagami otoczenia przestaniesz się przejmować w czasie pełni w Wodniku
(20-22 stycznia). Udane negocjacje czekają cię podczas trygonu Marsa z Jowiszem (22-28 stycznia).


Wystrzegaj się!

Strzeż się, by nie zaślepiła cię żądza władzy w czasie kwadratury Jowisza z Neptunem
(8-18 stycznia). Pod wpływem koniunkcji Merkuregoz Saturnem (12-14 stycznia) możesz się wycofać z dobrych pomysłów.


 

Jesteś na fali, więc korzystaj z szans i przyjemności, byle z umiarem! Nie zapominaj tylko o oszczędzaniu. Mars w trygonie i Jowisz w twoim znaku zwiększą tempo życia i pozwolą załatwić kilka pilnych spraw. Dobry pomysł na biznes podsunie ci Merkury w Koziorożcu. Przyjemnych niespodzianek towarzyskich i miłosnych oczekuj od Wenus w koniunkcji.

reklama


Zobacz także