Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na KWIECIEŃ


 

Fazy Księżyca

6 kwietnia:
Księżyc tworzy kwadraturę z Marsem i sekstyl z Jowiszem. 

 

Pora zawalczyć o swoje szczęście! Zwłaszcza jeśli szef cię nie docenia, rodzina i znajomi nie liczą się z twoim zdaniem, a twój biznes omijają klienci. 

11 kwietnia:
Pełnia w Wadze

 

Dziś nie stroń od towarzystwa. Ludzie będą dla siebie szczególnie serdeczni i życzliwi. To dobra okazja, by poprawić relacje z najbliższymi. 

15 kwietnia:

Kwadratura Księżyca z Neptunem może zafałszować obraz sytuacji.

 

Nie będziesz wiedzieć, kto jest twoim wrogiem, a kto przyjacielem. 

23 kwietnia:

Księżyc tworzy koniunkcję z Wenus Powietrze przesycone jest dziś aurą miłości. 

26 kwietnia:  

Księżyc będzie w nowiu w znaku Byka.

 

Możesz dziś znaleźć coś niezwykle cennego. Miejsce wskaże ci różdżka. 

KWIECIEŃ 2017
Czas na szczęście!

 

rytuał na 6 kwietnia:


Wzmocnisz poczucie własnej wartości za pomocą rytuału sukcesu! W samo południe zapal złotą świecę. Weź paczuszkę lub dwie liści laurowych. Ułóż z nich piękny wieniec, naklejając na sztywną kartkę. W jego środku napisz swoje imię i słowa, które dobrze ci się kojarzą, np. zwycięstwo, sława, awans, szacunek. Trzy razy chuchnij na wieniec i powieś tam, gdzie możesz często na niego patrzeć, np. nad biurkiem. Od tej chwili będzie przyciągać do ciebie powodzenie.


czary na 11 kwietnia: 

 

Weź kartę as kier. Napisz na niej imiona wszystkich domowników. Następnie włóż tę kartę do dużego słoja i zasyp cukrem po brzegi. Zamknij słój i trzymaj tam, gdzie gromadzą się domownicy, np. w jadalni lub w salonie. Raz dziennie kołysz nim łagodnie, wypowiadając mantrę: miłość, przyjaźń i zrozumienie na zawsze goszczą w naszych sercach.


czary na 15 kwietnia:  

Możesz przekonać się o tym, kto jest twoim wrogiem, a kto przyjacielem wykorzystując magię lustra. Okadź wybrane zwierciadło dymem z palonych igieł sosnowych. Jeśli podejrzewasz kogoś o złe zamiary lub wątpisz w szczerość jego słów, pod jakimkolwiek pretekstem podejdź z nim do lustra, żeby widzieć jego odbicie. Na moment pojawią się wówczas na nim prawdziwe emocje. Po wszystkim dokładnie wyczyść powierzchnię lustra wodą z dodatkiem soli.rytuał na 23 kwietnia:
 

Możesz sprawić, że ktoś, do kogo od dawna wzdychasz, wreszcie cię zauważy. Rankiem zapal różową świecę i kadzidło o zapachu róży. Do miseczki wlej trzy łyżki miodu. Pod spód włóż zdjęcie osoby, o której marzysz. A jeśli go nie masz, kartkę z wypisanym jej imieniem i nazwiskiem. Zostaw na godzinę, a potem zanurz palce rąk w miodzie i posmaruj nim całą twarz. Połóż się na kwadrans w wygodnym miejscu, zamknij oczy, słuchając ulubionej muzyki, wyobrażaj sobie w najdrobniejszych szczegółach wasze spotkania, randki, rozmowy. Na koniec wstań, zgaś świecę, a twarz umyj letnią wodą.czary na 26 kwietnia:

 

O świcie zetnij rozdwojoną gałązkę leszczyny, wierzby lub brzozy. Powoli obchodź z nią podejrzany teren, aż nauczysz się wyłapywać subtelne drgania różdżki. Tam, gdzie drga najmocniej, szukaj skarbu!Talizman na ten miesiąc: palma.

 

Im większa i bardziej kolorowa, tym większe zapewnia bogactwo, zdrowie oraz szczęście. Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »