Horoskop tygodniowy

Nie dla Ciebie teraz nudne obowiązki, Ty chcesz szaleć, robić to, co lubisz. Księżyc podkręci Twój seksapil, a Wenus podsunie okazje do romansów. Zabaw się!
Rak

Rak od 22 czerwca - 22 lipca

Planety

Przez kwinkunksy Słońca, Merkurego i Saturna możesz być krytyczny i popędliwy. Skoncetruj się na pilnych sprawach i unikaj kłótni, jak radzi opozycja Plutona. Na szczęście trygony Marsa i Neptuna poprawiają humor, a Wenus (od 26.01) dba o powodzenie. Dzięki kwadraturze Urana znajdziesz czas i na pracę, i dla siebie, a Jowisz w półsekstylu wróży udane zakupy. W weekend Luna wejdzie w Twój znak. Wypoczniesz, wyśpisz się.


Miłość

Zamiast narzekać, że nikt Cię nie kocha i nie podrywa, zrób się na bóstwo, a zobaczysz, jak to podziała. Mars zapewnia lepsze samopoczucie, a Wenus więcej okazji do spotkań i żartów. Single mogą więc zostać z kimś zeswatane. Jeśli przyjaciółka albo znajoma z pracy przedstawi Ci uroczego Byka, to chwytaj szczęście za rogi! Raki, które mają swoją drugą połowę, na początku tygodnia nie będą miały dla niej czasu, ale w weekend wszystko sobie odbijecie. Księżyc podkręca seksapil.


reklama


Zobacz także