Horoskop tygodniowy

Nie porywaj się na zbyt ambitne przedsięwzięcia, powinieneś się zregenerować. Od soboty za sprawą Słońca odzyskasz siły i wpadniesz na dobre pomysły. Ktoś Cię doceni!
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Pod wpływem kwinkunksów Słońca, Wenus, Saturna, Marsa i Plutona możesz się ciągle gdzieś spieszyć i brać na siebie zbyt wiele. Poszukaj wsparcia wśród bliskich, jak nakazuje opozycja Wenus, i zacznij słuchać intuicji, którą rozwinie Neptun w kwadraturze. Na szczęście nie narobisz sobie kłopotów, sekstyle Jowisza i Urana zadbają, byś nie stracił pracy, zaufania partnera czy prawa jazdy. Od soboty (22.11) Słońce znajdzie się w opozycji i przyniesie dobre wiadomości albo zaproszenia na ciekawe spotkania.


Miłość

Uwierzysz, że zasługujesz na szczęście. Działa na Ciebie trygon Wenus, który pomoże przemyśleć życie i pozbyć się kilku dylematów. Bliźnięta z obrączkami uznają, że są spełnione. Zaczniecie z partnerem nadawać na tych samych falach, zupełnie jak na początku znajomości. Zrozumiesz jego punkt widzenia, a on Twój, uda wam się wiele ustalić. Jednak od soboty nie rozmawiajcie o wydatkach, przez Słońce w opozycji możecie się posprzeczać. Single będą chętnie nawiązywać nowe znajomości. Wsłuchaj się w siebie – gdy poczujesz motylki w brzuchu, to znaczy, że trafiłeś na bratnią duszę.


reklama


Zobacz także