Horoskop tygodniowy

Zamiast myśleć wyłącznie o pracy, zmień perspektywę. Szukaj nowego hobby, spotykaj się z ludźmi i częściej uprawiaj seks. Neptun zapewnia sympatię otoczenia.
Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Planety

Słońce, Wenus i Pluton znajdują się w sekstylach do Twojego znaku, więc jakiekolwiek spotkania z ludźmi będą miały dobry przebieg i pomogą Ci zyskać przewagę nad konkurentami – zwłaszcza że Saturn w koniunkcji pomaga zawierać ważne sojusze. Półsekstyle Marsa i Merkurego zachęcają do odkrywania tajemnic, a kwinkunks Urana wyjawia, że szybko zdobędziesz nowe informacje i umiejętnie je wykorzystasz. Trygon Neptuna zapewnia sympatię otoczenia, a Jowisz w kwadraturze – posłuch w domu. Będziecie dla siebie mili.


Miłość

Do wszystkiego, co się wydarzy w waszym życiu, podejdziesz z większym niż zwykle optymizmem. Jeśli partner zacznie Cię denerwować, to częściej umawiaj się z przyjaciółmi albo chodź na basen czy fitness – niekiedy trzeba od siebie odpocząć. Wenus w sekstylu pomoże wam za sobą zatęsknić, a potem dać upust większej namiętności. Single będą doradzać i sklejać złamane serca przyjaciół, nawet jeśli to sami nabroili. W weekend skup się na sobie, nie odrzucaj zaproszeń na ogniska, tańce czy spacery. Mimo chłodu na dworze, w Twoim sercu może zacząć się prawdziwe lato.


reklama


Zobacz także