Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Prognoza:

Samotna Wago, odpowiedz sobie szczerze, czego oczekujesz od związku, czy zakończyłaś definitywnie poprzednią relację, czy pielęgnujesz w sobie żal. A przede wszystkim, czy potrafisz i nie boisz się być sama. Jeżeli nie jesteś tego pewna, to znak, że nie czas jeszcze na nowy związek. Tym bardziej że ktoś, kto spodoba ci się podczas sekstylu Wenus z Neptunem (19-23 czerwca), może mieć całkowicie inne podejście do życia i odmienny system wartości. W związku ze stażem zwracaj uwagę na to, co was łączy i nie wyolbrzymiaj nieporozumień. Być może biorą się stąd, że ty lub partner zmieniliście się przez te lata, więc trzeba zweryfikować wasze oczekiwania. Jowisz, który najhojniej obdarza teraz urodzonych w drugiej dekadzie, może spełnić marzenia o ślubie, własnym gniazdku lub powiększeniu rodziny.


Rodzina:

Z najbliższymi trudno będzie ci się dogadać, choć ich zdaniem to im trudno będzie dogadać się z tobą. Tak czy inaczej nie unikniecie sprzeczek, w większości o kompletnie nieistotne drobiazgi. Rodzinne spotkania w ostatniej dekadzie miesiąca będą okazją do wspomnień i wzruszeń, ale nie popadaj w nostalgię. Przyszłość jest wciąż przed tobą. I to na jej tworzeniu warto się skoncentrować. Czekają cię częste spotkania z przyjaciółmi, ale ilość niekoniecznie przejdzie w jakość. Nie masz co liczyć na szczere, głębokie rozmowy, czas upłynie raczej na wesołych pogaduszkach i plotkach o tym, co słychać u waszych wspólnych znajomych.


Zdrowie:

Przestań wreszcie, Wago, porównywać się z innymi! To najprostsza droga, by skutecznie popspuć sobie nastrój. A przecież gorsze samopoczucie prowadzi do chorób. Ale co zrobić, jeśli zazdrościsz komuś np. nienagannej figury? Uwierz, że ty też możesz mieć taką. To nie jest bowiem kwestia szczęścia, tylko dyscypliny. Jeśli brakuje ci motywacji, by zacząć ćwiczyć, poszukaj silnej grupy wsparcia. Zapisz się na zajęcia z aerobiku, zumby lub umów z przyjaciółmi na jogging. Koniunkcja Wenus z Uranem (1-5 czerwca) doda ci odwagi do przeprowadzenia zmian w szafie. Pora na zawsze pożegnać się z ubraniami, które tylko niepotrzebnie zajmują w niej miejsce.


Kariera:

Kariera zawodowa na razie nie przyspieszy, ale to nie znaczy, że będziesz stać w miejscu. Dopóki Merkury jest w Bliźniętach, czyli do 20 czerwca, trwa dla ciebie sprzyjający czas na służbowe podróże, szkolenia, zdawanie egzaminów. A to pomoże ci zbudować mocną pozycję. Nowo zdobyte umiejętności sprawią, że zdystansujesz konkurencję. I to ty będziesz najpoważniejszym kandydatem do awansu. Wagi urodzone w drugiej dekadzie mogą odkryć w sobie talent do przekazywania wiedzy. Dlatego niewykluczone, że sama będziesz szkolić współpracowników. Wagom z własną działalnością Jowisz może „załatwić” wygraną w konkursie lub sprawić, że twoja oferta przebije te z konkurencyjnych firm. Pokusa do szybkiego rozstania się z pieniędzmi będzie bardzo silna. Czy potrafisz się jej oprzeć? Jeśli nie, może być niewesoło, gdy przyjdzie do płacenia rachunków.


Ważne znaki:

Przy Pannie strasznie się Teraz wynudzisz. Trudne pytanie zada ci Lew.


Co Ci sprzyja?

Dyplomacją i powściągliwością wykażesz się w czasie trygonu Wenus z Saturnem (1-3 czerwca). Podczas sekstylu Wenus i Marsa (6-12 czerwca) nawiążesz bardzo namiętną relację.


Wystrzegaj się!

Zamieszanie w uczuciach spowoduje kwinkunks Wenus z Jowiszem (18-22 czerwca). W czasie kwadratury Merkurego z Jowiszem (26-28 czerwca) nie przechwalaj się, bo ktoś zechce cię sprawdzić.


 

Twoje sprawy będą się toczyć powoli, ale w dobrym kierunku. I osiągniesz to, co zechcesz. Słońce i Merkury zapewnią ci dobry humor przez dwie pierwsze dekady czerwca. Później kwadratura Marsa przynieść może trochę nerwów. Wenus w kwinkunksie sprawi, że pogubisz się we własnych emocjach. Ale właściwy kierunek wskaże ci Saturn.

reklama


Zobacz także