Horoskop tygodniowy

Zamiast w kółko myśleć o pracy i problemach, odpocznij w ciszy. Słońce zachęca do pielęgnowania ciała i duszy. Oglądaj same komedie, a będziesz radośniejszy.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

Aspekty podzielą się na dwa przeciwstawne obozy. Pierwszy, czyli opozycje Słońca i Jowisza oraz sekstyl Urana, zachęci do imprezowania, tańczenia i testowania nowych przepisów. Drugi – w składzie: kwinkunksy Merkurego i Wenus oraz półsekstyle Plutona i Neptuna – radzi sumiennie przyłożyć się do pracy i nie podejmować ryzykownych decyzji. Znajdziesz równowagę dzięki kwadraturom Marsa i Neptuna, pod ich wpływem będziesz znacznie lepiej planować poszczególne zajęcia. W weekend pozwól sobie na szaleństwa, Merkury znajdzie się w opozycji do Twojego znaku, która zachęca do odwiedzania przyjaciół, chodzenia na koncerty i do kina.


Miłość

Możesz czuć się zagubiony, kwinkunks Wenus często zwiastuje rozterki i dylematy miłosne. Ukochana osoba zacznie narzekać i marudzić, a Ty rzucisz się do pomagania i pielęgnowania jego ego. I oby Ci podziękował, bo inaczej rozpętasz burzę w piorunami. Jeśli jesteś samotny, to niczym się nie martw. Za sprawą opozycji Merkurego pojawi się ktoś, kto zawróci Ci w głowie i zaczniesz rozmyślać o wspólnych wyjazdach i wypadach do nowo otwartych restauracji. Zrób coś z tym.


reklama


Zobacz także