Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Co Ci sprzyja?

Nowa miłość czeka na odkrycie podczas trygonu Wenus z Neptunem (1-3 października). Podczas sekstylu Merkurego z Saturnem (13-15 października) możesz liczyć na pomoc od dalszych krewnych.


Wystrzegaj się!

Gdy Mars znajdzie się w koniunkcji z Plutonem (18-23 października), niepotrzebnie mogą puścić ci nerwy. Nowa znajomość niestety okaże się rozczarowaniem podczas kwadratury Wenus z Neptunem (24-28 października). Twoim sojusznikiem stanie się Panna, zaś Ryby mogą cię rozpraszać i denerwować.


 

Pojawi się wiele nowych możliwości i wiele drzwi stanie przed tobą otworem.

Niebo nad tobą
Niemal wszystkie planety są po twojej stronie, masz więc najlepszy czas na załatwianie trudnych spraw. Powrót Słońca do twojego znaku to okazja do podsumowań, tworzenia postanowień, wytyczania celów na kolejny rok. Uran sprzyja uwalnianiu się od schematów, odkrywaniu zainteresowań, szukaniu ciekawych znajomych. Koniunkcja Merkurego zachęca do podróży i spotkań. Jedynie Mars w kwadraturze nie życzy ci najlepiej. Zwróć uwagę na jawnych i ukrytych wrogów, mogą być naprawdę groźni!

Uczucia i związki
Nie daj się złapać na tanie chwyty

Wenus w znaku Skorpiona sprawi, że wysoko zawiesisz, Wago, poprzeczkę. Nie dasz się oczarować byle komplementem, bezlitośnie obnażysz wszelkie pozory i tanie chwyty adoratorów, więc mało prawdopodobne, by ktoś zawrócił ci w głowie. W stałych związkach nie obejdzie się bez rozterek i dylematów. Słońce i Jowisz wzmocnią twoją pewność siebie, przestaniesz więc się obawiać samotności i tego, że nie poradzisz sobie bez wsparcia partnera. Dla tych Wag, które od dawna czuły się w związku jak w więzieniu, będzie to sygnał do rozstania. Jeśli jednak wciąż jest o czym rozmawiać, Merkury pomoże wam zawrzeć rozejm i zdobyć się na nowe otwarcie. Należysz do tych szczęśliwców, którzy nie muszą niczego sobie wyjaśniać? Zatem możesz uszczęśliwić partnera, zabierając go na kolację przy świecach, lub zaskoczyć zwariowanymi pomysłami w sypialni.

Rodzina i przyjaciele
Szansa na sławę

Porzucisz konwenanse i dyplomację. Zapragniesz za wszelką cenę przeforsować swój interes, swój punkt widzenia, nie bacząc na innych, może więc dojść do ostrych spięć. Tym bardziej, że podczas kwadratury Marsa z Merkurym (11-15 października) łatwo dasz się sprowokować i powiesz komuś coś, czego możesz żałować. Kiedy pod koniec miesiąca Wenus znajdzie się w sekstylu z Jowiszem, możesz zorganizować niezapomnianą imprezę lub po prostu beztrosko spędzić czas w towarzystwie przyjaciół. Wagi z pierwszej dekady mają szansę zdobyć popularność.

Praca i pieniądze
Dobry czas na twórczą pracę

Twoje szare komórki domagają się treningu, przypomina Merkury. Ucz się zatem nowych rzeczy, szukaj nowych rozwiązań. Między 7 a 24 października Merkury przebywa w twoim znaku, więc pomysły same będą wpadać ci do głowy, rozwiążesz każdy problem. To dobry czas na pracę twórczą, tworzenie projektów, tekstów reklamowych i prowadzenie prezentacji. Jeśli marzysz o podwyżce czy awansie, to wtedy dobrze wyjaśnić szefowi, czemu właśnie tobie się one należą. Dodatkowe źródła dochodów pomoże znaleźć ci Wenus. Może się okazać, że za coś, co robiłeś tylko dla własnej przyjemności, inni są gotowi zapłacić, i to niemało. Własną działalność warto otwierać podczas nowiu Księżyca (1 października), a CV wysyłać w dniach 4-8 października, w czasie sekstylu Wenus z Plutonem.

Zdrowie
Nie przeceniaj swoich możliwości

Samopoczucie zdecydowanie nad kreską, ale uważaj i nie przeceniaj swoich możliwości. Mars w kwadraturze może kusić cię do nadmiernego ryzyka czy zbyt forsownych treningów. Zakwasy to najmniejsza cena, jaką zapłacisz, a może się zdarzyć i poważniejsza kontuzja. Za kółkiem – noga z gazu! Łatwo możesz się zarazić, unikaj więc osób, które kichają, a najlepiej zaopatrz się w kilka główek czosnku. Jeśli nie znosisz jego zapachu, wybierz ten w pastylkach.

reklama


Zobacz także