Horoskop tygodniowy

Pora na szaleństwo. Jedź na wycieczkę, a jeśli nie możesz, to obejrzyj kilka sezonów ulubionego serialu naraz! Wenus obudzi w Tobie artystę.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Planety

Wpływ kwadratur Słońca i Jowisza zachęci Cię do zajmowania się rodziną i szukania swojej drogi. Opozycje Marsa i Saturna uzmysłowią Ci, z ilu rzeczy musisz rezygnować dla dobra bliskich. Zacznij coś robić dla siebie, sekstyle Wenus, Merkurego i Urana przypomną Ci o Twoich dawnych przyjemnościach i pasjach. Może zaczniesz fotografować, pisać wiersze albo biegać? Trygon Plutona doda Ci sił, a półsekstyl Urana pozwoli zmieniać niewygodne wzorce. Od piątku (1.08) Merkury znajdzie się w kwadraturze do Twojego znaku, sięgaj więc po książki o psychologii i astrologii, teraz zrozumiesz ich sens. I podejmiesz mądre decyzje.


Miłość

Byki w związkach będą w świetnym nastroju, co może zwieść ich na manowce. Podczas rozmów z partnerem nie unoś się ani nie żartuj, bo ukochana osoba się obrazi albo zdziwi Twoimi radykalnymi poglądami. Coś zacznie zgrzytać. Odpuść sobie. Single będą pod silnym oddziaływaniem Wenus, która wróży randki. Nie stroń od spontanicznych wyjść, ale wystrzegaj się spotkań z osobami poznanymi przez internet. Mogą chcieć Cię uwieść. W weekend pod wpływem Wenus Twoje serce zabije mocniej na widok dawnej sympatii. Ale czy to jest przyjaźń, czy kochanie, musisz odpowiedzieć sobie sam.


reklama


Zobacz także