Horoskop tygodniowy

Trudno będzie Cię nie zauważyć. Wenus i Merkury w koniunkcji zapewnią wielki urok osobisty. Wprowadzaj w życie pozytywne zmiany i pielęgnuj swój związek.
Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Planety

Półsekstyle Słońca i Jowisza zachęcą Cię do odpoczywania i relaksowania się, a koniunkcje Wenus i Merkurego do uprawiania miłości. To wszystko da się połączyć! Zwłaszcza jeśli jesteś na urlopie. Kwadratura Urana namówi Cię do zwiedzania nowych miejsc, a trygony Neptuna, Saturna i Marsa zapewnią dużo sił na spacery, pływanie, bieganie czy jeżdżenie na rolkach. Od piątku (1.08) Merkury zacznie oddziaływać półsekstylem na Twój znak zodiaku i zapragniesz odnowić pewne znajomości z czasów szkolnych.


Miłość

Wenus w koniunkcji podkręca namiętność, a Merkury przynosi fajne pomysły na wspólne spędzanie czasu. Jeśli w Twój związek wtargnęła nuda, to wymyślicie jakieś ciekawe atrakcje. W tym tygodniu możecie ruszyć na wakacje życia. A jeśli masz jakieś miłosne sekrety, to lepiej ich pilnuj i nie wyjawiaj drugiej połówce, bo nie zostaną odebrane z wyrozumiałością. Możesz zostać pogoniony gdzie pieprz rośnie. Samotne Raki niech korzystają z życia. I nie bój się plotek o Twoich podbojach i miłostkach. Najważniejsze, byś nie miał sobie nic do zarzucenia.


reklama


Zobacz także