Horoskop tygodniowy

Planety sprawią, że będziesz lubiany. Nie zdziw się, jeśli pojawią się goście lub ktoś zaprosi Cię na wypad za miasto. W pracy tydzień bez żadnych problemów.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

W tym tygodniu podziałają na Ciebie sprzeczne aspekty. Z jednej strony, pod wpływem kwinkunksów Słońca i Merkurego, będziesz chciał wypolerować mieszkanie na błysk, a z drugiej, za sprawą opozycji Wenus i Jowisza – ruszyć w podróż dookoła świata i umawiać się na seks z nieznajomymi. Musisz znaleźć złoty środek, bo kwadratury Marsa i Saturna odradzają pośpiech i nieostrożność. Dlatego w ciągu dnia pracuj, wieczorami trochę sprzątaj, a w weekend wyjedź za miasto z ukochaną osobą. Dzięki półsekstylom Plutona i Neptuna wszystko dobrze zaplanujesz. A sekstyl Urana pomoże zrobić udane zakupy.


Miłość

Wenus w opozycji zapewnia dobry humor i błysk w oku. Mimo nawału obowiązków znajdziesz chwilę na randkę. Otwarcie mów o swoich potrzebach, nie oczekuj, że partner sam się domyśli, co Ci leży na serca dnie. W weekend po prostu odpocznijcie razem. Samotnym Wodnikom serce zabije mocniej na widok dawnej sympatii, jeszcze ze szkolnych lat. Zagadaj do niej. Może także jak Ty, jest singlem i ma czas na spacery albo wypady do kina. Kto wie, może coś z tego będzie?


reklama


Zobacz także