Horoskop tygodniowy

Będziesz miał mnóstwo uroku i dobry humor. Twoje pomysły przypadną do gustu partnerowi, razem zawojujecie świat. Księżyc w koniunkcji podkręca seksapil.
Bliźnięta

Bliźnięta od 21 maja - 21 czerwca

Planety

Na początku tygodnia (18–20.08) Luna rozgości się w Twoim znaku zodiaku, więc zyskasz posłuch i zrobisz na innych świetne wrażenie. Dzięki kwadraturom Merkurego i Neptuna będziesz myślał niestandardowo i szybko, a sekstyle Słońca, Wenus, Jowisza i Urana przyniosą nowatorskie pomysły i zapewnią dobry humor. Kwinkunksy Marsa, Saturna i Plutona radzą nie oglądać się na innych, musisz być bardziej samodzielny i zmyślny. Od soboty (23.08) Słońce przejdzie w kwadraturę, która nakłania do zajmowania się domem i rodziną.


Miłość

Sekstyl Wenus rozgrzeje Twoje serce, a Jowisza – całą resztę. Jeśli więc czułeś, że w Twój związek wtargnęła nuda, to zacznijcie robić coś razem. Może pójdziecie na basen, rolki albo do znajomych? Podczas rozmów z innymi Twój partner się otworzy, a Ty dostrzeżesz w nim dawny seksapil. Tylko nie wyjawiajcie swoich sekretów. Samotne Bliźnięta w ogóle się tym nie przejmą, będą rozmawiać i opowiadać o sobie. Dzięki temu pokażą, że są otwarte i sympatyczne, zatem łatwiej nawiążą znajomości. Planety wyjawiają, że poznasz kogoś w sklepie lub na stacji benzynowej.


reklama


Zobacz także