Horoskop miesięczny

Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Prognoza:

Wdzięk i urok osobisty, jakim będziesz emanować od 7 stycznia, zjednają ci sympatię otoczenia. Wejdziesz w nowe środowisko, robiąc piorunujące wrażenie na płci przeciwnej. Co nie znaczy, że musisz godzić się na każdą propozycję. Poczekaj Lwie, bo w czasie trygonu Marsa z Wenus (15-22 stycznia) pojawić się może kandydat z twoich marzeń. Także luźne dotąd znajomości przekształcić się mogą w tych dniach w poważne związki i zakończyć nawet ślubem. To również wspaniały czas dla Lwów zaobrączkowanych. Partner adorować będzie cię jak na początku relacji, obsypywać prezentami i komplementami. Zrobi się też bardziej chętny do wspólnych wyjść, na karnawałowe bale nie będziesz więc musiał chadzać sam. W dodatku okaże się, że jeszcze pamięta kroki cha-cha czy jive'a, a może, by ci zaimponować, brał potajemnie lekcje tańca?


Rodzina:

Uważasz, że rodzina i przyjaciele poświęcają ci za mało uwagi? A może to ty za dużo poświęcasz jej sobie? Zainteresuj się dla odmiany ich sprawami. Ostatnia dekada miesiąca to dobry czas na wyjazd. W tym czasie Lwy z pierwszej dekady czeka kilka wizyt u krewnych i sąsiadów. Urodzeni w trzeciej dekadzie mogą niestety zrazić do siebie bliskich, ciągle ich pouczając i domagając się pochwał za najdrobniejszy gest. Nadmiar energii, który zawdzięczasz Marsowi, skieruj na domowe naprawy. Możesz pomyśleć o zmianie wystroju lub przemeblowaniu mieszkania.


Zdrowie:

Wenus w Strzelcu poprawi ci samopoczucie, a co za tym idzie, wygląd. Jeżeli jednak masz urodziny w drugiej dekadzie, bardzo uważaj, bo grozi ci przytycie. Wykupienie karnetu na fitness to za mało – trzeba jeszcze trenować. Inaczej będziesz musiał, Lwie, poszerzać ubrania. Jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie, kwinkunks Saturna radzi zadbać o zdrowie. Wybierz się do lekarza po skierowanie na badania. Pozwoli ci to wykryć w porę zagrożenia.


Kariera:

Optymizm i entuzjazm pomogą ci osiągnąć sukces. Chętnie będziesz przychodzić do pracy i z radością wykonywać swoje obowiązki. Pilnych zadań będzie teraz mniej, bo szef oddeleguje cię na front, gdzie dostaniesz szansę, by wykazać się kreatywnością, refleksem i dobrą organizacją. To może zaowocować awansem w czasie koniunkcji Wenus z Jowiszem (20-24 stycznia). W ostatniej dekadzie miesiąca pojawi się więcej możliwości, by podnieść kwalifikacje i realizować nowatorskie projekty, zwłaszcza jeśli masz urodziny w drugiej dekadzie. Umożliwi ci to trygon Marsa z Jowiszem. W dniach 16-20 stycznia obchodź się ze swoim szefem jak z jajkiem. Uran w kwadraturze do Słońca zafunduje ci buntowniczy nastrój i możesz powiedzieć głośno to, co powinieneś zachować wyłącznie dla siebie. Jeżeli prowadzisz własną działalność, Jowisz pomoże ci znaleźć wspólników i inwestorów. Wydaje ci się, że masz za mało pieniędzy? Spójrz na to inaczej. Przestań porównywać się z innymi i rywalizować na ciuchy, gadżety i inne snobistyczne zachcianki, a twój portfel od razu stanie się pełniejszy.


Ważne znaki:

Strzelec zrobi, co mu powiesz. Wkurzy cię roztrzepanie Bliźniąt.


Co Ci sprzyja?

Pełnia w Wodniku (20-22 stycznia) sprzyja poznawaniu nowych niebanalnych ludzi. Trygon Merkurego z Uranem (3-5 stycznia) to świetny czas na wycieczki. Odkryjesz jakieś ciekawe miejsce.


Wystrzegaj się!

Słońce w koniunkcji z Saturnem (1-4 stycznia), odbierze ci radość życia i wiarę w siebie. Unikaj intrygi plotkowania, szczególnie w miejscu pracy, podczas koniunkcji Słońca z Plutonem (9-13 stycznia).


 

Mocno doceniony, doczekasz się nagrody. Ludzie będą o tobie dobrze myśleć i jeszcze lepiej mówić. Mars i Jowisz w trygonie każą ci brać na siebie ambitne zadania. Wenus w Strzelcu pomoże ci lepiej dogadać się z innymi, a samotnym przyniesie okazję do poznania kogoś fascynującego.

reklama


Zobacz także