Cahethel

Patron urodzonych w dniach 26–30 kwietnia.

CahethelDuchowy cel: ochrania przed wszelkim złem. Opiekun rolnictwa i sprzymierzeniec wszystkich ogrodników.

Promieniowanie: wysyła światło w kolorze białym, szczególnie aktywne pomiędzy godz. 2.20 a 2.40.

Co daje kontakt z nim: obronę przed siłami zła. Pomoc w niebezpieczeństwie. Pomyślność w zbiorach płodów rolnych. Opiekę dla sadowników i ogrodników.

Anielskie przesłanie: kiedy czujesz, że negatywne siły zaczynają dominować w twoim życiu, na pomoc warto wezwać Cahethela. Ten niebiański rycerz, na wzór archanioła Michaela, gotowy jest stanąć do walki  ze złem. Anioł ma niezwykłą moc odpędzania klątw, czarów i uroków. Chroni też przed wypadkami, kradzieżami i napadami. Przynosi swoim podopiecznym spokój i bezpieczeństwo życia. Jest również patronem rolnictwa. Zapewnia płodność Ziemi i dobre zdrowie człowiekowi.

reklama

Duchowa łączność: w dniach 26–30 kwietnia zapal kadzidło o zapachu jałowca i białą świecę. Zamknij oczy, wizualizując Cahethela w rycerskiej zbroi. W jednej ręce trzyma tarczę, w drugiej – miecz. Poproś anioła, by stanął do walki z mocami zła, które to rozkłada przed tobą swoje sidła. Niech anioł wybawi cię z niebezpieczeństw duszy i ciała, niech zwycięży wszystkie duchy ciemności. Proś o intuicję i dar rozpoznania. O światło mądrości i odwagę. W modlitwach dotyczących opieki roślin proś go, aby zesłał ci dar jak najlepszej opieki nad nimi.

Roślina: jałowiec.
Ośrodek energetyczny: czakry dłoni.
Atrybuty: tarcza i miecz.


Anna Wiechowska, angeolog

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »