Horoskop tygodniowy

Trygon Wenus ułatwia wypełnianie obowiązków. I będziesz to robić z gracją. Korzystaj z wrażenia, jakie wywierasz na innych, i proś o to, co jest Ci potrzebne.
Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Planety

Zacznie Ci zależeć na tym, by osiągnąć sukces i przestać się zamartwiać, czy wystarczy Ci do pierwszego. Kwadratury Słońca i Jowisza nakręcą do walki o awans i podwyżkę, koniunkcje Marsa i Saturna przynoszą wzrost ambicji, a trygony Wenus, Merkurego i Neptuna zapowiadają cenne propozycje. Sekstyl Plutona postawi przed Tobą ważne znajomości, a kwinkunks Urana zachęci do planowania zadań do wykonania. Dzięki temu zobaczysz, ile czasu poświęcasz na swoje obowiązki, a ile na pomoc kolegom. Od piątku (1.08) Merkury znajdzie się w kwadraturze i dokonasz czegoś wielkiego. Spełnisz jakieś ostatnie marzenie. W niedzielę (3.08) Luna zawita do Twojego znaku i będziesz miał trafne przeczucia albo realistyczne wizje.


Miłość

Twój piękny uśmiech i czar osobisty sprawią, że partner spełni każdą Twoją zachciankę. Planujcie przyszłość, podejmujcie ważne decyzje. I lepiej nie słuchajcie rad znajomych i krewnych, bo myślą inaczej niż wy i jeszcze się posprzeczacie. Samotne Skorpiony znowu będą spragnione miłości i zaczną wysyłać światu dobre fluidy. Pewien nieznajomy powie Ci taki komplement, że aż się zarumienisz. Mars wróży, że poznasz kogoś wartego uwagi podczas wycieczek i uprawiania sportów.


reklama


Zobacz także