Horoskop miesięczny

Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Prognoza:

Cofająca się Wenus skłania cię do rozgrzebywania przeszłości. Jeśli zdawało ci się, że już się z czymś uporałeś, podczas kwadratury Wenus z Saturnem (8-20 kwietnia) możesz znaleźć stary list lub zdjęcie albo wpaść przypadkiem na kogoś, kogo miałeś nadzieję już nigdy nie zobaczyć. I wszystko na chwilę do ciebie wróci. Myślami będziesz gdzieś w przeszłości, a nie przy obecnym partnerze, który nie rozumiejąc, co się z tobą dzieje, nabierze podejrzeń, że nie jest dla ciebie tym jedynym. Tym bardziej że z trudem przyjdzie ci teraz wyznawać uczucia. Okaż chociaż miłym prezentem lub innym serdecznym gestem, że wciąż ci na nim zależy. Strzelce bez pary mają czas na przyjrzenie się samym sobie, swoim oczekiwaniom i powodom, dla których wchodzicie w relacje. Może odkryjesz, że powielasz jakiś schemat.


Rodzina:

Ktoś cię lekceważy? Nie szanuje? Pokażesz mu wreszcie, że popełnia poważny błąd, bo z tobą trzeba się liczyć. Ustawisz do pionu zbuntowane dzieci, kłótliwych sąsiadów i nawet wiecznie krytykująca cię teściowa zacznie chodzić wokół ciebie na paluszkach. Gdy w domu zapanuje porządek, z radością wyskoczysz na miasto, żeby spotkać się z kolegami. Zabłyśniesz dowcipem, usłyszysz najciekawsze plotki, zadasz szyku najnowszą kreacją, jednym słowem, będziesz bawić się na całego. Trygon Słońca z Saturnem (15-19 kwietnia) to dobra okazja, by odkurzyć jakieś dawne hobby. Może masz jeszcze gdzieś na strychu krosno, sztalugi lub stary aparat fotograficzny?


Zdrowie:

Strzelcu z samego końca znaku, głowa do góry! Nie jest tak źle, jak próbuje ci to wmówić Saturn. Twoje kłopoty ze zdrowiem są przejściowe i już niedługo odczujesz poprawę. Uważaj na nerki. Ból w dole brzucha może być pierwszym sygnałem kamicy. Pij dużo wody i ziół, które pomagają usuwać złogi. Wychodź jak najczęściej na wiosenne słońce, twój organizm potrzebuje witaminy D. Tylko zabezpiecz się kremem z filtrem. Warto przy okazji zmusić się do trochę szybszego marszu lub joggingu, bo inaczej tendencja do przybierania na wadze zmusi cię do zmiany garderoby.


Kariera:

Dobra wiadomość dla Strzelców artystów. Jowisz w sekstylu przyniesie ci popularność. Na premierach, wystawach i wieczorkach autorskich będzie mnóstwo gości. Jeśli wykonujesz zwykłą pracę, twoje starania również zostaną zauważone, przekonasz się prędko, że masz liczne grono uczniów i naśladowców. Od klientów dostaniesz świetne referencje, nie musisz zatem szukać potwierdzenia u szefa, że jesteś nieoceniony. Jeżeli jest on wyjątkowo oszczędny w pochwałach, to tylko dlatego, że boi się, byś nie wyrósł, Strzelcu, zanadto i nie przyćmił jego gwiazdy. Osoby bezrobotne powinny wykorzystać pierwsze dwie dekady miesiąca na szkolenie i zdobywanie nowych kwalifikacji, by – gdy po 20 kwietnia odezwie się do ciebie łowca głów – mieć się czym pochwalić. Pieniądze szczęścia nie dają. Zakupy tylko do momentu, gdy przyjdzie wezwanie do spłaty kredytu. Miej to na uwadze, wpadając do galerii handlowej, co lubisz.


Ważne znaki:

Byk będzie cię trzymał na dystans. natomiast mile zaskoczy cię Wodnik.


Co Ci sprzyja?

Obiecujące kontakty zawodowe i towarzyskie nawiążesz podczas trygonu Merkurego z Saturnem (22-24 kwietnia). Koniunkcja Merkurego z Uranem (26-28 kwietnia) uruchomi lawinę pomysłów.


Wystrzegaj się!

Nie popadaj w skrajności w czasie opozycji Słońca z Jowiszem (6-10 kwietnia). Nerwowość i rozkojarzenie mogą spowodować kłopoty podczas kwadratury Księżyca z Neptunem (15 kwietnia).


 

Trygon Słońca pozwoli ci wyeksponować twoje najmocniejsze strony, a Jowisz doda pewności siebie. Saturn może powodować problemy, lecz większość z nich da się  rozwiązać. Mars pomoże okiełznać niepotrzebne emocje. Kwadratura Wenus sprowadzi chłód do twojego małżeństwa.

reklama


Zobacz także