Horoskop tygodniowy

Wiele dokonasz! Dzięki Słońcu w kwadraturze przeciwstawisz się osobom, które Cię krytykują lub podkopują Twoją pozycję w firmie. Tylko nie zapomnij o rodzinie!
Lew

Lew od 23 lipca - 22 sierpnia

Planety

Przez kwadratury Słońca, Wenus i Saturna możesz być nieco nerwowy, a dodatkowo wpływ kwinkunksów Marsa, Plutona i Neptuna spowoduje, że ludzkie przywary będą Cię bardziej niż zwykle irytować. Co kilka minut będziesz chciał kogoś postawić do pionu. Na szczęście Jowisz w koniunkcji pomoże zapanować nad sobą. Sekstyl Merkurego podrzuci ciekawe informacje i interesujące plotki, a trygon Urana ułatwi wcielenie w życie nowych pomysłów i planów.


Miłość

Kwadratury Słońca i Wenus mogą przynieść kilka dylematów miłosnych. Może się np. okazać, że masz dość załatwiania spraw za partnera i wyręczania go w obowiązkach. Lepiej jednak nie wylewaj swoich żali, bo pogrążysz szanse na namiętny seks. Dzięki sekstylowi Merkurego omówicie wspólne cele i ustalicie, w jaką właściwie stronę zmierza wasz związek. A jeśli partner ma coś na sumieniu, to powinien się Ciebie bać! Będziesz pewny siebie, możesz nawet zakończyć relację, w której nie czujesz się szczęśliwy. Single powinny unikać randek w ciemno i nie flirtować z osobami o złej opinii. Niestety, działa na Ciebie Mars w kwinkunksie, który przynosi afery i pośpiech…


reklama


Zobacz także