Horoskop tygodniowy

W tygodniu walcz ze swoimi słabościami, a poczujesz się silny. W weekend postaw na sen, Luna i Mars pomagają się wyciszyć oraz pouprawiać namiętny seks.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Słońce, Merkury i Wenus znajdują się w sekstylach, które pomagają nawiązywać cenne znajomości. Koniunkcja Marsa da siły do walki o to, na czym Ci zależy, trygony Jowisza i Urana zapewnią uznanie otoczenia, a półsekstyle Saturna i Plutona dodadzą cierpliwości. Zacznij ufać intuicji, dzięki kwadraturze Neptuna odkryjesz swoje pragnienia. Od czwartku (23.10), za sprawą Słońca i Wenus w półsekstylach, będziesz mógł zwolnić tempo, a od niedzieli (26.10) pozwolić sobie na totalne lenistwo i przytulanki z partnerem. Tego dnia wojowniczy Mars opuści Twój znak, a odwiedzi go energiczna Luna.


Miłość

Będziesz zmienny i niezdecydowany, przez to raz poszalejesz z namiętności, a raz będziesz się nudził. Twoje zachowanie wynika z braku poczucia bezpieczeństwa, dlatego trzymaj się z daleka od dwuznacznych propozycji i adoratorów o złej reputacji, zwłaszcza jeśli masz drugą połówkę. Zainteresuj się partnerem, a w weekend spędzicie miło czas. Single będą dowcipkować, ale nawet uczuciowe deklaracje adoratorów nie zaciągną was do łóżka. I dobrze – Mars w sekstylu nakazuje dbać o swoją reputację.


reklama


Zobacz także