Horoskop miesięczny

Jesteś singlem? Niestety, wrzesień nie przyniesie ci wielkiej miłości.

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Nie rzucaj słów na wiatr. Merkury wędruje przez twój znak, więc będziesz umiała się dogadać z partnerem. Jednak coś ciągle w twoim związku nie będzie ci do końca odpowiadać. Uważaj i pochopnie nie wylewaj swoich wątpliwości na drugą połówkę. Twoja nazbyt krytyczna postawa wobec niej może zniechęcić do starań. I sprawić, że sytuacja tylko się pogorszy. Nie wykonuj pochopnych ruchów i uważaj na słowa. One mogą sporo zaszkodzić. A gwiazdy radzą, byś na razie nie wprowadzała zmian w twojej relacji. Inaczej odbije ci się to czkawką. Jeżeli zaś wciąż jesteś singlem, nie będziesz mieć problemu z poznaniem kogoś. Jednak do zakochania droga wciąż daleka. Wrześniowe randki też nie zapowiadają się zbyt romantycznie, raczej będzie po prostu miło. Staraj się żyć chwilą i się nią cieszyć. Na poważniejsze uczucia przyjdzie czas za kilka tygodni.

Horoskop miłosny przygotowany specjalnie dla Ciebie i Twojego partnera znajdziesz tutaj: Horoskop miłosny


Rodzina:

Nowe znajomości. Kiedy 18 września Saturn przesunie się do znaku Strzelca, będzie ci się wydawać, że bliscy robią ci na złość. Zabraknie ci motywacji do wspólnego działania. A rzeczy, na które zwykle nie reagowałaś, zaczną cię denerwować. Postaraj się opanować emocje i nie wyładowywać na dzieciach. Szczególnie gdy Merkury znajdzie się w kwadraturze z Plutonem (7-11 i 23-27 września), możesz powiedzieć sporo przykrych słów, których potem będziesz żałowała, a które nieodwracalnie popsują stosunki z krewnymi. Nawet jeśli sobie wybaczycie, trudno będzie przejść do porządku dziennego nad zaistniałą sytuacją. W przyjaźni sporo będzie się działo. Koniunkcja Wenus z Marsem (1-3 września) sprawi, że inaczej spojrzysz na niektórych znajomych. Nie pakuj się jednak w dwuznaczne sytuacje, bo skutecznie popsuje się to, co dotąd zostało zbudowane. Świetny czas na zawieranie nowych znajomości wyznaczy Mars przebywający w znaku Lwa do 25 września.

Kosmogram urodzeniowy przygotowany według daty urodzin dziecka sprawdź tu: Kosmogram dziecka


Zdrowie:

Nie analizuj przeszłości. Do 23 września nie będziesz, Wago, w najlepszej formie. Dokuczać ci mogą dolegliwości ze strony układu trawiennego, zaś wspomnienia z przeszłości nie pozwolą zasnąć. Warto się wyciszyć i nie wgłębiać w to, co za tobą. Zajmowanie umysłu analizowaniem tego, co już było i nie da się zmienić, może bowiem poważnie odbić się na twoim zdrowiu. Ale na szczęście w ostatniej dekadzie września, gdy do twojego znaku zodiaku zawita ożywcze Słońce, przyjdą lepsze dni. Staniesz się silniejsza i będzie ci się więcej chciało. Zaczniesz działać, a dylematy psychiczne odsuniesz na dalszy plan.

Wpisz swoja datę urodzenia i sprawdź swój horoskop zdrowotny


Kariera:

Planety cię chronią. Interesy pójdą pomyślnie po 18 września, kiedy Saturn opuści znak Skorpiona. Otrzymasz ważne informacje, które weź pod uwagę, ponieważ sporo zyskasz. Wrzesień to doskonały moment na wytyczanie nowych planów, ich realizację, a także zmianę pracy. Nie jest to najlepszy czas na wchodzenie w spółki, szczególnie jeśli urodziłaś się między 10 a 15 października. Merkury podkreśli twoją siłę przekonywania, a to może poważnie zaszkodzić relacjom z partnerami biznesowymi. Absolutnie nie proś innych o pomoc w sprawach, które możesz załatwić sama. Inaczej ktoś może to wykorzystać przeciwko tobie. Jeśli do tego dojdzie, nie wpadaj w panikę i nie wykonuj pochopnych ruchów. Odczekaj i zobacz, jak się sytuacja rozwinie. Planety cię chronią – jeśli sama nie pogorszysz sytuacji, wyjdziesz z impasu obronną ręką, a przecież o to ci chodzi.

Pełny horoskop biznesowy znajdziesz tu: Horoskop biznesowy według daty urodzenia


Ważne znaki:

Panna da ci popalić, a Rak wskaże właściwy kierunek. Możesz liczyć na pomoc Bliźniąt, natomiast Strzelec cię nie zrozumie i udzieli złej rady.

Tu znajdziesz: Osobisty kosmogram urodzeniowy wraz z dokładna interpretacją


Co Ci sprzyja?

W pierwszych dniach września, kiedy Wenus utworzy koniunkcję z Marsem, będziesz w stanie oczarować każdego. Nawet najbliżsi przyjaciele oraz ci, którzy znają cię od lat, znajdą się pod twoim urokiem. Twórcze zdolności obudzą się w tobie, gdy Wenus znajdzie się w trygonie do Urana (21-25 września). Wtedy też załatwisz każdą sprawę wymagającą kontaktów z innymi.


Wystrzegaj się!

Nów Księżyca i zaćmienie Słońca w znaku Panny (13 września) sprawią, że poczujesz się zagubiona. Tajemnice, które w sobie nosisz, zaczną ci ciążyć. Zawirowania w życiu uczuciowym, podczas pełni i zaćmienia Księżyca w znaku Barana 28 września, okażą się oznaką poważniejszego kryzysu.


 

reklama


Zobacz także