ABC astrologii

Dziewiąty Dom Astrologiczny mówi o podróżach, wykształceniu i stosunku do wiary. Dowiedz się, co oznacza twój układ planet!
Czytaj więcej »
Ósmy Dom astrologiczny mówi o ciężkich doświadczeniach, dostatku i duchowości. Dowiedz się, co oznacza twój układ planet!
Czytaj więcej »
Czym jest dla ciebie małżeństwo? Jakim jesteś partnerem? Sprawdź, co Siódmy Dom Astrologiczny mówi o twoich związkach i relacjach.
Czytaj więcej »
Przyjemności, rozkosze i zabawy, czyli Piąty Dom Astrologiczny. Sprawdź, co mówi o twojej radości życia oraz kwestiach dotyczących dzieci.
Czytaj więcej »
Może zawrócić w głowie i skraść serce. O tak! Macho podoba się kobietom. Tylko... jak go okiełznać?
Czytaj więcej »
Masz skłonności do pozostawania pod silnym wpływem rodziców? Zobacz, co mówi o tobie Czwarty Dom Astrologiczny, który wskazuje na wzorce, które obowiązywały w domu.
Czytaj więcej »
Jak się mają twoje relacje z krewnymi? Czy łatwo przychodzi ci zdobywanie wiedzy? Sprawdź, co Trzeci Dom Astrologiczny mówi o twoim intelekcie oraz relacjach rodzinnych.
Czytaj więcej »
Masz pieniądze, czy cierpisz na brak gotówki? Masz szansę na bogactwo, a może pisane ci życie w ubóstwie? Sprawdź, od czego zależy twój portfel!
Czytaj więcej »
To, czy masz charyzmę jak Mick Jagger, czy jesteś nieudolny jak król Stanisław August Poniatowski, zależy od pierwszego domu w twoim horoskopie!
Czytaj więcej »

Zobacz także