Horoskop tygodniowy

Będziesz uprzejma i miła, uda Ci się pogodzić z kimś, z kim darłaś koty. Dzięki Lunie w koniunkcji wprowadzisz w życie różne zmiany – może modnie zetniesz włosy?
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Zacznij więcej odpoczywać – takie przesłanie niesie oddziaływanie półsekstyli Słońca, Wenus i Jowisza na Twój znak zodiaku. Z kolei pod wpływem sekstyli Saturna i Marsa zaczniesz analizować podjęte ostatnio decyzje. Czy na pewno były odpowiednie? Dzięki koniunkcji Merkurego będziesz miała szansę poznać ciekawych ludzi, bo sama będziesz wyjątkowo interesująca i urokliwa. Nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie. Także opozycja Neptuna nakłania do rozwijania się i szukania pasji, kwinkunks Urana nakręca do zwiedzania nowych miejsc, a trygon Plutona doda sił. W sobotę (23.08) Słońce utworzy koniunkcję, więc nastanie czas urodzin wszystkich Panien, czyli będą imprezy, spotkania, prezenty i życzenia. Podziałają jak balsam na Twoją duszę.


Miłość

Partner będzie domagał się więcej czułości i uwagi, półsekstyl Wenus spowoduje, że zacznie marudzić i się smucić. Gdy tylko dostrzeżesz minę w podkówkę, zapytaj, o co chodzi i spełniaj marzenia. Nie żałuj kasy na kolację czy bilety do kina – takie wypady najlepiej poprawiają humor. Samotne Panny mogą kogoś poznać, ale nie będzie to książę z bajki. Ale czy takiego potrzebujesz?


reklama


Zobacz także