Horoskop tygodniowy

Delektuj się wakacjami, poczytaj, upiecz ulubione ciasto albo nie rób nic. W pracy nie czekają Cię żadne problemy. Słońce nakłania do walki o kondycję. Schudniesz!
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Planety

Słońce, Wenus i Jowisz, które znajdują się w trygonach do Twojego znaku, zapewnią Ci dobry humor i błysk w oku. Koniunkcja Urana nakłania do korzystania z ciepła i jeszcze dość długiego dnia, a półsekstyl Neptuna do bywania na koncertach. Jednocześnie nie zapominaj o najpilniejszych obowiązkach – kwinkunksy Marsa, Saturna i Merkurego nie pozwolą, byś kompletnie sobie odpuścił. Na szczęście dzięki kwadraturze Plutona niczego ważnego nie przegapisz. Od soboty (23.08)chętnie zajmiesz się domem i bliskimi, bo Słońce utworzy kwinkunks, który nakręca do robienia porządków.


Miłość

Będziesz się podobać, bo działa na Ciebie Wenus w trygonie. Tylko nie umawiaj się z nudziarzami, nawet jeśli są piękni i bogaci. O wiele lepiej znaleźć kogoś, kto ma podobne poglądy, zainteresowania i poczucie humoru. Merkury w kwinkunksie wyjawia, że Twoje serce może zabić mocniej na widok kolegi z pracy. Jednak zastanów się, czy to jest przyjaźń, czy kochanie. Barany w związkach będą w świetnym nastroju. Podczas rozmów o związku i budżecie bądź jednak ostrożny. Twoje opinie wydadzą się zbyt radykalne. Więcej luzu...


reklama


Zobacz także