Horoskop tygodniowy

Od wtorku planety dadzą Ci kopa energii. Walcz o zyski, planuj karierę na jesień i nie zapominaj o ukochanej osobie. Od niedzieli Merkury radzi zacząć odpoczywać.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Planety

Dopiero od wtorku (23.09), gdy Słońce znajdzie się w kwinkunksie do Twojego znaku, poczujesz przypływ ambicji, przedsiębiorczości i nabierzesz sił do pracy. Kwinkunksy Merkurego i Marsa obiecują rezolutność, opozycja Saturna pomoże być wytrwałym, kwadratura Jowisza sprzyja walce o zyski, a trygony Wenus i Plutona postawią na Twojej drodze wpływowe osoby. Sekstyl Neptuna wyjawia, że będziesz miał okazję odnowić stare znajomości, a półsekstyl Urana ułatwi naprawianie błędów. Od niedzieli (28.09) Merkury zacznie działać opozycją, więc pozwól sobie na odrobinę luzu. Umów się ze znajomymi albo idź na tańce.


Miłość

Będziesz miał szczęście, bo działa na Ciebie Wenus w trygonie. Zamiast czekać, aż partner zaproponuje coś fajnego, sam zorganizuj randkę i uwódź drugą połówkę. Szczególnie w niedzielę za sprawą Merkurego będziesz w romantycznym nastroju – możecie iść do kina, na spacer lub uprawiać seks na kanapie. Dzięki temu zaczniesz rozkwitać i znajomi przestaną się wtrącać w Twoje życie! Single także będą się podobać innym. Planety wyjawiają, że czeka Cię romans.


reklama


Zobacz także