Horoskop miesięczny

Wszystkie wątpliwości wyjaśniaj, a krzywdy wybaczaj. Już niedługo zobaczysz, jak bardzo to popłaca.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Trzymaj zazdrość na wodzy. Za sprawą Wenus tworzącej na początku grudnia trygon z Jowiszem będziesz otwarta na nowe doświadczenia. Dlatego chętnie przyjmuj wszelkie propozycie ukochanej osoby. Wspólnie spędzony czas wzmocni bowiem waszą więź i sprawi, że znajdziecie jakieś nowe płaszczyzny porozumienia. Jeśli nie masz, Wago, nikogo na stałe, masz teraz szansę znaleźć bratnią duszę. Nowy partner, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Uranem (18-22 grudnia), ma szansę obudzić w tobie dawno niedoświadczaną namiętność i pożądanie. Największym wrogiem dobrze zapowiadającego się związku może się okazać zazdrość. W miarę, jak będziesz angażować się w relację, twoja zaborczość będzie przybierała na sile. Postaraj się jednak powstrzymać swoje zapędy, bo możesz skutecznie wystraszyć ukochaną osobę. Jeśli masz wątpliwości, zdobądź się po prostu na szczerą rozmowę. Zrób to tuż przed świętami. Pomoże ci w tym Wenus w sekstylu z uzdrawiającym Chironem. Za jego sprawą na pewno się dogadacie.


Rodzina:

Wychodź do ludzi. Na początku miesiąca sprawy rodzinne mogą nieco pokrzyżować ci szyki. Pełnia Księżyca (6 grudnia) zapoczątkuje nowy rozdział w twoim domowym życiu. Może chodzić o przeprowadzkę albo o jakieś informacje, które zmienią twoje postrzeganie jednej z najbliższych osób. Mogą też dojść do głosu jakieś zadawnione sprawy. Wtedy odpuść i nie rozdrapuj starych ran, tylko wybacz i postaraj się zapomnieć. Zyskasz więcej, niż ci się wydaje. Towarzysko za to wszystko potoczy się znakomicie. Będziesz zasypywana zaproszeniami na różne spotkania. Nie odrzucaj żadnych z nich, nawet tych na rodzinne imprezy. Gwiazdy zapowiadają bowiem, że na którejś z nich masz szansę spotkać niezwykle ciekawą osobę, która może stać się twoim najwierniejszym przyjacielem. A o tych prawdziwych przecież niełatwo.


Zdrowie:

Rób badania. Samopoczucie w grudniu raczej będzie ci dopisywało. Co prawda, mogą się do ciebie przyplątać jakieś choróbska – anginy czy zapalenie uszu, ale na szczęście twój organizm szybko sobie z nimi poradzi. Najbardziej osłabiony albo wyczerpany możesz czuć się przez pierwsze dwie dekady grudnia. Dlatego staraj się nie przemęczać i rób wszystko we własnym tempie. Najbardziej czułym organem w tym miesiącu będzie twoja tarczyca. Dlatego warto, byś wykonała podstawowe badania i zadbała o trwałe leczenie tego gruczołu. Planety wieszczą bowiem, że jeśli to teraz zaniedbasz, za kilka miesięcy mogą się pojawić jakieś dotkliwe dolegliwości.


Kariera:

Inwestuj. W pracy pojawi się okazja do wprowadzenia tak upragnionych przez ciebie zmian. Jeśli szukasz nowego zajęcia, to połowa miesiąca okaże się pod tym względem wyjątkowo sprzyjająca, bo swój wpływ roztoczy wtedy nad tobą trygon Merkurego z Jowiszem. Grudzień to dobry czas na branie kredytów i robienie długoterminowych inwestycji. Dlatego przeszukaj bankowe oferty i warunki lokat.


Ważne znaki:

Z Bliźniętami pójdziesz ramię w ramię. Skorpion cię zaskoczy, ale wszystko z nim wyjaśnisz. Panna nie okaże ci zrozumienia. Koziorożec nie stanie za tobą murem.


Co Ci sprzyja?

Na początku grudnia, gdy Słońce ustawi się w trygonie do Urana, poczujesz narastający przypływ potężnej energii, dla której uda ci się znaleźć konstruktywne ujście. Zrobisz duże wrażenie na osobach z pracy. Wyobraźnię, zdolność przewidywania oraz wczuwania się w potrzeby innych przyniesie sekstyl Merkurego z Neptunem (18-22 grudnia). To także idealny moment na podróże i nawiązywanie nowych kontaktów.


Wystrzegaj się!

Zmienność nastrojów i brak rozwagi przyniesie Księżyc w twoim znaku (15-17 grudnia). Zachowaj w tym czasie ostrożność. W dniach 22-25 grudnia, gdy Wenus znajdzie się w kwadraturze do węzłów Księżyca, spiętrzą się problemy.


 

reklama


Zobacz także