Horoskop tygodniowy

Początek tygodnia może być nerwowy, ale potem dzięki Wenus odetchniesz z ulgą. Otocz się pięknymi przedmiotami, zadbaj o wygląd i rozpieszczaj bliskich.
Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Planety

Słońce, Wenus, Merkury i Jowisz znajdują się w kwinkunksach do Twojego znaku, dlatego możesz czepiać się szczegółów, terminów i krytykować innych. Z drugiej strony za sprawą koniunkcji Neptuna będziesz chciała wszystkim pomagać i ich wyręczać. Takie zachwiania emocjonalne skończą się już w czwartek (23.10). Tego dnia Słońce i Wenus przejdą w trygony i nauczą Cię cieszyć się życiem. Także trygon Saturna pomoże dbać o siebie, półsekstyl Urana wykonać stare zlecenia, a sekstyl Plutona doda Ci sił. Jedynie kwadratura Marsa radzi zwracać uwagę na terminy, a gdy w niedzielę (26.10) planeta przejdzie w sekstyl, poczujesz ochotę na sport.


Miłość

Zachowaj ostrożność i nie obiecuj zbyt wiele wielbicielom, których nie znasz. Przez kwinkunks Słońca będziesz jednocześnie zmienna i zbyt ufna. Dopiero od czwartku Wenus zapewni Ci powodzenie. Poczujesz się dobrze w swojej skórze, zaczniesz nawet flirtować. Jednak singielki powinny się trzymać z daleka od niepewnych sytuacji, a te w związkach – niech dadzą się podrywać tylko ukochanej osobie. Warto gdzieś się wybrać we dwoje, nawet jeśli wymagać to będzie zmiany planów rodzinnych.


reklama


Zobacz także