Horoskop miesięczny

Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Prognoza:

Wenus pomoże ci poukładać swoje życie i rozwiązać skomplikowane uczuciowe sytuacje. Pokaże także, na ile możesz ufać partnerowi. Nie dasz się dłużej zwodzić pustymi obietnicami, zwłaszcza jeśli od dawna jesteś tą trzecią. Postawisz ultimatum: jesteś tylko ze mną albo z nami koniec. Jeżeli się rozstaniecie, nie roń łez. Twój urok osobisty nadal jest duży, więc otwórz swoje serce, a przyciągniesz nową, tym razem szczęśliwą miłość. Dotyczy to również singli i singielek. Ryby w związkach będą bardziej stanowcze niż zwykle. Tupniesz nogą i zdumiony partner znajdzie się pod twoim pantoflem. O dziwo, nie będzie mu tam źle, jednak zacznie przeszkadzać mu twój brak zdecydowania. Tym razem Mars spowoduje, że będziesz wiedział, czego chcesz. Także w seksie, gdzie przejmiesz inicjatywę.


Rodzina:

Twoje życie towarzyskie znacznie się ożywi. Zechcesz, Rybo, przyjmować gości, nawiązywać kontakty, a nieraz sama też wyjdziesz z inicjatywą i zaproponujesz wspólne wyjście. Nie uciekniesz przed rywalizacją, chętnie mierząc się z kolegami w grach. Mimo że rodzina jest ci bardzo bliska, tym razem postanowisz odpocząć od męczących wizyt i spędzić święta w kameralnym gronie. Uznasz, że przydałyby się nowe meble lub drobny remont. A jeżeli urodziłaś się w lutym, masz szansę znaleźć swoje miejsce na ziemi. Marzy ci się domek z ogródkiem? Możesz teraz podpisać akt zakupu działki.


Zdrowie:

Kondycja na plusie. Jedyne, co może ci dokuczać, to huśtawka nastrojów. Przez pierwsze dwie dekady miesiąca będziesz popadać ze skrajności w skrajność. Z kolei po 19 kwietnia, gdy Słońce wejdzie do znaku Byka, odzyskasz równowagę. Zrozumiesz, że nie ma sensu przejmować się chwilowymi niepowodzeniami, bo przecież po burzy zawsze wychodzi słońce. Pobyt Wenus w twoim znaku (3-27 kwietnia) to dobra okazja do zmiany wizerunku. Zainteresuj się wiosennymi trendami w modzie i kosmetycznymi nowinkami. Po męczącym dniu dobrze zrobi ci masaż albo relaksująca kąpiel w aromacie ulubionych olejków.


Kariera:

Droga Rybo, nie musisz robić czegoś, co zupełnie nie sprawia ci przyjemności, ani płaszczyć się przed szefem. Jeśli tym, co trzyma cię w tej firmie, jest strach o przyszłość, najwyższy czas się go pozbyć! Mars w sekstylu napełni cię odwagą i pomoże zrobić krok ku karierze na własnych warunkach. Drzwi u konkurencji otworzą się dla Ryb z drugiej i trzeciej dekady. Te urodzone w lutym bardziej niż kolejna umowa na etat pociągać będzie własny biznes. Jeżeli natomiast jesteś zadowolona z pracy, z powodzeniem możesz kontynuować ważne projekty, a na końcu tej drogi już widać awans. W trzeciej dekadzie kwietnia Mars w Bliźniętach nakłoni Ryby z pierwszych dni znaku do zdobywania nowych kwalifikacji. Dobre okazje finansowe same zaczną wpadać ci w ręce. Jeśli jakiś czas temu nie zdecydowałaś się, Rybo, czegoś kupić lub gdzieś zainwestować i potem żałowałaś, podczas koniunkcji Słońca z Merkurym (19-21 kwietnia) dostaniesz drugą szansę. Nie zmarnuj jej, trzeciej nie będzie.


Ważne znaki:

Natrętna Panna w końcu odpuści. Nie masz szans zawładnąć Lwem.


Co Ci sprzyja?

Na komplementy, wyróżnienia i nagrody możesz liczyć podczas sekstylu Wenus z Marsem (15-19 kwietnia). Dodatkowe źródło dochodów pojawi się wraz z nowiem Księżyca (26 kwietnia).


Wystrzegaj się!

Nie wyobrażaj sobie czegoś, czego tak naprawdę nie ma podczas kwadratury Wenus z Saturnem (8-20 kwietnia). Kwinkunks Wenus z węzłem księżycowym (27-30 kwietnia) może ci przynieść rozczarowanie.


 

Słońce z Merkurym znajdują się w twoim obszarze finansów, obiecując niezły dochód. Mars w sekstylu dodaje energii i zdecydowania. Wenus cofająca się w twoim znaku to okazja, by zawrzeć zgodę z nieprzyjaciółmi i przekonać do siebie oponentów. Do pracy nad sobą nakłania kwadratura Saturna.

reklama


Zobacz także