Horoskop tygodniowy

Choć Jowisz wróży duże sukcesy w pracy, a Saturn da odwagę i wytrwałość, to Słońce radzi, byś ten tydzień przeznaczył na porządki w sercu i sprawach domowych.
Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Planety

Kwadratura Słońca (od wtorku 23.09) wywoła chęć zajęcia się bliskimi i domem. Opozycja Plutona doda Ci sił do robienia porządków i zmieniania menu, a kwadratury Merkurego i Uran pomogą przekonać bliskich do pomysłów, które uważasz za genialne. Sekstyl Wenus zapewnia dobry humor, a trygony Neptuna i Saturna – odwagę i wytrwałość. Półsekstyl Jowisza wróży sukcesy w pracy, a kwinkunks Marsa nie pozwoli, byś brał na siebie więcej niż jesteś w stanie wykonać. Nauczysz się asertywności. Od niedzieli (29.09) Merkury znajdzie się w trygonie do Twojego znaku, więc spotykaj się ze znajomymi albo wybierz się gdzieś za miasto.


Miłość

Wenus w sekstylu zapewnia wielką wyrozumiałość i empatię, chętnie więc pomożesz partnerowi w jego sprawach zawodowych. Wspólnie poradzicie sobie z każdym problemem. Samotne Raki zabiorą się porządki w sercu. Postanowisz zakończyć jakieś flirty, które tylko zabierają Ci czas, a do niczego nie prowadzą. Ba, nawet Cię już nie bawią. Dopiero od niedzieli pod wpływem Merkurego w seksownym trygonie uda Ci się nawiązać bardziej obiecujące znajomości.


reklama


Zobacz także