Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Prognoza:

Poprawią się twoje relacje z partnerem, który doceni cię i zrobi wszystko, o co go poprosisz. Mimo to wiele Wag zapragnie czegoś więcej i będzie chciało zakończyć związki, które nie dają im szczęścia. Wagi z obrączką na palcu unikną ostatecznych decyzji, ale postanowią lepiej zorganizować wspólne życie. Sprawiedliwie podzielą obowiązki i nie pozwolą zepchnąć się do roli służącej. Dążenie do niezależności nie zagrozi twojemu małżeństwu, przeciwnie, ożywi je i wniesie ekscytujący element rywalizacji. Jeśli poszukujesz miłości, dzięki Jowiszowi twoje marzenia się spełnią. Gdy Słońce spotka się z Wenus w znaku Barana (23-27 marca), możesz się zakochać od pierwszego wejrzenia i – co najważniejsze – z wzajemnością.


Rodzina:

Najbliżsi złożą reklamację na twoje późne powroty. Życie towarzyskie może w tym miesiącu poczekać, po pracy wracaj prosto do domu i spędź czas z tymi, których kochasz. Czas, jaki im poświęcasz, kiedyś zaprocentuje. Jowisz w twoim znaku sprawi, że poczujesz się pewnie, spokojnie i na swoim miejscu. Licz też na wsparcie rodziny, grupy, społeczności, do której należysz Unikaj jednak kłótni, bo w złości łatwo powiedzieć o jedno słowo za dużo. A wkurzać może cię wszystko, chociażby drobne usterki w domu. Ale opanujesz kryzys przy pomocy kogoś z krewnych, kto dobrze zna się na elektryczności lub hydraulice. 


Zdrowie:

Zatrzymaj się w codziennej bieganinie i odetchnij pełną piersią. Poczujesz, jak przypływają do ciebie nowe siły. Dotleniony organizm nie odmówi współpracy, a z ewentualną infekcją szybko sobie poradzisz. Chroń tylko uszy, bo wychodząc bez czapki, ryzykujesz ich stan zapalny. Wagi z pierwszej dekady mogą uskarżać się na migreny. Pomogą ci akupunktura i akupresura. Objawy przekwitania, które szykują się urodzonym w październiku, złagodzi gimnastyka i joga. Gdy Wenus spotka się ze Słońcem (23-27 marca), wybierz się do spa lub urządź je sobie w łazience. Kąpiel w aromatycznych olejkach przywróci ci dobry nastrój. 


Kariera:

Siedzenie cicho na zebraniu tym razem ci się nie opłaci. Tym bardziej, że twoje zdanie może być teraz decydujące. Niewiele również da ślęczenie do północy nad dokumentami. Jeśli przestajesz, Wago, kojarzyć i łapiesz się na tym, że nie wiesz, co przed chwilą przeczytałaś, to znak, że czas zrobić przerwę. Nie na kawę i papierosa, ale na długi sen. Pewne obowiązki sprawią ci trudność, ale nie uciekaj od odpowiedzialnych zadań, nawet jeśli wydaje ci się, że nie jesteś dość dobra. Zwróć się do kogoś, komu ufasz, z kogo zdaniem się liczysz. Zapewni cię, że to nieprawda. Na szczęście twój grafik nie zapowiada urwania głowy. Bez większych przeszkód realizujesz swoje pomysły, zwłaszcza jeśli jesteś Wagą z połowy znaku. Nauczysz się więcej tłumaczyć, a mniej rozkazywać, dlatego atmosfera w zespole się poprawi. Będziesz mieć szczęście do pieniędzy, które same przyjdą! Na przykład za pośrednictwem gier losowych. 


Ważne znaki:

Wsparcia szukaj w Strzelcu. Wspólnie stawicie czoła intrygom Skorpiona. 


Co Ci sprzyja?

Intuicja nie zawiedzie cię w czasie koniunkcji Wenus z Merkurym (17-19 marca). W mig rozpoznasz, z kim masz do czynienia. Koniunkcja Merkurego z Uranem (25-27 marca) sprzyja udanym wyjazdom. 


Wystrzegaj się!

Podczas opozycji Marsa z Jowiszem (1-4 marca) możesz usłyszeć kilka przykrych słów na swój temat. Bliskie osoby zechcą się zbuntować, stając w poprzek twoim planom w czasie kwadratury Jowisza z Plutonem (23-28 marca).  

Wenus w Baranie sprzyja współpracy i nawiązywaniu nowych znajomości. Słońce w Rybach namawia do zajrzenia w głąb własnej duszy i nabrania dystansu. Kwadratura Plutona pokrzyżuje ci trochę szyki. Saturn pomoże opanować sytuację i wyciągnąć z niej korzyści. Koniunkcja Jowisza uprości skomplikowane sprawy urzędowe.

reklama


Zobacz także