Horoskop miesięczny

Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Co Ci sprzyja?

Sekstyl Merkurego z Wenus (9-11 lutego) pozwoli ci znaleźć sojuszników. Gdy Merkury utworzy sekstyl z Saturnem (22-24 lutego), zobaczysz konkretne rezultaty swoich działań.


Wystrzegaj się!

Kwadratura Merkurego z Uranem (1-3 lutego) może ci pokrzyżować plany. Gdy Słońce będzie w opozycji z węzłem księżycowym (19-22 lutego), spodziewaj się najazdu wyjątkowo męczących gości. Zaufaj obietnicom Koziorożca. Dyskretnie wspierać będzie cię Rak.


 

Większy zapał w pracy przyniesie już wkrótce pożądane efekty. Tylko nie przegap okazji, bo los ci sprzyja!

Niebo nad tobą
Czas do 18 lutego sprzyja porządkom i kończeniu zaległych spraw.
Dzięki Merkuremu w półsekstylu poznasz przy okazji jakieś tajemnice i rozwiążesz zagadki. Mars w sferze finansów pomaga zarabiać pieniądze, lecz Wenus w sąsiedztwie sprzyja rozrzutności. Uważaj także, by nie zrobić nic głupiego pod wpływem koniunkcji Neptuna i kwadratury Saturna, które zaćmiewają ogląd sytuacji.

Uczucia i związki
Wyśnione gotowe recepty
Ponieść może cię temperament, bo Mars i Wenus w Baranie skłaniają do gwałtownych reakcji. Nie ulegaj im i postaraj się przynajmniej policzyć do dziesięciu, zanim powiesz lub zrobisz coś, czego nie da się już wymazać. Jeśli urodziłaś się, Rybo, w marcu, możesz uznać, że jedynym rozwiązaniem komplikacji w związku jest natychmiastowe rozstanie. Ryby lutowe posunąć się mogą nawet do zdrady, aby ukarać partnera. Zamiast cudzołożyć, prześpij się z problemem, a jest szansa, że nazajutrz obudzisz się z gotową receptą na uzdrowienie waszego związku. Samotna Rybo, poznając kogoś, nie sugeruj się pierwszym wrażeniem. Neptun może wciągnąć cię w fatalny w skutkach romans, który w najlepszym razie okaże się stratą czasu. W najgorszym zepsuje ci opinię i na długo zrazi do wchodzenia w bliższe relacje. Po co ci to...

Rodzina i przyjaciele
Uwaga, plotkarz
Zaproś krewnych na niedzielny obiad, podaj wasze ulubione dania, kawę i pyszne ciasto. W takiej atmosferze najłatwiej zakończyć nieporozumienia i wspólnie coś ustalić. Ciągnąć cię będzie do dzieci, świetnie zorganizujesz im czas, wymyślisz ciekawe zabawy, opowiesz bajki. Chętnie zaopiekujesz się pociechami kuzynki czy sąsiadki. A jeśli nie masz jeszcze własnych, uznasz, że nadszedł na to czas. Relacje z przyjaciółmi mogą się skomplikować po tym, jak odkryjesz, że ktoś rozpuszcza o tobie plotki. Ustalenie, kim jest intrygant, zajmie ci trochę czasu, ale na koniec nie będziesz, Rybo, zaskoczona. Intuicja przecież od początku ci to podpowiadała.

Praca i pieniądze
Okazje pod ręką
Spraw do załatwienia pojawi się sporo, ale nie panikuj, tylko wykreślaj z listy kolejne punkty. Staraj się z niczym nie zalegać, gdyż w połowie miesiąca przedsięwzięcia, nad którymi pracujesz, nabiorą zawrotnego tempa. Klientowi zacznie się spieszyć, szef przesunie terminy i zażąda konkretnych wyników. Sprzyjać ci będą jednak okoliczności i ludzie. Sukces masz więc w garści. Również udział w konkursie albo nowym projekcie może przynieść niespodziewaną korzyść. Oczy i uszy szeroko otwarte to twój największy atut. Dzięki niemu nie przeoczysz żadnej okazji. A jeśli jesteś szefem, odkryjesz, kto z pracowników jest naprawdę zaangażowany, a kto tylko udaje. Jeżeli zaś chcesz zmienić pracę, nów w twoim znaku (26 lutego) przyniesie ofertę, na którą, Rybo, czekałaś. W drugiej połowie miesiąca szykują się większe wydatki. Może na nowe meble, ciuchy lub egzotyczny wyjazd?

Zdrowie
Twoje miejsce mocy
Bolą cię plecy, stopy, głowa? Uciskanie, ugniatanie i głaskanie jest najlepszym lekarstwem nie tylko na dolegliwości, ale też na zmartwienia. Po intensywnym masażu poprawi ci się również humor. Gdy ciało poczuje się już dobrze, większą uwagę możesz zwrócić na sprawy ducha. Zapisz się na kurs medytacji, poznaj sposoby redukcji stresu. Albo znajdź swoje miejsce mocy, gdzie będziesz mogła, Rybo, wyciszyć się i odzyskać równowagę. Nie musisz szukać go daleko, może to być nawet twój własny fotel.

reklama


Zobacz także