Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Wystrzegaj się!

Kiedy w dniach 11-16 sierpnia Wenus będzie w kwadraturze z Saturnem, przez swój upór możesz zaprzepaścić jakąś szansę. To, co wydawało się łatwe, może przerosnąć twoje siły, gdy Wenus ustawi się w kwadraturze z Marsem (5-9 sierpnia), z Panną czekają cię pełne emocji dyskusje. Nie zrozumiesz, także, o co chodzi Rybom.


 

Mimo wakacji nie pozwól sobie na rozleniwienie. Masz szansę na duże sukcesy!

Niebo nad tobą
Pod obstrzałem kwadratury Urana i Plutona, mimo dobrych chęci, masz niewielkie szanse na zadowalające wyniki swoich działań. Dopóki Wenus jest pod twoim horyzontem, czyli do 30 sierpnia, zamiast przekonywać do siebie ludzi, skutecznie będziesz ich zniechęcać. Kocha cię za to Mars w sekstylu. Możesz więc umawiać się na namiętne randki.

Uczucia i związki
Najcenniejsza jest rozmowa
Twoja patronka Wenus będzie teraz nieprzewidywalna i zamiast prawdziwej miłości zesłać ci może fatalne zauroczenie. Trzymaj więc, Wago, serce na krótkiej smyczy, a nie będziesz musiała po urlopie sklejać jego kawałeczków. Dotyczy to zwłaszcza urodzonych w drugiej dekadzie, które zwodzi kapryśny Neptun. Wago w stałym związku! Obrączka na palcu to nie akt własności. Jeśli nie będziesz się starać o partnera, możesz go utracić. Nic tak nie zabija bliskości jak milczenie. Nie dopuszczaj więc do cichych dni. Rozmawiajcie o problemach. A jeśli zawinisz, po prostu przeproś. Ale same słowa mogą nie wystarczyć, by udobruchać partnera. Trzeba będzie przejść do czynów. Ty już wiesz, jak go rozbroić. Jeśli uważasz, że wspaniały seks to wyłącznie przywilej młodości, jesteś w dużym błędzie!

Rodzina i przyjaciele
Proszenie o pomoc zobowiązuje
Nieporozumienia towarzyskie, które na początku sierpnia przyniesie kwadratura Merkurego do Saturna, okażą się burzą w szklance wody. Już w połowie miesiąca nie będziecie pamiętać, o co właściwie poszło. Przyjęcie lub grill, które urządzisz podczas koniunkcji Wenus z Jowiszem (25-29 sierpnia), będzie bardzo udane i rozsławi cię jako najlepszego gospodarza. W domu, nie zważając na protesty bliskich, przeprowadzisz zaplanowane zmiany. Pamiętaj jednak, że gdy prosisz kogoś o pomoc, dajesz mu tym samym przyzwolenie do ingerowania w twoje życie. Skalkuluj, czy nie lepiej samemu rozwiązywać swoje problemy.

Praca i pieniądze
Pilnuj terminów
Zacznij nadrabiać zaległości, zanim będzie za późno! Jeśli nie dotrzymasz terminu, może cię to pozbawić awansu, premii albo nawet posady. Wagi poszukujące zatrudnienia powinny rozważyć, na czym bardziej im zależy – na prestiżowym stanowisku
i świetnych zarobkach czy ciekawej, twórczej pracy, zgodnej z powołaniem. Przed takim trudnym wyborem może was bowiem postawić opozycja Wenus z Neptunem (13-17 sierpnia). Merkury i Jowisz nie sprzyjają teraz inwestycjom, co więcej, przynoszą przykre finansowe niespodzianki. Na przykład jeżeli wybierasz się za granicę, mogą zaskoczyć cię dodatkowe wydatki – opłaty drogowe czy napiwki obowiązkowo doliczane do ceny usługi.

Zdrowie
Szydełko zamiast papierosa
Spacery, spacery... Niby nic wielkiego, a poprawiają samopoczucie i zdrowie. Zwłaszcza po nieco trudniejszym terenie, wśród dzikiej przyrody. Nie szczędź więc ich sobie. Nie zapomnij tylko założyć modnego kapelusza dla ochrony przed słońcem. Z owoców najbardziej służą ci gruszki, warto polubić zwłaszcza te dzikie, mimo cierpkiego smaku są nieprzebranym źródłem garbników oczyszczających organizm. A detoks to podstawa. Pluton osłabia jednak twoją silną wolę, zatem trudno przyjdzie ci odmówić sobie sięgnięcia po papierosa, zwłaszcza gdy nie masz co zrobić z rękami. A może weźmiesz w nie szydełko? To świetny sposób na relaks i okazja, by zrobić coś ładnego i oryginalnego.

reklama


Zobacz także