Zodiak / Nowości

Bycie z Lwem to niekończący się spektakl. On gra pierwszoplanową rolę, ty musisz tylko klaskać do upadłego. Jeśli nie wywiążesz się z zadania, szybko znajdzie sobie nową publiczność. ...
Czytaj więcej »
Życie z Rakiem jest jak przejażdżka na diabelskim młynie. Raz w górę, raz w dół!
Czytaj więcej »
Jeśli się zakochasz w zodiakalnych Bliźniętach, na pewno nigdy nie będziesz się nudzić! A przy odrobinie dystansu uda ci się nie zwariować.
Czytaj więcej »
Możesz krzyczeć na niego, ile chcesz, ale nie ruszy się z miejsca, dopóki sam nie zechce. Co robić, by przetrwać z Bykiem?
Czytaj więcej »
Macho zawróci w głowie i skradnie serce niejednej kobiecie. A jakie znaki zodiaku mają szansę na udany związek z macho? Sprawdź!
Czytaj więcej »
Nasza zodiakalna natura ma w nosie savoir-vivre. Nawet w gościach jesteśmy sobą. Dlatego zobacz, jakie gafy mogą strzelić poszczególne znaki, gdy wpadną do ciebie w odwiedziny!
Czytaj więcej »
Jak się kłócą znaki zodiaku? Który jest największym awanturnikiem, który kłóci się do upadłego, a który podchodzi do sporu najbardziej dyplomatycznie?
Czytaj więcej »
Największy narwaniec Zodiaku. Kocha walczyć z każdym, o wszystko. To go nakręca. Jak z nim nie oszaleć?! I co robić, aby przetrwać z Baranem?
Czytaj więcej »
Przytul się do drzewa! Tak radzą eksperci, którzy pracują z energiami natury. Które drzewo będzie twoim drzewem mocy? To zależy od żywiołu, w którym się urodziłeś.
Czytaj więcej »
Afrodyzjaki wyostrzają apetyt na miłość. Ale czy to samo danie zadziała identycznie na każdego? Nie! Wszystko zależy od naszego temperamentu, a ten od żywiołu, w którym się urodziliśmy.  ...
Czytaj więcej »

Zobacz także