Horoskop tygodniowy

Poczucie humoru i serdeczne podejście do ludzi pomogą zyskać przyjaciół. Korzystaj z życia, zwłaszcza że Merkury wróży więcej kasy na przyjemności.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Twój znak odwiedziły dwie ważne planety – Słońce i Wenus, które pomogą Ci szybko załatwić pilne sprawy. Ponadto półsekstyle Jowisza i Merkurego przepowiadają przypływ gotówki, opozycja Neptuna rozwinie Twoją intuicję, a kwinkunks Urana ułatwi wyplątanie się z niechcianych umów czy zobowiązań. Dzięki sekstylowi Saturna nie powinno Ci zabraknąć siły i uporu. Trygon Plutona zachęci do prowadzenia bardziej aktywnego życia i częstszego uprawiania sportu. Mimo to kwadratura Marsa radzi śpieszyć się powoli…


Miłość

Wenus przemierza Twój znak, więc będziesz w nastroju do flirtów i romansów. Jednak nie umówisz się z byle kim i na byle jakie spotkanie. Postanowisz być adorowana niemal jak księżniczka, czyli obsypywana prezentami, namawiana do chodzenia na zakupy i spełniania marzeń. Planeta miłości dobrze wpłynie również na Panny w stałych związkach. Partner zgodzi się na Twoje pomysły, zapanuje zgoda i namiętność. Uważajcie tylko na krewnych, przez kwadraturę Marsa ktoś może chcieć zrzucić na was swoje obowiązki lub zacznie dysponować waszym wolnym czasem. Musicie się postawić!


reklama


Zobacz także