Zaczaruj ciastka na tłusty czwartek

A potem zajadaj się nimi do oporu! Żeby mieć szczęście, w ten dzień nie można się odchudzać.

W tym roku tłusty czwartek wypada 3 marca. Przygotuj na ten dzień specjalne ciastka, które wywróżą Ci, co przyniosą nadchodzące miesiące.

* Kup lukier albo posypkę i udekoruj pączki lub ciasto (kupione bądź zrobione w domu) trzema kolorami: purpurowym (barwa siły, władzy i wysokiej zawodowej pozycji), zielonym (barwa dostatku, bogactwa, pieniędzy) i złotym (barwa czystości intencji, medytacji, kontaktu z wyższymi duchowo istotami).
* Jeśli postanowisz upiec ciasto lub ciastka, włóż do niego przed wstawieniem do piekarnika monetę, serduszko (koniecznie metalowe!) oraz jeden migdał. Jeżeli nie masz czasu nic upiec i kupisz gotowe ciastka, włóż do nich te trzy przedmioty od spodu, tak żeby nie było widać, co jest w środku.
* Ten, kto z rodziny lub przyjaciół, z którymi będziesz świętować tłusty czwartek, dostanie kawałek ciasta lub pączka z monetą, temu w tym roku nie zabraknie pieniędzy. Kto znajdzie serce, ten się zakocha lub założy rodzinę. Osoba, która natknie się w swoim ciastku na migdał, będzie przez cały rok miała szczęście i powodzenie zarówno w uczuciach, jak i w finansach. I ma obowiązek w przyszłym roku zorganizować przyjęcie w tłusty czwartek, a także odprawić ciastkowy rytuał!
* Osoby, które nie znajdą nic w swoich ciastkach, nie powinny się martwić brakiem szczęścia. Niech zjedzą to ciastko, którego kolor lukru im się najbardziej podoba, a będzie im się wiodło w tej dziedzinie życia, którą ta barwa symbolizuje.

Uwaga! W tłusty czwartek nie przejmujemy się dietą i odchudzaniem i jemy tyle ciastek, ile się da. Inaczej nadchodzące miesiące mogą nie przynieść nam obfitości i zadowolenia, którego tak wypatrujemy.                         

Iza Podlaska

reklama
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »