Horoskop tygodniowy

W tygodniu w pracy zapunktujesz u szefa, a w weekend zrobisz furorę na imprezie ze znajomymi. Słońce i Wenus w opozycjach zapewniają wielki urok osobisty.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Planety

Słońce, Wenus, Merkury i Mars znajdują się w kwinkunksach do Twojego znaku, będziesz zatem pracowity i oszczędny. Oprócz tego opozycja Saturna doda Ci wytrwałości, a kwadratura Jowisza przepowiada więcej kasy. Ale to nie koniec dobrego – wraz z finansami poprawi się także Twoja samoocena, trygon Plutona obiecuje odwagę, a sekstyl Neptuna przynosi randki i flirty. Będziesz miał okazję poszaleć – półsekstyl Urana zapewnia niebanalne pomysły na rozrywki i spotkania, a opozycje Słońca i Wenus (od czwartku 23.10) – błysk w oku. W niedzielę (26.10) Mars przejdzie w trygon, który zachęca do uprawiania sportów i dbania o sylwetkę.


Miłość

Choć masz wielkie powodzenie, to jednak na początku tygodnia nie znajdziesz czasu na randki i przytulanki, zajmą Cię bowiem sprawy domu i pracy. Dopiero w weekend poczujesz przypływ uczuć oraz potrzebę zbliżeń. Single dojdą do wniosku, że od obietnic i wyznań wolą konkretne czyny. Wielbiciele, którzy tylko piszą piękne maile, ale nie zapraszają Cię do kina czy na kolację, dostaną ultimatum. Byki w parach także docenią starania. I okaże się, że partner daje radę.


reklama


Zobacz także