Horoskop tygodniowy

Przed Tobą spokojny tydzień. Zajmuj się obowiązkami, ucz się oszczędzać, nie daj się popędzać, krytykować. Słońce pomoże Ci dogadać się z partnerem.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

Dzięki trygonom Słońca, Merkurego i Marsa będziesz szybki i zdecydowany, zrobisz piorunujące wrażenie na przełożonych. Opozycja Jowisza postawi bowiem na Twojej drodze ważne, sprzyjające Ci osoby. Kwinkunks Wenus pomoże oszczędzać pieniądze, a sekstyl Urana przyniesie dobre pomysły na awans, nową pracę albo przeprowadzkę. Takie zmiany dobrze Ci zrobią.


Miłość

Słońce jest w trygonie do Twojego znaku, więc przez cały tydzień będziesz tryskał energią. Wspólnie z partnerem możesz więc organizować różne rozrywki, grille i imprezy. Podczas swobodnych rozmów wpadniesz na świetny pomysł wyjścia z długów czy załatwienia czegoś pilnego w urzędzie. Staraj się tylko nie rozkazywać drugiej połówce, bo się zaperzy i z planów wyjdą nici. Samotne Wodniki będą lśnić, ale w tygodniu nie znajdą czasu na randki, ważniejsze będą spotkania z przyjaciółmi i rodzicami. Co się odwlecze, to nie uciecze!


reklama


Zobacz także