Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Co Ci sprzyja?

Sekstyl Jowisza i Saturna (1-4 lutego) pomoże ci zamknąć pewien etap, osiągnąć jakiś ważny cel. Podczas trygonu Merkurego z Jowiszem (20-22 lutego) otrzymasz propozycję wartą przemyślenia.


Wystrzegaj się!

Koniunkcja Marsa z Uranem (24-28 lutego) może wywołać burzę w najbardziej zgodnych związkach. Nadmiar wrażeń i niejasnych sytuacji może cię przytłoczyć podczas opozycji Marsa z Jowiszem (25-28 lutego).


 

Życie wyda się piękniejsze, a problemy łatwe do rozwiązania. Więcej swobody!

Niebo nad tobą
Mars i Uran w opozycji wprawią cię w bojowy nastrój.

Na szczęście Jowisz w twoim znaku pomoże załagodzić ewentualne konflikty. Sekstyl Saturna nauczy cię cierpliwie czekać na swoją szansę. Słońce i Merkury w Wodniku przyniosą ciekawe, twórcze pomysły i zapewnią mnóstwo inteligentnych rozrywek. Wenus w sferze związków gwarantuje ci powodzenie towarzyskie.

Uczucia i związki
Taktyki i podboje w miłości
Żegnajcie samotne wieczory w domu! Nabierzesz, Wago, większej pewności siebie, by wyjść do ludzi, tańczyć i brylować na imprezach. W kontaktach damsko-męskich nie zechcesz być bierną stroną. Jeśli ktoś wpadnie ci w oko, zagrasz w otwarte karty. Ta taktyka się opłaci i swoje miłosne podboje będziesz mogła, Wago, kolekcjonować jak myśliwy trofea. Jeżeli zaś liczysz na coś więcej niż przelotną znajomość, wyjdź z inicjatywą podczas sekstylu Słońca z Saturnem (12-16 lutego). To także dobry moment na oświadczyny, jeśli masz je w planach. A jeśli nie, uważaj, by romantyczny prezent nie został przez partnera odebrany jako obietnica, której na razie nie zamierzasz składać.

Rodzina i przyjaciele
Miła niespodzianka
Jowisz w twoim znaku przysparza ci popularności. Ale gdy po 6 lutego zacznie się cofać, grono twoich zwolenników się skurczy. Może, Wago, trochę za wysoko zadzierasz nosa? Mało kto lubi osoby, którym woda sodowa uderzyła do głowy. Ci, którzy pozostaną na twojej orbicie, zrobią to nie tyle z sympatii do ciebie, co z nadziei, że im coś sprezentujesz, pożyczysz, załatwisz. Obiad lub kolacja w towarzystwie rodziny nie kojarzy ci się z bezstresowym spędzaniem czasu. Twoi krewni mile cię jednak zaskoczą. Tylko ich zaproś np. podczas trygonu Słońca i Jowisza (10-14 lutego).

Praca i pieniądze
Pierwszy krok ku niezależności
Sukcesy, które przyjdą już w pierwszym tygodniu lutego, sprawią, że z dumy unosić się będziesz nad ziemią jak balonik. Przemieszczając się tak po firmowych korytarzach, możesz nie zauważyć pułapek. Bądź skromna, Wago, i nie wkurzaj współpracowników. Zawsze lepiej mieć jak najwięcej ludzi po swojej stronie. Masz dość szefa i obecnej pracy? Najtrudniej jest zrobić pierwszy krok ku wolności. Ale gdy już go postawisz, zobaczysz, jak otwierają się przed tobą nowe możliwości. Jeśli masz urodziny w drugiej dekadzie, możesz otrzymać ofertę od konkurencji lub propozycję, by wejść w spółkę ze znajomym. Przed tobą dobre perspektywy finansowe. Nie odkładaj na później inwestycji. Możesz liczyć na poparcie ludzi na wysokich stanowiskach. Również sędziowie i urzędnicy będą ci przychylni, a sprawy przez nich prowadzone potoczą się szybko i w korzystnym dla ciebie kierunku.

Zdrowie
Więcej wody!
Nie lubisz, Wago, się przemęczać. Ale aktywność fizyczna to jedyny sposób, by zachować zdrowie, nie mówiąc już o szczupłej sylwetce. Weź przykład z celebrytów i ćwicz z renerem osobistym lub... zostań nim sam. Informacje o tym, co i jak znajdziesz w książkach oraz w internecie. Suche o tej porze roku powietrze w mieszkaniu może powodować, że nasilą się u ciebie objawy alergii np. na roztocza. Niewielki zbiorniczek z wodą na kaloryferze i łatwiej ci będzie oddychać. Gdyby to nie pomogło, zastosuj inhalacje ziołowe. Wdychaj opary zaparzonych we wrzątku rumianku, lipy, mięty. Twój organizm domaga się więcej wody. Popijaj mineralną, a wkrótce będziesz podziwiać w lustrze zdrową i świeżą cerę.

reklama


Zobacz także