Horoskop tygodniowy

Jowisz w trygonie pomaga spełnić marzenia. Tylko zdecyduj, czego pragniesz, a potem walcz o to. W weekend możesz poznać kogoś wpływowego i coś zyskać.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Planety

Działają na Ciebie trygony Słońca i Jowisza, które pomogą Ci się rozluźnić, a kwadratury Wenus, Merkurego i Plutona zachęcą do stawiania siebie na pierwszym miejscu. Tylko przestań zamartwiać się kłopotami, które mogą przywołać kwinkunksy Marsa i Saturna. Przecież życie to pasmo problemów do rozwiązania z chwilowymi miłymi przerywnikami. Korzystaj więc z zaproszeń, koniunkcja Urana zachęca do wychodzenia z domu. Pod wpływem półsekstylu Neptuna zaczniesz wsłuchiwać się w swoją duszę. Od piątku (1.08), gdy Merkury przejdzie w trygon, możesz nawiązać cenne znajomości, które przydadzą się w przyszłości.


Miłość

Wenus w kwadraturze doda Ci odwagi, zaczniesz pomagać partnerowi i pchniecie jakiś projekt, z którym nie mógł ostatnio sobie poradzić. Efekty Twoich działań będą szybko widoczne i poprawią waszą relację, a od piątku Merkury zachęci was do okazywania czułości. Single zajmą się porządkami sercowymi. Intuicja podpowie Ci, kogo usunąć z telefonu, bo pewnie już nigdy do tej osoby nie zadzwonisz. Nie bój się przyszłości, Słońce postawi przed Tobą kogoś o oszałamiającej urodzie.


reklama


Zobacz także