Horoskop tygodniowy

Przygotuj się na zamieszanie. Na szczęście dzięki Merkuremu ogarniesz wszystkie obowiązki w pracy i w domu. Będziesz teraz chłonął wiedzę jak gąbka.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

W poniedziałek i we wtorek (27–28.10) Księżyc odwiedzi Twój znak. Dzięki niemu będziesz miał szczęście do ludzi i błysk w oku, znajdziesz się więc w centrum zainteresowania płci przeciwnej. Jednak w tygodniu nie umawiaj się na randki, wpływ półsekstyli Słońca, Wenus, Saturna, Marsa i Plutona nakłania do zrobienia porządków w życiu. Przemyśl podjęte ostatnio decyzje, a zrozumiesz siebie. Na szczęście trygony Jowisza i Urana zapewnią wsparcie otoczenia, sekstyl Merkurego sprzyja nauce, a kwadratura Neptuna rozwinie Twoją intuicję.


Miłość

Będziesz szybko podejmować decyzje, a partner we wszystkim będzie Cię wspierał. Zależy mu na tym, byś był szczęśliwy i tryskał energią, wtedy i on jest weselszy. W ogóle nastanie sielanka, krewni czy znajomi przestaną wami dyrygować, teraz Ty będziesz mógł ich pouczać, ale to chyba nie ma sensu. Niech każdy żyje, jak chce. Samotne Strzelce chętnie wybrałyby się na randkę. Dlatego miej oczy szeroko otwarte, szczególnie podczas imprezy halloweenowej. Pod wpywem Merkurego będziesz miał wyjątkową łatwość zagadywania do ludzi i nawiązywania znajomości.


reklama


Zobacz także