Horoskop tygodniowy

Zastanów się, jakie umiejętności chciałbyś rozwijać i na jakie kursy powinieneś się zapisać. Od piątku Wenus będzie podsuwać Ci świetne pomysły na samorozwój.
Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Planety

Słońce w sekstylu przynosi ciekawe dyskusje, a półsekstyl Jowisza pomysły na szybki zarobek. Od wtorku (2.09), gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze do Twojego znaku zodiaku, zaczniesz inwestować w siebie, rodzinę i dom. Wpływ kwadratury Urana ułatwia robienie porządków i wyrzucanie starych rzeczy, a opozycja Plutona pomoże przeforsować własne zdanie w sporach z bliskimi. Od piątku (5.09) Wenus będzie w sekstylu, który przynosi zaproszenia na randki i różne imprezki, a dzięki trygonom Neptuna, Saturna i Marsa nie będziesz miał kaca. Aspekty te zadbają bowiem o dobre samopoczucie i kondycję.


Miłość

Dbaj o siebie i drugą połówkę, a wyjątkowo się do siebie teraz zbliżycie. Od weekendu powinno być już gorąco, Wenus znajdzie się w sekstylu, który nakłania do bywania w różnych kulturalnych miejscach i okazywania sobie czułości, ale to już w domu. I uda wam się uciec przed nudnymi znajomymi, który „lubią” wpraszać się bez zapowiedzi. Samotne Raki będą flirtować i żartować na całego, co może wywołać zazdrość u pewnych osób. Puść mimo uszu przykre uwagi i nie komentuj głupich plotek.


reklama


Zobacz także