Horoskop tygodniowy

W tygodniu nie porywaj się na ryzykowne przedsięwzięcia. Pora zregenerować siły. Dopiero od soboty za sprawą opozycji Słońca dostaniesz zastrzyk energii.
Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Planety

Pod wpływem kwinkunksów Słońca, Wenus i Jowisza wyjątkowo dobrze zorganizujesz wakacyjne atrakcje, zwłaszcza że Merkury w opozycji namawia na podróże i obiecuje, że poznasz mnóstwo interesujących ludzi. Będziesz urokliwa i pełna seksapilu – to zasługa trygonów Marsa i Saturna, które zadbają o Twoje zdrowie. Sekstyl Plutona nakłoni do aktywnego wypoczynku, koniunkcja Neptuna do uprawiania miłości, a opozycja Słońca (od soboty 23.08) do imprezowania, bo będziesz towarzyski. A jeśli w Twoim otoczeniu są jakieś tajemnice, to też półsekstyl Urana pomoże Ci je rozwikłać.


Miłość

Nie będziesz musiała się o nic martwić, jednak nie przesadzaj z umilaniem życia partnerowi. Przez Merkurego w opozycji zgodzisz się na coś, co wcale Ci się nie podoba, i popsujesz sobie tym humor. Bądź odważna i nie daj się ponieść emocjom. Samotne Ryby będą podrywane i adorowane, ale nie od razu rzucą się komuś w ramiona. Nie pytaj przyjaciół, co masz zrobić, tylko słuchaj swojego serca. Nie warto rezygnować z ciekawej znajomości pod wpływem kogoś, kto od dawna nie był na randce. Od soboty (23.08), gdy Słońce przejdzie w opozycję, pojawią się nowe znajomości, propozycje. Warto poflirtować, także w internecie.


reklama


Zobacz także