Horoskop miesięczny

Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Prognoza:

Życie pisze czasem zaskakujące scenariusze, dlatego nie należy mówić „nigdy”. Nawet jeśli jesteś w stałym związku, jeżeli macie już wyznaczoną datę ślubu, wszystko może się jeszcze zdarzyć. Na przykład na ulicy lub w autobusie wpadniesz na kogoś, do kogo od pierwszej chwili poczujesz kosmiczne przyciąganie. Miej więc oczy szeroko otwarte, szczególnie jeśli urodziłeś się w połowie znaku. Z kolei Strzelce z trzeciej dekady mają teraz najlepszy czas na poważne decyzje. Życie na kocią łapę, siedzenie na głowie rodzicom lub tułanie się po wynajętych mieszkaniach przestanie cię zadowalać. Zapragniesz stałości, którą dadzą ci tylko akt ślubu i własne cztery kąty. Zadbaj o to, by znalazło się w nich miejsce na dziecinne łóżeczko. Samotni na początku miesiąca nawiążą interesujący flirt, ale raczej nie wyjdzie on poza fazę erotycznych iluzji.


Rodzina:

Lepiej nie wchodź z butami w czyjeś życie. Pod wpływem opozycji Merkurego (czyli do 20 czerwca) możesz być, Strzelcu, odbierany jako natręt wtykający wszędzie nos i wietrzący sensację. W dodatku nie dasz się łatwo zniechęcić. Twoje wścibstwo i nierzadko grubiańskie komentarze sprawią, że niektórzy przestaną odbierać twoje telefony. Nie przejmiesz się tym, a być może nawet nie zauważysz, zajęty zawieraniem nowych znajomości. W domu czeka cię spokojne, rodzinne życie, zwłaszcza po 20 czerwca. Nie będziesz krytykował, kłócił się i zaciekle bronił swojego zdania. To zaskoczy zarówno ciebie, jak i twoich krewnych.


Zdrowie:

Dbaj o siebie, bo wprowadzanie w życie nowych pomysłów związane jest ze stresem. Gdy tylko możesz, oderwij się od codzienności, odpoczywaj, uprawiaj sport, ale nie przesadzaj z wyczynami. Kwinkunks Marsa może ci boleśnie uzmysłowić, gdzie leżą granice twoich fizycznych możliwości. Postaraj się mieć jak najbliższy kontakt z przyrodą, dzięki czemu zachowasz wewnętrzną równowagę. Wiele radości przyniesie ci sadzenie i pielęgnowanie roślin doniczkowych albo dbanie o własny ogród. Możesz też przygarnąć do domu jakieś zwierzę.


Kariera:

Sprawy zawodowe wreszcie zaczną układać się po twojej myśli. Jeśli szukałeś, Strzelcu, pracy lub dotychczasowe zajęcie nie przynosiło ci satysfakcji, to w czasie sekstylu Słońca z Uranem (16-20 czerwca) pojawi się szansa na zmianę. Możesz znaleźć lepszą pracę lub awansować na wyższe stanowisko. Świetnie sprawdzisz się w roli zbierającego informacje dziennikarza, ankietera lub przedstawiciela handlowego, ponieważ wyrzucony drzwiami z uporem maniaka zechcesz wracać oknem. Jeżeli urodziłeś się w ostatnich dniach znaku, dobrze przemyśl przedstawione ci propozycje, bo to, co wygląda na łatwiznę, może kosztować cię wiele wysiłku. Do finansów będziesz mieć dobrą rękę. Zapowiada się przypływ gotówki i długo oczekiwana stabilizacja. Wykorzystaj szansę na załatwienie różnych zaległych spraw urzędowych, którą da ci trygon Merkurego z Jowiszem (12-14 czerwca). Jeśli potrzebujesz kredytu na większe inwestycje lub wakacyjne wyjazdy, najłatwiej będzie ci go zdobyć podczas trygonu Słońca i Jowisza (1-5 czerwca).


Ważne znaki:

Lepiej przypomnij sobie o obietnicach złożonych Baranowi. Ryby poproszą cię o pomoc.


Co Ci sprzyja?

Twoje wysiłki zostaną zauważone i docenione podczas trygonu Wenus z Saturnem (1-4 czerwca). W czasie trygonu Merkurego z Jowiszem (12-14 czerwca) trafisz na ludzi, którzy chętnie ci pomogą.


Wystrzegaj się!

Nie lekceważ ostrzeżeń, które otrzymasz w czasie opozycji Słońca z Saturnem (13-17 czerwca). Gdy Mars znajdzie się w kwadraturze z Jowiszem (22-28 czerwca), nie próbuj walczyć z wiatrakami.


 

Przygotuj się na zwariowane przygody, w które wciągną cię znajomi. Spotkasz się z wielką życzliwością! Opozycja Merkurego spowoduje, że będziesz pomysłowy, ciekawski i bardzo ruchliwy. Kwinkunks Marsa pomoże ci pokonać stare kompleksy i zmienić niewygodne schematy. Mądre decyzje wysoko zaprocentują dzięki wsparciu Saturna w twoim znaku.

reklama


Zobacz także