Horoskop tygodniowy

Jowisz jest w Twoim znaku, więc kłopoty Cię ominą, a wrogowie sami zejdą Ci z drogi. Twoja kariera przyśpieszy, a zdrowie się poprawi. Czerp z życia garściami!
Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Planety

Koniunkcje Słońca, Wenus i Jowisza zapewnią Ci dobry humor, a półsekstyl Merkurego świetne pomysły zawodowe. Dzięki kwadraturom Saturna i Marsa skupisz się na najpilniejszych sprawach, a trygon Urana zachęci do otoczenia się sympatycznymi ludźmi. Kwinkunksy Plutona i Neptuna pomogą uporać się z obowiązkami, a Słońce w półsekstylu (od soboty 23.08) wręcz nakłoni do robienia porządków w domu. Księżyc w weekend odwiedzi Twój znak zodiaku, więc wtedy spotykaj się z ludźmi żyjącymi aktywnie – zainspirują Cię.


Miłość

Uwierz w siebie, zacznij się modniej ubierać i może podetnij włosy albo je przefarbuj – masz Wenus w swoim znaku, więc każda decyzja będzie trafiona w dziesiątkę, a Jowisz pomoże Ci jasno określić, czego chcesz i jak powinieneś wyglądać. Ba, wpłyniesz także na partnera. Zmienisz jego złe nawyki, bo zaczniesz pracować nad waszą relacją. Dodatkowo Słońce w koniunkcji ułatwia mówienie o uczuciach i podejmowanie ważnych decyzji. Samotne Lwy znajdą się w centrum zainteresowania płci przeciwnej, ale nie umawiajcie się z byle kim i byle gdzie. Bądź wybredny, a dobrze na tym wyjdziesz.


reklama


Zobacz także