Horoskop tygodniowy

Będziesz robił duże wrażenie. Odezwą się starzy znajomi, a partner sam przygotuje kolację przy świecach. Wenus wróży dobrze płatne zlecenia!
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Planety

Opozycje Słońca, Merkurego i Wenus mogą postawić na Twojej drodze nowe, intrygujące znajomości, a sekstyle Saturna i Neptuna obiecują szczęście do ludzi. Koniunkcja Plutona przynosi wzrost ambicji, ale kwadratura Urana odradza pośpiech, bo działa na Ciebie Mars w kwadraturze i przez niego możesz być wybuchowy. Wpływ Jowisza w kwinkunksie spowoduje, że zaczniesz rozsądnie planować swoją przyszłość i karierę. W środę (23.07) Słońce zacznie oddziaływać kwinkunksem na Twój znak, zatem będziesz miał nosa do finansów. Od soboty Mars przejdzie w sekstyl, więc nabierzesz sił i ochoty na wakacyjne wyjazdy.


Miłość

Opozycja Wenus podkręci Twój seksapil i spowoduje, że nie będziesz się przejmować partnerem, bo tak wiele będzie się wokół Ciebie działo. Posypią się zaproszenia na grille, do kina, na spacery, które będą ciekawsze od tego, co oferuje druga połówka. Spotkaj się ze znajomymi, a poczujesz, że tęsknisz za ukochaną osobą i że Ci na niej zależy. Samotne Koziorożce mogą się w kimś zadurzyć. Nie bój się poprosić o numer telefonu, pokonaj nieśmiałość i zagadaj. Powodzenia!


reklama


Zobacz także