Zodiak / Nowości

Jak się kłócą znaki zodiaku? Który jest największym awanturnikiem, który kłóci się do upadłego, a który podchodzi do sporu najbardziej dyplomatycznie?
Czytaj więcej »
Największy narwaniec Zodiaku. Kocha walczyć z każdym, o wszystko. To go nakręca. Jak z nim nie oszaleć?! I co robić, aby przetrwać z Baranem?
Czytaj więcej »
Przytul się do drzewa! Tak radzą eksperci, którzy pracują z energiami natury. Które drzewo będzie twoim drzewem mocy? To zależy od żywiołu, w którym się urodziłeś.
Czytaj więcej »
Afrodyzjaki wyostrzają apetyt na miłość. Ale czy to samo danie zadziała identycznie na każdego? Nie! Wszystko zależy od naszego temperamentu, a ten od żywiołu, w którym się urodziliśmy.  ...
Czytaj więcej »
Przeczytaj miłosną prognozę dla 12 znaków zodiaku i zobacz, co czeka cię czeka w roku 2017!
Czytaj więcej »
Są jak wilki w owczej skórze. Czarujący, niby zakochani tylko w tobie. Ale jak tylko znikniesz za rogiem, już rozglądają się za nową zdobyczą. Na szczęście nietrudno ich zdemaskować. Wystarczy spojrze...
Czytaj więcej »
Któż nie chciałby kąpać się w szampanie i odpalać cygara od 100-dolarowych banknotów? Ba! Jak to osiągnąć? Uczyć się od bogaczy.
Czytaj więcej »
Co łączy Hillary Clinton, niedoszłą prezydent USA, z kobietami, które dostały się na szczyty władzy? Wojownik Mars i twardziel Saturn.
Czytaj więcej »
Możesz liczyć na głęboki, pełen namiętności związek z nim, jeśli jesteś: silna psychicznie, tajemnicza, wyzwolona w seksie. Inaczej, strzeż się Plutonika! Uchodzi za mrocznego typa. Stukniętego n...
Czytaj więcej »
Najmniejsza z planet Układu Słonecznego, a działająca najmocniej. Kiedy Pluton dotknie ważnego miejsca w horoskopie urodzeniowym, nic nie jest już takie, jak było.
Czytaj więcej »

Zobacz także