Horoskop miesięczny

Słuchaj serca i spełniaj wszystkie zachcianki ukochanej osoby. Warto!
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Nie bój się zaufać. Jeżeli należysz do Wag pozostających w związku – nie będziesz miała w tym miesiącu zbyt wiele do powiedzenia. Choćbyś stawała na rzęsach, partner i tak zrobi swoje. Jeśli nie chcesz poważnych konfliktów, musisz pójść na ustępstwa. A to wszystko przez całkowite zaćmienie Księżyca, do którego dojdzie w twoim znaku 4 kwietnia. Na szczęście, szybko się okaże, że partner wie, co robi, więc nie bój się zaufać. A co z samotnymi Wagami? Jeśli jesteś jedną z nich, zdaj się na ślepy traf i wycisz nieco potrzebę kontrolowania wszystkiego. Nie bój się tego, bo los w tym miesiącu ma ci do zaoferowania szansę, jaka nieczęsto się przydarza. Możesz spotkać na swej drodze kogoś troskliwego i czułego, kto jednocześnie da ci duże poczucie swobody. Planetoida Juno w znaku Lwa sprawi, że ktoś, z kim łączyło cię coś w przeszłości, zechce się teraz zaprzyjaźnić. Być może pomysł jest do rozważenia, ale zastanów się, czy na pewno tego chcesz. Gwiazdy radzą jednak, by nie wchodzić dwa razy do tej samej wody. Więc nie próbuj ponownie stworzyć z tym kimś trwałego związku. To tylko niepotrzebna strata twojego czasu.


Rodzina:

Miłe zaskoczenia. Będziesz gotowa do największych poświęceń, byle tylko bliskim przychylić nieba. Nie odmówisz pomocy, nawet jeśli okaże się, że będziesz musiała z tego powodu zmienić swoje plany. Twojego wsparcia mogą oczekiwać również przyjaciele i dalsza rodzina. Im też nie odmawiaj. Spotka cię za to niespodziewana nagroda. Masz nastoletnie dzieci? Okres buntu upłynie u nich wyjątkowo burzliwie. Szczególnie w tym miesiącu mogą ci się one dać we znaki. Na szczęście, kiedy już zacznie ci się wydawać, że zupełnie tracisz nad nimi kontrolę i że twoje metody wychowawcze zawodzą, niespodziewanie przekonasz się, że jednak biorą sobie do serca to, co stale im wpajasz. Obok ciebie pojawi się osoba, która wywrze na twoje życie duży wpływ. Bądź zatem otwarta i chętna na nowe relacje. Naprawdę warto!


Zdrowie:

Raz gorzej, raz lepiej. Przez pierwsze dwie dekady kwietnia nie będziesz w najlepszej formie. Ale nie martw się i cierpliwie przeczekaj ten okres. Wraz z wejściem Słońca do znaku Byka (20 kwietnia) poczujesz ogromny przypływ sił, staniesz się bardziej energiczna, pełna entuzjazmu i zapału. Również dokuczliwe bóle głowy czy dolegliwości sercowe – jeżeli takie ci dokuczają – szybko miną. Z kolei w pierwszej połowie kwietnia, kiedy pozostaniesz pod wpływem Ceres tworzącej trygon z Wenus, warto zmienić dietę albo przynajmniej wzbogacić ją o produkty, które rzadko goszczą na twoim talerzu. Nie muszą to być wyszukane czy egzotyczne dania. Im prostsze i mniej przetworzone posiłki, tym lepiej dla twojego zdrowia. Koniecznie ogranicz używki.


Kariera:

Ucz się nowych rzeczy. Stawisz czoła każdemu problemowi, o ile ulegniesz niektórym naciskom. Nie będziesz miała wolnej ręki w sprawach, na których ci szczególnie zależy. Nic nie poradzisz, że chwilowo działać musisz w ograniczonym zakresie i poniekąd pod dyktando innych. Mimo to zaufaj przełożonym, bo nie musi to być dla ciebie złe. Spore korzyści odniesiesz ze współpracy z młodszymi osobami. Nie odkładaj niczego na później i nie podejmuj się zadań, które napawają cię strachem. Posłuchaj tego uczucia, bo inaczej się zawiedziesz. Merkury w znaku Barana, w pierwszej połowie kwietnia namawia do nauki.


Ważne znaki:

Rak otwarcie stanie przeciwko tobie, a Ryby cię zawiodą. Skorpion pomoże ci ustawić właściwą hierarchię wartości. Z kolei Koziorożec wpłynie na ciebie kojąco.


Co Ci sprzyja?

Gdy Wenus utworzy sekstyl z Jowiszem (20-24 kwietnia), poczujesz się doceniona i podziwiana. Przekonasz się, że z niektórymi osobami łączy cię dużo więcej, niż myślałaś. Sekstyl Urana z Wenus (24-28 kwietnia) zapewni ci błyskotliwość i umiejętność zjednywania sobie sympatii otoczenia. Pojawią się niecodzienne okazje, więc je wykorzystaj.


Wystrzegaj się!

W dniach 13-17 kwietnia, w uczuciach nie wszystko pójdzie jak chciałaś. Wenus w opozycji z Saturnem wskazuje na zastój. Partner otoczy się murem i do niczego go nie przekonasz. Opozycja Wenus z Neptunem (17-21 kwietnia) sprawi, że trudno będzie odróżnić prawdę od kłamstwa.


 

reklama


Zobacz także