Horoskop miesięczny

Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Prognoza:

Zajęty pracą lub zdobywaniem kolejnych sportowych laurów możesz, Strzelcu, nie mieć czasu na randki. Zresztą zalotnych spojrzeń skierowanych w twoją stronę będzie w tym miesiącu znacznie mniej. Ewentualnych kandydatów do bliższej znajomości zniechęcą twój obcesowy sposób bycia i rubaszne żarty. Strzelce w stałych związkach przestaną wreszcie udawać, że wszystko gra i zdecydują się na poważną rozmowę z partnerem. Nieporozumienia uda się wyjaśnić podczas sekstylu Słońca z Jowiszem (8-11 sierpnia). Dla zakochanych Strzelców trudno o lepszy czas na zaręczyny. Tylko urodzeni w ostatnich dniach znaku pod wpływem koniunkcji Saturna mogą stracić wiarę w to, że szczęśliwa miłość jeszcze kiedykolwiek zapuka do ich serc. Głowa do góry. Zapuka, i to już niedługo!


Rodzina:

Saturn sprawi, że Strzelce z trzeciej dekady staną się do przesady wymagające. Zechcesz wprowadzić w domu iście wojskowy dryl, ale że będziesz w nim raczej gościem, nawet nie zauważysz, że domownicy przytakują ci tylko, a po cichu i tak robią, co im się podoba. Jeśli zaś spróbujesz ich docisnąć, może skończyć się to wielkim buntem, zwłaszcza najmłodszego pokolenia. Nie przesiaduj w pracy po godzinach, szkoda lata! Wybierz się ze znajomymi w miejsce, które wszyscy lubicie, zabawcie się jak za dawnych lat. Gdy między 19 a 25 sierpnia przyjaciel znajdzie się w kłopotach, nie zwlekaj z pomocą.


Zdrowie:

Mimo że zdrowie ci sprzyja, pamiętaj, że kiedyś się wyczerpie. Zrób wszystko, by opóźnić ten moment. W czasie kwinkunksu Marsa z Neptunem (8-15 sierpnia) Strzelce ze środka znaku mogą być tak pochłonięte różnymi rodzajami aktywności, że nie zauważą wystającego konara, niestabilnego kamyka lub dziury w pomoście i kłopoty gotowe. Dotyczy to także kierowców. Na drodze bądź maksymalnie skoncentrowany, a jeśli poczujesz zmęczenie lub senność, koniecznie zrób sobie przerwę w podróży.


Kariera:

Przydałoby się, Strzelcu, więcej konsekwencji. Pod wpływem Marsa zapalasz się do nowych pomysłów, ale równie szybko zniechęcasz i przerzucasz na coś innego. Szef już powoli przestaje wierzyć, że jesteś w stanie ukończyć jakiś projekt. Udowodnij mu, że się myli i przyłóż się do pracy, zwłaszcza podczas koniunkcji Słońca i Merkurego (25-27 sierpnia). Jeśli przyszedłeś na świat w pierwszych dniach znaku, nie rezygnuj z udziału w kursach i szkoleniach. Nie tylko nauczysz się czegoś, co przyda ci się w obecnej pracy, ale także spotkasz ludzi, którzy otworzą ci drogę do kariery w nowej firmie. Zakładaniu własnej działalności sprzyja trygon Marsa z Saturnem (19-25 sierpnia). Jeśli wolisz etat, stań w tych dniach do walki o awans lub nową posadę. Pieniądze nie będą problemem. Nie dlatego, że nagle zaczniesz, Strzelcu, zarabiać kokosy lub wygrasz w totka. To się raczej nie zdarzy. Ale od czego twoja pomysłowość i spryt? Czego nie zdołasz kupić za gotówkę, to załatwisz inaczej. Po znajomości, na zasadzie pożyczki lub wymiany przysługa za przysługę.


Ważne znaki:

Weź sobie mocno do serca ostrzeżenia Ryb. Sympatią obdarzy cię Waga.


Co Ci sprzyja?

W czasie trygonu Słońca z Saturnem (11-15 sierpnia) nie zawiedzie cię silna wola. Może wreszcie rzucisz nałogi. Podczas pełni Księżyca (6-8 sierpnia) pokonasz własne ograniczenia i poczujesz wolność.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia) może pozbawić cię umiaru, a przez to pieniędzy. Wystrzegaj się nieprzemyślanych zmian w czasie zaćmienia Słońca (20-22 sierpnia).


 

Nie uciekaj od obowiązków, bo będą wymagać zaangażowania. Czas na miłosne porządki. Nowe wyzwania zawodowe postawi przed tobą kwadratura Merkurego. Wenus w kwinkunksie przypomni natomiast o powinnościach wobec rodziny. Twój zapas energii, dzięki korzystnej pozycji Marsa, jest teraz całkiem spory, więc zdołasz doskonale nad wszystkim zapanować.

reklama


Zobacz także