Horoskop tygodniowy

Czekają Cię nowe wyzwania!!! Dostaniesz ambitne zlecenie i pokażesz, ile potrafisz! Księżyc w koniunkcji zapewnia wielki urok osobisty i wiarę w siebie.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Słońce i Neptun znajdują się w kwadraturach, przez ich wpływ możesz mieć więcej obowiązków. Na szczęście wszystkiemu podołasz, bo od poniedziałku do środy (1–3.09) Twój znak zodiaku odwiedzi Luna, a od wtorku (2.09) będzie wpływał na Ciebie sekstyl Merkurego. Dzięki tym układom staniesz się pewniejszy siebie i znajdziesz dobrych pomocników. Także Jowisz i Uran w trygonach spowodują, że ludzie będą do Ciebie lgnąć, a Wenus w trygonie (do 4.09) doda Ci uroku osobistego. Od piątku (5.09), gdy planeta przejdzie w kwadraturę, skupisz się na sprawach rodzinnych. I dbaj o zdrowie, przez półsekstyle Marsa, Saturna i Plutona coś Ci może strzykać w krzyżu. Nie dźwigaj i wyśpij się.


Miłość

Za sprawą Wenus w trygonie będziesz cieszyć się większym zainteresowaniem ze strony płci przeciwnej. Dzięki temu uda Ci się także złagodzić spory z ukochaną osobą i nieco ubarwić waszą relację, zwłaszcza że podczas spotkań rodzinnych zapragniesz zrobić dobre wrażenie na innych. Samotne Strzelce będą się lansować jako eksperci od relacji damsko-męskich. Ale nie przeginaj z doradzaniem, bo kogoś do siebie zrazisz.


reklama


Zobacz także