Horoskop miesięczny

Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Co Ci sprzyja?

Sławę, popularność lub eksponowane stanowisko może przynieść ci Słońce w trygonie z Jowiszem (10-14 lutego). Gdy Merkury i Mars znajdą się w sekstylu (14-16 lutego), pozbędziesz się wątpliwości i będziesz wiedział, co masz robić.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Merkurego z Jowiszem (1-4 lutego) ujawni to, co chciałeś ukryć przed bliską osobą lub przed światem. W ostatnich dniach miesiąca, gdy Uran będzie w opozycji z Jowiszem, nie wychodź przed szereg. Bliźnięta nie będą mieć dla ciebie czasu. Warto za to odnowić kontakt z Rybami.


 

Nie zabraknie ci odwagi, poczujesz zew przygody. Każdy twój ruch bardzo się opłaci.

Niebo nad tobą
Słońce i Merkury w twoim znaku zagwarantują dobry humor i fantastyczną zabawę.

Twój władca Uran w znaku Barana ubarwi wszystko nutą szaleństwa. Sekstyl Saturna pozwoli pozbyć się problemów z przeszłości, a trygon Jowisza wskaże nowe możliwości. Ożywienie w sferze towarzyskiej przyniesie Wenus w sekstylu, a Mars w Baranie obiecuje ognisty romans.

Uczucia i związki
Bądź gotowy na miłość
Wciąż marzysz o namiętności i stałym związku? Za sprawą Wenus i Marsa twoje marzenia zaczną się spełniać. Uczucie wybuchnie od pierwszego wejrzenia, więc bądź, Wodniku, gotów i przyjmij na klatę strzałę Amora. A jeżeli już się z kimś spotykasz, partner zacznie dawać sygnały, że myśli o zalegalizowaniu związku. Perspektywa utraty niezależności wyda ci się tak przerażająca, że możesz zrobić krok w tył. Wiele radości zagości w życiu Wodników z obrączką na palcu. Szykują się niespodzianki. Partner nawet przez chwilę nie pozwoli ci zwątpić w siłę jego uczuć. A przy tym nie zechce przytłaczać i ograniczać twojej wolności. Nie będziesz zatem mieć powodów, by uciekać z domu czy angażować się w przelotne flirty.

Rodzina i przyjaciele
Moc atrakcji gwarantowana
Będzie się działo. Przez cały miesiąc planety obiecują moc atrakcji. Zacznie się od zaproszenia na ostatki, a skończy na zimowym wyjeździe w ustronne miejsce. W nieustannym ruchu poznasz ciekawych ludzi, także z dalekich stron. Niektóre Wodniki, zwłaszcza z połowy znaku, będą zabierać głos na szerszym forum. Świetnie sobie poradzisz, przekonasz, poruszysz i porwiesz za sobą ludzi. W rodzinie wszyscy dobrze ci życzą i będą kibicować twoim poczynaniom. Nawet jeśli do końca nie zrozumieją, co robisz i jaki masz w tym cel. Czas na zmiany w domu. Żmudne porządki zostawisz jednak, Wodniku innym, a sam zajmiesz się wystrojem wnętrz i kupowaniem nowych sprzętów, w czym do 25 lutego sprzyja ci Merkury.

Praca i pieniądze
Wskakuj na podium
Coś wreszcie drgnie w twoich zawodowych sprawach. Dostaniesz teraz zastrzyk energii, wsparcie szefa, zaczniesz snuć nowe plany. Możesz mieć więcej pracy, ale opłaci się, bo Słońce w sekstylu z Saturnem (12-16 lutego) już szykuje ci miejsce na podium. Masz przed sobą egzamin, rozmowę kwalifikacyjną lub klienta, którego chcesz przekonać? Nawet jeśli źle wypadniesz, nie wszystko stracone. Każdy popełnia przecież gafy. Liczy się ogólne wrażenie, a ono zdecydowanie wypadnie na twoją korzyść. Jeśli nie wiesz, co zrobić z nadmiarem gotówki, przyłącz się np. do przedsięwzięcia, z którym rusza ktoś z twoich znajomych. A jeśli masz za mało na koncie, zrób użytek z własnej kreatywności. Nie wszystkie twoje pomysły są oderwane od rzeczywistości. Przynajmniej jeden – po pewnych modyfikacjach – może przynieść ci pieniądze. Gdy Merkury znajdzie się w trygonie z Jowiszem (20-22 lutego), możesz otrzymać wiadomość, która wprawi cię w euforię. Czyżby propozycja pracy?

Zdrowie
Uśmiech w lustrze
Choć do wiosny daleko, dla ciebie już się zaczęła. Poczujesz, że młodniejesz nie tylko wewnętrznie, ale też na zewnątrz. Może to zasługa diety i ćwiczeń, które wreszcie będą przynosić skutki. Albo nowej fryzury i odświeżonej garderoby. Dość, że znów szeroko się uśmiechniesz na widok swojego odbicia w lustrze. A kiedy na duszy będzie lekko i radośnie, poprawi się również twoje zdrowie. Wreszcie odstawisz leki przeciwalergiczne lub sterydy, których skutki uboczne znosisz z ogromnym trudem.

reklama


Zobacz także