Horoskop tygodniowy

Przekonasz innych do decyzji, na których Ci zależy. W tygodniu, jak to sumienna Panna, wszystko naprawisz, poukładasz, ogarniesz. Ale w weekend oddaj się miłości.
Panna

Panna od 23 sierpnia - 22 września

Planety

Słońce, Uran i Mars w kwinkunksach wywołują dociekliwość i pracowitość, nie spoczniesz, dopóki nie postawisz na swoim. Kwadratura Saturna sprzyja porządkom, trygon Wenus podkręca seksapil, a opozycje Merkurego i Neptuna pomogą zrozumieć ludzkie intencje. Półsekstyl Jowisza zachęca do zajmowania się sztuką i ezoteryką, a trygon Plutona do pielęgnowania zdrowia. Zacznij zwracać uwagę na potrzeby organizmu.


Miłość

Będziesz uwodzicielska i atrakcyjna, flirtuj do woli, ale nie przez internet. Twój partner może być zazdrosny, jeśli zaczniesz całe wieczory siedzieć przed komputerem. Ponadto szkoda zmarnować oddziaływanie opozycji Merkurego, które odpowiada za wyjazdy, seks, rozrywki z drugą połówką. Samotne Panny będą niezdecydowane. W tym tygodniu niezwykle łatwo kogoś oczarujesz, a potem będziesz zaskoczona propozycją randki, wyjazdu czy poznania jego rodziców. Więcej rozwagi.


reklama


Zobacz także