Horoskop tygodniowy

Zastanów się, czy nie jesteś przewrażliwiony. Popatrz na wszystko z dystansem i nie unoś się. Koniunkcja Urana pomaga dopasować się do innych.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Planety

Słońce, Wenus i Saturn znajdują się w kwinkunksach do Twojego znaku, co wywoła mnóstwo dodatkowych obowiązków i zadań do wykonania. Poradzisz sobie ze wszystkim, trygon Jowisza postawi na Twojej drodze ważne osoby, które będą Cię wspierać, opozycja Merkurego przyniesie ciekawe informacje i niezwykłe pomysły, a koniunkcja Urana pomoże Ci dopasować się do nowych sytuacji i ludzi. Kwadratury Marsa i Plutona zapewnią Ci odwagę, a półsekstyl Neptuna obdarzy umiejętnością wyjaśniania sporów.


Miłość

Będziesz zmienny i chaotyczny – raz poczujesz się seksownie, a raz okropnie. Na single taki wpływ może mieć jakiś spór albo zakończony niedawno związek. Zastanów się, czy chcesz rozgrzebywać rany i jeszcze bardziej psuć sobie humor. Może lepiej poszukać nowych szans i znajomości? Uważaj jednak na nudziarzy wokół Ciebie. Uwolnij się od nich, gdyż szkoda życia na smutki. Ale generalnie najwyższa pora, byś oczyścił serce i pozytywnie nastawił się do życia. Szczególnie Barany w związkach powinny zapomnieć o kłótniach. Ciesz się obecnością ukochanej osoby.


reklama


Zobacz także