Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Co Ci sprzyja?

Koniunkcja Wenus z Neptunem (11-14 stycznia) sprawi, że ludzie ci zaufają. Nie zawiedź ich.
W czasie sekstylu Wenus z Plutonem (18-22 stycznia) możesz z korzyścią zainwestować pieniądze.


Wystrzegaj się!

Gdy Wenus utworzy opozycję z Węzłem Księżycowym (7-9 stycznia), nie unikniesz nieporozumień w związku. Podczas kwadratury Wenus z Saturnem ( 26-29 stycznia) twoje decyzje wydadzą się kontrowersyjne. Rozsądne rady Byka będą w cenie. Nie pozwól się zdołować narzekaniom Panny.


 

Wiele osiągniesz, zwłaszcza w karierze, ale i sporo zapłacisz. Dobrze skalkuluj więc koszty.

Niebo nad tobą
Słońce, Merkury i Pluton wniosą atmosferę napięcia i rywalizacji, szczególnie w pracy. Kwinkunks Marsa odbiera ci chęć życia, ale nie popadaj w przygnębienie. Jesteś pupilem Jowisza, więc nawet w tych gorszych okresach możesz liczyć na uśmiech fortuny.

Uczucia i związki
Czy partner nie żąda za wiele?
Wenus w bliskości z Neptunem uczy, że nic nie jest takie, jakim się wydaje. Zatem, zakochana Wago, weź pod uwagę, że zaślepiona uczuciem widzisz tylko to, co sama chcesz. Czy przypadkiem twój „idealny" partner nie żąda od ciebie zbyt wiele? Może zbytnio interesuje się twoimi pieniędzmi lub.... twoją przyjaciółką? Nie machaj ręką, tylko powiedz stop! Słuchaj przede wszystkim tego, co mają do powiedzenia twoi bliscy. Nie zakładaj, że przemawia przez nich zazdrość. Tylko troszczą się o ciebie. Wagi w stałych związkach ominą poważne problemy, ale mimo że, obiektywnie patrząc, nie będziesz, Wago, mogła niczego partnerowi zarzucić, zechcesz kaprysić i okazywać niezadowolenie. A to nie wpłynie dobrze na wasze relacje. Ale pod koniec miesiąca, gdy Mars znajdzie się w Baranie, przestaniesz dzielić włos na czworo.

Rodzina i przyjaciele
Zapragniesz uciec na koniec świata
Wobec bliskich staniesz się, Wago, nadmiernie wymagająca, a bałagan, na który kiedyś przymykałaś oko, podwójnie cię zirytuje. Na większe porządki nie będziesz mieć jednak ochoty, a na myśl o remoncie zapragniesz uciec na koniec świata. To wcale nie taki zły pomysł, nawet krótki wyjazd z przyjaciółmi dobrze ci zrobi. Nie staraj się tylko za wszelką cenę organizować bliskim życia i rozwiązywać ich problemów. Ogranicz się do roli życzliwego doradcy, w której sprawdzisz się doskonale. Gdy po 28 stycznia Mars znajdzie się w opozycji do twojego znaku, odzyskasz humor i zapragniesz przypomnieć o sobie światu. Gdzie się nie pojawisz, zrobisz świetne wrażenie.

Praca i pieniądze
Trwaj na swojej drodze
Kwadratura Słońca i Merkurego faworyzuje Wagi odważne i stawiające na własny rozwój. Nie wycofuj się więc, nawet jeśli droga do celu okaże się najeżona przeszkodami. Przy wsparciu Jowisza to, co początkowo wydaje się nie do przejścia, okaże się bułką z masłem. Dla Wag ze środka znaku, które podlegają wpływom Plutona, okres od 5 do 12 do stycznia sprzyja przejmowaniu inicjatywy. Unikaj tylko plotek. Z powodzeniem za to możesz pertraktować z szefem w sprawie podwyżki lub awansu, a jeśli masz własny biznes, negocjować nowe kontrakty. Nie otrzymasz teraz wymarzonej posady, ale sam udział w procesie rekrutacji wiele cię nauczy. Jowisz korzystnie wpływa na twoje finanse. O pieniądze musisz jednak powalczyć np. w sądzie lub drogą urzędową. Przygotuj rzeczowe argumenty i bądź dobrej myśli. Jeśli prawo jest po twojej stronie – na pewno wygrasz.

Zdrowie
Możesz nie wiedzieć, czego chcesz
Pobyt Wenus w znaku Ryb przyniesie pewien rozgardiasz. Możesz, Wago, sama nie wiedzieć, czego chcesz, a chwilami nawet nie mieć ochoty wstawać z łóżka. Stres szkodzi ci teraz podwójnie. Szanuj więc swoje nerwy, postaraj się więcej odpoczywać. Jeśli chcesz mieć spokojny sen, ogranicz oglądanie telewizji, zwłaszcza wieczorem. Ulubiony serial jak najbardziej, ale wiadomości, dreszczowiec czy kronikę kryminalną sobie daruj. Najlepszym antidotum na gorszy nastrój jest dla ciebie ruch i kontakt z przyrodą. Myślisz, że zimą nic się
w niej nie dzieje? Wybierz się za miasto i przekonaj się sama.

reklama


Zobacz także