Horoskop tygodniowy

Twój optymizm i dobry humor zjednają Ci wielu fanów. Wenus w koniunkcji wróży szczęście w miłości. Korzystaj z niego i flirtuj! Single uwierzą w siebie.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Słońce, Merkury, Saturn, Mars i Pluton znajdują się w półsekstylach, pod ich wpływem będziesz spokojniejszy i mniej ambitny. Koniunkcja Wenus obiecuje wielką sympatię otoczenia i powodzenie w miłości, trygony Jowisza i Urana dodadzą Ci wiary w siebie, a kwadratura Neptuna pomoże znaleźć czas na relaks z ukochaną osobą. Od soboty (22.11) Słońce i Księżyc wejdą w Twój znak zodiaku, więc powinieneś mieć więcej energii i lepszy humor. Podczas nowiu medytuj i wizualizuj, jak spełniają się Twoje marzenia o nowej pracy, związku czy kilku kilogramach mniej.


Miłość

Dzięki koniunkcji Wenus zaczniesz się podobać komuś, do kogo sam dawniej wzdychałeś, i poczujesz się dowartościowany! Single uwierzą, że świat zmienia się na lepsze. W ogóle będziesz w optymistycznym nastroju, definitywnie rozprawisz się z przeszłością i pozwolisz sobie na flirty. U osób w związkach pojawi się więcej zazdrości. Na szczęście zmobilizuje ona partnera do zabiegania o Ciebie. Od soboty (22.11), wraz z przejściem Słońca w koniunkcję, wspólnie zechcecie gdzieś wyjechać albo obgadać waszą przyszłość.


reklama


Zobacz także