Horoskop miesięczny

Możesz polegać na przyjaciołach. Dbaj o nich, a nigdy Cię nie opuszczą.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Chwile dla siebie. Jeżeli jesteś samotną Wagą, na początku miesiąca odrzucisz czyjeś zaloty. Za sprawą Urana tworzącego kwadraturę z Wenus, nie będziesz miała ochoty na miłosne uniesienia. Twój stosunek do bliskich związków zacznie się zmieniać dopiero w ostatnim tygodniu sierpnia, gdy Urana i Wenus połączy trygon. Nagle dostrzeżesz wokół siebie sporo ekscytujących możliwości. A co z Wagami w stałych relacjach? Bądźcie spokojne. Czeka was atmosfera rozkosznego spokoju i pełnej akceptacji. A nawet, jeśli zechcecie się nieco odizolować od partnera, nie będziecie miały problemu z wynegocjowaniem u niego czasu wyłącznie dla siebie. To właśnie jest wolność w związku.


Rodzina:

Rozmawiaj, rozmawiaj. Przekonasz się teraz, jak silna więź łączy cię z przyjaciółmi. Dowiesz się, że możesz na nich polegać, mimo że nie obejdzie się też bez kłopotów. Ich powodem będzie osoba spod znaku Koziorożca lub Barana, usiłująca wprowadzić lekki zamęt. Świadczy o tym przebywająca w znaku Lwa Lilith, która tworzy trygon do Saturna (1-3 sierpnia) i Marsa (27-31 sierpnia). Z rodziną najlepiej dogadasz się podczas koniunkcji Jowisza z Wenus (16-20 sierpnia). Dojdziesz wtedy do wniosku, że pełną zrozumienia rozmową można bardzo wiele osiągnąć. Będą to dla ciebie bardzo szczęśliwe chwile. W ostatnim tygodniu sierpnia znajdziesz też, Wago, rozwiązanie zadawnionych konfliktów z dalszymi krewnymi albo rodzeństwem.


Zdrowie:

Zadbaj o siebie. Pod wpływem planetoidy Pallas, przebywającej od 11 sierpnia w twoim znaku, pojawią się u ciebie skłonności do ryzyka. Być może porwiesz się na wyczyny, które dotychczas napawały cię przerażeniem. Dopiero w ostatnim tygodniu miesiąca Słońce przesuwające się do znaku Panny nieco cię osłabi i skłoni do zwolnienia tempa. Wówczas zadbaj o siebie z większą uwagą. Planety ostrzegają przed problemami z krążeniem. Dlatego strzeż się upałów i dużo pij. Pod koniec miesiąca dobrze się wysypiaj, bo opozycja Słońca z Neptunem wieszczy spadek sił witalnych. Pierwsza dekada sierpnia to dobry moment na wizyty u dentysty, fryzjera czy drobne zabiegi chirurgiczne. Teraz wszystko się świetnie uda.


Kariera:

Zrób przestrzeń na nowe pomysły. Koniunkcja Marsa z Saturnem w znaku Skorpiona to połączenie, które pomoże ci dobrze zarządzać pieniędzmi. Dzięki temu będziesz mogła, Wago, pozwolić sobie na długo odkładane zakupy albo założenie korzystnej lokaty. Jeśli szukasz dodatkowego źródła dochodu, teraz masz szansę na zdobycie całkiem popłatnych zleceń. Gwiazdy obdarzą cię w tym miesiącu zmysłem oszczędzania i dużą dozą rozsądku. Dwa razy się zastanowisz, zanim coś kupisz. Zapragniesz zmniejszyć „tłok” wokół siebie i pozbyć się zbędnych rzeczy z domu i swojego miejsca pracy. To świetny pomysł. Czysta przestrzeń pobudzi twoją kreatywność. I pozwoli spojrzeć na różne rzeczy z nowej perspektywy. Pomysł szalonej inwestycji, która miałaby cię uczynić bogaczem, pozostaw w sferze fantazji. Raczej skup się na rzetelnej pracy i wzmacnianiu swojej pozycji w dotychczasowej firmie. Będziesz zaskoczona, jak szybko zostanie to zauważone i jak wiele zmieni. Gdy Neptun znajdzie się w trygonie do Ceres (24-28 sierpnia), zbliżysz się do kogoś, z kim pracujesz. Wspólna praca sprawi, że rozwiniesz skrzydła i będziesz pracować jeszcze bardziej efektywnie.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Saturna z Wenus (1-4 sierpnia) świetnie pokierujesz innymi. Twoja siła, energia psychiczna oraz niezłomność charakteru zaimponują zwłaszcza twoim oponentom. Koniunkcja Wenus z Jowiszem (16-20 sierpnia) przyniesie sukcesy, które dadzą ci poczucie siły i przewagi nad innymi. Niespożyte zapasy energii sprawią, że będziesz nie do zdarcia.


Wystrzegaj się!

W dniach 4-10 sierpnia nie licz zbytnio na dobrą formę. Wenus w kwadraturze do węzłów księżycowych zwiastuje drobne przeszkody. Jeśli w czasie kwadratury Marsa z Wenus (25-29 sierpnia) wdasz się w konflikt, polegniesz na całej linii. Lepiej to przeczekaj.


 

reklama


Zobacz także