Horoskop tygodniowy

Mars wróży ciekawe wydarzenia. Wypełnisz obowiązki w pracy i jeszcze poimprezujesz. Jesteś singlem? Nie umawiaj się teraz z kimś poznanym przez internet.
Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Planety

Kwadratury Słońca, Wenus i Jowisza uczynią Cię władczym i nieprzejednanym, a koniunkcje Marsa i Saturna – wytrwałym i wymagającym. Oj, nie darujesz błędów czy pomyłek. Ponadto sekstyl Merkurego zapewni Ci odkrywcze pomysły, a trygon Neptuna – szczęście w miłości. Uzbrojony w wielki urok osobisty, w mig będziesz chwytał korzystne okazje, zwłaszcza te zapowiadane przez kwinkunks Urana. Trygon Plutona doda sił. Od soboty (23.08) przestaniesz myśleć o pracy, Słońce znajdzie się w sekstylu, który nakłania do odsypiania.


Miłość

Wpływ kwadratury Wenus przyniesie kilka rozterek i dylematów. Ukochana osoba zacznie narzekać, a Ty rzucisz swoje obowiązki i skupisz się na jej. Ugasisz każdy pożar, ale jeśli nie usłyszysz słowa „dziękuję”, to zamkniesz się w sobie. Nie rób tego, lepiej jasno powiedz, co Ci nie pasuje, a zaczniesz być inaczej traktowany. Single będą spragnione miłości. Już nie będziesz chciał sam robić zakupów, gotować czy w pojedynkę chodzić na imprezy. Zapragniesz mieć bratnią duszę, ale nie szukaj jej w internecie. Planety ostrzegają, że teraz możesz trafić na raczej niebezpieczne okazy


reklama


Zobacz także