Horoskop tygodniowy

Może się okazać, że musisz coś naprawić w domu albo wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Licz i kalkuluj, a zaoszczędzisz. Mars sugeruje zwolnić tempo życia!!!
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Jeśli nie jedziesz na urlop, to nadgonisz zaległości i pod koniec tygodnia będziesz miał co świętować. Bliźnięta na wakacjach mogą imprezować codziennie. Koniunkcja Luny (21–23.07) będzie przyciągać do Ciebie mądrych ludzi. Pod wpływem kwinkunksów Saturna i Plutona łatwo skoncentrujesz się na ważnych zadaniach. Półsekstyle Słońca, Merkurego i Wenus otworzą Twój umysł i będziesz chłonął wiedzę jak gąbka, sekstyle Jowisza i Urana zapewnią wielką kreatywność, a kwadratura Neptuna zachęci do słuchania muzyki i czytania książek. Od środy (23.07) Słońce znajdzie się w sekstylu do Twojego znaku i poprawi Ci humor, a Mars w trygonie zapewni dużo sił. Gdy w sobotę (26.07) Mars przejdzie w kwinkunks, odetchniesz od kłopotów.


Miłość

Będziesz wyjątkowo wymagający, trochę jak nie Ty. Partner nieźle się nagimnastykuje, zanim uda mu się spełnić Twoje zachcianki. Na szczęście Mars w trygonie nastawi Cię dobrze do pomysłów ukochanej osoby. I takim zachowaniem pokażesz, że zależy Ci na związku. Single zaś mogą się irytować na wielbicieli albo nowego adoratora. Coś zacznie Cię drażnić. A może pogadasz z kimś na czacie w internecie, Wenus w półsekstylu nakłania do korzystania z dobrodziejstw XXI wieku. :)


reklama


Zobacz także