Vasariah

VasariahDuchowy cel: opiekuje się artystami, inspiruje muzyków.

Promieniowanie: wysyła światło w kolorze srebra, szczególnie aktywne pomiędzy godziną 10.20 a 10.40.

Co daje kontakt z nim: pomaga rozwijać talenty muzyczne, zdobyć sławę, uwielbienie i uznanie tłumów. A także popularność i pieniądze. Ochrania przed utraceniem dorobku muzycznego.

Anielskie przesłanie: wsłuchaj się w dźwięki płynące z ciszy naturalnego świata, a usłyszysz melodię kosmosu. Otrzymasz niepowtarzalny dar wyrażania uczuć za pomocą muzyki. Wtórować ci będzie chór aniołów grających i śpiewających przed tronem Stwórcy.

Vasariah ułatwi ci dostęp do niebiańskich wibracji, posiadających boskiego ducha. Jego siła sprawi, że muzyka, jaką stworzysz, będzie porywać innych i rozświetlać im drogę życia. Staniesz się sławny i bogaty. Nieprzerwana łączność z aniołem zapewni ci jego przychylność również pod względem ochrony wszystkich autorskich praw, niezbędnych do utrzymania pozycji materialnej.

reklama

Duchowa łączność: między 29 sierpnia a 2 września zapal cedrowe kadzidło i jedną srebrną świecę. Zamknij oczy, wyobrażając sobie Vasariaha, grającego na lirze. Niech melodia, jaką będziesz odbierał, zamieni się w srebrne pulsujące światło, dotykające twojej czakry koronnej. Poproś anioła o rozwój talentów muzycznych, o zdolność do tworzenia arcydzieł, a także o opiekę prawną.

Metal: srebro.
Ośrodek energetyczny: czakra koronna.
Atrybut: lira.


Anna Wiechowska, angelolog  

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »