Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na CZERWIEC!


 

Fazy Księżyca

1 czerwca:

Księżyc w opozycji z Neptunem spowoduje chaos.

 

Mogą zginąć ważne dokumenty, ktoś się spóźni lub to my zaliczymy wpadkę, nie przychodząc punktualnie na ważne spotkanie. Nie warto brać się dziś do porządków – wyniknie z nich tylko jeszcze większy bałagan.

9 czerwca:

Pełnia w Strzelcu, doda nam energii i wygoni nas z domu.

 

Piątkowy wieczór spędzimy ze znajomymi, a imprezy będą głośne, huczne i bardzo udane.

19 czerwca:

Księżyc spotka się z Uranem.

 

Pójdziemy za głosem serca.

24 czerwca:

Nów Księżyca w znaku Raka.

 

Zwolnimy tempo i zaszyjemy się w domu. W noc świętojańską wykonujmy czary miłosne!

27 czerwca:

Księżyc tworzy trygon z Saturnem.

 

Gdy brakuje nam poczucia bezpieczeństwa i nie wiemy, czego chcemy, wykonajmy rytuał uziemienia.

CZERWIEC 2017
Bierz, co chcesz!

 

czary na 1 czerwca:

 

Jeśli zapowiedzieli się goście lub teściowa ma wpaść z wizytą, możesz sprawić, że twój nieporządek stanie się dla nich niedostrzegalny. Wystarczy, że w mieszkaniu rozpylisz zapach sosny albo podgrzejesz w kominku sosnowy olejek. Zadziała to również w pracy. Szef nie będzie taki nerwowy, a nawet przymknie oko na drobne niedociągnięcia.


talizman na 9 czerwca: 

 

Łatwo dzisiaj przeholować z alkoholem, fizyczną aktywnością (uwaga na kontuzje i wypadki!), czy plotkami, które mogą komuś zaszkodzić, ale też zepsuć nam opinię. Zabezpiecz się więc zawczasu, wykonując talizman umiaru. Do zielonego woreczka włóż ametyst, po cztery ziarna kardamonu, goździki i liście laurowe. Zwiąż i noś przy sobie. Godzinę przed wykonaniem talizmanu, w trakcie oraz godzinę po jego zrobieniu nie wolno ci nic zjeść, wypić i powiedzieć ani słowa.


czary na 19 czerwca:  

Miłość może spaść na nas niczym grom z jasnego nieba. I to tam, gdzie się tego najmniej spodziewamy! Za nic będziemy mieć reputację, konwenanse. Nie patrząc na konsekwencje, pójdziemy za głosem serca. Mężowie i żony, pilnujcie swoich współmałżonków, bo zdrada i skandal wiszą dziś w powietrzu! Na szczęście możesz zapewnić sobie wierność partnera. Wystarczy, że w jego ubraniu, np. kieszeni spodni lub koszuli, zaszyjesz dwa lub dowolną parzystą liczbę ziaren kminu rzymskiego, a nie będzie w stanie cię zdradzić.czary na 24 czerwca:
 

W kuchni przyrządzimy rozmaite pyszności, a potem będziemy się nimi raczyć z całą rodziną. Nie pogardzimy kąpielą w pachnącej pianie. Przy okazji możemy zapewnić sobie powodzenie u płci przeciwnej. Przecież to noc świętojańska, czas miłosnych czarów. Przed kąpielą zapal czerwoną świecę. Do wody dodaj garść płatków róży, siedem kropel olejku ylang-ylang i łyżkę miodu. Zanurz się na 15 minut, zmocz też głowę i włosy. Jeśli w tym czasie pomyślisz o ukochanej osobie, tej nocy będzie ona śnić o tobie.rytuał na 27 czerwca:

 

Rytuał uziemienia postawi cię na nogi. Zapal brązową świecę, usiądź po turecku lub w pozycji lotosu. Zamknij oczy, oddychaj spokojnie, potem wyobraź sobie, jak z twojej czakry podstawy (między narządami płciowymi a odbytem) wychodzą mocne korzenie i wrastają w ziemię. A przez nie docierają do ciała ożywcze soki. Teraz wyobraź sobie, że stajesz się drzewem. Twoje ciało zmienia się w pień, ręce w gałęzie. Powiedz: otwieram się na energię ziemi, czuję się silny i bezpieczny. Aby nie stracić tej energii, często spaceruj boso po trawie!Talizman na ten miesiąc: paproć.

 

Zapewnia szczęście, zdrowie i bogactwo, bo pomaga odnajdywać ukryte skarby.

 

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »