Horoskop miesięczny

Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Prognoza:

Pierwsza połowa miesiąca zapowiada się spokojnie. Barany w związkach mogą tylko narzekać na obojętność ze strony partnera. To nie znaczy, że nie kocha, może po prostu chwilowo ma coś innego na głowie. Odpuść, a już po 14 października spędzicie razem niejeden romantyczny wieczór, w łóżku znów będziecie się dogadywać. Single pod wpływem Wenus poczują się atrakcyjniejsze. Korzystaj, Baranie, z powodzenia, ale nie planuj reszty życia z kimś, z kim raz się spotkałeś. Jeśli urodziłeś się w trzeciej dekadzie, z radością przyjmiesz oświadczyny lub dasz ukochanej zaręczynowy pierścionek.


Rodzina:

Słońce w Wadze przypomina, że nie jesteś samotną wyspą. Korzystaj z pomocy, którą bezinteresownie oferują ci przyjaciele, sąsiedzi, a nawet zupełnie obcy ludzie. Odnów lub nawiąż kontakty z rodziną. Dzieci i młodzież spod znaku Barana buntować będą się przeciwko przepisom lub wymaganiom, które postawią przed nimi nauczyciele. Możesz wziąć ich stronę, ale tylko wtedy, jeżeli coś naprawdę jest niesprawiedliwe lub źle wymyślone. O wystrój mieszkania zadbaj w drugiej połowie miesiąca. Zaczniesz przyciągać wówczas do siebie interesujące osoby i tzw. artystyczne dusze, które wyciągną cię na ciekawe imprezy kulturalne, pokażą miejsca, w których warto bywać.


Zdrowie:

Ostrożność, zwłaszcza teraz, gdy twój patron Mars jest w niekorzystnym położeniu, nie zaszkodzi. Możesz być, Baranie, podatny na przeziębienia, unikaj nagłych zmian temperatury i cieplej się ubieraj. To dobry czas na walkę ze zbędnymi kilogramami, ale nie bądź dla siebie zbyt surowy. Jeśli raz czy dwa skusisz się na ciastko, nic się nie stanie. Zbyt szybkie chudnięcie źle wpływa na skórę. Urodzeni w drugiej dekadzie powinni zwrócić uwagę na zęby. Być może zwykła szczoteczka to za mało i przydałoby się użyć nici dentystycznej lub płynu do płukania. Ma przy tym tę zaletę, że odświeża oddech.


Kariera:

Lubisz zawieszać sobie wysoko poprzeczkę. Ale w tym miesiącu, przynajmniej dopóki Mars jest w znaku Panny, czyli do 21 października, nie porywaj się na nowe przedsięwzięcia. Ucz się, zdobywaj informacje, wypełniaj niezbędne dokumenty, gromadź potrzebne zaświadczenia. Bez tego ani rusz, zwłaszcza jeśli prowadzisz własną działalność. Jakiś nadgorliwy urzędnik może się przyczepić lub pojawi się kontrola, która zażąda wszystkich faktur do pięciu lat wstecz. Barany poszukujące pracy powinny zainwestować w swój wygląd i rozwój. Nowa garsonka, elegancki krawat, do tego kurs języka obcego, prawa jazdy lub obsługi komputera na pewno nie zawadzą, a przynieść mogą ci interesujące stanowisko. Jeśli pracujesz na etacie, wzrok szefa często spoczywać będzie na tobie. Miej to na uwadze i sprawuj się bez zarzutu, a doczekasz się pochwały. Wydatków będzie sporo, bo przyjdzie ci zapłacić jakieś zaległe podatki lub mandaty, ale na życie wystarczy. Do 17 października warto robić zakupy. Uda ci się przynieść do domu wyłącznie to, po co poszedłeś do sklepu.


Ważne znaki:

Nie zrobisz wrażenia na Pannie. Pozytywnie nakręci cię Lew.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Marsa z Plutonem (1-5 października) twoje osiągnięcia będą wzbudzać zazdrość. Nów Księżyca w znaku Wagi (18-20 października) może sprawić, że niespodziewanie się zakochasz.


Wystrzegaj się!

Nie zmuszaj się do aktywności i unikaj ryzyka w czasie kwinkunksa Marsa z Uranem (13-19 października). Gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze z Plutonem (26-30 października), będziesz musiał stawić czoła ludziom lub problemom, których dotąd unikałeś.


 

Pozbędziesz się wątpliwości, z kim chcesz być. Przekonasz się, że masz w partnerze duże wsparcie. Słońce poprawi twoje relacje z otoczeniem, a Mars zmusi cię do pracy. Wenus w pierwszej połowie miesiąca radzi przyjrzeć się wydatkom i zadbać o zdrowie. Po 14 października, gdy Wenus znajdzie się w opozycji, Amor weźmie cię na cel.

reklama


Zobacz także