Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Co Ci sprzyja?

Gdy Wenus utworzy sekstyl z Marsem (17-23 września), będziesz się podobać i zyskasz sympatię. Podczas koniunkcji Słońca z Jowiszem (23-27 września) odzyskasz wiarę w ludzi.


Wystrzegaj się!

W czasie kwinkunksu Wenus z Neptunem (5-9 września) ktoś może poprosić cię o zbyt wiele. Męczące obowiązki cię przytłoczą, gdy Wenus utworzy kwadraturę z Plutonem (9-13 września). Nic nie wskórasz u Skorpiona. Ale Strzelec i Wodnik zechcą ci przychylić nieba.


 

Jowisz nada rozmachu twoim działaniom. W niczym się więc nie ograniczaj!

Niebo nad tobą
Słońce skłaniać może cię do niewesołych refleksji, a towarzyszący mu Merkury radzi wstrzymać się z podejmowaniem ważnych decyzji. Rozkojarzony, nie będziesz mieć chęci do pracy. Czas poświęcisz na spotkania z przyjaciółmi, imprezy i randki, których nie poskąpi ci Wenus w twoim znaku. Jest jeszcze Jowisz, który od 9 września obiecuje poprawę w każdej sferze życia.

Uczucia i związki
Jest nadzieja na uśmiech losu
Lekko zrobi się na sercu Wagom w związkach z tzw. problemami. Partner zadeklaruje się w końcu i rozwieje twoje wątpliwości. Przekonasz się, że – choć sporo zostało jeszcze do omówienia i wyjaśnienia – najgorsze macie już za sobą. A jeśli należysz do tych szczęśliwców, którzy niczego nie muszą przepracowywać, zabierz swoją drugą połowę na romantyczny film, kolację w restauracji lub wyskoczcie razem na weekend gdzieś, gdzie nie dogonią was codzienne sprawy. Samotnym Wagom Wenus przyniesie nadzieję, że i do was uśmiechnie się szczęście. Może w osobie kogoś poznanego pod wrześniowym niebem. Dlatego nie stroń od towarzyskich okazji, bo nie znasz dnia ani godziny.

Rodzina i przyjaciele
Stawiaj na dyplomację
W domu osiągniesz to, co chcesz, tylko bez musztrowania otoczenia. O wiele skuteczniejsze okażą się subtelna perswazja
i dyplomacja. Najbliżsi będą szczęśliwi, że mogą zrobić coś dla ciebie, a ci, których nie lubisz, zejdą ci z drogi. Również z dalszymi członkami rodziny unikniesz bezpośredniego starcia. O tym, co ktoś o tobie myśli lub o co ma żal, dowiesz się od osób trzecich. Nie tylko przekażą ci informacje, ale także opowiedzą się zdecydowanie po twojej stronie. Wagi z drugiej i trzeciej dekady nie dadzą wiary plotkom o czyjejś nielojalności. Niestety mogą się one okazać prawdą, ale nawet wówczas pod wpływem Wenus zechcecie wszystko wybaczyć.

Praca i pieniądze
Warto wyjść przed szereg
Godziny w firmie dłużyć ci się będą w nieskończoność. Bardziej niż praca pochłoną cię plotki, opowiadanie, kto gdzie był na urlopie. Przez pierwszy tydzień września jeszcze ci to ujdzie płazem, ale później musisz, Wago, przynajmniej udawać zapracowaną, by nie podpaść szefostwu. Wenus jest po twojej stronie, warto więc częściej zabierać głos na zebraniach. Nawet jeśli nic konstruktywnego nie wniesiesz do dyskusji. Wagi z własnym biznesem mają korzystny czas na marketing. Ogłaszajcie się w prasie i w internecie, zwłaszcza na portalach społecznościowych. Jeśli szukasz pracy, wiadomość o wolnym etacie przyjdzie pocztą pantoflową. O finanse zadba Jowisz, zsyłając premię urodzonym na samym początku znaku. Wy już możecie szaleć na wyprzedażach. Pozostałe Wagi, cierpliwości!

Zdrowie
Czas na zmianę wizerunku
Korzystaj, Wago, ze świeżego powietrza, namawia Wenus w sekstylu z Marsem. Nie daj się zamknąć w czterech ścianach domu. Kiedy tylko możesz, uciekaj na zieloną trawkę, nad błękitną wodę, spędzaj popołudnia w parku lub ogrodzie, a weekendy poza miastem. To sprawi, że nie stracisz nabytej latem odporności. Wenus w twoim znaku do 23 września przyniesie dobry czas na zmianę wizerunku. Przyda się wizyta u fryzjera, kosmetyczki, dietetyka. A jeśli mimo niskokalorycznej diety i intensywnych ćwiczeń waga ani drgnie, skonsultuj się z lekarzem. Przyczyną może być nietolerancja pokarmowa lub niedoczynność tarczycy.

reklama


Zobacz także