Horoskop miesięczny

Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Prognoza:

Nie broń się, Raku, przed nowym uczuciem, ale zachowaj minimum rozsądku, by nie oddać serca komuś, kto w najmniejszym stopniu na to nie zasługuje. A będziesz mieć niejedną okazję, by oczarować kogoś nowo poznanego lub pokazać się temu, z kim od dawna łączy cię przyjaźń, z zupełnie innej strony. Pierwszy wariant wybiorą urodzeni w trzeciej dekadzie. Zbliżenie z dobrym znajomym kroi się zaś Rakom z samego początku znaku. Raki w stałych związkach cieszyć będą się z tego, że mimo upływu lat, wciąż pociągają swoją drugą połówkę. Skończą się nawet awantury o niepozmywane naczynia czy porozrzucane wszędzie skarpetki czy papiery. A to dlatego, że przestaniesz zwracać uwagę na tak nieistotne szczegóły. Bo na to, że twoja druga połowa nagle zmieni swoje irytujące przyzwyczajenia, niestety nie masz co liczyć.


Rodzina:

Na szczycie popularności znajdą się Raki urodzone na przełomie czerwca i lipca. Lepiej uważaj jednak na słowa, bo w czasie koniunkcji Słońca z Merkurym (6-10 października) grożą ci towarzyskie nieporozumienia. Z kolei podczas koniunkcji Merkurego z Jowiszem (17-19 października) czeka cię miła niespodzianka. Sprawią ci ją nowi znajomi, którzy w tym czasie wkroczą w twoje życie. Może będzie to zaproszenie na wspólny wyjazd na weekend? Warto skorzystać i nie martwić się o to, jak najbliżsi poradzą sobie bez ciebie. Tym bardziej że życie domowe zorganizujesz perfekcyjnie i nawet teściowa, która uwielbia cię krytykować, tym razem nie znajdzie powodu


Zdrowie:

Jesteś teraz, Raku, szczególnie podatny na sugestię, dlatego nie słuchaj mrożących krew w żyłach historii, nie oglądaj seriali medycznych. Skończy się tym, że nie będziesz mógł zasnąć nie tylko podczas pełni Księżyca (4-6 października). Nie lekceważ jednak bólu gardła. Jeśli po trzech dniach leczenia domowymi metodami nie będzie żadnej poprawy, idź do lekarza. Urodzonym w połowie znaku dokuczać mogą krępujące wzdęcia i gazy. Ustąpią, jeśli przestaniesz smażyć, a zaczniesz dusić i gotować na parze. Nie żałuj sobie przy tym kminku i majeranku, przyjmuj probiotyki.


Kariera:

Zawodowe obowiązki wciągną cię bez reszty. Być może czeka cię, Raku, zastępstwo za kogoś na chorobowym. Na szczęście będziesz mógł liczyć na dobre słowo szefa, który chętnie przychyli się do twoich pomysłów, a współpracownicy pomogą w rozwiązaniu bieżących problemów. Jeżeli urodziłeś się w pierwszej dekadzie, pod koniec października zacznie procentować to, czego niedawno się nauczyłeś. Pozostałe Raki będą mieć zielone światło na zdawanie egzaminów, naukę obcego języka oraz pisanie sprawozdań. Podczas dyskusji śmiało zgłaszaj swoje uwagi i nie bój się obstawać przy swoim. Z powodzeniem możesz szukać nowej pracy. Dopniesz swego, jeśli nie zrazisz się odmową w czasie nowiu w Wadze (18-20 października). Spróbuj jeszcze raz w trzeciej dekadzie miesiąca, najlepiej między 24 a 28 października, gdy Słońce spotka się z Jowiszem. Możesz mieć więcej wydatków na dom, ale nie pożałujesz.


Ważne znaki:

Nie radź się Koziorożca. W twoje sprawy wtrąci się Bliźniak.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Wenus z Plutonem (2-6 października) ktoś, z czyją opinią się liczysz, przyzna ci rację. Nieporozumienia i spory uda ci się wyjaśnić w czasie trygonu Merkurego z Neptunem (23-25 października).


Wystrzegaj się!

Konkurencja może zaatakować cię podczas kwadratury Słońca z Plutonem (8-12 października). W czasie opozycji Merkurego z Uranem (14-16 października) nie dopuszczaj do konfliktów, zwłaszcza w pracy.


 

Poprawi się atmosfera w domu i w firmie. Wyjaśnisz nieporozumienia i zakończysz ciągnące się spory. Gdy 10 października Jowisz znajdzie się w znaku Skorpiona, twój głos stanie się bardziej słyszalny. Powstrzymaj się tylko od kłótni, bo przez Marsa w kwadraturze (od 22 października) możesz się komuś narazić. Twój seksapil podkręca Wenus w trygonie.

reklama


Zobacz także