Horoskop tygodniowy

Słońce w trygonie obudzi w Tobie ciekawość i rezolutność. Bywaj wśród ludzi i zagaduj do nich. Nowe znajomości kiedyś mogą rozwinąć się w coś trwalszego.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

Od wtorku (23.09) będziesz miał mnóstwo energii, tego dnia Słońce przejdzie w trygon i poczujesz się swobodnie. Machniesz ręką na nadprogramowe kilogramy i popełnione błędy, zaczniesz cieszyć się życiem. Ponadto trygon Merkurego postawi na Twojej drodze ciekawe osoby, opozycja Jowisza nakłoni do rozwijania pasji, a sekstyle Marsa i Urana zachęcą do pracy nad kondycją. Kwadratura Saturna przestrzega przed intensywnymi treningami – uważaj, byś się nie nadwerężył. Półsekstyle Neptuna i Plutona radzą nie przejmować się błahostkami, a kwinkunks Wenus pozwoli wygospodarować więcej czasu na pichcenie i czytanie. Od niedzieli (28.09) pojawi się kilka problemów rodzinnych, Merkury w kwadraturze przynosi spory albo zmiany planów.


Miłość

Słońce w trygonie uczyni Cię wyrozumiałym i serdecznym, a dzięki Merkuremu zapomnicie o sprzeczkach. Spędzaj więcej czasu z partnerem, a zaiskrzy! Tylko nie mieszaj w wasz związek znajomych i krewnych, bo działa na Ciebie Saturn w kwadraturze, który przynosi „dobre rady”… Single będą wesołe i nawiążą nowe znajomości, ale w tym tygodniu nic z nich nie wyniknie. Musisz być cierpliwy.


reklama


Zobacz także