Horoskop tygodniowy

Dzięki Merkuremu będziesz w swoim żywiole, żadne podróże czy zakupy Cię nie zmęczą. Wspaniale zorganizujesz przyjęcie lub randkę. Nie myśl o porażkach.
Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Planety

Słońce i Merkury znajdują się w kwadraturach, które wywołają potrzebę zajęcia się domem przed świętami i przeprowadzenia ważnych rozmów z szefem czy krewnymi. Wenus w sekstylu przyniesie zaproszenia na sympatyczne spotkania, Jowisz w kwinkunksie pomoże zaplanować wydatki, a koniunkcja Neptuna – wybrać upominki dla bliskich. Mars i Uran tworzą półsekstyle, które radzą oszczędzać siły i częściej prosić kuzynów o pomoc, a dzięki Saturnowi w trygonie wszyscy chętnie się podporządkują. Także wszelkie podróże będą udane, bo wraz z przejściem Merkurego w sekstyl (od środy 17.12) będziesz się świetnie orientować w przestrzeni.


Miłość

Wenus w sekstylu zadba o Twoje życie uczuciowe. Machniesz ręką na nieporozumienia czy konflikty o drobiazgi, a skupisz się na ważnych sprawach. Merkury w sekstylu przynosi ciekawe tematy do rozmów i więcej wspólnych zabaw. Podczas romantycznej kolacji nie wracaj do starych problemów czy uszczypliwości, bo po co? Samotne Ryby też uwierzą, że wszystko jest możliwe. Zawarte teraz znajomości mogą przetrwać do końca życia. Tak trzymaj!


reklama


Zobacz także