Horoskop miesięczny

Strzelec

Strzelec od 22 listopada - 21 grudnia

Co Ci sprzyja?

To, czego potrzebujesz, otrzymasz podczas sekstylu Słońca z Uranem (7-11 lutego). Gdy Merkury utworzy trygon z Jowiszem (20-22 lutego), świetnie wypadniesz w oczach przełożonych i zaprezentujesz wszystkie swoje atuty.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Jowisza z Merkurym (1-4 lutego) postawi cię przed trudnym wyborem. Niezależność i buntownicza postawa nie opłaci ci się podczas opozycji Jowisza z Uranem (25-28 lutego). Wodnik doceni twoje poczucie humoru, natomiast ryba da ci nauczkę. Wrzuć na luz.


 

Przypływ weny i pomysłów sprawi, że twoje marzenia wreszcie zaczną się spełniać.

Niebo nad tobą
Wsparcie otoczenia obiecują ci Słońce i Merkury w przyjaznym Wodniku.
Nie będziesz zatem sam, zawsze znajdzie się ktoś, kto ubarwi twoje dni, a w razie czego poda pomocną dłoń. Mars w trygonie zachęca cię do działania i próbowania nowych rzeczy. Wtóruje mu Wenus, zsyłając ciekawe spotkania i namiętne chwile w sypialni.

Uczucia i związki
Wierność w karnawale
Wenus podkreśla twoją atrakcyjność, Mars winduje na wyżyny pewność siebie. Z takim wyposażeniem ruszaj na podbój karnawałowych parkietów. Tam, gdzie gwar i muzyka, poczujesz się jak ryba w wodzie, poflirtujesz, poczarujesz i wrócisz na noc do domu. Partner będzie wyjątkowo wyrozumiały i tolerancyjny, nawet jeśli sam nie zechce ci towarzyszyć. Doceń to, jak wielkie ma do ciebie zaufanie, i nie zawiedź. Strzelcom z ostatniej dekady Saturn pomoże uważniej przyjrzeć się swoim związkom i stawić czoło problemom. Możliwe, że podejmiecie decyzje finansowe lub mieszkaniowe, które uczynią wasze życie łatwiejszym. Samotne Strzelce aż do 18 lutego mają doskonałą passę. Możesz odnaleźć swój ideał lub zrozumieć, że od dawna masz go na wyciągnięcie ręki.

Rodzina i przyjaciele
Nowi znajomi, stare rady
Trwa karnawał, więc baw się w najlepsze. Poznawaj ludzi, bo wśród nich możesz znaleźć fajnych kolegów, którzy dodadzą ci odwagi i pomogą rozwinąć pasje. Daj się im namówić za zimowy wyjazd, nie pożałujesz. Będzie przyjemnie, beztrosko, ale też pouczająco. Spodoba ci się tak, że od razu zaplanujecie kolejne wypady. Rodzina będzie traktować cię trochę jak duże dziecko. Jakkolwiek denerwować cię mogą telefony ze złotymi radami lub pytaniami, czy aby na pewno włożyłeś ciepłe majtki. Pamiętaj, że to tylko dowód, że najbliżsi troszczą się o ciebie. Nie miej im również za złe, że nie popierają każdego twojego pomysłu. Doceń ich inne spojrzenie, które otworzy ci oczy i pomoże zobaczyć pełen obraz sytuacji.

Praca i pieniądze
Tym jedynym jesteś ty
Strzelcu z trzeciej dekady, szykują się przetasowania, które niespodziewanie mogą cię wywindować na sam szczyt. Może się okazać, że jesteś jedyną osobą, która ma odpowiednie wykształcenie czy staż pracy, aby zastąpić szefa. Jeśli urodziłeś się w połowie znaku, licz się z tym, że możesz zostać przeniesiony do innego działu lub do filii w innym mieście. Masz własną firmę? Postaw na no-we technologie i niekonwencjonalne sposoby dotarcia do klientów. Kluczem do twojego sukcesu jest to, co inni odrzucili jako zbyt ryzykowne. Podczas trygonu Słońca z Jowiszem (10-14 lutego) możesz otrzymać awans, wymarzoną pracę lub intratne zlecenie. Warto zagłębić się w przepisy i poczytać trochę o ekonomii. Świadomy rządzących rynkiem praw, dobrze zainwestujesz pieniądze i zminimalizujesz ryzyko strat.

Zdrowie
Pożegnanie z używkami
Słońce w Wodniku nakłoni cię do zrewidowania stylu życia. Może uznasz, że czas pożegnać się z używkami albo zacząć ćwiczyć coś więcej niż zmianę kanałów w telewizorze. Niektóre Strzelce zdecydują się przejść na wegetarianizm, a jeśli już dawno przestałeś jeść mięso, uda ci się namówić do tego partnera, przyjaciół lub rodzinę. Jeżeli leczenie nie skutkuje bądź dokuczają ci efekty uboczne kuracji, poszukaj, Strzelcu nowych sposobów na twoje dolegliwości albo zapytaj znajomych o dobrego lekarza, który wreszcie postawi trafną diagnozę. Czasem wystarczy niewiele, np. zmodyfikować dawkę, by lek zaczął działać. A jeśli nie, skieruj swoje poszukiwania w stronę medycyny alternatywnej.

reklama


Zobacz także