Horoskop tygodniowy

Najważniejszy będzie porządek i cisza, postanowisz więc trzymać się z daleka od ryzyka. I dobrze! Dopiero od soboty dzięki Lunie odzyskasz energię i dobry humor.
Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Planety

W tym tygodniu będziesz trochę sztywny, a to za sprawą Słońca w kwinkunksie: najważniejszy będą ład, poprawne relacje z ludźmi i zdrowa dieta. Merkury w trygonie (od 2.09) przyniesie kilka pomysłów na usprawnienie pracy. Opozycja Jowisza zapewni wsparcie otoczenia, a Wenus pomoże zyskać uznanie. W piątek (5.09), gdy przejdzie w kwinkunks, możesz stać się krytyczny. Nie okazuj wyższości i nie podnoś głosu, kwadratury Marsa i Saturna radzą mniej się przejmować. Półsekstyl Neptuna nakłania do zrobienia kilku rozluźniających asan, a sekstyl Urana do spotykania się z wesołymi osobami. W weekend będziesz miał o wiele lepszy humor, Luna w koniunkcji pozwoli nabrać dystansu do kłopotów.


Miłość

Dbaj o partnera i dopytuj go o samopoczucie, bo może być zazdrosny, że spędzasz dużo czasu w pracy. Niestety, różne projekty mogą Cię pochłonąć bez reszty… Na szczęście dzięki Merkuremu nauczysz się szczerze rozmawiać o uczuciach i gasić każdy pożar. W weekend Księżyc nakłoni was do wspólnego uprawiania sportu, poczujecie się jak zgrany zespół. Single również w weekend będą miały większe powodzenie w miłości.


reklama


Zobacz także