Horoskop anielski

Saliah"Najlepszym lekarstwem na oczyszczenie sumienia jest lewatywa z domieszką gorzkiej prawdy."
Przysłowie japońskie

Saliah
Poczucie winy, wyrzuty sumienia, strach czy wstyd czasami kumulują się we wstydliwym miejscu, wywołując schorzenia odbytu. Również energia poczucia kompromitacji czy niechęć do bycia prawdomównym i szczerym, a nawet zamknięcie się w sobie i poczucie znalezienia się w pułapce ma takie działanie.

Pomożesz sobie, gdy spróbujesz przełamać wstyd, wybaczyć sobie, uwolnić się od destrukcyjnych przekonań, uwierzyć, że jesteś istotą wartościową, otworzyć się na piękno i miłość. Pomoże ci także opowiedzenie swojej historii przypadkowo spotkanej osobie.

ANIELSKA TERAPIA
Znajdź zaciszne miejsce. Usiądź, odpręż się, rozluźnij mięśnie. Oddychaj głęboko, a kiedy ogarnie cię błogi spokój, wyobraź sobie, że za tobą staje anioł i otacza Cię skrzydłami. Weź długopis i powoli, w swoim tempie, przepisz na kartkę papieru poniższy anielski przekaz. Poczuj w sobie to, co opisujesz, zobacz obrazy kreślone słowami Saliaha – tak naprawdę to anioł będzie prowadził twoją rękę na kształt pisma automatycznego, z zastosowaniem uzdrawiającej terapii.

Przychodzę do ciebie jako anioł usuwający blokady na wszystkich odcinkach twojego życia. Jestem drogowskazem, prawdą i uwolnieniem. Dotykam cię światłem boskiego uzdrowienia. Poczuj w sobie siłę, która wzmacnia błonę śluzową odbytu, mięśnie i zwieracz. Właśnie tam ukrywasz swój niedoskonały świat z jego odchodami i odorem. Pragnę uleczyć twój strach, poczucie winy oraz wszystko, co ci się wydaje wstydem. Oddaj mi wszystkie swoje troski i paniczny lęk przed otwarciem się na spontaniczne zachowania.

Nie bój się prawdy, która nie musi być kompromitująca, kiedy wyjdzie na jaw. Bóg jest miłością, pragnie twojego szczęścia i twojej duchowej wolności. Pozwól więc kochać siebie w poczuciu własnej wartości i godności dziecka bożego. Nie zatrzymuj się i nie cofaj, tylko idź śmiało do przodu. Niech ufność i odwaga staną się Twoją siłą napędową, byś mógł zdecydować się na dokonanie decydującego kroku.

Teraz na kilka minut zamknij oczy i wczuj się w siebie. Na koniec podziękuj aniołowi za pomoc, mówiąc: „Aniele Saliahu, dziękuję ci, że zechciałeś uzdrowić moje ciało z cierpienia i bólu. Dziękuję ci, że uwolniłeś mnie z duchowego skrępowania oraz wiążących się z tym niezręcznych sytuacji”. Terapię wykonuj codziennie aż do skutku.


Anna Wiechowska

Zobacz także