Horoskop tygodniowy

Odkryjesz, czego oczekujesz od życia. Dlatego nie martw się na zapas i realizuj swój plan. Słońce w koniunkcji zapewni Ci wewnętrzny spokój i luz.
Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Planety

Znajdujesz się pod wpływem najsilniejszych aspektów, mianowicie koniunkcji Słońca, Merkurego i Wenus, które dodają sił i odwagi. Ponadto trygony Neptuna i Saturna pomogą działać szybciej, kwadratura Urana podejmować odważne decyzje, a Jowisz w półsekstylu zapewni nosa do pieniędzy. Od środy (23.07) będziesz miał na wszystko więcej czasu, bowiem Słońce zacznie na Ciebie oddziaływać półsekstylem. Od czwartku do soboty (24–26.07) Księżyc w koniunkcji sprawi, że świetnie dogadasz się z ludźmi. Także przejście (26.07) Marsa z podnoszącej ciśnienie kwadratury do spokojnego trygonu poprawi Twoje relacje z innymi.


Miłość

Będziesz mógł liczyć na drugą połówkę, poczujesz się dopieszczony, zadbany i nakarmiony, czyli tak, jak lubisz najbardziej. Jeśli jednak zacznie Cię uwierać Twoje „szczęście”, to nie psuj atmosfery dąsami, tylko wymyśl jakieś atrakcje i wyciągnij ukochaną osobę z domu na spacer, do kina czy na lody. Dzięki Wenus wyczujesz, co sprawi największą radość Twojej drugiej połówce. Samotne Raki też będą miały szczęście, a Merkury ośmieli Cię do nawiązywania nowych znajomości.


reklama


Zobacz także