Mapa skarbów

Mapa skarbówZbliżają się jedyne dni w roku, kiedy możemy wykonać niezwykły rytuał spełniania marzeń, zwany Mapą Skarbów. W tym roku to 6 i 7 kwietnia – czyli pierwszy nów po przesileniu wiosennym.

Czytelnicy od tygodni pytają nas o datę rytuału. Boją się przeoczyć te dni, by nie przegapić szczęścia. Okazuje się bowiem, że mapa działa! Dostajemy listy i telefony potwierdzające moc rytuału.

Dostałam pracę!

Mapę Skarbów przygotowuję już od czterech lat. Najpierw byłam nieufna, ale co szkodzi spróbować. Nakleiłam zdjęcie piramid, bo chciałam pojechać do Egiptu. I nagle stało się, wygrałam wycieczkę do Sharm El Sheikh!

Na spełnienie marzenia czekałam ledwie trzy miesiące. W następnym roku już chciałam więcej od Mapy – żeby nie kłócić się z mężem, no i by córka dostała się na studia. Nakleiłam zdjęcie zakochanej pary, ale z naszymi twarzami. Znalazłam też fotografię młodych odbierających dyplomy. Córce, owszem, powiodło się, ale mąż ciągle był skory do awantur.

reklama


Dużo czasu minęło, nim wreszcie dogadaliśmy się, a ja zrozumiałam, czemu jest agresywny. A potem mój świat zawalił się, bo straciłam pracę i nie miałam widoków na inną. Choć pokończyłam szkoły, dorabiałam sprzątając u ludzi. To było straszne upokorzenie. Wpadłam w depresję, uważałam, że jestem do niczego, już można mnie wyrzucić na śmietnik. Nie wierzyłam w nic, ale koleżanka namówiła mnie, by jeszcze raz wypróbować ten rytuał.

Bez zapału zabrałam się do tego, ale znalazłam zdjęcie eleganckiej kobiety w pięknym gabinecie. I znowu dokleiłam jej swoją twarz. Mapa Skarbów nie zawiodła! Dostałam pracę w dużej firmie, kieruję sporym działem. Proszę, napiszcie, kiedy zrobić rytuał! Mam tyle nowych marzeń do spełnienia!
Beata z Krakowa

Jak wykonać rytuał

Przeglądaj czasopisma i pocztówki. Wybierz zdjęcia, które obrazują Twoje marzenia. Może to być para przed ołtarzem albo dwoje zakochanych, willa, upragniony samochód albo miejsce pracy, roześmiane niemowlę, zakątek świata, który pragniesz odwiedzić. Wszystko to, o czym marzysz, a wydaje Ci się nieosiągalne. Jeśli np. kłócisz się z partnerem i miłość przygasła, wykorzystaj Wasze zdjęcie ślubne. Marzenia mogą dotyczyć spraw materialnych i duchowych, miłości, zdrowia, kariery. Pamiętaj, że marzyć możesz o wszystkim i wszystko jest możliwe.

Z tych zdjęć w ciągu doby – od godz. 5.56 6 kwietnia do godz. 5.55 7 kwietnia – zrób obrazek techniką kolażu. To będzie Twoja własna Mapa Skarbów.

Możesz podzielić karton na tematy, np. po lewej praca, pośrodku miłość, a z prawej nowy dom. Możesz wykorzystać kwadrat bagua wg feng shui albo posłuchać własnej intuicji. Ona podszepnie umiejscowienie różnych marzeń. Jeśli nie znajdziesz pasującego zdjęcia, możesz coś narysować. Dodatkowo napisz, o czym marzysz, dodaj słowa mocy (np. niech się stanie!) i afirmacje. Kieruj się tym, co dyktuje serce i szósty zmysł. Marzenia nie mają granic! Mapę możesz wykonać też w formie albumu.

Gdy zabierzesz się do jej tworzenia, zapal dwie białe świece i kadzidełko. Najlepsze jest z drzewa sandałowego, ma dobry wpływ na podświadomość.
Ukończoną mapę schowaj, a potem każdego ranka i przed zaśnięciem oglądaj ją. Magia już działa, pozostaje Ci tylko czekać, ale nie dopuszczaj do głosu wątpliwości. Marzenia naprawdę się spełniają, trzeba w to uwierzyć.

Co zrobić ze starą

Jeśli po raz kolejny robisz mapę, to w ciągu dwóch tygodni przed pełnią, która w 2008 roku wypada 20 kwietnia, starą trzeba spalić, np. w metalowej miseczce, a popiół rozsypać pod zdrowym, rozkwitającym drzewem.


Elwira D’Antes

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 4.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »