Horoskop tygodniowy

Poczujesz, że masz fart w życiu. Odkryjesz, że da się mniej pracować i więcej zarabiać. W weekend pozwól sobie na spontaniczność! Kochaj się!
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Kwadratury Słońca i Merkurego podziałają na Ciebie dwojako; będziesz świetnie zorganizowana, ale także podminowana i spięta. Przez to mogą Cię łapać kurcze w łydkach… Kwinkunksy Urana i Marsa odradzają jakiekolwiek ryzyko, plotkowanie czy nadużywanie kawy. Zajmij się pracą, sekstyl Saturna wróży sukcesy, półsekstyl Jowisza większe zyski, trygony Wenus i Plutona powodzenie w miłości, a opozycja Neptuna obudzi jakiś ukryty talent artystyczny. Od środy (17.12), gdy Merkury znajdzie się w łaskawym trygonie, zrobisz udane zakupy i bezpiecznie dotrzesz do celu podczas każdej podróży.


Miłość

Postaraj się zwrócić uwagę na to, co dzieje się w Twoim związku, zajmij się tym, na co dotychczas brakowało Ci czasu, a niekiedy ochoty. Trygon Wenus spowoduje, że będziesz romantyczna i miła, a wpływ kwadratury Słońca pomoże stawiać na swoim. Negocjuj z partnerem wszystkie decyzje, a stworzycie zgrany duet. Samotne Panny będą w doskonałym humorze. Możesz odnawiać różne znajomości, które w przeszłości dobrze rokowały, ale zabrakło im „tego czegoś”. Zacznijcie wszystko od nowa, inne okoliczności będą wam sprzyjać.


reklama


Zobacz także