Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Prognoza:

W twoim związku zadomowiła się rutyna? No to ją przegoń, zamiast zmieniać partnera na nowszy model. Wyjdźcie gdzieś razem, choćby tylko na weekend, sprawdźcie, jak smakuje seks w innej pozycji lub innym miejscu. Nie ukrywaj przed partnerem swoich potrzeb, licząc, że sam się domyśli. Samotne Wagi będą bardziej towarzyskie. Jeżeli zaszczycicie swą obecnością jakąś imprezę, na pewno spotkacie tam kogoś intrygującego. Interesująca rozmowa okaże się nie mieć końca i nie wiadomo kiedy przejdziecie do otwartego flirtu. Wagi z drugiej dekady, na randki zarezerwujcie sobie czas pełni Księżyca (9-11 kwietnia). Zwłaszcza jeśli czekacie na miłosne wyznanie. Same również wyznacie ukochanej osobie, ile dla was znaczy.


Rodzina:

Zaangażujesz się w sprawy innych, niekoniecznie tych najbliższych. Być może pomożesz sąsiadce zrobić zakupy lub wysłuchasz jej problemów. Nie tylko poczujesz się lepiej, ale niewykluczone, że zyskasz przyjaciela. Z rodziną nie pójdzie już tak łatwo. Usiądziecie przy wielkanocnym stole i wtedy zacznie się dobrze znany spektakl pt. „Kto wie najlepiej”. Udowadnianie swoich racji tym, którzy pozjadali wszystkie rozumy, to czas stracony. Przestań zatem się tym zajmować i znajdź kogoś, z kim możesz porozmawiać i kto ciebie wysłucha. Poznasz go po tym, że nie próbuje zakrzyczeć reszty towarzystwa.


Zdrowie:

Może cię dopaść wiosenne zmęczenie. Twój entuzjazm i energia gdzieś się ulotnią, potrzebować będziesz za to więcej niż zwykle snu. Uwzględnij to w planowaniu codziennych zajęć. Niezłym pomysłem byłby urlop i kilkudniowy wyjazd z dala od zgiełku wielkiego miasta. Jeśli dokuczają ci bóle pleców, przyjrzyj się swojej postawie. Może nie wiesz nawet, że się garbisz lub nosisz torbę wciąż na tym samym ramieniu. Zwracaj uwagę na to, jak siedzisz, a jeśli pracujesz przy biurku, rób co godzinę przerwę na krótki spacer, byle nie do palarni. A najlepiej od razu wykup karnet na basen, ponieważ nic tak dobrze nie robi na kręgosłup jak pływanie i ćwiczenia w wodzie.


Kariera:

Przed tobą czas wytężonej pracy. Szef zleci ci nowe zadania i nie będzie nawet chciał słuchać, że ledwo wyrabiasz się z bieżącymi obowiązkami. Całe szczęście, że masz po swojej stronie Merkurego, który pomoże ci się świetnie zorganizować i nie narobić zaległości. Może odkryjesz, jak usprawnić swoją pracę, np. przez stworzenie skrótów na komputerze lub ułożenie dokumentów w sposób ułatwiający szybkie ich znalezienie. Wskutek czego możesz nawet zostać pracownikiem miesiąca, nagrodzonym uściskiem dłoni prezesa. W tej dłoni kryć może się również ekstrapremia. A jeśli urodziłeś się na przełomie drugiej i trzeciej dekady – perspektywa rychłego awansu. Nie słuchaj podszeptów Jowisza, który namawia, byś się zastawił, a postawił. Na zakupach kieruj się wyłącznie własnymi potrzebami, a nie chęcią zaimponowania innym. Nie chwal się również tym, ile zarabiasz i nie noś przy sobie większej gotówki. Złodzieje krążą w pobliżu...


Ważne znaki:

Ryby cię zrozumieją Masz dużą szansę naprawić relację ze Skorpionem.


Co Ci sprzyja?

Sekstyl Wenus z Marsem (15-19 kwietnia) przynieść ci może romantyczne zauroczenie. W czasie trygonu Merkurego z Saturnem (22-24 kwietnia) poczujesz, że panujesz nad sytuacją.


Wystrzegaj się!

Opozycja Słońca z Jowiszem (6-10 kwietnia) ostrzega, byś nie lekceważyła, Wago, swoich przeciwników. Podczas koniunkcji Merkurego z Uranem (26-28 kwietnia) uważaj, by nie wygadać czyjegoś sekretu.


 

Jowisz podkręci twoje pragnienie znalezienia się w centrum uwagi. Słońce w opozycji pomoże wyjść przed szereg. Ekscytujące niespodzianki zapowiada trygon Urana. A Merkury również w trygonie zachęca do wyjazdów. Saturn ześle dobrą koncentrację, dzięki czemu będziesz działać sprawnie i niezwykle skutecznie.

reklama


Zobacz także