Horoskop tygodniowy

Zajmuj się życiem prywatnym – planety pomogą wyjaśnić spory, wyjść z długów i zbliżyć się do ukochanej osoby. Merkury zadba o dobre relacje w pracy.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

Słońce, Neptun i Pluton w półsekstylach spowodują, że Twoje życie stanie się bardziej uporządkowane i spokojniejsze niż ostatnio. Merkury w koniunkcji otworzy Twój umysł – będziesz lepiej kojarzył fakty i zapamiętywał trudne terminy oraz nazwiska. Sekstyle Marsa, Wenus, Urana i Saturna sprzyjają spotkaniom ze znajomymi. Opozycja Jowisza obiecuje, że ludzie będą Ci pomagać i doradzać, a także Cię rozbawiać.


Miłość

Staniesz się radosny i atrakcyjny, a wpływ Merkurego w koniunkcji nauczy Cię otwarcie mówić o uczuciach. Partner Cię doceni i odciąży w codziennych sprawunkach. Samotne Wodniki znajdą się w centrum zainteresowania płci przeciwnej, co wywoła w nich nieufność. Bardziej niż miłość będzie interesować Cię przyjaźń. Rozejrzyj się więc za kimś, kto ma ciekawe hobby i z kim można fajnie spędzić czas. Poznaj kogoś, zanim zwiążesz się z nim na stałe.


reklama


Zobacz także