Horoskop tygodniowy

Będziesz wojowniczy i szybki. Jeśli ktoś Ci podpadł, powinien mieć się na baczności. Oddziaływanie Luny pomaga zdobyć to, na czym Ci zależy, zwłaszcza w miłości i pracy.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

Kwadratury Słońca, Merkurego i Saturna skutecznie zachęcą Cię do walki z różnymi zaległościami i głupimi pomysłami kolegów z działu. Nie pozwolisz, by zrobili z Ciebie pośmiewisko przed resztą firmy. Trygon Merkurego pomaga dogadać się z ludźmi, a opozycja Jowisza znajdywać dobre argumenty. Dzięki półsekstylom Marsa, Plutona i Neptuna będziesz wiedział, czego chcesz, a sekstyl Urana doda Ci odwagi. Drugą część tygodnia jednak poświęć na spotkania i randki, Księżyc, który rozgości się w Twoim znaku zodiaku od czwartku do soboty (30.10–1.11), zapewnia ochotę na tańce i igraszki miłosne. Skorzystaj z tej energii.


Miłość

Uważaj, przez Wenus w kwadraturze pewne plotki i tajemnicze osoby mogą zaburzyć Twój błogi spokój. Dlatego nie wierz w to, co mówią zazdrośnicy albo intryganci, bo komuś może zależeć, byś podjął złe decyzje albo zerwał z ukochaną osobą. O wszystkim, co tylko Cię zaniepokoi, porozmawiaj z partnerem. Dzięki trygonowi Merkurego dojdziecie do porozumienia. Jeśli jesteś samotny, to także zachowuj się czujnie. Nie daj się zaciągnąć do łóżka na pierwszej randce, więcej rozwagi.


reklama


Zobacz także