Horoskop tygodniowy

Przestań ciągle dbać o innych, Tobie też należy się coś od życia. Słońce zachęca do szukania pasji i uprawiania seksu. W weekend poflirtujesz z kimś ładnym.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Dzięki półsekstylom Słońca i Jowisza uwolnisz się od zajęć, które nie przynoszą satysfakcji, czy relacji, które Cię ograniczają. Zejdziesz z drogi pewnym osobom, wpływ kwinkunksa Urana pomoże odkryć, kto Cię obgaduje za plecami, a kto jest Twoim sprzymierzeńcem. We wtorek i środę (29–30.07), podczas pobytu Luny w Twoim znaku, zdobędziesz pewność. Pozostałe aspekty zachęcą Cię do dbania o psychikę. Sekstyle Wenus, Merkurego, Saturna i Marsa nakłaniają do czytania książek, opozycja Neptuna do robienia czarów na miłość. Wieczorami postaraj się pouprawiać jakiś sport, trygon Plutona nakręca do wysiłku fizycznego, a Merkury w półsekstylu (od piątku 1.08) do rozwiązywania zagadek.


Miłość

Zaplanujesz randki-niespodzianki albo wyjazd z ukochaną osobą. Niestety, przez Słońce w półsekstylu może się okazać, że mama albo kuzyn ma problemy i potrzebuje Twojej obecności. Ogarniesz wszystko, zadbasz o bliskich i spędzisz czas z partnerem. Wenus w sekstylu umożliwia wyczuwanie sytuacji. Aspekt ten pomoże też singielkom. Postawi na Twojej drodze kogoś niebanalnego. Jeśli nie zaprosi Cię na randkę, zrób pierwszy krok.


reklama


Zobacz także