Horoskop tygodniowy

Będziesz zmyślna i rezolutna, nie dasz się nikomu oszukać! Zajmij się tymi sprawami, które wymagają siły i zdecydowania. Dzięki Słońcu w tym tygodniu postawisz na swoim.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Słońce w koniunkcji zapewnia dobry humor i siłę przebicia. Także Merkury, który od wtorku (2.09) znajdzie się w półsekstylu, będzie sprzyjał sprawom finansowym, a półsekstyle Jowisza i Wenus pomogą odświeżyć stare pomysły i nieźle na nich zarobić. Sekstyle Saturna i Marsa poprawią Twoją kondycję, trygon Plutona doda Ci odwagi, a kwinkunks Urana pomoże stawiać na swoim i łamać schematy. Od piątku (5.09) będziesz miała jeszcze więcej powodów do radości, bo Wenus znajdzie się w Twoim znaku zodiaku i razem z opozycją Neptuna zapewni natchnienie artystyczne i powodzenie w miłości.


Miłość

Dzięki koniunkcji Słońca będziesz miała otwarty umysł i uda Ci się ponownie przemyśleć pewne sprawy miłosne. W efekcie pozbędziesz się rozterek i zapomnisz o kompleksach, a także zaczniesz rozumieć drugą połówkę. Z ciekawością bowiem wysłuchasz, co partner ma do powiedzenia na różne tematy. W weekend jednak postawicie na inne atrakcje: Wenus podkręci temperaturę w sypialni. Samotne Panny będę śmiałe i chętne do poznawania ludzi. Za sprawą Neptuna w opozycji Twoim miłosnym drogowskazem stanie się intuicja.


reklama


Zobacz także