Horoskop miesięczny

Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Prognoza:

Pierwsza połowa października upłynie ci na porządkowaniu życia osobistego, czemu sprzyja Wenus w znaku Panny. Gdy w dniach 3-7 października złączy się z Marsem, uda ci się zamknąć sprawy z byłym partnerem lub podzielić majątek z eks-małżonkiem. W związku z tym poczujesz się, Bliźniaku, znowu wolny, co nie znaczy, że gotowy na nowy związek. Daj sobie czas i nie próbuj zastępować jednego partnera drugim, bo możesz trafić z deszczu pod rynnę. Spotkaj się z przyjaciółmi, w drugiej połowie miesiąca nie zabraknie ku temu okazji. Bliźnięta w udanych związkach zechcą się bawić poza domem. Na szczęście razem z partnerem, więc tym razem nie będzie on mieć żadnych powodów do zazdrości. Jeśli dotychczas tylko beztrosko korzystałeś, Bliźniaku, z życia, w czasie sekstylu Merkurego z Saturnem (12-14 października) pojawi się okazja, by wreszcie się ustatkować. Możliwe, że zdasz sobie sprawę, iż chcesz spędzić z kimś resztę życia lub zmusi cię do tego nieoczekiwany wynik testu ciążowego.


Rodzina:

Kłótnie z krewnymi będą wyjątkami, bo wszyscy mówić zaczną jednym językiem, nawet na tematy politycznie. Nie będziesz miał więc, Bliźniaku, z kim się spierać, co uwielbiasz. Jak dobrze, że są internetowe fora i portale społecznościowe! Tu znajdziesz godnych siebie oponentów. Nie daj się tylko wciągnąć w bezsensowne pyskówki, nie trać czasu i energii na przekonywanie upartych i zawziętych ludzi. Lepiej wyjdź z domu i sprawdź, co spotka cię za rogiem. Wybierz się z przyjaciółmi do kina albo na zakupy, do których dzięki koniunkcji Słońca z Merkurym (6-10 października) będziesz mieć wyjątkowe szczęście. Może uda ci się okazyjnie nabyć jakiś sprzęt AGD, elektronikę czy samochód w atrakcyjnym kredycie.


Zdrowie:

Twoja odporność będzie godna pozazdroszczenia. To zasługa aktywności fizycznej i bogatej w witaminy diety. Tak trzymaj, Bliźniaku, a jeśli masz sobie coś do zarzucenia, zadbaj o formę i zacznij ćwiczyć w fitness clubie lub aqua-aerobic, byle w grupie. Obecność innych podziała na ciebie jak dodatkowa motywacja. Jednak po 23 października znajdź czas na odpoczynek i chwilę wyciszenia, zwłaszcza jeśli urodziłeś się w pierwszej dekadzie.


Kariera:

Chcesz więcej zarabiać? Bierz się zatem, Bliźniaku, do pracy, bo tylko do 9 października sprzyja ci Jowisz w Wadze, zsyłając okazje, o jakich inni mogą tylko pomarzyć. Gdy w drugiej dekadzie znajdzie się w Skorpionie, nie zdołasz omamić klienta ani kupić szefa swoją gadką. Zażądają konkretów, twardych danych i niepodważalnych argumentów. A wtedy leżysz. Dopóki Merkury jest w znaku Wagi, czyli do 16 października, warto szukać nowych zleceń, kursów i szkoleń, wysyłać listy motywacyjne i umawiać się na spotkania biznesowe, zwłaszcza jeśli masz urodziny w czerwcu. Potem poczujesz się, Bliźniaku, wypalony, a na dodatek zaczniesz podejrzewać, iż ktoś w firmie spiskuje przeciw tobie. Nie zwierzaj się więc kolegom z pracy, ukróć plotki oraz intrygi. Postaraj się po prostu robić swoje, bez porywania się na ambitne cele.


Ważne znaki:

Od Strzelca usłyszysz stanowcze: nie. Tematów do plotek dostarczyć może Lew.


Co Ci sprzyja?

Ktoś dostrzeże w tobie potencjał i ułatwi karierę w czasie nowiu w Wadze (18-20 października). Sekstyl Wenus z węzłem księżycowym (28-31 października) to czas, gdy możesz zdobyć sympatię.


Wystrzegaj się!

Za sprawą kwadratury Wenus z Saturnem (6-10 października) czekają cię nieporozumienia w związku. Nie popadaj w skrajności. Podczas kwadratury Słońca z Plutonem (8-12 października) pojawią się konflikty. Musisz zażegnać je w zarodku.


 

Pojawią się szanse na realizację śmiałych zamierzeń. Licz też na przypływ większej gotówki. Na twoje dobre samopoczucie pracują Słońce i Wenus. O to, by nie zabrakło ci świetnych pomysłów, zadba Merkury w znaku Wagi. Okazję do ich zrealizowania stworzy Mars w ostatniej dekadzie miesiąca.

reklama


Zobacz także