Elemiah

Duchowy cel: kontroluje stan duszy. Wpływa na ambicje i poczucie osobistej godności.

ElemiahPromieniowanie: wysyła światło w kolorze jasnofioletowym, szczególnie aktywne pomiędzy godz. 1.00 a 1.20.

Co daje kontakt z nim: wewnętrzne oczyszczenie. Szacunek względem własnej osoby.

Anielskie przesłanie: jak postępować w życiu? Na pomoc może przyjść Elemiah, ułatwiający wgląd w najbardziej ukryte obszary duszy. Anioł, zwany również Iskrą Bożą, pomaga spojrzeć w głąb własnego sumienia, wychwycić błędy i naprawić je. Podopieczni zyskują poczucie harmonii z całym wszechświatem. Ich godność osobista nie stoi w sprzeczności z miłością własną, ale ją wywyższa do poziomu przynależności do dzieci bożych.

Duchowa łączność:
w dniach 5–9 kwietnia zapal kadzidło o zapachu lawendy i jasnofioletową świecę. Zamknij oczy, wyobrażając sobie, jak Elemiah dotyka iskrą twoją czakrę splotu słonecznego i oświetla ją. Poczuj, jak otwierają się najgłębsze zakamarki twojej duszy – zobaczysz jej ból, strach i błędy wynikające z niewiedzy.

Poproś anioła o siłę do walki ze swoimi słabościami. Wyproś u niego zmiany w swoim życiu, zwłaszcza te duchowe. Niech moc anioła pomoże ci nawiązać kontakt z Bogiem, tak abyś poczuł się kochanym dzieckiem bożym. Niech stale czuwa nad tobą boska opatrzność, kieruje twoją duszą i rozbudza w tobie duchowość.

Roślina: lawenda.
Ośrodek energetyczny: czakra splotu słonecznego.
Atrybut: iskra.


Anna Wiechowska, angeolog

reklama
Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »