Jak oczyścić dom ze złych wspomnień?

Gdy czujesz się źle w swoim mieszkaniu, jesteś bez powodu podenerwowany, boisz się, słyszysz szepty, to czas oczyścić dom ze złych wspomnień!

Wspomnienia to myśli i emocje ludzi, którzy mieszkali wcześniej w tym domu. Nie duchy, jak niektórzy sądzą. To zwykłe kłębowiska energii, które wplotły się w tkankę energetyczną ścian.

Złe energie trzeba zneutralizować, rozproszyć, najlepiej za pomocą dźwięku, ognia i dymu!

 

1. Najpierw dźwięk

 

Najlepsze są misy i gongi tybetańskie. Jeśli ich nie masz, mogą być mosiężne dzwonki. Trzeba raz dziennie obchodzić mieszkanie wzdłuż wszystkich ścian, przesuwając przedmiotami tak, by dźwięk obmył jak największą część płaszczyzny ściany od góry do dołu. Specyficzne częstotliwości tych fal dźwiękowych mają właściwości rozrywające i rozpraszające. Stąd mis lub gongów tybetańskich często używa się do seansów uzdrawiających.

reklama

2. Po dźwięku czas na ogień

 

Do tego potrzebne są świece z prawdziwego wosku, nie parafiny. Topniejący wosk emituje cząsteczki, które oczyszczają przestrzeń. Ogień natomiast wspomaga rozpraszanie siatki energetycznej. Postępujemy podobnie jak z dźwiękiem – idziemy wzdłuż ścian mieszkania i przesuwamy zapaloną świecą po jak największej ich powierzchni.

3. Na koniec kadzidła

 

Gdy już zastosujemy powyższe zabiegi, zapalmy w każdym pomieszczeniu kadzidełko z oczyszczającej białej szałwii i werbeny. Można także te zioła palić na węgielkach w tygielku. Kiedy dym rozejdzie się po mieszkaniu, gasimy kadzidło. Dym ma także właściwości rozpraszające, tyle że działa na przestrzeń, nie na ściany.

Robimy tak codziennie aż do skutku. Czasem wystarczy tydzień, czasem trzeba więcej czasu. Zastałe energie można przyrównać do brudu na ubraniach. Jeden schodzi łatwo pod wodą, do innego potrzeba proszku. Recepta na sukces to cierpliwość i systematyczność!

---

W magii z wiosną związany jest żywioł ognia. Oczyść nim swój dom, otoczenie i przygotuj się na nowe wyzwania! Przeczytaj artykuł: Siła domowego ognia!

Wróżka Berenika

Oceń artykuł: 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »