Horoskop tygodniowy

Będziesz pomysłowy i wygadany. I skutecznie przekonasz innych do swoich racji. Trygon Wenus spowoduje, że nikomu nie uda Ci się oprzeć ani przeciwstawić.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

W tym tygodniu staniesz się głównodowodzącym w pracy i w domu, wpływ kwadratur Słońca, Merkurego i Neptuna ułatwi zarządzanie otoczeniem. Na szczęście półsekstyle Marsa, Saturna i Plutona sprawią, że będziesz rozsądny i mądry, a także pozbawiony skłonności do przesadnego dyrygowania innymi, dzięki czemu unikniesz wysłuchiwania pretensji, że się szarogęsisz. Trygony Wenus, Jowisza i Urana zadbają o dobry nastrój i odpowiednią kondycję. W weekend postaw na aktywny wypoczynek i sen.


Miłość

Trygon Wenus doda Ci mnóstwo blasku i uroku, ale nie flirtuj z podejrzanymi typami. W ostatni tydzień wakacji będziesz chciał wyjechać choć na jeden dzień, by pobyć z ukochanym, pospacerować, zjeść coś w knajpie albo nawet popływać w jeziorze. Działa na Ciebie kwadratura Merkurego, która przepowiada niespodzianki miłosne. Ukochana osoba czymś Cię zaskoczy! Do samotnych Strzelców może się odezwać ktoś z dawnych lat. Jednak nawet jeśli bardzo się nudzisz, nikt Cię dawno nie adorował, a seksu nie miałeś wieki całe, to i tak nie umawiaj się na siłę z kimś, kto jest daleki od Twojego ideału.


reklama


Zobacz także