Horoskop tygodniowy

Twoje wysiłki nie pójdą na marne. Przekonasz rodzinę do swoich pomysłów i wyplączesz przyjaciół z kłopotów. W weekend zrób coś dla siebie, Mars namawia na ruch!
Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Planety

Dzięki trygonom Słońca, Merkurego, Wenus i Saturna do Twojego znaku będziesz miała wyczucie w ważnych sprawach i znajomościach. Kwinkunks Jowisza zapewni spokój w pracy, a koniunkcja Neptuna obudzi intuicję. Zaczniesz wyczuwać, kto jest z Tobą szczery. Półsekstyl Urana zachęca do szukania pasji, a sekstyl Plutona do zdobywania nowych umiejętności. Od środy (23.07) Słońce znajdzie się w kwinkunksie i uda Ci się odpocząć, a w sobotę (26.07) za sprawą Marsa w trygonie nabierzesz werwy i wigoru. Oczarujesz ukochaną osobę.


Miłość

W Twoim sercu będzie środek lata, Wenus w trygonie zapewnia powodzenie i różne zaproszenia. Uważaj tylko, by partner nie poczuł się zazdrosny o kolegę z pracy, który nagle zacznie do Ciebie wydzwaniać o różnych porach. I choć pokusa flirtu będzie bardzo duża, zachowaj rozsądek, a nie popsujesz swojego związku. Samotne Rybki mogą być podrywane przez byłych, a wpływ Saturna w trygonie pomoże Ci pozbyć się złych wspomnień, które was poróżniły. Kto wie, może w Twoim przypadku powiedzenie, że nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki, będzie błędne.


reklama


Zobacz także