Przesłanie chórów anielskich na 2016 rok

Sprawdź, który z Chórów Anielskich będzie miał nad tobą pieczę w 2016 roku, i dowiedz się, jakie ma dla ciebie przesłanie...

Anielska hierarchia to doskonały porządek. Najwyżej znajdują się w niej Serafini, Cherubini i Trony, potem są Anioły Panowania, Moce i Cnoty, a najniżej w hierarchii Księstwa Archanioły, Anioły. Wszystkie Anioły mają swoje zadania oraz funkcje do spełnienia i zawsze odpowiadają na nasze modlitwy. Trzeba jednak wiedzieć, jak zawołać je po imieniu, by nasze prośby były dla nich słyszalne.  

Rok 2016 roku to rok numerologicznej Dziewiątki – dlatego wszystkie dziewięć Chórów Anielskich będzie szczególnie aktywnych. To, który Chór będzie w tym roku otaczał cię opieką, wskaże ci twoja liczba urodzenia. Oblicz ją, dodając do siebie wszystkie cyfry z daty urodzenia. Jeśli wynik będzie dwucyfrowy, również te cyfry dodaj do siebie – liczba urodzenia musi być jednocyfrowa


Przykład: ktoś kto urodził się 28.07.1960 roku jest numerologiczną 6 (bo 2+8+0+7+1+9+6+0 =33, a 3+3=6) i w tym roku VI Chór, Cnoty, będzie miał nad nim pieczę.

JEDYNKA: Serafiny, czyli bezwarunkowa miłość 

Jako numerologiczna Jedynka jesteś pod opieką Chóru Serafinów – promieniującego energią ciepła i światła. Anioły te posiadają przywilej pierwszeństwa i są niezależne od pozostałych chórów Aniołów. Mogą wpłynąć na twoje życie, dodając ci siły charakteru w podejmowaniu ważnych decyzji. W roku 2016 możesz cieszyć się dużym autorytetem i na wzór Serafinów wykorzystać swój talent organizacyjny do osiągnięcia wysokiej pozycji społecznej i zawodowej. 

W sferze finansowej to najlepszy czas na pomnażanie majątku. Niewykluczone, że trafisz szczęśliwy numer w jakiejś loterii. Pewność siebie wykorzystaj, by służyć innym, np. poprzez pracę charytatywną. Staniesz się wzorem do naśladowania wśród bliskich, gdzie niekorzystne klimaty będziesz skutecznie łagodzić. 

Jedynie w uczuciach płomienny Serafin okaże się dla ciebie zbyt ognisty. Dlatego staraj się unikać gwałtownych porywów miłości, który w tym roku możesz przeżyć. Przyniesiony na ziemię ogień Serafinów może wywołać impulsywność i gwałtowne rozstania. Wskazana jest miłość zrównoważona, poparta modlitwą i wstawiennictwem pierwszego Chóru Serafinów.

DWÓJKA: Cherubiny, czyli wiedza 

Przez cały rok będzie ci towarzyszyć II Chór Cherubinów, bezpośrednio połączony z bożą inteligencją. Twoja aura będzie odbierać wibracje wyższej świadomości przede wszystkim w przestrzeni mentalnej. Zatem masz pełne prawo prosić anielskich posłańców o dar mądrości i zgłębiania tajników wiedzy świata duchowego i fizycznego. 

Cherubiny pomogą ci w nauce i zdawaniu egzaminów. Pomogą ci również kreatywnie poruszać się w meandrach życia, podejmować właściwe decyzje. Zmiana sposobu myślenia wpłynie również na rozwiązywanie problemów finansowych. Zrodzą się nowe pomysły, projekty, a nawet śmiałe plany zawodowe, o których do tej pory, jako numerologiczna dwójka, nie śmiałeś nawet pomarzyć. 

reklama


Pod patronatem Cherubinów możesz też zmienić swoje nastawienie w relacji z partnerem. W dalekowzrocznym spojrzeniu na jego potrzeby unikniesz wielu niedomówień lub niepotrzebnych konfliktów. Wpatruj się oczami wiary w skuteczne działanie Cherubinów, a szczęście będzie się do ciebie uśmiechać w każdej dziedzinie życia.

TRÓJKA: Trony, czyli pokora i posłuszeństwo

Twoja numerologiczna Trójka nieodłącznie związana jest z III Chórem Tronów. To zapowiedź awansów i zaszczytów, których możesz doświadczyć w całym 2016 roku. Wspaniały czas na urzeczywistnianie marzeń. I choć będziesz osiągać sukcesy, zachowaj umiar we wszystkim. 

Trony, zgodnie ze swoją kosmiczną ewolucją, uczą posłuszeństwa i pokory. Jeśli zbyt szybko wzniesiesz się na szczyt chwały, równie szybko możesz wpaść w pułapkę błędów i własnej pychy. Dlatego zalecana jest równowaga i spokój. Do finansów podchodź ostrożnie i z dystansem, gdyż ryzyko może nie wyjść ci na dobre. Nie wydawaj pochopnie pieniędzy – bądź odpowiedzialny i racjonalny. W przeciwnym razie możesz napytać sobie biedy. 

Trony będą również trzymały na wodzy twoje emocje. Te, dotąd nieposkromione, które bywały przyczyną twoich problemów. W uczuciach trójki bywają często kochliwe i romantyczne. Chór Tronów sprowadzi cię na ziemię i przekona, że pomiędzy górnym i dolnym biegunem istnieje wspólny punkt równowagi, który jest dla ciebie najwłaściwszy. Szanuj innych, jeśli pragniesz, aby i ciebie szanowano. Kochaj mądrze, a miłość przyniesie ci owoce.

CZWÓRKA: Panowania, czyli porządek i karma

Zgodnie z twoją numerologiczną Czwórką jesteś pod opieką IV Chóru Panowań, gdzie panuje stabilizacja i porządek. Dlatego z jeszcze większym entuzjazmem oddasz się pracy zawodowej, gdzie w 2016 roku będą cię czekać nowe obowiązki i wyzwania. 

Anioły uchronią cię przed nadmiernym obciążeniem i wysiłkiem, które możesz sobie bez potrzeby narzucać. Energia pieniądza będzie krążyć wokół ciebie, pomnażając twoje dobra materialne. Jedynie w sferze uczuć może nie być zbyt dobrze. A wszystko przez to, że jesteś pamiętliwa. Na szczęście dzięki twojej duchowej świadomości masz zdolność do podejmowania wyborów oraz wolną wolę, z której skwapliwie korzystasz. Jeśli zachowasz zdrowy rozsądek, będziesz rozważna i uwolnisz się od przeszłości. 

Chór Panowań będzie ci towarzyszył w dalszym rozwoju. Wspomoże cię w dokonywaniu świadomych wyborów między dobrem a złem. Będzie cię inspirować do optymistycznego spojrzenia w przyszłość. Szczególnie gdy będziesz kogoś za coś obwiniać, Anioły będą się temu stanowczo sprzeciwiać. Celem Chóru Panowań jest odżegnanie się od negatywnej karmy. 

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.50

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »


x
Kalendarz