Horoskop miesięczny

Bądź ostrożna. Nie daj się zwieść czułym słówkom, bo możesz się przejechać.
Waga

Waga od 23 września - 22 października

Uczucia:

Nie daj się zwieść. W pierwszych dniach miesiąca, gdy Uran utworzy kwadraturę ze Słońcem, czekają cię konflikty w związku. Mogą one nieco nadwątlić twoje poczucie bezpieczeństwa i sprawić, że zechcesz uciec jak najdalej. Nie rób tego jednak, tylko staw czoło tej sytuacji. W przeciwnym razie możesz utracić coś, czego potem będziesz żałować. Na szczęście z pomocą przyjdą ci Wenus z Merkurym, które 11-16 stycznia znajdą się w sekstylu do Urana. Układ ten uczyni cię bardziej wyrozumiałą i cierpliwą. To da tobie i partnerowi szansę na ułożenie wszystkiego do nowa. Zrozumiesz, że partner też ma prawo do własnego zdania, a to zadziała na waszą relację uzdrawiająco. A jeśli jesteś wolną Wagą? Nie będziesz się mogła wprost opędzić od spojrzeń zainteresowanych adoratorów. A kiedy w znaku Wodnika znajdzie się Wenus (3-27 stycznia), każda randka okaże się udana. Bądź jednak, Wago, przezorna i rozsądna, nie daj się zwieść żadnym obietnicom na wyrost. Ani czułym słówkom. Gwiazdy przestrzegają, że ktoś może się zabawić twoim kosztem i boleśnie cię oszukać. Daj sobie czas. I zanim się zaangażujesz, sprawdź, w kogo inwestujesz.


Rodzina:

Nie ryzykuj. Przed tobą świetny czas na porządki, gruntowny remont bądź przeprowadzkę. Problemy domowe, z którymi dotychczas się borykałaś, znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Ale musisz temu dopomóc. Nie wahaj się też zająć sprawami, które od dawna odsuwasz od siebie. Teraz planety dodadzą ci wytrwałości, zatem wszystko doprowadzisz do szczęśliwego finału i raz na zawsze pozbędziesz się problemów. W końcu miesiąca, gdy Mars utworzy sekstyl z Plutonem, ktoś z dalszej rodziny poprosi cię o pomoc. Udziel jej – wkrótce sama możesz być w podobnej sytuacji. Z przyjaciółmi będziesz się świetnie bawić, ale uważaj. Planety ostrzegają, byś nie uległa namowom dotyczącym podejmowania jakiegoś ryzyka. Wszelkie brawurowe szaleństwa mogą bowiem skończyć się dla ciebie nie najlepiej.


Zdrowie:

Zrób testy. Z powodu Neptuna przebywającego w znaku Ryb będziesz czuła się nieco osłabiona. A zmniejszona odporność narazi cię na infekcje. Dolegliwości dadzą o sobie znać szczególnie wtedy, gdy Neptun znajdzie się w koniunkcji z Marsem i w opozycji z Lilith (18-22 stycznia). Ze wszystkimi bolączkami powinnaś udać się do lekarza. Być może konieczne okaże się zrobienie badań krwi, które może pomóc zdiagnozować jakąś poważną chorobę. Mimo mniejszego wigoru ciągnąć cię będzie do sportu. I dobrze! Umiarkowany wysiłek świetnie ci zrobi. Pod warunkiem że zechcesz go podejmować codziennie. Ostatnie dni stycznia, gdy Wenus przesunie się do znaku Ryb, to doskonały czas na zadbanie o swój wygląd. Zaplanuj zatem wizytę u fryzjera, dietetyka i wybierz się do sklepu, by uzupełnić garderobę.


Kariera:

Trudne chwile. Choć od 12 stycznia, gdy Mars przesunie się do znaku Ryb, w pracy okażesz się bardzo aktywna, to z rezultatu swoich działań nie będziesz zadowolona. A winna temu kwadratura Marsa z Saturnem w połowie miesiąca. Spowoduje, że wszystko będzie ci szło jak po grudzie. Napotkasz trudności w dogadaniu się zarówno ze współpracownikami, jak i szefostwem. Dopiero sekstyl Marsa z Plutonem (28-31 stycznia) podsunie ci konkretne pomysły i zmotywuje do działania. Wytrwaj zatem!


Ważne znaki:

Z Bykiem się zaprzyjaźnisz, a Skorpion wyciągnie pomocną dłoń. Wodnik może za dużo żądać, a Rak będzie próbował wpędzić cię w poczucie winy.


Co Ci sprzyja?

W pierwszym tygodniu stycznia Saturn ustawi się w sekstylu do Wenus. Dzięki temu będziesz mieć siłę, by przeciwstawić się każdej przeciwności losu. Kiedy w dniach 11-15 stycznia pozostaniesz pod wpływem sekstylu Wenus z Uranem, będziesz zachwycona, że niewielkim nakładem sił możesz tak wiele osiągnąć. To czas ogromnych sukcesów.


Wystrzegaj się!

Gdy w dniach 17-21 stycznia Wenus ustawi się w opozycji do Jowisza, przecenisz swoje możliwości. Zaczniesz walczyć o coś, czego w ogóle nie potrzebujesz. Intuicja może cię zwieść. Kłopoty finansowe zapowiada Wenus w kwadraturze do Saturna (28-31 stycznia).


 

reklama


Zobacz także