Horoskop tygodniowy

Możesz odpocząć i przestać się przejmować sprawami, na które nie masz wpływu. Zajmuj się partnerem i przyjaciółmi, Wenus otworzy Cię na emocje.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Słońce, Uran, Merkury i Jowisz znajdują się w trygonach, dzięki którym masz szansę spełnić swoje marzenia. Koniunkcja Saturna pomoże skoncentrować się na ważnych sprawach, Wenus w opozycji poprawi relacje z otoczeniem, a Mars w kwinkunksie doda wytrwałości. Półsekstyl Plutona sprzyja odkrywaniu tajemnic i naprawianiu błędów, a Merkury w kwinkunksie (od 15.04) ułatwia wykonywanie obowiązków na czas. Jednak Neptun w kwadraturze radzi osobiście wszystkiego dopilnować.


Miłość

Dzięki Wenus w opozycji poczujesz się młodszy i ładniejszy. Dlatego jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła, planety bowiem przepowiadają ciekawe znajomości. Strzelce w związkach poczują, że nie mogą być ciągle strofowani i pouczani, że to niszczy ich spontaniczność, kradnie energię, smuci… Przez kwinkunks Marsa możesz być nieco nerwowy, a nawet zazdrosny o zachowanie partnera, o uwagę, jaką poświęca innym. Pary, które kompletnie do siebie nie pasują, mogą się rozejść albo partner będzie musiał się dopasować. Nie smuć się tym, czasami trzeba zrobić porządki w sercu, stanowczość wyjdzie Ci na dobre.


reklama


Zobacz także