Horoskop miesięczny

Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Prognoza:

Niełatwo okiełznać własny charakter. Ale jeśli jest to jedyny sposób, by uratować związek, może warto spróbować? Reaguj na sygnały, które wysyła ci twoja druga połowa. Podchodźcie do siebie z otwartością i szczerością, rozmawiajcie o wszystkim. Dzięki temu, gdy Merkury utworzy opozycję z Jowiszem (23-25 marca), zdasz sobie sprawę z potrzeb partnera, ale nie poprzestawaj na tym, tylko zrób wszystko, by im sprostać. Jeśli urodziłeś się w listopadzie, twój ukochany może mieć teraz gorszy czas. Nie zaszkodzi spytać, co go gryzie i jak możesz mu pomóc. Niezależnie od tego, co usłyszysz, bądź w pobliżu gotów do działania. Albo po prostu mocno go przytul. Dla Strzelców z trzeciej dekady okres od 2 do 7 marca sprzyja sformalizowaniu związku i decyzji o wspólnym zamieszkaniu, ślubie bądź dziecku. Samotni, głowa do góry! Macie wśród kogo wybierać. Nie kierujcie się jedynie opinią otoczenia, lecz własnym sercem. 


Rodzina:

Nie musisz sprzątać w domu, bo nikt cię nie odwiedzi. Nawet najbliżsi krewni zapomną o twoim istnieniu, dalsi również przestaną zawracać ci głowę. Co innego znajomi... Ze wzruszeniem odnotujesz, że wciąż mocno ci kibicują i cieszy ich twój sukces. Nie unikaj więc wspólnych imprez i wyjść. Nowa porcja plotek i żartów rozładuje twój stres, bardzo was zbliży, a z inspirujących dyskusji zrodzą się ciekawe i dobre pomysły. Czekają cię także fascynujące znajomości. No i szykuje się jeszcze nieoczekiwana podróż w odległe strony, być może za granicę, która dostarczy ci mnóstwo wrażeń i tematów do przemyśleń. Czerp z życia pełnymi garściami. 


Zdrowie:

Spokojnie, kłopoty ze zdrowiem już mijają. Jeszcze zaboli cię tu czy tam, ale nie myśl, że to oznaka czegoś poważnego. Każdy ma czasem prawo narzekać, grunt, by nie wyolbrzymiać problemów. Pierwsze ciepłe dni poprawią ci samopoczucie. Nie rezygnuj tylko od razu z czapki i szalika, bo angina nie wybiera. Spędzaj jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu i łap promienie słońca w coraz dłuższe dni. Starszy Strzelcu, na naukę tańca czy nowego języka nigdy nie jest za późno. To także trening dla mózgu. Rozwiązuj też krzyżówki, rebusy, graj w scrabble, szachy. I koniecznie się wyśpij. 


Kariera:

Zwolnij tempo. Nie ma sensu robić wielu rzeczy jednocześnie, gdy możesz zająć się każdą po kolei przy pełnej koncentracji. To znacznie lepsza i skuteczniejsza metoda pracy. Nie pozwól sobie przy tym przeszkadzać i rozpraszać się współpracownikom, którzy nie potrafią nic zrobić samodzielnie. Nie bój się, nie wyjdziesz, Strzelcu, na egoistę, jeśli nie pomożesz natychmiast, tylko gdy skończysz swoje zadanie. Jeżeli marzy ci się awans, to zdobądź się na odwagę i przedstaw szefowi listę osiągnięć. W ten sposób możesz wygrać z konkurencją, która spróbuje przypisać je sobie. Niesprawdzonym plotkom nie dawaj wiary, zwłaszcza gdy masz przed sobą twarde dane. Pieniądze? Będą, będą. Zastanów się, jak je rozsądnie zainwestować. Jeśli masz własny biznes, uważaj, by nie wyjść jak Zabłocki na mydle. 


Ważne znaki:

Skorpion rozłoży cię na łopatki. Ciekawą propozycję przedstawi ci Wodnik.


Co Ci sprzyja?

Intuicja podpowie ci rozwiązanie problemów w czasie półsekstylu Merkurego z Neptunem (19-21 marca). Odkładane rozmowy przeprowadź podczas trygonu Merkurego z Saturnem (28-30 marca). Będzie dobrze! 


Wystrzegaj się!

Ambicja może cię popchnąć do niebezpiecznych działań podczas opozycji Marsa z Jowiszem (1-4 marca). A przy kwadraturze Jowisza z Plutonem (23-28 marca) uważaj na nerwy i nie bierz wszystkiego do siebie. 


 

Słońce i Merkury zmuszą cię do działania. Przez pierwszą dekadę miesiąca trygon Marsa sprzyja nowym inicjatywom. A już po 10 marca przypomni ci, żebyś zadbał o swoje zdrowie. Na fali powodzenia niesie cię trygon Wenus – o okazje do korzystnych zmian postara się Uran w Baranie. 

reklama


Zobacz także