Horoskop tygodniowy

Zasłużysz na komplementy. Słońce dodaje wiary w siebie, a Merkury siły do wprowadzania w życie ambitnych pomysłów. Nie zwlekaj, tylko śmiało zmierzaj do celu.
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Słońce i Merkury znajdują się w trygonach do Twojego znaku – będziesz wyrozumiały, życzliwy, lotny. Wpływ Wenus w kwadraturze (od 27.01) zadba o dobre relacje w pracy, opozycja Saturna postawi na Twojej drodze ważne osoby, a sekstyle Jowisza i Urana pomogą się z nimi dogadać. Kwadratury Marsa i Neptuna radzą unikać plotek. Kwinkunks Plutona pomoże zadbać o finanse. Gdy Księżyc będzie w koniunkcji (29–30.01)– możesz przeprowadzać rozmowy o podwyżce.


Miłość

Przez Wenus w kwadraturze nie w głowie Ci będą randki i przytulanki, co może wywołać irytację u adoratora czy stałego partnera. Zacznie nawet Ci dokuczać i wyciągać na spotkania, byś odpoczął od pracy. Zachowaj spokój, od czwartku sam poczujesz ochotę na seks i dasz się pouwodzić. Single będą miały wielkie powodzenie. Nie odrzucaj zaproszeń na wystawę czy premierę, bo możesz spotkać sympatycznego Lwa lub Strzelca.


reklama


Zobacz także