Baran
baran
21.03-19.04
Byk
byk
20.04-20.05
Bliźnięta
bliźnięta
21.05-21.06
Rak
rak
22.06-22.07
Lew
lew
23.07-22.08
Panna
panna
23.08-22.09
Waga
waga
23.09-22.10
Skorpion
skorpion
23.10-21.11
Strzelec
strzelec
22.11-21.12
Koziorożec
koziorożec
22.12-19.01
Wodnik
wodnik
20.01-18.02
Ryby
ryby
19.02-20.03
Baran
Przez cały rok Mars, władca Baranów, będzie przebywał w znakach Skorpiona, Strzelca, Koziorożca i Wodnika. Rozwiniesz skrzydła i dopniesz swoje sprawy na ostatni guzik. Dzięki Uranowi to, co wcześniej było niemożliwe, teraz okaże się realne. Barany z II dekady muszą najpierw rozwiązać pewne problemy, ale Saturn ze znaku Strzelca obdarzy wytrwałością i determinacją. Będzie okej!
Byk
Do sierpnia Jowisz będzie Ci sprzyjał ze znaku Panny. Neptun w Rybach obdarzy solidnym entuzjazmem i nauczy korzystać ze swoich talentów. Jeśli wiesz, czego chcesz, to wystarczy się trochę przyłożyć, a zbliżysz się do celu. Nie widać przed Tobą żadnych większych przeszkód. Szczególnie pomyślnie ułożą się Twoje stosunki z osobami, które cieszą się autorytetem, trzymają władzę i znają się na prawie. A więc śmiało uderzaj do urzędników i notabli.
Bliźnięta
Jowisz będzie działać na Ciebie kwadraturą ze znaku Panny, ale na jesieni zacznie Ci sprzyjać z Wagi i wtedy poczujesz, że idzie na lepsze. Saturn w przeciwległym Strzelcu przykręci śrubę w pracy lub w nauce. Może Ci także wytknąć różne lekkomyślne posunięcia z przeszłości. Na sukces trzeba będzie zapracować. Na szczęście energii doda Ci Uran, więc szybko staniesz na nogi. A doświadczenia zaowocują w kolejnych latach.
Rak
Neptun w znaku Ryb wprowadzi do Twojego życia więcej polotu i fantazji. Jowisz w Pannie obdarzy Cię zaradnością i pracowitością. A kiedy zmieni swoje położenie i w II połowie roku wejdzie do Wagi, Twoje sprawy przyśpieszą. Szef, partner i wspólnicy zasypią Cię propozycjami. Za ich namową podejmiesz nowe wyzwania. Pluton z Koziorożca i Uran z Barana trochę namącą. Poczujesz się jak ten osiołek, któremu w żłoby dano...
Lew
Saturn w Strzelcu pomoże Ci się ustatkować, poczuć pewnie, a także zaspokoić swoje ambicje zawodowe. Natomiast Uran w Baranie, niczym niespokojny duch, nie pozwoli Ci zadowolić się tym, co już jest, tylko zmusi Cię, byś stale dążył do „lepiej, więcej, inaczej". Przez I połowę roku Jowisz patrzy na Ciebie obojętnie, ale w II zacznie Ci sprzyjać z Wagi, co niezwykle korzystnie wpłynie na Twoje życie towarzyskie, przyjaźń, miłość i współpracę z innymi.
Panna
W I połowie roku w Twoim znaku wciąż będzie gościł dobroczynny Jowisz. Ale miej na uwadze, że Saturn działa na Ciebie kwadraturą ze Strzelca. Neptun zaś znajdzie się w opozycji i zachęci Cię do zadbania o duszę oraz ciało. To dobry rok, by uzyskać dyplom, uprawnienia, specjalizację, licencję... Czasami możesz miewać dziwne nastroje: nadmierne obawy o zdrowie, przyszłość, złe przeczucia... Nie daj się zwariować!
Waga
Twoim głównym planetarnym sojusznikiem jest Saturn, który przebywając w znaku Strzelca, pomoże Ci się wspaniale zorganizować, dobrze wykorzystać czas, nie tracić z oczu celu. Jednak Uran w Baranie i Pluton w Koziorożcu mogą Cię rozpraszać drobnymi przeciwnościami. Na szczęście jesienią Jowisz wejdzie do Twojego znaku i doda Ci skrzydeł, a Twojemu życiu blasku. Poznasz nowych ludzi, dostaniesz fajne propozycje, i będziesz w swoim żywiole...
Skorpion
W I połowie roku Jowisz ze znaku Panny przyniesie Ci powodzenie w sprawach materialnych i domowych. W drugim półroczu Mars da Ci życiowy pęd, zaś Uran w pokrewnym Baranie odpędzi nudę. W roku 2016 nic Cię nie zaskoczy, na co krzywić się może Twoja nieco dzika natura. Ale Neptun w Rybach skupi uwagę na przyrodzie i sztuce. Dzięki niemu sprawy duchowe będą dla Ciebie równie ważne, co uczuciowe i finansowe. 
Strzelec
Przez Twój znak wędruje Saturn. Uran sprzyja Ci z Barana, a Neptun i Jowisz działają na Ciebie kwadraturą. Jesienią Jowisz zacznie Ci pomagać sekstylem z Wagi. Twoje życie kręcić się będzie wokół jednej sprawy, która Cię bez reszty pochłonie. Nagle dostrzeżesz, że na tym, czym do tej pory żyłeś, świat się nie kończy. Twoje horyzonty poszerzą się. Poczujesz się, jakbyś wyszedł z ciasnego tunelu na rozległą, słoneczną polanę.
Koziorożec
Jowisz ze znaku Panny wzmocni Twój rozsądek, gospodarność, inteligencję. Pluton w Twoim znaku doda odwagi. Uran z Barana pchnie Cię do działania. Twój opiekun, Saturn, przebywa w Strzelcu, co oznacza, że odnajdziesz się w jakiejś instytucji, grupie czy stowarzyszeniu. Na jesieni, gdy Jowisz wejdzie do Wagi, pojawią się nowe wyzwania, bo będziesz musiał kierować się interesem ogółu, a nie tylko swoim własnym dobrem.
Wodnik
Twój patron Uran, wędrując przez znak Barana, doda Ci entuzjazmu oraz pomoże wprowadzić plany w życie. Zaś Saturn ze Strzelca ochroni Cię przed popełnianiem głupstw. Jowisz zarówno z Panny, jak i z Wagi – najpierw wzmocni Twój intelekt, co pomoże Ci w nauce i pracy, a od jesieni uwolni Cię od trosk. Przed Tobą pomyślny rok, który da początek czemuś, co będzie ważną treścią Twojego życia także w przyszłości.
Ryby
Jowisz z Panny i Saturn ze Strzelca będą działać na Ciebie kwadraturami. To doskonały rok, by zrobić remont swojego zdrowia. Jesień przyniesie więcej wolnego czasu i przestrzeni na nowe przedsięwzięcia. Twój patron Neptun od ponad czterech lat wędruje przez Twój znak. W tym roku najsilniej podziała na Ryby urodzone na przełomie lutego i marca. Pociągać Cię będzie sztuka lub przejdziesz jakąś dużą, duchową przemianę.
Aby poznać pełny horoskop dla swojej dekady
kliknij przycisk SPRAWDŹ


Podaj
kod sms

x
Kalendarz