Horoskop tygodniowy

Pewne ważne sprawy przyspieszą. Na szczęście pojawi się okazja, by dostać awans, a może uleczyć związek. Uran przynosi odkrywcze pomysły i dużo zapału do pracy.
Baran

Baran od 21 marca - 19 kwietnia

Planety

Trygony Słońca, Wenus i Jowisza zapewnią mnóstwo pozytywnej energii, koniunkcja Urana odkrywcze pomysły, a kwadratury Marsa i Plutona pomogą Ci postawić na swoim. Jednak nie atakuj nikogo bez potrzeby, bo tylko narobisz sobie wrogów. Wsłuchuj się w siebie i nie ignoruj ludzi, dzięki półsekstylowi Neptuna nauczysz się rozróżniać, co jest dobre, a co złe. Kwinkunksy Merkurego i Saturna radzą skupić się na tym, co ważne i pilne. Od piątku (28.11), gdy Merkury przejdzie w trygon do Twojego znaku, nastanie doskonały czas na zakupy, naukę, podróże, randki.


Miłość

Dzięki trygonowi Wenus pozbędziesz się rozterek miłosnych, staniesz się bardziej wyrozumiały dla partnera i zrozumiesz jego punkt widzenia. I przestaniesz się na niego wściekać. Aura w tym tygodniu sprzyja długim rozmowom i namiętności. Z kolei samotne Barany nie będą miały ochoty nawiązywać nowych znajomości i się mizdrzyć. Zajmie Cię raczej analizowanie swojego życia uczuciowego, zapragniesz przemyśleć pewne rzeczy, rozmowy. Zwracaj uwagę na sny i przeczucia, bo intuicja teraz będzie Twoim najlepszym drogowskazem.


reklama


Zobacz także