Horoskop miesięczny

Nie przemilczaj problemów, bo wrócą ze zdwojoną siłą. Rozmawiaj!
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Nie eksperymentuj z miłością Jesteś samotna? Przez cały miesiąc będziesz w tak romantycznym nastroju, że przychylnym okiem spojrzysz na wszelkie zaloty i z ochotą przyjmiesz niemal każdą propozycję randki. Ale uważaj! Czasami możesz mieć zbyt luźny stosunek do miłości i jakąś rokującą, wartościową znajomość możesz potraktować jak eksperyment. Wtedy stracisz coś cennego. Spróbuj obudzić w sobie ciepłe uczucia i dokładnie przyjrzyj się osobom, z którymi się spotykasz. Szczególnie w dniach od 13 do 21 sierpnia, kiedy Wenus ustawi się w koniunkcji ze Słońcem i w trygonie do Urana (13-21 sierpnia). Jeżeli zaś jesteś Wagą w dość świeżym związku, sierpień okaże się dobrym czasem na snucie dalekosiężnych planów. Zwłaszcza koniec miesiąca, gdy Merkury wkroczy do twojego znaku, zapowiada się przełomowo. Stare małżeństwa nie będą się nudziły w swoich związkach. Szczerość będzie się u nich przeplatać z nutką dramatyzmu.


http://www.astromagia.pl/astro-plus/horoskop-milosny
Horoskop miłosny przygotowany specjalnie dla Ciebie i Twojego partnera znajdziesz tutaj: Horoskop miłosny


Rodzina:

Nie zamiataj pod dywan Dość trudno ci będzie porozumieć się teraz z najbliższymi, zwłaszcza jeśli urodziłaś się pomiędzy 4 a 10 października. Pluton w Koziorożcu sprawi, że żądania starszych krewnych uznasz za zbyt wygórowane, co może skończyć się ostrymi sporami. Nie zamiataj jednak tych niesnasek pod dywan, tylko od razu postaraj się wszystko porządnie wyjaśnić – inaczej gorzko tego pożałujesz. Lepiej dogadasz się teraz z rodzeństwem i to pod ich wpływem zdecydujesz się na przeprowadzenie ważnych zmian. Jeśli należysz do Wag mających dzieci, przed tobą trudny miesiąc. Poczujesz się przez nie musztrowana i przymuszana do zaakceptowania ich punktu widzenia. A co z życiem towarzyskim? Na jego brak z pewnością nie będziesz narzekać. Wenus, Jowisz, Merkury, Słońce i Mars w znaku Lwa zapewnią ci nowe znajomości, z których przynajmniej jedna rokuje na trwałą przyjaźń. Jeśli myślisz o urządzeniu większego przyjęcia, wybierz na to pierwszy tydzień sierpnia. Koniunkcja Wenus z Jowiszem zagwarantuje fantastyczną zabawę i dobry nastrój.


http://www.astromagia.pl/astro-plus/horoskop-dziecka
Kosmogram urodzeniowy przygotowany według daty urodzin dziecka sprawdź tu: Kosmogram dziecka


Zdrowie:

Najważniejszy relaks Nauczyć się rozładowywać tłumioną złość. Wówczas nie tylko unikniesz niepotrzebnych konfliktów, lecz przede wszystkim lepiej się poczujesz. W przeciwnym razie stres odbije się nie tylko na kontaktach ludźmi, ale także na twojej kondycji. Planety ostrzegają przed bólami głowy, brzucha, arytmią serca i skokami ciśnienia. Zadbaj o odpowiednią dietę oraz o codzienny ruch – joga, pilates czy choćby długie spacery wprowadzą harmonię do twojego życia i wyciszą skołatane nerwy, co obiecuje Neptun z Chironem w znaku Ryb.


http://www.astromagia.pl/astro-plus/zdrowie
Wpisz swoja datę urodzenia i sprawdź swój horoskop zdrowotny


Kariera:

Bądź sprytny Jeżeli nie masz teraz chrapki na awans, to nie będziesz się musiała przemęczać. Atmosfera w pracy po 9 sierpnia, kiedy Mars opuści znak Raka, będzie leniwa i przynajmniej w ostatniej dekadzie miesiąca nikt nikogo nie będzie poganiał. Ustaną też scysje i złośliwości. Tylko szef może mieć gorsze dni, a wtedy stanie się dla ciebie bardziej surowy i jeszcze bardziej wymagający. Dlatego dmuchaj na zimne i postaraj się z niczym nie przeholować. Jeśli zamierzasz prosić o podwyżkę, poczekaj z tym do następnego miesiąca, jednak już teraz postaraj się na nią zapracować. Koniec sierpnia, gdy Saturn znajdzie się w sekstylu do Merkurego, to najlepszy czas, by przypodobać się przełożonemu i udowodnić, że stać cię na więcej.


http://www.astromagia.pl/astro-plus/horoskop-biznesowy
Pełny horoskop biznesowy znajdziesz tu: Horoskop biznesowy według daty urodzenia


Ważne znaki:

Z Wodnikiem lepiej się teraz nie bratać. Byk umili ci życie, a nawet może złożyć propozycję romansu. Skorpion zaoferuje przyjaźń. Z kolei Rak ujmie cię szczerością.


http://www.astromagia.pl/astro-plus/horoskop-urodzeniowy
Tu znajdziesz: Osobisty kosmogram urodzeniowy wraz z dokładna interpretacją


Co Ci sprzyja?

Pierwszy tydzień sierpnia to wymarzony czas na spotkania z przyjaciółmi. Koniunkcja Jowisza z Wenus sprawi, że będziecie się świetnie bawić, a przy okazji możesz przeżyć fantastyczną przygodę. Dogodny czas na miłość wyznaczy trygon Wenus z Uranem (17-21 sierpnia). Uda ci się, mimo różnic, porozumieć z ukochanym. A jego odmienność zacznie cię coraz bardziej fascynować i przyciągać.


Wystrzegaj się!

Umiłowanie zakupów może sprowadzić na ciebie kłopoty finansowe. Kiedy Wenus utworzy kwadraturę z Saturnem (3-7 sierpnia), trzeba będzie zacisnąć pasa. Pełnia Księżyca w znaku Ryb (29 sierpnia) zwiastuje nerwowość.


 

reklama


Zobacz także