Horoskop tygodniowy

Będziesz wesoły i serdeczny – udzielaj się towarzysko, ale pamiętaj o zobowiązaniach. Merkury w koniunkcji podsunie cenne wiadomości i pomysły.
Koziorożec

Koziorożec od 22 grudnia - 19 stycznia

Planety

Półsekstyle Słońca, Merkurego i Marsa spowodują, że będziesz zarobiony i przemęczony. Kwadratura Urana radzi znaleźć czas na odpoczynek i sen, bo i tak Pluton w koniunkcji pomoże wyrobić się z zdaniami w terminie. Na szczęście sekstyle Saturna i Neptuna obiecują spokój w pracy, więc nikt nie powinien Cię poganiać i stresować, a Jowisz w kwinkunksie ułatwia przedświąteczne zakupy i porządki. Ponadto koniunkcja Wenus sprzyja miłości, a Merkurego (od środy 17.12) – podróżom, zakupom i odkrywaniu nowych pasji.


Miłość

Będziesz wesoły, serdeczny i seksowny, nawet nieznajomi ludzie zaczną Cię adorować. Ale nie obiecuj nowo poznanym osobom zbyt wiele – Ty zażartujesz, a ktoś weźmie Twoje słowa na poważnie i zacznie planować spotkanie z rodzicami. Nie daj się także wmanewrować w randki z litości, bo źle na tym wyjdziesz. Teraz najlepiej poczujesz się z kimś inteligentnym i dowcipnym. Zaobrączkowane Koziorożce będą w świetnym humorze, nawet jeśli przez nawał obowiązków zostaną w firmie po godzinach. Partner okaże pełne zrozumienie, zwłaszcza że w weekend wszystko mu wynagrodzisz.


reklama


Zobacz także