Horoskop miesięczny

Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Prognoza:

Wenus w Raku pomoże rozwiązać wszelkie problemy w związkach. Partner przestanie składać się z samych wad. Zauważysz, że ma także zalety i zaczniesz je doceniać. A jeśli ma coś za uszami – wspaniałomyślnie puścisz to w niepamięć. Klimat sprzyjający zacieśnianiu wzajemnych więzi przyniesie trygon Wenus z Neptunem (10-14 sierpnia). Jeżeli na co dzień brakuje wam czasu dla siebie, to na urlopie będziecie go mieć aż nadto. Połączy was intymność, zaangażowanie, a gdy Wenus utworzy opozycję z Plutonem (13-17 sierpnia) – namiętność, której nie sposób się oprzeć. Jeśli akurat nie masz nikogo u boku, w tych dniach powinnaś, Rybo, przejąć inicjatywę. Idź tam, gdzie możesz kogoś poznać, pogadać w luźnej atmosferze. Nie zrażaj się, jeśli obiekt twoich zabiegów okaże się zajęty albo gdy dostaniesz kosza. O szczęście trzeba zawalczyć.


Rodzina:

Życie towarzyskie rozkręci się na całego. Nawiążesz liczne znajomości i nie będą one tylko przelotne. Dziwnym trafem może się okazać, że ktoś nowo poznany koleguje się z twoimi przyjaciółmi lub właśnie przeprowadza się w twoje strony. Jest więc duża szansa, że będziecie utrzymywać bliskie relacje. Do 25 sierpnia masz najlepszy czas na szukanie nowego mieszkania, kupno działki pod budowę domu lub rozpoczęcie remontu. Nie podpisuj tylko umów po 12 sierpnia, gdy Merkury będzie w ruchu wstecznym. Ustalone wówczas terminy okażą się nierealne, ekipa niesolidna, a liczne niespodzianki i problemy znacznie opóźnią zakończenie remontu, podnosząc przy tym koszty.


Zdrowie:

Do 21 sierpnia masz przejściową zniżkę formy. Nie zmuszaj się więc do niczego, zwolnij tempo i zapytaj siebie, czego ci naprawdę potrzeba. Gdy pójdziesz za głosem intuicji, złapiesz, Rybo, kontakt z samą sobą i osiągniesz prawdziwy wewnętrzny spokój. Możesz za to z powodzeniem poddawać się różnym zabiegom upiększającym oraz eksperymentować z modą i fryzurą. To niezły czas na to, aby pobuszować po sklepach, sięgnąć po kosmetyczne nowinki, przetestować nowy zapach perfum.


Kariera:

Twoje sukcesy zwrócą uwagę przełożonego i w końcu zapamięta, jak masz na imię. Wena twórcza dopisze ci w czasie sekstylu Merkurego z Wenus (9-11 sierpnia). Jeśli zdajesz w tym czasie egzaminy lub występujesz na szerszym forum, uda ci się wywołać aplauz wśród słuchaczy. Szef uzna, że taki talent nie powinien się marnować i przeniesie cię na bardziej eksponowane stanowisko. Nie pytaj tylko o pieniądze, niech nie myśli, że pracujesz wyłącznie dla kasy. Gwiazdy gwarantują, że będziesz, Rybo, zadowolona. A jeśli nie, poszukaj swojego sposobu na biznes. Możesz teraz dobrze zarobić, wykonując to, co kochasz, w pełni wyrażając siebie, np. na polu artystycznym. Ryby poszukujące pracy powinny zrobić użytek ze swego wdzięku. Szczery uśmiech, inteligentny dowcip, nieszablonowy komplement i każdą rozmowę kwalifikacyjną masz wygraną. Tylko w czasie kwadratury Wenus z Jowiszem (15-19 sierpnia) uważaj, by twoja swoboda nie zmieniła się w nonszalancję. Również zbyt prowokacyjny strój może przekreślić twoje szanse.


Ważne znaki:

Randka z Baranem okaże się koszmarem. Skorpion ma na ciebie ochotę.


Co Ci sprzyja?

W czasie sekstylu Merkurego z Wenus (9-11 sierpnia) możesz zorganizować wspaniałe przyjęcie. Koniunkcja Słońca z Merkurym (25-27 sierpnia) przyciągnie do ciebie inteligentne i ciekawe osoby.


Wystrzegaj się!

Podczas kwinkunksu Słońca z Neptunem (3-7 sierpnia) możesz się pogubić i stracić pewność siebie. Twój dobry nastrój popsuje kwinkunks Marsa do Neptuna (8-15 sierpnia).


 

Większość spraw ułoży się po twojej myśli. Jeśli tylko zachowasz spokój i wyjątkową czujność. Mars wpędzi cię w rozleniwienie, ale uważaj, by przy kwadraturze Saturna nie zaniedbać ważnych spraw. Merkury w opozycji obdarzy cię elokwencją i darem przekonywania. Wenus kusi flirtami, a temperaturę w sypialni podnosi sekstyl Plutona.

reklama


Zobacz także