Horoskop miesięczny

Bądź czujna i uważna. Na horyzoncie widać już bowiem wielką miłość.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Miłość i spokój. Wielkie uczucie możesz spotkać w najmniej oczekiwanym miejscu. Jeśli jesteś więc Wagą singlem, bądź czujna i otwarta na propozycje. Może ich być nawet sporo, ale nie wszystkie będą godne uwagi. Dlatego przebieraj i wybieraj, bo wyjdzie ci to na dobre. Strzała Amora najszybciej dopadnie cię, jeśli jesteś Wagą urodzoną między 11 a 15 października. Zapewni to Uran, który zaciemni racjonalne widzenie świata. Niestety, gwiazdy ostrzegają, że nowa osoba może wprowadzić spory zamęt w twoje dotychczasowe życie. Dlatego – chociaż to trudne – waż choć niektóre czułe słówka, które szepcze ci do ucha. Jeżeli zaś należysz do Wag pozostających w stałym związku, czeka cię czas spokoju i bezpiecznej stagnacji. Po raz kolejny stwierdzisz, że ukochana osoba daje ci wszystko, czego pragniesz, i że z nikim nie byłoby ci lepiej. Możesz liczyć na wsparcie, ale musisz też dać coś od siebie. O trudnych lub ważnych sprawach najlepiej rozmawiać w dniach 3-7 lutego, kiedy Merkury znajdzie się w sekstylu z Saturnem. Żaden temat nie będzie dla was zbyt trudny. Jeśli zaś postawicie na szczerość i prawdomówność, uda wam się osiągnąć ważne kompromisy.


Rodzina:

Otaczaj się ludźmi. Z domowych obowiązków wywiążesz się śpiewająco, co zawdzięczać będziesz wpływowi koniunkcji Plutona z Ceres, do której dojdzie w znaku Koziorożca w połowie lutego. Żadna przeszkoda czy niepomyślny los nie przysporzą ci problemów. Szybko zaprowadzisz porządek, czy też wdrożysz nowe zasady. Wobec dzieci musisz być bardziej stanowcza. Nie przymykaj oczu na coś, co ci się ewidentnie nie podoba. Otwarcie mów, co ci leży na wątrobie. Inaczej stracisz autorytet. Życie towarzyskie rozkwitnie w drugiej połowie lutego. Znajdziesz czas dla przyjaciół. Spróbuj urządzić dla nich przyjęcie. Teraz uda się na pewno i wszyscy będą je długo wspominać. Wokół ciebie pojawią się jakieś nowe osoby. I to świetnie. Planety mówią bowiem, że potrzebujesz teraz nowych kontaktów, by ruszyć z jakąś niezwykle ważną sprawą.


Zdrowie:

Dbaj o ruch. Będziesz teraz wyjątkowo podatna na zatrucia, dlatego unikaj jedzenie wszystkiego, co wpadnie ci w ręce. Ogranicz też łykanie lekarstw, które sama sobie ordynujesz, bo łatwo możesz przeholować. Częściej możesz też odczuwać senność i osłabienie. Dlatego nie zmuszaj się do nadmiernego wysiłku. Zwolnij nieco tempo, a łatwiej zregenerujesz utracone siły i przetrwasz trudniejsze chwile. Na szczęście druga połowa miesiąca przyniesie ożywczą zmianę. Poczujesz się silniejsza zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Jedyne, co może ci grozić, to szybkie nabieranie kilogramów. Staniesz się bowiem niezłym łasuchem. Nie katuj się jednak dietami, tylko zafunduj sobie solidną dawkę ruchu.


Kariera:

Uważaj na akwizytorów. Energia włożona w pracę nie pójdzie na marne. Bardzo szybko zdobędziesz to, na czym ci zależy. Jeśli odpowiednio pokierujesz sprawami, będziesz sobie sterem, żeglarzem i okrętem. Twoja niezależność wprawdzie nie wszystkim się spodoba, o czym przekonasz się już na początku lutego, podczas pełni Księżyca w znaku Lwa (3-5 lutego). Lecz najgorsze, co mogłabyś teraz zrobić, to podporządkować się tym, którzy tylko czekają na twoje potknięcie. W drugiej połowie miesiąca, kiedy Wenus przesunie się do znaku Barana, uważaj na sprzedawców. Ktoś będzie chciał ci wcisnąć coś drogiego i niepotrzebnego.


Ważne znaki:

Rak może cię zwodzić, a przez Skorpiona poczujesz się lekceważona. Strzelec dostrzeże twoje umiejętności, a Wodnik wstawi się za tobą w trudnych chwilach.


Co Ci sprzyja?

Kiedy Pluton ustawi się w sekstylu do Wenus (6-10 lutego), świetnie ułoży ci się na każdym polu. W porę wyeliminujesz zagrożenie dzięki pewności siebie, której nie będzie ci teraz brakowało. Zdecydowanie i cierpliwość towarzyszyć ci będą w dniach 22-26 lutego, gdy pozostaniesz pod wpływem trygonu Wenus z Saturnem. To dobry moment na rozpoczynanie długofalowych przedsięwzięć.


Wystrzegaj się!

Pierwsze dni lutego nie będą udane. Wenus w koniunkcji z Neptunem zwiastuje kłopoty w podróży, a niejasne bądź dwuznaczne sytuacje wyprowadzą cię z równowagi. Kwadratura Wenus z planetoidą Pallas (8-12 lutego) zapowiada straty i uczucie zawodu.


 

reklama


Zobacz także