Horoskop tygodniowy

Na początku tygodnia nie porywaj się na ambitne przedsięwzięcia, bo dopiero od czwartku będziesz miał więcej siły i pomysłów. Koniunkcje Słońca i Wenus Cię wzmocnią.
Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Planety

Słońce, Wenus, Merkury i Mars, które znajdują się w półsekstylach, pomogą w wypełnianiu czasochłonnych zadań. Dzięki koniunkcji Saturna skupisz się na ważnych sprawach, kwinkunks Urana zachęci do nauki, a sekstyl Plutona do odkrywania zainteresowań. Trygon Neptuna dobrze wpływa na relacje z ludźmi, a kwadratura Jowisza na finanse. Od czwartku (23.10) Słońce i Wenus w koniunkcjach obdarzą Cię energią i siłą, a Luna w koniunkcji (23–24.10) pomoże postawić na swoim. W nocy z czwartku na piątek podczas nowiu podejmuj decyzje zawodowe i miłosne. W niedzielę (26.10) za sprawą Marsa w sekstylu postawisz na zabawę i seks.


Miłość

Będziesz atrakcyjny, ale w tygodniu najważniejsze okażą się nie podboje, tylko praca i samodoskonalenie. Dopiero od czwartku za sprawą Wenus pojawi się szansa na intrygujący flirt, a w weekend znajdziesz nawet czas na randki. W stałych związkach zapanuje zgoda. Przestaną Cię irytować drobne wady partnera i skupisz się raczej na tym, co was łączy. Single przyciągną uwagę płci przeciwnej. Ciesz się randkami, ale nie podejmuj wiążących decyzji. Czas pokaże, czy warto się angażować.


reklama


Zobacz także