Horoskop tygodniowy

Twoje wymagania okażą się dla kogoś wyzwaniem. Nikogo nie popędzaj, bądź cierpliwy. Trygon Merkurego wróży owocną współpracę i miłość.
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Planety

Będziesz miał szansę osiągnąć sukces, bo działa na Ciebie wyjątkowa mieszanka aspektów. Pod wpływem kwinkunksów Słońca, Wenus i Jowisza staniesz się krytyczny i wymagający, Merkury w trygonie przyniesie genialne pomysły, koniunkcja Plutona nakłoni Cię do zmieniania życia, a kwadratura Urana zwiastuje przygody. To jeszcze nie koniec! Dzięki sekstylom Marsa, Saturna i Neptuna będziesz w dobrej formie, a dodatkowo, gdy w sobotę (23.08) Słońce przejdzie w trygon, posypią się zaproszenia na różne spotkania. Będziesz na nich lśnić!


Miłość

W Twoim związku wieje nudą? To zacznijcie razem spędzać wolny czas. Merkury w trygonie zachęca do organizowania różnych atrakcji: wyjść do kina, uprawiania sportów czy chodzenia na zakupy, o ile obydwoje to lubicie. Jeśli macie kryzys, to zacznijcie więcej rozmawiać – dzięki Marsowi będziecie ze sobą szczerzy. Może niekiedy zbyt szorstcy, ale także gotowi na zmiany. Samotne Koziorożce mogą poznać kogoś całkiem do rzeczy. Jeśli jednak zacznie Ci marudzić na pierwszej randce, to lepiej nie umawiaj się na drugą.


reklama


Zobacz także