Horoskop miesięczny

Wodnik

Wodnik od 20 stycznia - 18 lutego

Prognoza:

Flirty, aluzje i wyrafinowane gierki będą ci całkowicie obce. Uznasz, Wodniku, że albo ktoś pokocha cię takiego, jakim jesteś, albo możesz być sam. Ale nie będziesz. Znajdziesz się bowiem w samym centrum nocnego życia. W atmosferze wypełnionej tańcem, zabawą i erotycznymi aluzjami. Prędzej czy później skrócisz z kimś dystans do zera. Nazajutrz możesz być z tego powodu trochę zakłopotany i udawać, że właściwie nic nie pamiętasz. Jeśli urodziłeś się w drugiej dekadzie, możesz trafić na kogoś, kto nie da się tak łatwo spławić i zrobi wszystko, by namiętna noc wkrótce się powtórzyła. Wodniki w związkach zapragną ożywienia i intensywnych emocji. Partner może być trochę zaskoczony, gdy zamiast na romantyczny wyjazd we dwoje zabierzesz go na survivalowy spływ kajakiem. Ale właśnie za tę fantazję i nieprzewidywalność tak bardzo cię kocha!


Rodzina:

Dla bliskich będziesz, Wodniku, tolerancyjny i pobłażliwy, ale... do czasu. Jeżeli wyczerpią dany im kredyt zaufania, twój gniew popamiętają na długo. Szczególnie denerwować mogą cię dzieci. Znajdź im lepiej jakieś zajęcie. Jeśli domownicy wyjechali, tylko przez chwilę będziesz się cieszyć, że masz wreszcie święty spokój. Szybko przekonasz się, że mieć cały dom na głowie to nie przelewki. Na dodatek może się zdarzyć seria awarii. A tu znikąd pomocy. Twój upragniony wypoczynek zmieni się w walkę z młotkiem lub śrubokrętem. Zdobyte doświadczenie przyda się, gdy po 26 sierpnia ktoś z twoich sąsiadów znajdzie się w podobnych tarapatach.


Zdrowie:

W niczym nie musisz się ograniczać, chyba że w jedzeniu, jeśli nie chcesz przybrać na wadze. Spokojny o siebie, zainteresuj się zdrowiem swoich bliskich. Być może w czasie kwinkunksu Wenus z Saturnem (17-21 sierpnia) trzeba będzie zaopiekować się chorym, zaprowadzić go do lekarza, kupić mu lekarstwa i pilnować, by regularnie je brał. Jeśli masz urodziny w drugim tygodniu lutego, twoje ciśnienie może być nieco podwyższone. Nie, żebyś zaraz miał się martwić, ale kawę mógłbyś spokojnie odstawić. Do kosmetyczki, fryzjera lub na relaksujący masaż wybierz się po 26 sierpnia.


Kariera:

Będziesz, Wodniku, pierwszy tam, gdzie trzeba działać odważnie, ryzykować, podejmować błyskawiczne decyzje. Jeżeli zajmujesz się biznesem, twoje wyczucie koniunktury okaże się bezbłędne. Kierując się impulsem, możesz wiele zarobić, ale jeśli zaczniesz analizować, rozważać za i przeciw – stracisz. Także podczas obstawiania numerów totolotka wybierz opcję na chybił trafił. W twoim wypadku zdecydowanie trafił. Wodniku z drugiej dekady, ktoś uważnie przygląda się twoim dokonaniom. Może to szef, a może łowca głów? Tak czy owak, daj z siebie wszystko, a wkrótce otrzymasz obiecującą propozycję. Jeżeli zajmujesz się sztuką, po 26 sierpnia twój talent zostanie doceniony. Masz szansę poznać wówczas kogoś, kto ma znajomości i otworzy ci drogę do kariery. Na sportowe wyczyny, turystyczne eskapady i huczne imprezy pieniądze zawsze się znajdą. Gorzej może być, gdy przyjdzie ci zapłacić za telefon, czynsz lub prąd. Ale od czego ma się przyjaciół?


Ważne znaki:

Z Baranem sobie pożartujesz. Doskonałym kompanem okaże się Koziorożec.


Co Ci sprzyja?

Gdy Słońce utworzy trygon z Saturnem (11-15 sierpnia), załatwisz to, co dla innych było niemożliwe. W czasie trygonu Słońca z Uranem (19-23 sierpnia) twoje oryginalne pomysły spotkają się z aplauzem.


Wystrzegaj się!

W czasie pełni Księżyca (6-8 sierpnia) zostaniesz zaatakowany słownie. Nie odpowiadaj na zaczepki. Pieniądze, które zainwestujesz podczas kwadratury Wenus do Jowisza (15-19 sierpnia), niestety się nie zwrócą.


 

W pracy będziesz nie do prześcignięcia, a przy tym uda ci się odnaleźć czas i ochotę na niejedną szaloną nocną zabawę. Słońce w obszarze związków sprzyja nawiązywaniu relacji. Dzięki trygonowi Jowisza zrobisz postępy w pracy. Opozycja Marsa wprawi cię w bojowy nastrój. Trygon Urana pomoże dostrzec i świetnie wykorzystać każdą okazję.

reklama


Zobacz także