Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Co Ci sprzyja?

Szansę na rozkwit miłości i renesans przyjaźni przyniesie koniunkcja Wenus ze Słońcem (5 czerwca). Umocnienie pozycji zawodowej i lepsze perspektywy finansowe zapewni ci opozycja Wenus z Plutonem (28-30 czerwca).


Wystrzegaj się!

Trudności w porozumieniu się z niektórymi członkami rodziny to zasługa kwadratury Wenus z Neptunem (3-6 czerwca). Kiedy Wenus utworzy kwinkunks z Marsem (10-16 czerwca), jakieś problemy związane ze zdrowiem mogą cię mocno zaniepokoić.


 

Dzięki swojej niezawodnej intuicji wykorzystasz każdą okazję i dokonasz słusznych wyborów.

Niebo nad tobą
Merkury w kwinkunksie sprzyja zadumie nad życiem. Z działaniem może być gorzej, bo gdy Mars się cofa, może ci brakować odwagi. Sekstyl Saturna pomoże pogodzić obowiązki zawodowe i domowe. Jeśli uda ci się odpędzić od siebie lenistwo i (zwłaszcza poranne) zniechęcenie, miesiąc zaliczysz do udanych. 

Uczucia i związki 
Zdecyduj się wreszcie 

Najwyższy czas podjąć, Wago, decyzję, z kim chcesz być. Chętnych masz wielu, ale serce tylko jedno. Nie chcesz nikogo zranić, ani tym bardziej popełnić błędu, ale weź pod uwagę, że grając na kilka frontów, możesz stracić wszystko. Wagi w związkach za sprawą trygonu Wenus z Neptunem (25-30 czerwca) całkowicie dostroją się do swej drugiej połowy. Jej potrzeby odczytacie bez słów i spełnicie, sprawiając tym nieopisaną radość. Zacznijcie wreszcie rozmawiać ze sobą nie tylko o tym, co jutro na obiad. A jeśli czekasz, Wago, na to jedno, najważniejsze wyznanie, w ostatnich dniach miesiąca możesz je wreszcie usłyszeć od ukochanej osoby. Wenus w trygonie z Jowiszem spełni twoje marzenia i zaprowadzić was może nawet przed ołtarz. 

Rodzina i przyjaciele 
W domu najlepiej 

Spotkania z rodziną zajmą ci trochę czasu. Niewykluczone, że będziecie wspólnie uczestniczyć w jakichś uroczystościach, co wprawi cię, Wago, w podniosły stan ducha. Łatwiej więc wybaczysz wszelkie zadawnione urazy. Radosny nastrój przyniesiesz także do domu, chętniej w nim pobędziesz. Zrezygnujesz nawet z wyjścia do kina i zajmiesz się porządkami. Gdy 18 czerwca Wenus znajdzie się w znaku Raka, docenisz rodzinne więzi i zrozumiesz rytuały, które dotąd tylko bezmyślnie powtarzałaś, bo tak robili rodzice czy dziadkowie. 

Praca i pieniądze 
Szef i klient mają zawsze rację 

Jeśli w twojej pracy stale musisz działać na wysokich obrotach, możesz poczuć zmęczenie. To znak, że twoje baterie są na wyczerpaniu i najwyższy czas pomyśleć o urlopie. Nawet krótki wyjazd pomoże ci odzyskać siły i energię. Gdy to niemożliwe, postaraj się chociaż oddzielić sprawy najpilniejsze od takich, które możesz odłożyć na później, i zostawiać swoją pracę za drzwiami firmy. Jeśli jesteś Wagą z drugiej dekady, nie wdawaj się w niepotrzebne dysputy ze współpracownikami. Pamiętaj też o zasadzie, że szef i klient mają zawsze rację. U Wag z własną firmą miesiąc zaowocuje nowymi kontaktami. Jeśli szukasz wspólnika, w dniach 2-7 czerwca zgłosić się może ktoś z gotówką, skłonny sfinansować twoje twórcze pomysły. Jeśli szukasz pracy, posypią się ciekawe propozycje, wśród których znajdziesz coś dla siebie. W finansach czas siewu. Szkoda trzymać pieniądze w skarpecie. Nawet na bankowej lokacie nie zarobisz tyle, ile możesz, inwestując. A że rozsądku ci nie brakuje, wybierzesz mniejszy, za to pewny zysk. Potem pozostanie ci tylko patrzeć z satysfakcją, jak twoje oszczędności rosną i rosną... 

Zdrowie 
Pośpij sobie 

Mimo nawału pracy postaraj się tak zorganizować czas, by nie zarywać nocy. Spokojny, długi sen przysłuży się twojemu zdrowiu i urodzie. Pamiętaj też o codziennej gimnastyce. Nawet kilka minut, ale za to regularnych, ćwiczeń przyniesie wymierne efekty. Nie wyobrażasz sobie, że można żyć bez białego pieczywa? Spróbuj, jest przecież tyle smacznych zamienników. Korzyść to nie tylko mniej centymetrów w talii, ale przede wszystkim niższy poziom cukru i zdrowszy układ trawienny.

 

reklama


Zobacz także