Horoskop tygodniowy

Poczujesz, że możesz góry przenosić. Przedstaw innym swoje pomysły, a rozkręcisz karierę. Merkury da Ci nosa do interesów i... chętkę na imprezy i flirty.
Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Planety

Działają na Ciebie najbardziej optymistyczne aspekty ze wszystkich – trygony Słońca, Jowisza i Urana, które poprawiają humor, dbają o piękny wygląd i zapewniają lotność umysłu. Będziesz zmyślny, wygadany i rezolutny, zaimponujesz innym. Ponadto półsekstyle Marsa, Saturna i Plutona pomogą Ci wyczuć, kto w najbliższej okolicy jest wilkiem w owczej skórze, a potem odciąć się od złych wpływów tej osoby. Dzięki kwadraturze Neptuna zaczniesz ufać swojej intuicji, a pod wpływem kwinkunksów Wenus i Merkurego będziesz przejmować się jedynie naprawdę ważnymi sprawami. Od piątku (1.08) także Merkury znajdzie się w trygonie i poczujesz się jak młody bóg, gotowy na imprezy, flirty albo nową pracę.


Miłość

Będziesz cieszył się większym powodzeniem, ale na początku tygodnia raczej z niego nie skorzystasz. Zajmiesz się pracą i domem, nie wystarczy Ci sił na zabieganie o względy drugiej połówki. Na szczęście ona to zrozumie i poczeka do weekendu. Ale jeśli wtedy nic z siebie nie dasz, to dostaniesz po nosie. Single nie będą szukać pary, ale nie zamkną się też w domu. Chętnie pójdziesz do klubu i potańczysz.


reklama


Zobacz także