Magia / Nowości

Zanim kupisz stary przedmiot, poznaj jego historię! Mnie niewiedza o przeklętej broszce kosztowała niemal życie męża.
Czytaj więcej »
Płomienie świec mogą ci podpowiedzieć, co wydarzy się dziś lub jutro. Chcesz zajrzeć w przyszłość?
Czytaj więcej »
Wielkanocne prezenty na miarę carów, czyli jaja Fabergé. Poznaj historię tych niezwykłych dzieł sztuki.
Czytaj więcej »
Na myśl o świątecznej biesiadzie z jajkami, mazurkami i żurem aż cieknie nam ślinka. Ale przychodzi też refleksja – zgaga, wzdęcia, senność i te kilogramy. Są na to sposoby!
Czytaj więcej »
Klątwa za 30 tysięcy? Na nasyłaniu na ludzi bytów demonicznych zarabia się duże pieniądze. A my często nie zdajemy sobie sprawy, że padamy ofiarą ezoterycznych oprawców.
Czytaj więcej »
Od nowiu 28 marca do nowiu 26 kwietnia Luna wskaże Ci prostą drogę do piękna! Kiedy umówić wizytę u dentysty, kiedy zapisać się do fryzjera lub kosmetyczki? Sprawdź!
Czytaj więcej »
Jak żyć efektywnie? Zgodnie z potrzebami ciała – twierdzą naukowcy. Zgodnie z dzienną wędrówką Słońca po zodiaku – mówią astrolodzy. I w gruncie rzeczy chodzi o to samo!
Czytaj więcej »
Jakie jest znaczenie snów dotyczących pieniędzy? Dobrze jest wiedzieć, o czym mówi podświadomość za pomocą symboli, aby nie dokonać błędnej interpretacji.
Czytaj więcej »
Pierwszy nów Księżyca w nowym roku astronomicznym przynosi nadzieję, zachęca do planowania reszty roku, snucia marzeń. Pora zrobić Mapę Skarbów!
Czytaj więcej »
Czasem przedmioty psują się lub zacinają, bo mają swoją ukrytą, mroczną historię. Na przykład auto, w którym ktoś umarł... 
Czytaj więcej »

Zobacz także