Skorpion - kombinacja Słońca i Księżyca

[IMG type="MEDIUM" src="1240_1269857593.jpg" zoom="YES" class="fleft" folder="content"]

Słońce w znaku Skorpiona – Księżyc w znaku Barana
W tej relacji dają silnie o sobie znać instynkty wojownicze. Oboje są szczerzy do bólu, żyją od walki do walki, wiecznie poszukują afirmacji samego siebie, nie zawracając sobie głowy oczekiwaniami innych. W miłości są pasjonatami, przesadni i narzucający swoją wolę. Nie uznają żadnych półśrodków. ON szuka kobiety energicznej, ekspansywnej, przy której miłość będzie polem walki. ONA nie znosi wszelkiej podległości, woli partnera, którego może zdominować, nawet jeśli pociągają ją silne osobowości.


Słońce w znaku Skorpiona – Księżyc w znaku Byka
To dwie osobowości uparte, z silnie rozwiniętym instynktem posiadania i bardzo uczuciowe. Wrażliwe na wszelkie doznania zmysłowe, zwłaszcza na erotyzm. Kiedy chcą kogoś zdobyć, są niezwykle zdeterminowane. Cierpią z powodu rozdarcia między pragnieniem świętego spokoju, a chęcią wojowania, które prowadzi do licznych eksperymentów jakie osłabiają ich nieco przyziemne gusty. W miłości są bezkompromisowe i zazdrosne. Mają ogromną potrzebę kontaktu fizycznego. Dla NIEGO idealna kobieta musi być solidna i uczuciowa. ONA potrzebuje bardzo męskiego, sprawnego w miłości partnera.

Słońce w znaku Skorpiona – Księżyc w znaku Bliźniąt
To fascynujące osobowości, nieprzewidywalne, przebiegłe i inteligentne. Potrafią wspaniale mówić, są ciekawi życia i dosyć nieostrożni. Mają dużo zmysłu krytycznego i poczucie humoru. W relacjach z innymi znakami potrafią używać swego niezwykłego magnetyzmu, ale lepiej nie darzyć ich zbyt dużym zaufaniem. ONA jest niestała i  wyzwolona, szuka mężczyzny, który mógłby ją trochę kontrolować i potrafił zatrzymać przy sobie. ON szuka partnerki uduchowionej i zabawnej, choć jednocześnie ma ochotę zarzucić jej sztuczność.


Słońce w znaku Skorpiona – Księżyc w znaku Raka
Wyposażone w nieprzeciętną dawkę wrażliwości, która często może im utrudniać życie i nawet doprowadzić do melancholii. Posiadają wręcz nieprawdopodobną intuicję, której mogą używać z zamkniętymi oczami, w każdej chwili, ale powinni trzymać swoją uczuciowość na wodzy. W miłości przywiązują się bardzo głęboko, a rodzina i dzieci są dla nich najważniejszą sprawą w życiu. ON szuka kobiety opiekuńczej, a jednocześnie pełnej fantazji. ONA, bardzo macierzyńska, potrzebuje partnera, który potrafi pokazać jej jak bardzo jest kochana.

reklama
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50