Horoskop tygodniowy

Za sprawą Słońca zatroszczysz się o bliskich. Okaże się bowiem, że tylko Ty potrafisz załatwić coś trudnego lub dogadać się z kimś wpływowym. Będziesz lśnić!
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Silne kwadratury Słońca i Wenus zachęcą Cię do zajmowania się domem, sekstyle Merkurego i Saturna przyniosą dobre wiadomości, a trygony Marsa i Plutona poprawią Ci samopoczucie. Dzięki półsekstylowi Jowisza migiem zrobisz zakupy, a potem będziesz miała czas dla siebie. Kwinkunks Urana pomaga znaleźć hobby, a opozycja Neptuna zapewni powodzenie. W weekend zainteresujesz się życiem sąsiadów – to wpływ Merkurego, który od piątku (28.11) znajdzie się w kwadraturze.


Miłość

Wenus tworzy kwadraturę, przez którą staniesz się niepewna siebie i marudna. Możesz mieć partnerowi za złe, że nie poświęca Ci odpowiednio dużo uwagi. Nie szukaj dziury w całym, tylko weź się w garść i postaraj się zrobić coś dobrego dla waszego związku. Miłość wymaga pielęgnowania z dwóch stron. Samotne Panny także będą stroić fochy i raczej nie dadzą się zaprosić na randkę. Przeczekaj gorsze chwile.


reklama


Zobacz także