Horoskop tygodniowy

Mars doda Ci sił, więc będziesz ciekawski i spostrzegawczy. Znajdziesz własną drogę, ale z nikim się nie kłóć. W weekend nie siedź w domu. Potrzebujesz ruchu.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Kwadratury Słońca, Wenus i Neptuna korzystnie wpłyną na Twoją karierę, a Merkury w sekstylu przyniesie mnóstwo świetnych pomysłów. Ale to nie koniec dobrego! Mars, który najmocniej oddziałuje właśnie na Twój znak, bo jest w koniunkcji, spowoduje, że nikt Cię nie pokona. Będziesz niezwykle aktywny i przedsiębiorczy. Ponadto trygony Jowisza i Urana poprawią relacje z ważnymi osobami, a półsekstyle Saturna i Plutona pomogą uporać się z różnymi zaległościami w domu i pracy.


Miłość

Będziesz mieć własne zdanie na każdy temat, partner zacznie się z Tobą liczyć. Jednocześnie może być mu smutno, że nie słuchasz jego argumentów albo się nim nie interesujesz. Może tkwi w tym ziarno prawdy? Przemyśl to! Postaraj się zorganizować wspólne spędzanie czasu. Mars w koniunkcji doda Ci tyle energii, że będziesz kreatywny i poprawisz relację między wami. Samotne Strzelce będą wybredne, nawet nie uśmiechną się do byle kogo. Trzymaj się z daleka od osób leniwych czy nieszczęśliwych – planeta wojny sugeruje szukać kogoś o podobnym temperamencie. I kto, tak jak Ty, uwielbia sport.


reklama


Zobacz także