Horoskop anielski

Nemamiah"Ubrania, których nadmiar przechowujesz w swoim domu, należą do tych, którzy ich nie mają; buty, które z dnia na dzień stają się bardziej bezużyteczne należą do biedaków, którzy mają gołe stopy."
św. Bazyli z Cezarei

Nemamiah

Konserwatyzm, strach przed czymś, co nowe i nieznane, gromadzenie bezużytecznych rzeczy mogą być przyczyną chorób jelit. Uleczysz się, gdy z ufnością spojrzysz w przyszłość, zrzucisz z siebie zmurszałe poglądy i wyrzucisz stare rzeczy, unowocześnisz styl życia i swój wygląd, zaprzyjaźnisz się z kimś młodszym od siebie.

ANIELSKA TERAPIA
Usiądź, odpręż się. Oddychaj głęboko, a kiedy ogarnie cię błogi spokój, wyobraź sobie, że za tobą staje anioł i otacza cię skrzydłami. Weź długopis i przepisz na kartkę papieru poniższy anielski przekaz. Poczuj w sobie to, co opisujesz, zobacz obrazy kreślone słowami Nemamiaha – tak naprawdę to anioł będzie prowadził twoją rękę na kształt pisma automatycznego.

Przychodzę do Ciebie jako anioł zmian i postępu. W trosce o dobrą przemianę materii, dotykam twoich jelit światłem boskiego uzdrowienia, które dostarczy ci więcej energii potrzebnej do utrzymania formy i witalności. Sprawiam, że proces trawienia i wchłaniania substancji będzie miał sprawny przebieg.

Poczuj w sobie moc, która pozwoli wydzielić enzymy i soki jelitowe, aby twoje ciało nie magazynowało tłuszczu, toksyn i szkodliwych produktów w organizmie. To proces, który również wpłynie na przemianę twojego metabolizmu duchowego. Ruszaj więc śmiało w przyszłość,
nie zatrzymując się i nie gromadząc w sobie toksycznej przeszłości. Twoje blokady mogą ograniczać twoje potencjalne możliwości, jakie posiadasz w darze od Boga. Niech doskonała praca jelit odzwierciedli się w twojej duchowej transformacji i w nowej myśli, że w twoim życiu panować będą spokój i bezpieczeństwo.

Teraz na kilka minut zamknij oczy i wczuj się w siebie. Na koniec podziękuj aniołowi za pomoc, mówiąc: „Aniele Nemamiahu, dziękuję ci, że przyszedłeś do mnie, uzdrawiając moje chore jelita. Dziękuję, że przywróciłeś im naturalny rytm pracy, a tym samym wyznaczyłeś mi nowe kierunki życia, którymi odważnie będę podążać”.

Terapię powtarzaj codziennie, aż do skutku.


Anna Wiechowska

Zobacz także