Horoskop tygodniowy

Przez kwinkunks Słońca możesz się złościć, pokrzykiwać… Nie rób tego! Zaufaj Jowiszowi i szukaj pozytywów w życiu. Przebywaj więcej z ludźmi, baw się z psem.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Przez kwinkunksy Słońca i Wenus możesz szukać dziury w całym, a opozycje Merkurego i Marsa spowodują, że będziesz trudnym przeciwnikiem, inteligentnym i spostrzegawczym. Od czwartku (21.05) staniesz się bardziej wyrozumiały, Słońce znajdzie się w opozycji, która zachęca do słuchania innych, szanowania ich opinii. Trygony Jowisza i Urana pomogą dostrzec pozytywne strony nowych sytuacji, a koniunkcja Saturna zachęci do zajmowania się tym, czym naprawdę warto.


Miłość

Jeśli ktoś podrywa Twojego partnera, to będzie musiał liczyć się z konsekwencjami – wpływ Marsa zmobilizuje Cię do walki o swoje. Wystarczy jedno ostre słowo, by zaprowadzić porządek. Twoje emocje spowodują, że partner poczuje się ważny i… zacznie bardziej Cię doceniać. Jeśli jesteś samotny, to w drugiej połowie tygodnia rozglądaj się wokół siebie. Pewien energiczny Baran chętnie porwie Cię na randkę marzeń.


reklama


Zobacz także