Horoskop tygodniowy

Zamiast w kółko myśleć o pracy i problemach kolegów, zajmij się sobą, partnerem i bliskimi. Dzięki Merkuremu znajdziesz nowe hobby albo przyjaciół.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Planety

Koniunkcje Słońca, Urana i Merkurego (od wtorku 31.03) obdarzą Cię wdziękiem, entuzjazmem i energią, a półsekstyle Neptuna, Wenus i Marsa (też od 31.03) – wyczuciem ludzkich emocji i potrzeb. Będziesz czytał w innych jak w otwartych księgach. Kwadratura Plutona zachęca do porządków, a trygony Jowisza i Saturna do walki o swoje. Podczas pełni (4.04), która będzie w opozycji do Twojego znaku, możesz podjąć ważne decyzje.


Miłość

Na miłość możesz nie mieć zbyt wiele czasu, bo zarówno Ciebie, jak i partnera pochłoną obowiązki. Mimo to nic nie zagrozi waszej relacji. Podczas świąt możesz dostać jakiś prezent albo zostaniesz pięknie skomplementowany. Odwdzięcz się. Jeśli jesteś singlem, to nie ignoruj propozycji randek. Sprawdzaj, z kim jest Ci po drodze, ale po pierwszej randce nie planuj ślubu. Jedynie Barany z I dekanatu mogą szaleć. Merkury postawi na Twojej drodze kogoś atrakcyjnego.


reklama


Zobacz także