Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Prognoza:

W uczuciach zapanuje chłód. Partner może mieć tyle obowiązków, że na urlop, chcąc nie chcąc, pojedziesz Wago sama. Jeżeli zabierze się z tobą, obecny będzie tylko ciałem. Najbardziej zaniedbane poczują się Wagi z drugiej dekady. W takim stanie ducha łatwo o zauroczenie kimś, kogo jedyną zaletą jest to, że zwrócił na ciebie uwagę. Strzeż się, by nie wpaść w czyjeś przypadkowe ramiona. Samotni więcej mieć będą rozterek i dylematów, niż szans na poznanie naprawdę wartościowej osoby. Jeżeli urodziłaś się w ostatnich dniach znaku, przyciągać będziesz wyłącznie życiowych rozbitków i nieudaczników, którzy liczą na to, że ktoś rozwiąże za nich ich problemy. Z kolei Wagi z połowy znaku wpaść mogą w oko kolekcjonerowi wakacyjnych zdobyczy. Może więc lepiej nie kusić losu i przemyśleć wyjazd w odludne miejsce?


Rodzina:

Możesz liczyć na pomoc i poparcie ludzi w twoim otoczeniu, zarówno rodziny, jak i przyjaciół. Przekonasz się, że wielu podziela twoje poglądy i chętnie weźmie udział w tym, co zaplanujesz. Jeżeli masz z kimś na pieńku, w czasie sekstylu Wenus z Merkurym (9-11 sierpnia) połączy was konieczność wspólnego rozwiązania jakiegoś problemu. Zanim go rozwiążecie, zdążycie zapomnieć o wzajemnych animozjach. Po 25 sierpnia niespodziewanie odezwą się znajomi, którzy przez ostatnie tygodnie nie dawali znaku życia i zaproponują spotkanie lub krótki wspólny wyjazd.


Zdrowie:

Któż by nie chciał być piękny, sprawny i młody? Nic prostszego! Otaczaj się, Wago, takimi ludźmi i przejmij ich sposób bycia. Jedz to samo, uprawiaj ten sam sport, myśl tak samo pozytywnie. W końcu kto z kim przestaje... Cierpisz na bóle pleców? Ćwicz jogę! Nic ci nie dolega? Tym bardziej ćwicz, żeby ich uniknąć. Urodzonym w pierwszej dekadzie grożą zaburzenia pracy wątroby, trzustki i woreczka żółciowego. Żeby zachować zdrowie, wprowadź do diety witaminę B12, C, E, kwas foliowy. Chcesz rzucić palenie, wypróbuj hipnozę lub akupunkturę.


Kariera:

Trzymanie języka za zębami zwykle się opłaca. Niewygodne lub zbyt trudne pytania, zwłaszcza na zebraniach, mogą tylko zirytować szefa. Uważaj, bo może uznać, że za bardzo się panoszysz i zacznie szczegółowo przyglądać się twojej pracy w poszukiwaniu błędów. W kontaktach z konkurencją pamiętaj, że uprzejmość bywa najlepszą bronią. Jeśli ją okażesz, nikt nie odważy się ciebie zaatakować. Przynajmniej otwarcie, bo za twoimi plecami rozgrywać się mogą intrygi, z których nie zdajesz sobie sprawy. W czasie opozycji Wenus z Plutonem (13-17 sierpnia) wyjdą na jaw, może być już za późno, by przygotować linię obrony i niewykluczone, że poniesiesz jakieś straty. Ale z pomocą Marsa szybko je odrobisz. Twoim finansom od miesięcy sprzyja Jowisz, jednak aktualnie brak ci wyczucia koniunktury. Jeśli ulegniesz złym doradcom lub uwierzysz w niesprawdzone informacje, możesz sporo stracić. Również podczas zakupów stawiaj sobie granicę wydatków i pod żadnym pozorem jej nie przekraczaj. Tylko w ten sposób uchronisz swój budżet przez katastrofą.


Ważne znaki:

Złośliwości Skorpiona popsują ci humor. Nastrój poprawi ci Strzelec.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Wenus z Neptunem (10-14 sierpnia) upiecze ci się jakiś błąd, który mógłby cię sporo kosztować. Właściwych ludzi zaczniesz spotykać po 25 sierpnia, w czasie pobytu Wenus w znaku Lwa.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia) sprzyja rozrzutności. Nie obiecuj gruszek na wierzbie. Podczas kwadratury Wenus z Uranem (22-26 sierpnia) zabawa może ci się wymknąć spod kontroli.


 

Masz dość energii, przydałaby się jeszcze rozwaga. Nie lekceważ problemów i nie rób głupstw! Wenus wróży kłopoty w związkach, na szczęście okażą się przejściowe. O ile nie zrobisz nic głupiego, o co pod wpływem opozycji Urana nietrudno. Dodatkowo ścieżki pogmatwa ci Merkury. Mars da ci przypływ energii, a Jowisz – gotówki.

reklama


Zobacz także