Horoskop miesięczny

Waga

Waga od 23 września - 22 października

Co Ci sprzyja?

Mars w trygonie z Jowiszem w pierwszych dniach grudnia pomoże ci pokonać konkurencję i wyjść na prowadzenie. W czasie sekstylu Słońca z Jowiszem (7-11 grudnia) uwierzysz w siebie i przestaniesz obawiać się niepowodzeń.


Wystrzegaj się!

Pilnuj, by nie zawieść pokładanych w tobie nadziei, gdy Wenus będzie w kwinkunksie
z Węzłem Księżycowym (12-14 grudnia). Podczas opozycji Jowisza z Uranem (23-28 grudnia) unikaj konfrontacji z wrogami. Ich ciosy będą wyjątkowo bolesne i celne. Nie zdołasz spełnić oczekiwań Raka. Nie zaczynaj dyskusji z Lwem.


 

Pozałatwiasz najważniejsze sprawy. Efekty tych działań zaskoczą nawet ciebie samą.

Niebo nad tobą
Sprzyja ci Słońce, które zapewni łut szczęścia, nieoceniony przy realizacji wszelkich przedsięwzięć. Trygon Marsa doda ci odwagi, a opozycja Urana zmusi do szybkich decyzji. Uważać musisz jedynie na zazdrośników, których w pierwszych dniach grudnia zasili twoja patronka Wenus.

Uczucia i związki
Szykują się nowe znajomości
Otworzy cię na nie Wenus w Wodniku, ale nie zechcesz się do nich przywiązywać. Ktoś, kto jednego dnia cię zaintryguje, nazajutrz wyda się nudny, a twoją uwagę przyciągnie nowy obiekt. W tej sytuacji łatwo stać się tematem plotek, uważaj więc na osoby zazdrosne o twoje powodzenie. Rozglądając się za partnerem, nie wstydź się skorzystać z internetu. Połączył on już niejedną parę. Nawet jeśli nie zaiskrzy między wami, przynajmniej podczas karnawału będziesz miała, Wago, z kim się bawić. Jeżeli masz obrączkę na palcu, spraw, by twoje powodzenie nie wzbudziło podejrzeń partnera. Przekonaj go, że daje ci wszystko, czego potrzebujesz. A atmosferę flirtu możesz stworzyć nawet w małżeńskiej sypialni. Wystarczy odrobina fantazji, której nie poskąpi ci opozycja Urana.

Rodzina i przyjaciele
Rób to, co tobie odpowiada
Droga Wago, czy chcesz w święta spotkań, rozmów i zabawy, czy może wolisz ten czas spędzić w samotności? Tak długo czekasz na te wyjątkowe dni, że szkoda byłoby stracić je, próbując zadowolić wszystkich. Bez wyrzutów sumienia rób to, co tobie odpowiada. Jeśli urodziłaś się we wrześniu, ulegniesz manii wielkości. Twoja choinka musi być najwyższa, a prezenty najdroższe. Możesz zabrać się za przestawianie mebli, by po licznych roszadach uznać, że wyjściowy układ był jednak najlepszy. Sylwestrową noc spędzisz na balu lub podziwiając fajerwerki na głównym placu miasta. Ale nie we własnych czterech ścianach.

Praca i pieniądze
Warto uzbroić się w cierpliwość
Merkury w kwadraturze sprzyja zażartym dyskusjom. Jeżeli jednak nie umiesz spierać się i forsować swojego zdania, inni mogą cię zakrzyczeć. Niespodziewane efekty przyniosą zebrania i burze mózgów. Sytuacja zrobi się trudna tylko tam, gdzie jest bardzo silna konkurencja. Ktoś, kto nie do końca gra fair, może przypisać sobie twoje pomysły lub wygryźć cię z ważnego projektu, w który włożyłaś, Wago, mnóstwo pracy, serca i energii. Wagi na swoim mogą przerzucać się z jednego biznesu na drugi. Cierpliwości, na ugruntowanie swojej pozycji trzeba nieraz długo poczekać. Twoje CV nie wzbudzi teraz wielkiego zainteresowania, więc jeśli szukasz pracy, musisz wymyślić inny sposób, by przekonać do siebie pracodawcę. Może zaczepisz go prywatnie np. na portalu społecznościowym? Jeśli macie wspólnych znajomych lub hobby, może się to udać. Uważniej zechcesz oglądać każdą złotówkę. Zamiast wydawać na rzeczy piękne i – co tu kryć – zupełnie zbędne, uznasz, że lepiej zainwestować.

Zdrowie
Ćwicz mięśnie twarzy
Mniej jeść, a więcej się ruszać. Nie musisz od razu stać się wyczynowcem. Nawet swobodne machanie nogą czy napinanie mięśni podczas siedzenia za biurkiem to też jest trening. Wago płci żeńskiej, skoro tak lubisz spędzać czas przed lustrem, przy okazji robienia makijażu czy układania fryzury, możesz ćwiczyć mięśnie twarzy, co ujędrni skórę i opóźni pojawienie się zmarszczek. A jeśli masz nieregularne i bolesne cykle, może to świadczyć o zaburzeniach hormonalnych. Zbadaj poziom estrogenów i progesteronu we krwi.

reklama


Zobacz także