Horoskop tygodniowy

Będziesz robić dobre wrażenie na innych, zyskasz więc uznanie i poparcie. Korzystaj ze wsparcia Słońca w trygonie i załatwiaj trudne sprawy. Nie plotkuj!!!
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Słońce znajduje się w trygonie do Twojego znaku zodiaku, więc w ekspresowym tempie pozałatwiasz wszelkie ważne sprawy, także w urzędach czy bankach. Sekstyle Jowisza i Urana postawią na Twojej drodze życzliwych ludzi, a Wenus w trygonie (od wtorku 30.09) przynosi randki i flirty. Merkury, Saturn i Pluton w kwinkunksach ułatwią odkrywanie tajemnic, a dodatkowo Neptun w kwadraturze rozwinie Twoją intuicję. Opozycja Marsa nakłania do aktywności, ale odradza branie udziału w dyskusjach i konfliktach.


Miłość

Będziesz lśnić, zacznie na Ciebie oddziaływać Wenus w trygonie, która zapewnia empatię w stosunku do ukochanej osoby, większe poczucie własnej wartości i seksapil. Skup się na drugiej połówce, zorganizuj randkę, wyjazd, zaproś ją do kina albo na basen – sekstyl Jowisza przepowiada, że wyczujesz, czego w danej chwili potrzebuje. Jej uśmiech będzie najlepszą nagrodą za starania. Single także będą wrażliwe na innych. Dopuścisz do głosu intuicję, dzięki której wyczujesz, komu wpadłeś w oko. Swoje plany randkowe trzymaj w tajemnicy, bo inaczej wszyscy będą o nich plotkować.


reklama


Zobacz także