Horoskop tygodniowy

Będziesz pomysłowy i wygadany, z łatwością przekonasz innych do swoich idei. Dzięki Marsowi zrobisz porządki, weźmiesz się do pisania pism i wyjaśniania sporów.
Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Planety

Dzięki trygonom Słońca i Neptuna będziesz wesoły i życzliwy, kwadratury Jowisza i Merkurego zachęcą Cię do pracy, a kwinkunksy Marsa, Wenus i Urana pomogą zrobić porządki i lepiej planować pracę. Pod wpływem Saturna w półsekstylu będziesz zdecydowany, a sekstyl Plutona nakłoni do uczenia się i szukania okazji biznesowych, kursów, ciekawych ludzi, książek i czarowania.


Miłość

Będziesz uwodzicielski i atrakcyjny, ale nie flirtuj przez internet, zwłaszcza jeśli jesteś w związku. Partner może być zazdrosny, jeśli zaczniesz pod byle pretekstem logować się do sieci albo wisieć na telefonie. Trygon Słońca nakłania do wspólnego spędzania czasu, wyjechania gdzieś albo wybrania się na basen/jogę. Single będą niezdecydowane i zmienne. Niezwykle łatwo kogoś oczarujesz, a potem będziesz zaskoczony propozycją randki lub romantycznego wyjazdu. Jeśli obiecasz coś Rakowi, to raczej Ci nie odpuści. Słuchaj intuicji.


reklama


Zobacz także