Horoskop tygodniowy

Stawisz czoła przeciwnościom i zrobisz to z gracją. Merkury w trygonie pomaga popatrzeć na życie z optymizmem. Zsyła też urok osobisty i szczęście do ludzi.
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Przebojowe trygony Słońca, Wenus i Merkurego poprawią Ci humor i obdarzą wielką siłą wewnętrzną. Sekstyle Jowisza i Urana przyniosą odkrywcze pomysły, kwinkunksy Saturna i Plutona dodadzą cierpliwości, a kwadratura Neptuna rozwinie kreatywność. Pokonasz przeciwników i wyjdziesz cało z każdej opresji, bo silny Mars w opozycji da Ci samozaparcie. Na szczęście od czwartku (23.10) zrobi się spokojniej, bo Słońce i Wenus przejdą w kwinkunksy, a w niedzielę (26.10) Mars w opozycję, która namawia do słodkiego lenistwa.


Miłość

Zaczniesz potrzebować więcej czułości i wsparcia emocjonalnego – działa na Ciebie trygon Wenus, który nakłania do mówienia o uczuciach i pragnieniach. Nie wstydź się ich, a zbliżysz się do partnera i zażegnasz ewentualny kryzys. I nie ufaj plotkom, bo z pewnością są wyssane z palca. Samotne Bliźnięta prawdopodobnie wpadną na kogoś, z kim dawniej łączyła je przyjaźń albo coś więcej, i zaczną się zastanawiać, czy ta znajomość ma szansę na rozwój. Pomyśl, czy warto wracać do przeszłości, czy nie lepiej poczekać na kogoś nowego. Planety sugerują być cierpliwym.


reklama


Zobacz także