Horoskop tygodniowy

Zacznij oszczędzać i poszukaj innych rozwiązań do wykonania codziennych zadań. Dzięki Słońcu odkryjesz, co sprawia Ci frajdę i poczujesz się szczęściarą.
Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Planety

Dzięki wpływowi trygonów Wenus, Merkurego, Marsa i Saturna na Twój znak będziesz miała mnóstwo pozytywnej energii i chęci do działania. Możesz więc zabierać się za robienie przetworów na zimę, do czego zachęcają kwinkunksy Słońca i Jowisza, zmienić dietę, np. na wegańską, jak sugeruje półsekstyl Urana, lub wybrać się na wycieczkę i zwiedzić najbliższą okolicę, bo sekstyl Plutona zaprowadzi Cię w urokliwe miejsca. Dodatkowo koniunkcja Neptuna zapewnia powodzenie w miłości, a kwinkunks Merkurego (od 1.08) ułatwi zrozumienie siebie. Przestaniesz rozpamiętywać porażki i rozstania, zaczniesz żyć bardziej świadomie.


Miłość

Zapomnisz, że masz krzywe nogi albo siano zamiast włosów, bo działa na Ciebie Wenus w trygonie, aspekt odbudowujący poczucie własnej wartości. Niestety, w tygodniu nie będziesz miała czasu na flirty i seks. Ale od czego jest weekend! Partner z pewnością na Ciebie poczeka. Singielki mogą nawiązać obiecującą relację z kimś nowo poznanym w urzędzie albo w pracy. Zanim zaczniesz planować ślub, wpierw umów się na kawę, a przekonasz się, czy warto inwestować czas i uczucia.


reklama


Zobacz także