Horoskop tygodniowy

Osiągniesz sukces zawodowy, jednak pamiętaj o tych, którzy Ci pomogli. Opozycja Wenus radzi dbać o relacje z bliskimi. Możesz też poznać kogoś, kto Cię oczaruje.
Byk

Byk od 20 kwietnia - 20 maja

Planety

Jest nieźle. Opozycje Słońca, Wenus i Saturna spowodują, że współpraca z innymi będzie bardzo owocna. Trygony Marsa i Plutona przepowiadają podwyżkę, nagrody albo premie. Ale to nie wszystko! Półsekstyl Urana przyniesie genialne pomysły, kwadratura Jowisza pomoże mądrze inwestować pieniądze, a sekstyl Neptuna nakłoni do czytania, oglądania filmów i uprawiania seksu. Uważaj tylko na finanse, gdyż kwinkunks Merkurego może wywołać chaos i zagubienie. Na kilka dni zapomnisz, jak się liczy.


Miłość

Dzięki Wenus w opozycji, która zachęci do dopieszczania partnera, uda Ci się zacieśnić związek z ukochaną osobą, bo doskonale będziesz wyczuwał jej potrzeby i pragnienia. Zwłaszcza w łóżku... Także samotne Byki będą w doskonałym nastroju, co spowoduje, że zawieranie znajomości przyjdzie im z łatwością. Nie speszą się nawet w obecności przystojnych i bogatych. Jednak na początku nie obiecuj zbyt wiele – tak nakazuje kwinkunks Merkurego. Wpierw obserwuj, poznawaj cudze przyzwyczajenia i nie staraj się do nikogo dopasowywać. Lepiej dmuchać na zimne.


reklama


Zobacz także