Horoskop tygodniowy

Będziesz obowiązkowa, szybko wykonasz pilne zadania i jeszcze zapędzisz kolegów do pracy. Jednak popołudnia przeznacz na odpoczynek, Mars radzi się wyciszać.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Planety

Dzięki półsekstylom Słońca, Wenus i Saturna bez problemu skupisz się na swoich obowiązkach, a koniunkcja Merkurego pomoże zrobić wrażenie na wpływowych osobach. Jeśli marzyłaś o zmianie pracy czy podwyżce, to nie bój się zagajać o nie szefa. Sekstyl Jowisza zachęca do nauki, a opozycja Urana przynosi nowe pomysły. Kwadratury Marsa i Plutona radzą działać aktywnie, ale też trzymać nerwy na wodzy. Na szczęście kwinkunks Neptuna pomoże Ci odróżnić wrogów od przyjaciół.


Miłość

Tydzień upłynie na pracy, więc mniej będziesz przebywać z partnerem. Jednocześnie możesz być wobec niego nieco krytyczna i złośliwa, więc uważaj, bo prawdopodobnie w efekcie wybuchnie burza z piorunami! Nie ma tego złego – potem godzenie się będzie wyjątkowo namiętne, a może zechcecie nawet wyjechać gdzieś tylko we dwoje. Merkury w koniunkcji pomoże wszystko zaplanować. Samotne Wagi zapragną poczuć więcej emocji. Będziesz wybrzydzać, nie każdy adorator sprosta Twoim wymaganiom. Najbardziej będzie Cię pociągał pożeracz serc, co wzbudzi szok wśród znajomych. Ale taki drobny skandal poprawi Twoją samoocenę.


reklama


Zobacz także