Horoskop tygodniowy

Będzie się działo – pojawią się goście, a domownicy namówią Cię na różne rozrywki i zabawy. Merkury wróży dobre wieści o bliskich. Ktoś osiągnie sukces.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Planety

Przez półsekstyle Słońca i Neptuna możesz być znużony codziennymi obowiązkami, jednak trygony Jowisza i Saturna radzą nie narzekać, bo dzięki nim będziesz miał szansę zdobyć zaufanie kogoś wpływowego. Od czwartku (21.05), gdy Słońce znajdzie się w sekstylu, odkryjesz nowe inspiracje. Sekstyle Merkurego i Marsa przepowiadają więcej spotkań z kolegami, a kwadratury Wenus i Plutona z rodziną. Wyjaśnicie spory.


Miłość

Barany zawsze mówią, co myślą, ale w uczuciach powinny być bardziej rozważne. Nie prowokuj partnera i nie śmiej się z jego potknięć, ponieważ on zapamięta to na długo. Możliwe, że przez zmęczenie jesteście wredniejsze. Od czwartku Słońce wróży dużo wesołych wspólnych chwil, a Księżyc w trygonie – namiętnych. Te aspekty sprzyjają też singlom, przynoszą szansę na nowy związek. Warto ruszyć się z domu, bo pewien miły Strzelec lub Lew będą godni uwagi.


reklama


Zobacz także