Horoskop miesięczny

Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Prognoza:

Będziesz spotykać wspaniałych ludzi, ale też i takich, którzy spróbują uśpić twoją czujność. Nie warto wierzyć we wszystkie obietnice i jeśli znacie się krótko, lepiej zwolnić  tempo. Relacje w stałych związkach poplątać może kwinkunks Wenus z Neptunem (21-25 października). Nie daj się, Rybo, wciągnąć w małżeńskie gierki i udowadnianie, czyje tym razem jest na wierzchu. Jesteście przede wszystkim parą. Pokaż swojej drugiej połówce, że to rozumiesz i daj dobry przykład, a w końcu i do niej coś dotrze. Wspólnym pasjom oddacie się podczas koniunkcji Wenus z Marsem, w pierwszym tygodniu miesiąca. Samotne Ryby z trzeciej dekady może w tym czasie trafić strzała Amora. A te już zakochane przestaną ukrywać swoje uczucia. Nie wstydź się romantycznych gestów i postaraj się poznać najskrytsze pragnienia drugiej strony. Oczywiście tylko po to, by je jak najszybciej spełnić.


Rodzina:

Są wokół ciebie toksyczne osoby, które cię drażnią lub wpędzają w przygnębienie. Nie unikniesz kontaktów z nimi w drugiej połowie października, ale skuteczną bronią okażą się dystans i poczucie humoru. Na początku miesiąca możesz mieć za to problem z zapanowaniem nad ogólnym bałaganem. Zwłaszcza w czasie kwinkunksu Słońca z Neptunem (3-7 października) Ryby z drugiej dekady będą się spóźniać na spotkania i denerwować się, że zapomniały, gdzie położyły klucze. Jeśli jesteś babcią lub dziadkiem, staraj się nie rozpuszczać swoich wnuków. Zasypywanie dzieci prezentami to kiepski sposób na okazywanie miłości.


Zdrowie:

Czy nie za bardzo martwisz się o swoje zdrowie? Szorowanie zębów przez pół godziny, dezynfekowanie klamek i mycie rąk co kwadrans nie uczyni cię, Rybo, zdrowszą. To raczej objaw nerwicy, do której możesz mieć skłonność pod wpływem planet w znaku Panny. Stresu pozbędziesz się w parku, lesie lub nad wodą. Jeśli wskoczysz na rower lub skorzystasz z siłowni pod chmurką, dobre samopoczucie masz jak w banku, a lęki znikną. Chcesz oczyścić organizm i zwiększyć odporność, pij sok z owoców czarnego bzu.


Kariera:

Możesz mieć dobre pomysły i doskonale opracowane plany. Co z tego, jeśli w pierwszej połowie miesiąca zabraknie ci inicjatywy? Nie dziw się więc, Rybo, że w twoim życiu zawodowym panuje zastój. Na szczęście już po 17 października wchodzący do Skorpiona Merkury da ci impuls, by zakasać rękawy i pokonać własne lenistwo. Okaże się, że była to największa z przeszkód na twej drodze do sukcesu. I już podczas koniunkcji Słońca z Jowiszem (24-28 października) koledzy będą ci gratulować awansu. Szansa rozpoczęcia nowej pracy, rozszerzenia oferty lub przejścia do konkurencji pojawi się w czasie sekstylu Merkurego z Plutonem (27-29 października). Dzięki Wenus masz dobrą rękę do pieniędzy, ale Merkury przypomina, by nie przepłacać. Zapoluj na tańsze bilety na pociąg czy samolot, szukaj w sieci informacji o promocyjnych wejściówkach do teratru, na koncert. Ściągnij na smartfon lub laptop aplikację, która pomoże ci lepiej zarządzać domowym budżetem. Rybo z trzeciej dekady, sprawdź, czy nie kończy ci się wkrótce ubezpieczenie samochodu.


Ważne znaki:

Przekonasz się, że Rak myśli podobnie. Wybacz nietakt Strzelcowi.


Co Ci sprzyja?

Wspaniałe nowiny przyniesie ci koniunkcja Merkurego z Jowiszem (17-19 października). Podczas trygonu Merkurego z Neptunem (23-25 października) możesz odkryć czyjąś tajemnicę.


Wystrzegaj się!

Uważaj, by w czasie kwadratury Marsa z Saturnem (7-13 października) nie narazić się silniejszemu. Twoje plany zniweczyć może kwadratura Wenus z Saturnem (6-10 października). Ktoś okaże się mocno niesłowny.


 

W miłości trochę zamieszania, lecz twój związek na tym tylko skorzysta. Zapracujesz też na awans. Od 10 października zacznie ci sprzyjać trygon Jowisza. Zwiększy twoje aspiracje i ześle ułatwienia, które pomogą zawalczyć o więcej. Opozycje Marsa i Wenus ściągną na twoją orbitę atrakcyjne osoby płci przeciwnej.

reklama


Zobacz także