Horoskop tygodniowy

Projekty, o których wszyscy tylko mówili, ostro ruszą do przodu, a Ty zaczniesz nimi dowodzić. Rozwiniesz się i wzbogacisz. Dzięki Wenus możesz liczyć na premię.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Półsekstyle Słońca i Jowisza do Twojego znaku zapewniają, że to będzie spokojny i pracowity tydzień. Opozycja Neptuna przynosi natchnienie artystyczne i większą empatię wobec ludzi. Niestety, możesz być trochę leniwa. Weź się w garść, kwinkunks Urana radzi być pilną. Na szczęście pojawi się szansa na premię albo podwyżkę. Od wtorku (30.09), wraz z przejściem Wenus w półsekstyl, zauważysz, że tego miesiąca nie zakończysz z debetem. Ponadto Merkury i Saturn w sekstylach zachęcają do nauki, trygon Plutona doda Ci sił, ale radzi unikać ryzyka. Przez Marsa w kwadraturze możesz być zbyt niecierpliwa i popędliwa.


Miłość

Działa na Ciebie wyjątkowo zmysłowy aspekt, mianowicie Wenus w trygonie. Zamiast siedzieć w pracy do nocy, znajdź czas dla partnera, zorganizuj kolację przy świecach i włóż coś seksownego. Warto więcej być we dwoje, wtedy przypomnicie sobie o tym, co was połączyło. Samotne Panny będą w doskonałym nastroju. Poznawaj ludzi, umawiaj się na randki, ale nie w kawiarniach czy restauracjach. Mars w kwadraturze przynosi dużo energii i sprawia, że będzie Cię ciągnąć do aktywnych ludzi.


reklama


Zobacz także