Horoskop miesięczny

Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Prognoza:

Samotne Lwy nie powinny stronić od imprez. Nie dość, że staniesz się ich ozdobą, to możesz poznać kogoś, kto będzie miał wszystkie zalety twojego byłego partnera. I żadnej z jego wad. Nie musisz się specjalnie starać zrobić wrażenie, wystarczy, że będziesz sobą. W dniach 26-30 października, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Plutonem, możesz dać się ponieść emocjom i wylądować w łóżku z kimś, kim dotąd, Lwie, wcale się nie interesowałeś. Jeśli urodziłeś się w ostatniej dekadzie, daj się wyswatać znajomym i umów się na zaaranżowane przez nich spotkanie. A nuż poczujesz motylki w brzuchu? Lwy w stałych związkach nie będą narzekać. Partner zajmie się wyłącznie rozpieszczaniem cię i sprawianiem ci miłych niespodzianek. Kwiaty, wino, muzyka i pocałunki. Czy można chcieć czegoś więcej?


Rodzina:

Najbliżsi weszli ci na głowę, bo dałeś im, Lwie, zbyt duży luz. Postaw wreszcie jakieś granice. Nie możesz przecież spełniać każdej zachcianki. Jeżeli czujesz, że ktoś wymaga od ciebie za dużo, zdecydowanie zareaguj, tym bardziej gdy pozwala sobie na żarty lub złośliwe uwagi. Gdy w ostatnich dniach października Wenus znajdzie się w sekstylu z węzłem księżycowym, ktoś, z kim od lat byłeś, Lwie, w konflikcie, wyciągnie rękę na zgodę. Doceń to, postaraj się zapomnieć o tym, co było i zacząć wszystko od nowa. Może nie zostaniecie przyjaciółmi, ale jest szansa, że teraz, gdy jesteście dojrzalsi, uda się ułożyć wzajemne relacje.


Zdrowie:

Najlepszym sposobem na gorszy nastrój okaże się dobre towarzystwo, o które w drugiej połowie miesiąca nie będziesz musiał, Lwie, specjalnie zabiegać. Baw się, byle nie kosztem zarywania nocy, tym bardziej że jesienna zmiana czasu może dać ci się we znaki. Odporność pomoże ci wzmocnić sauna. Pozbędziesz się też z organizmu toksyn. Korzystaj z niej jednak z umiarem i tylko jeżeli nie masz problemów z krążeniem. Jeśli urodziłeś się w drugiej dekadzie, dmuchaj na zimne, a przechodząc przez ulicę, także na zielonym świetle, rozglądaj się uważnie.


Kariera:

Jesteś, Lwie, drażliwy i za dużo bierzesz do siebie. A to utrudnia pracę. Pamiętaj, że szef też miewa gorsze dni. Na przykład podczas kwadratury Słońca z Plutonem (8-12 października). Dlatego jeśli usłyszysz od niego krytyczne uwagi, nie załamuj się, tylko popraw błędy. Narzekasz na nieciekawą, mało ambitną pracę? Po 10 października dostaniesz nowe zadania i będziesz się mógł wreszcie wykazać. Albo otrzymasz pozytywną odpowiedź na wysłane jakiś czas temu CV. Lwom urodzonym w lipcu i na początku sierpnia powiedzie się każda współpraca, bo dzięki Wenus przyciągniesz do siebie właściwych ludzi. Pierwsza połowa miesiąca sprzyja zarabianiu pieniędzy. Jeśli masz długi, możesz w tym czasie dogadać się z bankiem lub wierzycielem, wynegocjować lepsze warunki spłaty. Albo sprzedać coś wartościowego, co pomoże ci pozbyć się części należności. Po 14 października pokusa, by pożegnać się z całą wypłatą, może być zbyt trudna do odparcia, szczególnie dla Lwów z pierwszej dekady.


Ważne znaki:

Byk będzie ci marudzić. Uśmiech na twej twarzy wywoła Waga.


Co Ci sprzyja?

Okazja kupienia czegoś po atrakcyjnej cenie pojawić może się podczas koniunkcji Merkurego ze Słońcem (6-10 października). Przyjazną duszę spotkać możesz w czasie nowiu Księżyca (18-20 października).


Wystrzegaj się!

Kwadratura Słońca z Plutonem (8-12 października) prowokować będzie cię do ostrej wymiany zdań. Wampiry energetyczne i nieuczciwa konkurencja zaatakować spróbują w czasie kwinkunksa Wenus z Neptunem (21-25 października).


 

Odnajdziesz się w pracy oraz w każdym innym towarzystwie. Zakończysz spory, spłacisz długi. Jowisz w kwadraturze (od 9 października) przyniesie ci wzrost ambicji. Dzięki sekstylowi Merkurego będziesz wiedział, z kim i jak zagadać. Z najtrudniejszymi obowiązkami pomoże uporać się trygon Saturna. Sekstyl Słońca obiecuje dobrą zabawę.

reklama


Zobacz także