Horoskop tygodniowy

Będziesz odważny i uśmiechnięty. Trygon Słońca spowoduje, że wszystko Ci się uda i poczujesz satysfakcję. W weekend zostań w domu i odeśpij cały tydzień.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Na Twój znak oddziałują wyjątkowe aspekty, mianowicie kwinkunksy Słońca, Merkurego i Wenus. Pod ich wpływem przestaniesz się śpieszyć, zamartwiać i mieć do siebie pretensje, zaczniesz pracować w swoim tempie. Ponadto kwadratura Neptuna zachęca do wsłuchiwania się w siebie, trygony Urana i Jowisza do spotykania się z przyjaciółmi (tylko im się zwierzaj!), a półsekstyle Saturna i Plutona pomogą wyjść z zaległości czy ogarnąć mieszkanie. Druga połowa tygodnia będzie jeszcze spokojniejsza, w środę (23.07) Słońce przejdzie w trygon, który także zachęca do szukania nowych pasji i imprez ze znajomymi. W sobotę (26.07) Mars utworzy półsekstyl, który totalnie Cię rozleniwi. W weekend więc wypocznij i zaplanuj nadchodzący tydzień.


Miłość

Nie upieraj się za bardzo przy swoich pomysłach, gdyż w tym tygodniu z poważnych rozmów mogą wyniknąć awantury albo wzajemne pretensje. Nie rozmawiajcie na drażliwe tematy, lepiej zaplanujcie wspólne wakacje, bez krewnych, którzy lubią dolewać oliwy do ognia. Co lubisz robić, Strzelcu? Zaproś partnera do wspólnego spędzania czasu. Single poflirtują, ale dopiero w drugiej połowie tygodnia. Działa na Ciebie Słońce w trygonie, a to wróży spotkania podczas spaceru lub zakupów.


reklama


Zobacz także