Horoskop tygodniowy

Nie porywaj się na zbyt ambitne przedsięwzięcia, przedłuż sobie wakacje. Pora się zregenerować. Merkury przyniesie dobre pomysły i zaproszenia na fajne imprezki.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Planety

Bardzo ważne planety dla Twojego znaku – Słońce, Mars i Saturn – będą oddziaływać na Ciebie półsekstylem, który nakłania do myślenia wyłącznie o niebieskich migdałach. Wpływ Merkurego w koniunkcji (od 2.09) zapowiada więcej spotkań ze znajomymi i okazji do nauki, a sekstyl Jowisza pomoże znaleźć nowe hobby. Na szczęście nikt nie będzie miał do Ciebie o nic pretensji, wręcz przeciwnie, dzięki sekstylowi Wenus inni będą chcieli Ci towarzyszyć. Kwadratura Plutona zachęci do odkrywania nowej wiedzy ezoterycznej, a opozycja Urana do wysłuchiwania zwierzeń. W piątek (5.09) planeta miłości przejdzie w półsekstyl i staniesz się romantyczna i bardziej uduchowiona. Uważaj podczas opłacania rachunków, przez kwinkunks Neptuna będziesz roztargniona.


Miłość

Dbaj o relacje z partnerem i częściej spotykajcie się ze znajomymi, dzięki Wenus w sekstylu będziecie się dobrze bawić. Jednak gdy planeta miłości przejdzie w półsekstyl (od 5.09), możecie się posprzeczać o jakieś drobiazgi. Nie róbcie sobie żadnych wyrzutów, a będzie dobrze. Singielki w tygodniu będą flirtować, ale w week-end ktoś pokrzyżuje im szyki i odwoła randkę.


reklama


Zobacz także