Horoskop miesięczny

Nie przyspieszaj biegu spraw, bo możesz kogoś wystraszyć.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Miej oczy szeroko otwarte. Kiedy się zakochasz, zechcesz błyskawicznie odrobić straty i zrekompensować sobie wszystkie samotne dni. Kłopot w tym, że pośpiech nie zawsze jest dobrym doradcą. Dlatego pozwól spokojnie rozwinąć się tej relacji. Zgoła odwrotnie wróżą gwiazdy Wagom w trwałych związkach. Wy z kolei zapragniecie więcej wolności i niezależności. Już zdążyłyście się zorientować, że co za dużo, to niezdrowo. W tej chęci odmiany strzeż się jednak, Wago, skoku w bok. Bo nawet jeśli twoja druga połówka – gdy się dowie – wybaczy ci, nigdy już nie odzyska do ciebie zaufania. A jeśli jesteś Wagą wciąż poszukującą miłości, Wenus przesuwająca się do twojego znaku (po 23 września) ułatwi ci to. Miej wtedy oczy szeroko otwarte. Bo obok ciebie pojawi się osoba, która mimo że niepozorna, może się okazać miłością twojego życia. Nie przeocz jej!


Rodzina:

Pozytywne zmiany. Jowisz przebywający w znaku Lwa sprawi, że razem z przyjaciółmi stawisz, Wago, czoła każdemu wyzwaniu. Przestaniesz skupiać się na problemach, a zaczniesz myśleć o rozwiązaniach. Optymizm i radość życia pozwolą ci wspierać się nawzajem i brać z życia to, co najlepsze. Życie towarzyskie rozkwitnie, zwłaszcza na początku miesiąca, kiedy Wenus będzie gościć w znaku Lwa. Relacje z najbliższą rodziną poprawią się. Wprowadzisz w życie wiele pozytywnych zmian. Wenę twórczą w tym kierunku odczują szczególnie Wagi urodzone w dniach 2-9 października. A to za sprawą Plutona w znaku Koziorożca.


Zdrowie:

Dbaj o relaks. Jeśli cierpisz na chroniczne dolegliwości, powinnaś zmienić sposób leczenia. A może włączyć jakąś dodatkową terapię? W tym miesiącu nawet niewielka zmiana przyniesie zaskakująco dobre efekty. Do połowy września będziesz czuć się ciągle zmęczona. To stres zacznie cię osłabiać. Postaraj się dbać o regularny relaks – medytuj, chodź na basen albo przynajmniej spędzaj czas przy kojącej muzyce. Inaczej twoja odporność spadnie i zaczniesz łapać przeziębienia. A jeśli zachorujesz, trudno będzie ci się z tego wykaraskać. Dopiero w ostatnim tygodniu września, gdy Słońce zawita do twojego znaku, złapiesz oddech.


Kariera:

Szukaj pracy. W pracy pojawi się sporo bałaganu, który to ty będziesz musiała posprzątać. Neptun w opozycji do Wenus (8-12 września) nie ułatwi sprawy. Możesz się zżymać i buntować, ale na niewiele się to zda. Pogódź się z myślą, że przez jakiś czas musisz włożyć więcej wysiłku w pracę. Kiedy w połowie miesiąca Mars przesunie się do znaku Skorpiona, możesz śmiało podejmować finansowe wyzwania. Stan twojego konta wreszcie stanie się zadowalający. Będziesz miała, droga Wago, czym się rządzić. Jeśli od dawna myślisz o zmianie pracy, wrzesień to dobry czas na wysyłanie CV. Masz szansę zostać zauważona, nawet wśród tłumu kandydatów. Inwestuj we własny rozwój. Każda dodatkowa umiejętność zwiększy teraz twoje szanse na znalezienie satysfakcjonującego i nieźle płatnego zajęcia.


Co Ci sprzyja?

Już 2 września do twojego znaku zawita Merkury, ułatwiający nie tylko nawiązywanie kontaktów, lecz także podpisywanie umów. Kiedy Wenus utworzy sekstyl z Saturnem (19-23 września), ustabilizuje się twoja sytuacja finansowa. To dobry czas na poważne inwestycje lub zakupy. Również w uczuciach będzie spokojniej.


Wystrzegaj się!

Nie wierz we wszystko, co słyszysz. W dniach 8-12 września Wenus ustawi się w opozycji do zwodniczego Neptuna, dlatego albo sam ulegniesz iluzji, albo ktoś z premedytacją wyprowadzi cię w pole. To nie jest właściwy moment na miłosne deklaracje. Nie lekceważ dolegliwości. To może się dla ciebie źle skończyć.


 

reklama


Zobacz także