Haziel

Patron urodzonych w dniach 1–5 maja.

HazielDuchowy cel: pomaga wybaczać zniewagi. Wspiera w trudnych sprawach, gdy zwracasz się do najwyższych władz.

Promieniowanie: wysyła światło w ko- lorze granatowym, szczególnie aktywne pomiędzy godz. 2.40 a 3.00.

Co daje kontakt z nim: wielkoduszność. Zapominanie doznanych krzywd. Opiekę i przewodnictwo w załatwianiu urzędowych spraw.

Anielskie przesłanie: jak dużo trzeba mieć w sobie wspaniałomyślności, aby  przebaczyć najgorsze zniewagi? Szlachetnej postawy oraz pięknych cech związanych z darowaniem win uczy Haziel. Wychodzi naprzeciw, gdy trudno jest się pojednać i odpuścić poczynioną obrazę. Wlewa w serce miłość i uwalnia z ciężaru nienawiści. Sprawia, że obie strony przebaczają sobie wzajemnie, godzą się, nie pamiętając dawnych krzywd.

reklama

Duchowa łączność: w dniach 1–5 maja zapal kadzidło o zapachu bazylii i granatową świecę. Zamknij oczy, wizualizując Haziela z tęczą wokół głowy. Z palety barw wydobądź granatowy promień i dotknij nim swojej czakry korzennej. Pozwól aniołowi przemienić twoją energię uczuć i myśli w sposób ułatwiający ci kontakt z otoczeniem. Poproś o dar wybaczania obelg i przewinień. Niech anielskie światło oczyści cię z gniewu i zła, a w zamian wprowadzi pokój i zapomnienie. W tej samej harmonijnej postawie poproś Haziela o poparcie twojej petycji w urzędzie oraz pomyślne załatwienie wszystkich ważnych spraw. Niech kierują tobą siła i mądrość, a boska opieka niech cię nie opuszcza.

Minerał: lapis-lazuli.
Ośrodek energetyczny: czakra korzenia.
trybut: tęcza.


Anna Wiechowska, angeologia

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »