Horoskop miesięczny

Możesz liczyć na wielkie wsparcie rodziny. Dom będzie prawdziwym azylem.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Dobra zabawa. Jeśli marzysz o przelotnym, wakacyjnym flircie, nastaw się na ekscytującą przygodę. Do 18 lipca Wenus przebywa w przyjaznym ci znaku Bliźniąt, więc raczej nie stworzysz teraz stałego związku. Ale za to z pewnością nie będziesz się nudzić. Cudowne przeżycia i dobra zabawa sprawią, że znów przyjaźniej spojrzysz na świat i ludzi. Jeśli należysz do Wag, które myślą o zakończeniu związku, teraz jest dobry na to moment. Zaufaj własnej intuicji, a nie pożałujesz. Co prawda, twój partner może tak łatwo nie odpuścić, ale wszystko mu w końcu jakoś wytłumaczysz. Wenus rozgości się w znaku Raka, nastrajając cię romantycznie i uczuciowo. To pomoże ci szybko znaleźć swoje miejsce u boku kogoś nowego.


Rodzina:

Szukaj prawdziwej przyjaźni. Z bliskimi nawiążesz wspaniały kontakt. Wasze stosunki będą teraz bardzo serdeczne. Nawet jeśli czasami to i owo trzeba będzie powiedzieć sobie szczerze i dosadnie. Rodzina da ci duże wsparcie, jak również okaże wdzięczność za pomoc. Jeśli masz dzieci, dostarczą ci one teraz tyle radości, że oniemiejesz ze szczęścia. A jeśli właśnie oczekujesz potomstwa albo się o nie starasz, twoje marzenia wreszcie się spełnią. W kontaktach z dalszą rodziną nie zdarzy się nic, o co musiałabyś się niepokoić. Wręcz przeciwnie, dopóki Jowisz pozostanie w znaku Raka (do 16 lipca), stosunki z krewnymi ułożą się nadzwyczaj dobrze. Gdy jednak ktoś cię zawiedzie, nie będziesz tego ukrywała i sprawę załatwisz bez ceregieli. A z przyjaciółmi? Niestety, raz na wozie, raz pod wozem. Stracisz pewność, kto tak naprawdę jest twoim sprzymierzeńcem, a kto jedynie go udaje. Nawet starzy znajomi mogą budzić twoje wątpliwości, i to raczej uzasadnione. Odetnij się od osób, które mogłyby zagrozić twojej reputacji. Albo też od tych, którzy między słowami ciągle dają ci do zrozumienia, że nie jesteś dość dobra.


Zdrowie:

Ruszaj się. Możesz być mocno rozkojarzona. Dlatego nie raz zdarzy ci się zapomnieć o wizycie u lekarza albo o zażyciu lekarstw. Znajdź czas na długie spacery albo jazdę na rowerze. Zwłaszcza gdy dojdziesz do wniosku, że z twoją przemianą materii nie jest najlepiej. Potrzebujesz więcej ruchu i stymulacji. Mimo stresujących momentów, które w tym miesiącu mogą się pojawić, nie stracisz wigoru i sił witalnych. Złe emocje najskuteczniej wyładujesz podczas pracy fizycznej. Może warto od czasu do czasu wziąć się za generalne porządki?


Kariera:

Zaniechaj inwestycji. Będziesz walczyć o swoje i troszczyć się o rodzinne finanse. I to ze znakomitymi rezultatami już od pierwszych dni lipca. Nie znaczy to jednak, że poprzestaniesz na tym, co już masz. Zdołasz sporo odłożyć, a jeszcze zostanie ci na poważniejsze zakupy. Mogą cię skusić nowe meble albo piękne przedmioty do domu. Uważaj jednak, by nie przesadzić, bo zagracisz mieszkanie. W ostatnich dniach lipca, kiedy Wenus znajdzie się w opozycji z Plutonem, wstrzymaj się z inwestycjami. Drobny błąd może mieć fatalne konsekwencje. Mimo to stan konta w pełni cię zadowoli. W pracy możesz mieć nieprzyjemności z powodu osoby, która zazdrości ci pozycji. Podczas opozycji Słońca do Plutona (2-6 lipca) szykują się przykrości ze strony szefa. Może nie tylko cię nie zauważyć i nie docenić, ale również jawnie występić przeciwko tobie. Bądź czujna!


Co Ci sprzyja?

W pracy nikt ci nie dorówna. Kiedy Saturn utworzy sekstyl ze Słońcem (7-11 lipca), wykażesz się wyjątkową dojrzałością i odpowiedzialnością. Nawet jeśli jesteś ogarnięta miłosnym szałem, po 18 lipca, kiedy Wenus przesunie się do znaku Raka, zachowasz trzeźwość umysłu. Swoją postawą dowiedziesz, że jesteś wierna i stała w uczuciach.


Wystrzegaj się!

Jeśli w czasie pełni Księżyca w znaku Lwa (26 lipca), źle coś skalkulujesz i stracisz trochę pieniędzy, nie wpadaj w panikę. Szybko odrobisz te straty! Konflikt z rywalem nie skończy się dobrze. Opozycja Plutona z Wenus (26-30 lipca) sprawi, że w najlepszym razie w całej sprawie nastąpi impas.


 

reklama


Zobacz także