Horoskop miesięczny

W stałym związku burzliwy miesiąc. Wiele kłótni i nieporozumień.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Bądź szczera. Znalazłaś się w świeżej relacji? Z początku może ci się wydawać, że jesteście podobni i pasujecie do siebie niemal idealnie. Z czasem jednak uznasz, że takie podobieństwo na dłuższą metę jest męczące, nużące, a także rodzi konflikty i nieporozumienia. Pamiętaj! Tego, czego w sobie nie lubisz, nie polubisz także w partnerze. Dlatego poważnie rozważ wszystkie za i przeciw i sprawdź, czy jesteś w stanie zaakceptować cechy partnera. Jeśli z trudem – nie pakuj się w to, tylko nadal szukaj swojej drugiej połówki. Szkoda czasu. Należysz do zaobrączkowanych Wag? Czeka was burzliwy miesiąc. Planety zapowiadają wiele nieporozumień i kłótni. Dopiero w ostatniej dekadzie lipca Wenus zawita do znaku pragmatycznej Panny, przyjdą ci wtedy do głowy pomysły na rozwiązanie wielu dręczących was kwestii. Dostrzeżesz pozytywne strony sytuacji, w jakiej się znalazłaś i uda ci się wyciągnąć wnioski z dotychczasowych perypetii. Postaraj się szczerze powiedzieć o nich swojemu parterowi i nie pozostawiaj żadnych niedomówień. Nawet jeśli będą dla drugiej strony bolesne. Tylko wówczas uda wam się zażegnać wszystkie drażliwe tematy.


Rodzina:

Znajdziesz rozwiązania. Pierwsza dekada miesiąca zapowiada się bardzo miło. W domu zapanuje pełna zgoda i harmonia, wspaniale się zrozumiecie i wiele do szczęścia nie będzie wam trzeba. Niestety, gdy w połowie lipca Wenus ustawi się w kwadraturze do Saturna, zaczną się schody. Sprawy, które uznałaś za zamknięte, znów zaczną cię trapić. Może będą dotyczyć rodzeństwa albo dowiesz się o problemach, które dotknęły twoich rodziców lub teściów. Wprawdzie na początku nie będzie ci do śmiechu, ale na szczęście – jak wieszczą gwiazdy – niebawem uda ci się znaleźć jakieś nietypowe rozwiązanie. Z pomocą przyjdą dalecy krewni lub rodzina mieszkająca za granicą. Będziesz mogła liczyć także na dzieci, które, nawet jeśli nie są jeszcze dorosłe, okażą się dużą podporą. A co z przyjaciółmi? Gdy ich o to poprosisz – możesz liczyć na wparcie. W znaku Strzelca przebywa planetoida Pallas – w tym czasie otoczą cię jakieś mądre kobiety. Słuchaj ich rad, tego, co wiedzą, co mówią. Wenus w znaku Lwa w pierwszej połowie lipca zwiastuje jakieś wyjątkowe wydarzenie w znanym ci gronie. Poznasz w nim kogoś, kto bardzo odmieni twoje dotychczasowe życie.


Zdrowie:

Planuj operacje. Nie będziesz w najlepszej formie, ale to nie znaczy, że masz się specjalnie oszczędzać. Nic z tych rzeczy. Nie zwalniaj tempa i wymagaj od siebie tyle, co zawsze. Organizm w końcu dostosuje się do znanego mu rytmu. Jeżeli zaś odpuścisz – grozi ci popadnięcie w apatię i odrętwienie. Jesteś w dobrym momencie na podejmowanie ważnych zmian, począwszy od przyzwyczajeń i nawyków żywieniowych, poprzez zmianę wyglądu i wizerunku. Ten miesiąc to także dobry czas na wszelkie interwencje chirurgiczne. Zaplanuj je na po nowiu Księżyca (16 lipca), wówczas nie spowodują żadnych powikłań.


Kariera:

Strzeż się złodziei. Praca da ci mnóstwo satysfakcji. Najbardziej dynamicznie zrobi się w połowie lipca, kiedy dojdzie do nowiu Księżyca w znaku Raka. To właśnie wtedy, mimo sprzeciwu niektórych osób, posuniesz sprawy naprzód. To też odpowiedni moment na zmianę pracy. Jeśli zatem od dawna się do tego przymierzałaś – teraz roześlij swoje CV. Pilnuj kart kredytowych i portfela – będziesz bowiem łatwym kąskiem dla złodziei.


Ważne znaki:

Z Wodnikiem lepiej się teraz nie bratać. Byk umili ci życie, a nawet może złożyć propozycję romansu. Skorpion zaoferuje przyjaźń. Z kolei Rak ujmie cię szczerością.


Co Ci sprzyja?

Jowisz w koniunkcji z Wenus (1-4 lipca) napełni cię energią. Zrobisz dobre wrażenie na ludziach, szczególnie na osobach, od których zależysz. To idealny moment, by zrobić coś dla prestiżu bądź podniesienia własnych kwalifikacji. Wenus przesuwająca się do znaku Panny (19 lipca) pozwoli ci uniknąć błędów i dokonać mądrych wyborów. Warto rozpocząć coś nowego, a przede wszystkim odciąć się od przeszłości.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Saturna z Wenus (12-16 lipca) trochę cię rozstroi. Dlatego nie podejmuj w tym czasie ważnych zobowiązań i ustaleń. Kiedy 24 lipca Wenus zacznie biec ruchem wstecznym, nie rozpoczynaj działań, które wiążą się z dużym ryzykiem. Bo nie unikniesz komplikacji.


 

reklama


Zobacz także