Horoskop miesięczny księżycowy

Poznaj ogólną prognozę księżycową na SIERPIEŃ!


 

Fazy Księżyca

5 sierpnia:

Księżyc w koniunkcji z Plutonem doda ci sił i wytrwałości.

 

Jeśli planujesz remont lub pracę w ogrodzie, bierz się do tego właśnie teraz!

7 sierpnia:

Pełnia w Wodniku oraz opozycja Księżyca i Marsa.

 

Tak, jak robimy przetwory, by przez cały rok cieszyć się smakiem owoców, tak możesz zmagazynować energię słońca, której dziś jest pod dostatkiem, ale nie zawsze tak będzie.

14 sierpnia:

 

Księżyc w trygonie z Merkurym i sekstylu z Neptunem.

 

 

Każdy ma intuicję, ale nie każdy umie korzystać z tego daru. A szkoda, bo dzięki niej możemy podejmować najlepsze decyzje i uniknąć wielu życiowych błędów.

21 sierpnia:

 

Nów Księżyca i zaćmienie Słońca odbierać będą energię i chęć do życia.

 

 

Dzisiejszy dzień zapowiada się bardzo trudny, niespokojny i pełen niejasnych, nerwowych sytuacji.

29 sierpnia:

 

Trygon Księżyca z Wenus.

 

Chcesz malować, robić zdjęcia, pisać wiersze? To najlepszy moment!

SIERPIEŃ 2017
Budzimy szósty zmysł!

 

rytuał na 5 sierpnia:

 

Wścibscy i złośliwi sąsiedzi nie będą ci przeszkadzać, jeśli unieszkodliwisz ich przez rytuał zabezpieczenia. Do miski z wodą wpuść siedem kropel olejku pieprzowego. Zanurz w niej obie dłonie i mieszaj 13 razy w lewą stronę. Następnie wyjmij dłonie z miski i otrzepując, skrapiaj przestrzeń wokół siebie, mówiąc: „To jest moja święta, bezpieczna przestrzeń. Tylko ja decyduję, kto i kiedy może do niej wejść”.

 


czary na 7 sierpnia: 

 

Przygotuj kawałek bursztynu. Opłucz go pod bieżącą wodą i połóż na godzinę w nasłonecznionym miejscu, by wysechł i naładował się promieniami słońca. Do słoika wsyp nieuprażone nasiona sezamu, dodaj garść wysuszonych płatków słonecznika, również dobrze wysuszoną skórkę z cytryny lub pomarańczy i wrzuć bursztyn. Zakręć słoik i przewiąż go żółtą wstążką. Postaw na południowym oknie przynajmniej do nowiu (21 sierpnia). Gdy jesienią lub zimą poczujesz spadek energii lub nastroju, sięgnij po słoik, potrząśnij nim kilkakrotnie i otwórz.czary na 14 sierpnia:  

Obudź dziś swój szósty zmysł. O wschodzie słońca wyjdź boso na łąkę i zbierz do flakonika 12 kropel rosy. Przemyj tymi kroplami oczy, a otworzysz je na postrzeganie świata duchowego i zyskasz zdolność jasnowidzenia. Dzięki temu przez siedem najbliższych nocy będziesz mieć prorocze sny.

 czary na 21 sierpnia:
 

Nie należy dziś podejmować żadnych decyzji ani ryzykownych działań. Trzeba, odpoczywać, najlepiej wpatrując się w rozgwieżdżone niebo. To świetny sposób na odprężenie, pozbycie się stresów i oczyszczenie ze zbędnych emocji. Połóż się wygodnie na kocu lub leżaku i obserwuj gwiazdy, których dzisiejszej nocy nie przyćmiewa światło Księżyca. Dostrzeżesz wówczas, że mają różne subtelne kolory. Może któraś do ciebie zamruga – to dobry znak – a może uda ci się zauważyć spadającą gwiazdę? Szybko pomyśl wtedy życzenie!czary na 29 sierpnia:

 

Słuchaj swego serca i intuicji, a szczęście będzie ci sprzyjać. Księżyc pomaga również zakochanym, zwłaszcza nieszczęśliwie. Ale możesz to zmienić! Aby przyciągnąć lub zatrzymać miłość, weź duże jabłko, przekrój na pół. Na jednej połówce wyryj swoje imię, na drugiej imię ukochanej osoby. Następnie złóż obie połówki razem, jak przed przecięciem. Zwiąż czerwoną wstążką i zakop pod jaworem.Talizman na ten miesiąc: wachlarz.

 

Nie tylko ochładza, ale przyciąga również ożywczą energię.

 

Zobacz także

Komentarze aktywne jedynie dla zalogowanych użytkowników serwisu.

Aby dodawać komentarze Zaloguj się »
Nie masz jeszcze u nas konta? Zarejestruj się »