Horoskop miesięczny

Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Prognoza:

Marzysz o romantycznym wieczorze tylko we dwoje, nawet już zarezerwowałaś stolik w ulubionej knajpce. A partner oznajmia, że wybiera się na mecz lub towarzyskie spotkanie. W najbliższych dniach ten scenariusz jest bardzo prawdopodobny, bo za sprawą kwinkunksa Słońca z Jowiszem (10-14 marca) wasze oczekiwania mogą się rozmijać. Aby temu zapobiec, jasno mów o swoich planach i nie rób niespodzianek. Rozmawiajcie ze sobą – to najlepszy sposób na uniknięcie nieporozumień. Samotna Rybo, jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, odejdź od dotychczasowego schematu praca – dom. Na tej trasie nie poznasz ukochanego. Nadchodząca wiosna to świetny moment, by poszukać nowego towarzystwa lub po prostu zagadać do sympatycznego nieznajomego, którego mijasz często na spacerze z psem. A nuż to ten jedyny…


Rodzina:

Gwiazdy sypną okazjami do różnych uroczystości. Może zostaniesz, Rybo, zaproszona na ślub, chrzciny lub okrągły jubileusz. Dzięki temu zobaczysz się ze wszystkimi krewnymi. Tym bardziej że niektórych znasz tylko z opowieści, a o innych nawet nie słyszałeś. Szybko skradną twoje serce. W domu zamieszanie i rwetes, jakie wniosą dzieci, przyprawią cię o ból głowy. Zamiast próbować na siłę nad wszystkim zapanować, idź lepiej na długi spacer. 


Zdrowie:

Urodziny – nieważne, które – to doskonały moment, by zadbać o siebie, przeanalizować swoje codzienne nawyki i wyeliminować te, które ci nie służą. Przy okazji przetestujesz swoją siłę charakteru. W niezłej formie będą Ryby z pierwszej dekady, które dostaną się pod sekstylowy wpływ Marsa. Was do ćwiczeń nie trzeba będzie namawiać. Pozostali powinni znaleźć sposób, aby zmusić się do wysiłku, np. angażując rodzinę lub przyjaciół. Uważaj również na kaprysy pogody, by swej nieroztropności nie przypłacić infekcją. Aby mieć piękniejsze i mocniejsze zęby, pij zieloną herbatę, bo jest bogata we fluor. 


Kariera:

Wprawdzie zajęć szykuje się sporo, lecz zdołasz doskonale się zorganizować. Zachowaj trzeźwość umysłu, nie ulegaj emocjom. Opanowanie i zdolność podejmowania decyzji pod presją czasu będą twoimi atutami. Jeśli urodziłaś się, Rybo, w lutym, zostaniesz doceniona i pochwalona, a bardzo możliwe, że również awansujesz. Mars w sekstylu nauczy cię, jak zarządzać ludźmi, nie przytłaczając ich przy tym nadmiernymi wymaganiami czy obowiązkami. Spotkaniom z ważnymi klientami sprzyja sekstyl Merkurego z Plutonem (7-9 marca). A jeśli szukasz pracy, w tych dniach przeglądaj ogłoszenia w prasie i internecie, na pewno trafisz na coś, co ci podpasuje. Dla Ryb z drugiej dekady znaku szansą na rozwój kariery może być daleki wyjazd na szkolenie. Nie zastanawiaj się zbyt długo, bo ta oferta nie będzie wiecznie aktualna. Chcesz zaoszczędzić? Kupuj na bazarku lub w sklepach eko. Nawet jeśli ceny są wyższe niż w supermarkecie, to możesz być pewna, że warzywa, owoce czy wędliny są znacznie zdrowsze, bo bez chemii. 


Ważne znaki:

Lepiej nie unikaj rozmowy z Panną. Konkurencją będzie dla ciebie Strzelec.


Co Ci sprzyja?

Dobre wiadomości i genialne pomysły zwiastuje koniunkcja Merkurego ze Słońcem (4-7 marca). Sekstyl Marsa z Neptunem (25-29 marca), napełni cię siłą i wiarą w siebie.


Wystrzegaj się!

W czasie koniunkcji Merkurego z Neptunem (4-7 marca) nie podpisuj żadnych umów i innych ważnych dokumentów. Złego wyboru możesz dokonać w czasie kwadratury Słońca z Saturnem (16-20 marca). 

Słońce świeci w twoim znaku, ale towarzyszy mu Neptun, co może zafałszować ci obraz rzeczywistości. Ale koniunkcja Merkurego naprowadzi cię na właściwy trop. Wenus przyniesie zyski, a sekstyl Marsa (od 10 marca) zwyżkę formy. Mars pomoże ci również uwierzyć w siebie i zawalczyć o własne potrzeby, w tym materialne. 

reklama


Zobacz także