Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na LUTY


 

Fazy Księżyca

4 lutego:
Księżyc w Byku tworzy trygon z Plutonem.

Możesz dziś zamówić większy zastrzyk gotówki.

11 lutego, g. 1.44:
pełnia w Lwie.

Wiele osób, które prowadzą własny biznes, narzeka w tym czasie na brak klientów. Ale ty nie musisz. Przyciągnie ich do ciebie rzepik.

14 lutego:
Księżyc w opozycji do Marsa
i Wenus. Święto zakochanych.

Niestety, nie każda miłość jest szczęśliwa... Jeśli mimo wysiłków nie możesz przestać o kimś myśleć lub ktoś wzbudza w tobie dziwą mieszaninę pożądania i niechęci, bardzo możliwe, że padłeś ofiarą miłosnego uroku... Jak go zdjąć? 

17 lutego:
Księżyc w kwadraturze
z Merkurym.

Jeśli masz na sumieniu jakieś grzeszki i nie chcesz, by wyszły na jaw, wykonaj rytuał ukrycia. 

20 lutego:  
koniunkcja Księżyca
z Saturnem.

Sprzyja przywracaniu ładu i spokoju. 


26 lutego:
nów w Rybach.

Wzmacnia postrzeganie tego, co niewidzialne. Aby podkręcić intuicję, połóż się na plecach
i umieść kryształ górski w miejscu trzeciego oka. Oddychaj spokojnie, leżąc tak przez dziesięć minut, a następnie zdejmij kryształ i włóż pod poduszkę. Będziesz mieć proroczy sen.

 

LUTY 2017

czary pieniężne na 4 lutego: 
Na kartce napisz sumę, która cię interesuje. Zwiń ją i włóż do środka cynamonowej rurki. Rurkę z karteczką wrzuć do przygotowanej wcześniej buteleczki z zielonego lub brązowego szkła. Dodaj szczyptę suszonej bazylii i zalej olejkiem wetiwerowym. Następnie zamknij butelkę, potrząśnij nią i odstaw w ciemne miejsce. Przed udaniem się na rozmowę w interesach lub do kolektury totolotka natrzyj ręce odrobiną przygotowanego olejku, a będziesz przyciągać korzystne transakcje i wygrane. 

czary na 10/11 lutego: 
Przygotuj rzepik. Jego suszony korzeń zalej wrzątkiem i tak sporządzonym naparem (chłodnym), skrop okolice swojego biura. Im dalej, tym większy zasięg czaru. Następnie przetrzyj nim klamkę po zewnętrznej stronie drzwi i próg, mówiąc głośno siedem razy: przyjdź do mnie! 

czary miłosne na 14 lutego: 
Sądzisz, że ktos rzucił na ciebie urok? Dlatego nie możesz się szczęśliwie zakochać? Nie martw się. Aby się pozbyć miłosnego pecha, wystarczy zwykły koperek. Zapal w łazience kadzidło o zapachu paczuli. Napełnij wannę wodą z dodatkiem posiekanego koperku oraz łyżeczki soli. Wykąp się w niej i umyj głowę. Po kąpieli starannie opłucz całe ciało chłodnym prysznicem. Ręcznik, którym się wytrzesz, natychmiast wypierz. 

rytuał ukrycia na 17 lutego:  
Namaść olejem z zielonej herbaty szarą świecę od góry do dołu, ruchem spiralnym w lewo. Zapal ją zapałką. Na skrawku papieru zapisz swój sekret (może być jedno słowo) lub narysuj w postaci symbolu. Kartkę porwij na kawałeczki i wrzuć do miski. Dodaj garść suszonej werbeny i dziewięć kropli octu. Wymieszaj i ugnieć z tego kulkę. Po zachodzie słońca zakop w ziemi jak najgłębiej. Połóż na tym miejscu ciężki kamień. 

czary przywołujące harmonię
- zrób 20 lutego:  
Możesz dziś oswoić np. nowe lokum, w którym czujesz się kiepsko, lub zapewnić w nim bezpieczeństwo. Zapal białą świecę i przejdź się z nią po mieszkaniu, przystając w każdym kącie. Dotknij ścian, podłogi, sufitu, wszystkich sprzętów. Uśmiechaj się, to ważne, by mieć pozytywne nastawienie. Potem, wciąż trzymając świecę, usiądź wygodnie w fotelu, zamknij oczy i wyobraź sobie złote kręgi rozchodzące się od ciebie po całym pomieszczeniu. Wizualizuj, jak przestrzeń wypełnia złote światło, jak czujesz się w domu bezpiecznie.

 

Talizman na ten miesiąc: orchidea.

Przyciąga miłość, pobudza zmysły. Sprawi, że nikt nie zdoła ci się oprzeć.
 

 

 

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »