Horoskop tygodniowy

Przed Tobą pracowity tydzień, nikomu nie odmówisz pomocy. Dzięki temu zyskasz przyjaciół. Koniunkcja Neptuna zapewnia dużo empatii wobec innych.
Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Planety

Słońce i Wenus, które znajdują się w opozycjach do Twojego znaku zodiaku, obudzą w Tobie społecznicę. Będziesz miała ochotę działać dla wspólnego dobra. Wpływ koniunkcji Neptuna pomoże wczuwać się w troski i potrzeby innych, a Saturn w trygonie obiecuje Ci wytrwałość. Dzięki kwinkunksowi Jowisza i Merkurego bez trudu załatwisz sprawy urzędowe, sekstyl Plutona doda Ci wigoru, a półsekstyl Urana zachęci do szybkiego działania. Mimo to dbaj o równowagę, nie zarywaj nocy. Mars znajdzie się w kwadraturze, więc lepiej unikaj pośpiechu, alkoholu i intrygantów.


Miłość

Będziesz miała więcej czasu na schadzki z ukochaną osobą, ale zaczniesz też zwracać uwagę na jej zachowanie i maniery. Mogą Cię irytować prostackie żarty czy aluzje partnera. Musisz się postawić i jasno powiedzieć, co Ci się podoba, a co nie. Jeśli jesteś samotna, to rozglądaj się w poszukiwaniu księcia z bajki albo chociaż miłego towarzysza do kina czy na spacer. Podczas weekendu, na jakiejś imprezie lub w kolejce do kasy, pojawi się ktoś bardzo interesujący. Czy coś z tego będzie, zależy wyłącznie od Ciebie.


reklama


Zobacz także