Horoskop tygodniowy

Słońce nakłania do ruszenia w podróż. Będziesz poznawać ludzi i zdobywać doświadczenia. Śmiało chwytaj korzystne okazje, masz szansę zmienić pracę!
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Sekstyle Słońca, Jowisza i Urana zachęcają do ruszenia na wakacje i dyskutowania o dziwnych zjawiskach – będziesz tym zachwycony. Ponadto kwadratura Neptuna obudzi Twoją intuicję, a kwinkunksy Marsa, Saturna i Plutona nakłonią do rozwiązywania zagadek i tajemnic. Będziesz czytać w ludziach jak w otwartych księgach. Nie będziesz musiał się martwić o sprawy zawodowe, półsekstyle Wenus i Merkurego zapowiadają zastrzyk gotówki i dobrze płatne zlecenia. Od piątku (1.08), gdy druga z planet znajdzie się w sekstylu, będziesz zapraszany na różne imprezy i dopieszczany przez partnera.


Miłość

W sztuce flirtowania i podrywania jak zwykle okażesz się najlepszy ze wszystkich znaków zodiaku, nikt Cię nie przegada. Jednak uważaj, by ktoś nie wziął na poważnie Twoich słów i obietnic, bo jeszcze stanie z walizką na Twoim progu. Szalej i baw się, ale nie łam serc. Bliźnięta z obrączkami na palcach będą radosne i skupią się na drugiej połówce. Wpływ Jowisza spowoduje, że zaprzyjaźnisz się z wadami partnera i zaczniesz z nich serdecznie żartować. I znowu będzie między wami jak na początku związku: wesoło i namiętnie.


reklama


Zobacz także