Horoskop tygodniowy

W tym tygodniu postaw na rozwój osobisty i duchowy. Będziesz spokojniejsza i bardziej skoncentrowana. Mars w sekstylu pomoże zapanować nad rodziną.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Panny, które są na wakacjach, będą zadowolone z życia. Jednak i pracusie nie będą poszkodowane – dzięki Marsowi w półsekstylu uporacie się ze wszystkimi obowiązkami i także będziecie mogły iść na imprezę. Wpływ sekstyli Słońca, Merkurego i Wenus nakłania do sprawiania sobie przyjemności, kwinkunks Urana zachęca do zbaczania z utartych ścieżek i zwiedzania nowych miejsc. Trygon Plutona namawia do uprawiania sportu, opozycja Neptuna obiecuje szczęście w miłości, a Jowisz w półsekstylu poprawia relacje z ludźmi. Od środy (23.07) Słońce utworzy do Twojego znaku półsekstyl, który Cię rozleniwi, ale tylko na chwilę. W sobotę (26.07), gdy Mars przejdzie w sekstyl, zaczniesz organizować spotkania z rodziną i partnerem.


Miłość

Wenus w sekstylu spowoduje, że nawet najbardziej racjonalne Panny będą złaknione czułych słów, gestów, wyznań. Powiedz partnerowi, że Ci na nim zależy i czego od niego oczekujesz, bo nie czyta w Twoich myślach. Jeśli dobrze przygotujesz się do rozmowy, to znów staniecie się zgraną drużyną. Singielki zamiast ciągle siedzieć po godzinach i zarabiać kasę, powinny zacząć korzystać z życia. Zadbaj o siebie, a poczujesz się lepiej. Słońce w półsekstylu wróży nowy związek.


reklama


Zobacz także