Horoskop miesięczny

Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Prognoza:

Twój związek pogrąża się w rutynie? Nie pozwól na to. Koniunkcja Wenus i Marsa (3-7 października) pomoże ci odświeżyć waszą relację, wpuścić do niej więcej radości i spontaniczności. Choć raz przestań się kontrolować i zróbcie razem coś szalonego. Zmieńcie chociaż codzienne zwyczaje, wprowadźcie nowe rytuały, także do sypialni. Jeśli np. kochaliście się dotąd tylko w piątek wieczorem, spróbujcie, jak smakuje seks w poniedziałek rano. Jeśli jesteś singlem, zacznij chodzić innymi ścieżkami, bo na tych codziennie wydeptywanych nikogo nie spotkasz. Bywaj w nowych miejscach, a zamiast spędzać wieczór przed telewizorem, wyjdź do kina lub na spacer. Jeżeli do tego zmienisz, Panno, styl ubierania na bardziej swobodny, na nową miłość nie będziesz długo czekać, szczególnie jeśli urodziłaś się w środku znaku.


Rodzina:

Będziesz duszą towarzystwa. Nawiążesz wiele znajomości, z niektórymi osobami, nawet sporo starszymi, szybko przejdziesz na ty. W twoim domu częściej gościć będą krewni i przyjaciele dzieci. Wprowadzi to, rzecz jasna, chaos, za którym nie przepadasz i zmusi do przeorganizowania rytmu dnia. Ale ciekawe, rozmowy wynagrodzą ci te niedogodności. Okazję do kontaktów z osobami, które były dla ciebie ważne w przeszłości, przyniesie sekstyl Merkurego z Saturnem (12-14 października). Nie uciekniesz od refleksji i wspomnień, a przy okazji dowiesz się czegoś ważnego, co pozwoli ci rozwikłać pewną zagadkę sprzed lat.


Zdrowie:

Za sprawą Marsa, do 21 października czuć będziesz się jak na polu minowym. Sił ci nie zabraknie, ale mogą cię ponieść nerwy. Nieraz też gwałtownie skoczy ci ciśnienie. Z powodu nieregularnych posiłków i jedzenia w pośpiechu dokuczać może zgaga. Wszystko minie, jeśli zwolnisz tempo, oddzielisz sprawy ważne od drobiazgów, którymi nie warto zaprzątać sobie głowy i znajdziesz czas tylko dla siebie. Wieczór przy ulubionej muzyce lub z dobrą książką, masaż czułych dłoni partnera. Właśnie tego najbardziej ci teraz potrzeba.


Kariera:

Poznasz, Panno, smak sukcesu, a jeśli masz urodziny w drugiej dekadzie, możesz zostać wytypowana do jakiegoś odznaczenia. Nie mów nie, jeśli zaproponują ci wyższe stanowisko lub upomni się o ciebie konkurencja. Mars da ci odwagę, by brać się do spraw, które dotąd wydawały się zbyt trudne. Podejmiesz się nowych zadań, staniesz się samodzielna i bezkompromisowa. W czasie trygonu Marsa z Plutonem (1-4 października) możesz dojść do wniosku, że kontrola przełożonych i podpisywanie listy obecności już cię nie interesują i zdecydować się iść dalej własną zawodową drogą. Bądź uczciwa i dokonuj mądrych wyborów, a wkrótce będziesz znaczyć na rynku więcej niż inni gracze. Panny poszukujące pracy nie powinny ograniczać się do swojej branży czy miejsca zamieszkania. Poszerzaj horyzonty, zdobywaj nowe umiejętności. Słońce w znaku Wagi do 22 października sprzyja pomnażaniu gotówki. Nawet jeśli miałby to być kredyt, nie wahaj się, bo nie dostaniesz teraz pożyczki na lepszych warunkach.


Ważne znaki:

Baran niczego ci nie odmówi. Wodnik będzie z ciebie dumny.


Co Ci sprzyja?

Szansa na wielką miłość lub zawodowy sukces pojawi się podczas koniunkcji Merkurego z Jowiszem (17-19 października). Sekstyl Merkurego z Plutonem (27-29 października) obdarzy cię umiejętnością obrony swoich racji.


Wystrzegaj się!

Podczas kwadratury Marsa z Saturnem (7-13 października) nie zdołasz przebić głową muru. Staniesz się, Panno, kapryśna i trudno będzie zadowolić cię w czasie opozycji Merkurego z Uranem (14-16 października).


 

Tempo wydarzeń przyspieszy. Okoliczności i ludzie zaczną ci sprzyjać. Problemy szybko znikną. Jowisz, który 10 października przechodzi do znaku Skorpiona, zapewni ci okazje do podróży, nauki i poszerzania horyzontów. Wzrost intuicji przyniesie opozycja Neptuna. Wenus i Mars w twoim znaku zapowiadają skok temperatury w sypialni.

reklama


Zobacz także