Horoskop tygodniowy

Przypomnij sobie o tym, co lubisz i znajdź czas, a poczujesz, że Twoje życie zmierza w dobrym kierunku. Trygony Wenus i Marsa pomagają w miłości i sprawach duchowych.
Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Planety

Słońce, Merkury i Jowisz znajdują się w kwadraturach, więc będziesz chciał wszystkiego doglądać sam. Takie zachowanie leży w Twojej naturze, więc nikogo tym nie zdziwisz. Jednocześnie przez Saturna w półsekstylu praca nie będzie najważniejsza. Trygony Marsa i Neptuna wróżą pogaduchy z przyjaciółmi, a trygon Wenus (od 27.01) namiętne randki. Sekstyl Plutona sprzyja podróżom i nauce, a kwinkunks Urana przynosi rewolucyjne pomysły na pozbycie się trudności i zaległości.


Miłość

Choć Wenus dobrze wpływa na Twój związek, to Słońce wywoła lekkie znudzenie i chęć przeżycia przygody. Jednak nie rób skoku w bok, tylko zaplanuj jakąś ekscytującą randkę z drugą połówką, a zaskoczy Cię swoim entuzjazmem. I bądź szczery! Samotne Skorpiony obudzą się z zimowego snu. Warto zajrzeć do internetu, bo na jakimś forum możesz nawiązać ekscytującą korespondencję z sympatyczną Rybą albo Koziorożcem.


reklama


Zobacz także