Horoskop tygodniowy

Jowisz nakręca do działania. Dostaniesz dobre wiadomości, cenną propozycję albo rozwikłasz zagadki towarzyskie. I podejmiesz mądre decyzje o przyszłości.
Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Planety

Wpływ półsekstyli Słońca, Merkurego i Wenus oraz koniunkcji Jowisza i kwadratury Saturna podziała na Ciebie dwojako. Z jednej strony nakłoni do walki z zaległościami i rozkręcania pomysłów, a z drugiej – do leniuchowania. Tylko nie pozwalaj sobie na pośpiech, gdyż działają na Ciebie kwinkunksy Neptuna i Plutona, które przynoszą potknięcia, zguby czy problemy z pamięcią. To ostrzeżenie nie dotyczy osób na urlopie – wam sekstyl Marsa i trygon Urana pomogą w każdej sytuacji. Od środy (23.07) Słońce wejdzie w Twój znak i przybędzie Ci sił, a trzy dni później (25.07) Mars przejdzie w kwadraturę, która namawia do zajęcia się domem. W niedzielę (27.07) Luna utworzy nów w Twoim znaku i obudzi w Tobie detektywa. Odkryjesz pewne tajemnice.


Miłość

Jeśli miałeś wrażenie, że jest ktoś trzeci w Twoim związku, to teraz Ty będziesz grał pierwsze skrzypce. Jowisz obiecuje Ci wielki urok osobisty i ciepło, które doceni druga połówka. Ponadto od środy Słońce będzie w koniunkcji, więc odzyskasz zaufanie i znowu poczujecie do siebie miętę. Samotne Lwy będą niechętne do spotykania się z nieznajomymi, a jakiekolwiek wydarzenia zachowają dla siebie. Wszystko zmieni się w drugiej połowie tygodnia. Rzucisz się w wir imprez i dasz się uwieść.


reklama


Zobacz także