Horoskop miesięczny

Skorpion

Skorpion od 23 października - 21 listopada

Prognoza:

Zapragniesz, Skorpionie, kochać i być kochanym. Nie zadowolisz się byle namiastką. Jeśli więc twój związek opiera się wyłącznie na seksie, to pod wpływem kwinkunksu Wenus z Jowiszem (18-22 czerwca) zdecydujesz się go zakończyć. W samą porę, bo już między 22 a 26 czerwca masz szanse poznać kogoś, kto wywrze na tobie takie wrażenie, że nie będziesz mógł przestać o nim myśleć. Zrobisz wszystko, by zdobyć jego serce. A może nie być to takie łatwe, zwłaszcza dla Skorpionów z trzeciej dekady. Jeśli masz już za sobą ślub, poczujesz się naprawdę szczęśliwy u boku swej drugiej połowy. I postanowisz dla niej utemperować nieco swój trudny, konfliktowy charakter. Sekstyl Wenus z Marsem (6-12 czerwca) to szansa dla samotnych. Mimo że nowa znajomość może się zacząć niezbyt poważnie, z czasem przekształci się w stabilny związek.


Rodzina:

Nie przesadzaj z wyręczaniem domowników.  Bierz na siebie tylko tyle, ile jesteś w stanie zrobić i nie zapominaj o odpoczynku. W ramach relaksu wybierz się z przyjaciółmi do kina, a w weekend za miasto. Kto wie, może będzie tak miło, że postanowisz wydłużyć pobyt o kilka dni. I zaczniesz się zastanawiać  nad przeprowadzką na wieś na stałe. Po 21 czerwca przygotuj się na niespodziewane wizyty gości – dalszej rodziny i przyjaciół. Także partner lub dzieci mogą cię zaskoczyć, przyprowadzając do domu swoich kolegów, oczekując, że ich nakarmisz i napoisz. Miej więc zawsze coś w lodówce na wszelki wypadek.


Zdrowie:

Masz teraz moc w sobie. Wykorzystaj ją więc i zacznij regularnie trenować. Największy wysiłek nie zdoła cię zmęczyć i po siłowni czy przebiegnięciu 10 km będziesz mieć jeszcze siłę iść na tańce. To najlepszy moment, by zmienić tryb życia i rzucić używki lub przejść na dietę. Samozaparcia na pewno ci nie zabraknie. Uważaj tylko podczas kwadratury Marsa z Jowiszem (22-28 czerwca), która Skorpionom z drugiej dekady może podnieść ciśnienie. Jeśli wiesz, że masz z tym problem, kontroluj je częściej. A jeżeli dokuczać zaczną ci bóle i zawroty głowy, nie odkładaj wizyty u lekarza.


Kariera:

Trudne wyzwania nigdy cię nie przerażają, tym bardziej teraz, gdy ze wsparciem Marsa załatwisz je od ręki. Gdy zaś 21 czerwca dołączy do niego Merkury, uda ci się dotrzeć do ukrytych dla innych informacji, które pomogą ci zyskać miażdżącą przewagę nad konkurencją. Internet i fachowa literatura – także obcojęzyczna – również nie będą miały przed tobą żadnych tajemnic. Wykorzystaj to w pracy, zaskocz wiedzą szefa i współpracowników. Twoje pomysły spotkają się z bardzo życzliwym przyjęciem przełożonych, pod warunkiem że przedstawisz je w prosty i jasny sposób, najlepiej w dniach 23-25 czerwca. Awans wisi w powietrzu, ale nawet jeśli tym razem jeszcze go nie dostaniesz, to już możesz zostać uznany za nieformalnego lidera zespołu. Zaowocuje to, rzecz jasna, znaczną poprawą twoich finansów. Nadal jednak będziesz spłacać jakieś dawno zaciągnięte zobowiązania, choć w domowym budżecie nie powinieneś, Skorpionie, tego odczuć.


Ważne znaki:

Bardzo spodobasz się Bykowi. Waga będzie mieć do ciebie sporo zastrzeżeń.


Co Ci sprzyja?

Podczas trygonu Merkurego z Plutonem (1-3 czerwca) uda ci się zakończyć pewną trudną sprawę. Z wszelkimi wyzwaniami łatwo uporasz się w czasie koniunkcji Marsa z Merkurym (26-30 czerwca).


Wystrzegaj się!

Pochopne i nieprzemyślane działanie wpędzi cię w kłopoty w czasie kwadratury Marsa z Jowiszem (22-28 czerwca). Gdy Merkury znajdzie się w opozycji do Plutona (29-30 czerwca), nie słuchaj złych doradców.


 

Nie napotkasz zbyt wielu przeszkód. Jednak z realizacją nowych pomysłów poczekaj raczej na koniec miesiąca. Wenus w sferze relacji zapewni ci wiele miłych spotkań i towarzyskich atrakcji. A sekstyl Neptuna nastroi cię romantycznie. Trygon Merkurego pomoże odkryć zdolności. Ze wsparciem Marsa i Plutona będziesz mieć siłę, by zrealizować swoje zamierzenia.

reklama


Zobacz także