Horoskop miesięczny

Ryby

Ryby od 19 lutego - 20 marca

Prognoza:

Samotne Ryby doczekają się wzmożonego zainteresowania swoją osobą. Choć przeważnie będą to końskie zaloty, na które zareagujesz ostro i zdecydowanie. Jednak podczas sekstylu Marsa i Wenus (czyli 6-12 czerwca) może pojawić się ktoś, kto uwodzić cię będzie w sposób bardzo elegancki i wyrafinowany. A jego wytrwałość spowoduje, że w końcu dasz mu szansę. I nie będziesz żałować, bo przy bliższym poznaniu człowiek ten okaże się kopalnią zalet. W stałych związkach Ryb zapanuje więcej miłości i radości. Celebrować będziecie każdą chwilę we dwoje, a wasz seks stanie się pełniejszy i jeszcze bardziej satysfakcjonujący. Jeśli bezskutecznie staracie się o dziecko, nie zmarnujcie niemal pewnej szansy na zajście w ciążę, którą przyniesie nów w znaku Raka (24 czerwca).


Rodzina:

Jeśli nie możesz kogoś zmienić, spróbuj go polubić. No, przynajmniej zaakceptować. Wystarczy uświadomić sobie, że każdy ma prawo być sobą – ty też. Nie wymagaj więc od milczka słownych wynurzeń, a od samotnika, że będzie zabawiać gości, a życie stanie się prostsze i relacje w domu od razu się poprawią. Chętnie zajmiesz się cięższymi pracami domowymi i sprawami wymagającymi praktycznego podejścia, jak naprawy czy przebudowy. Cokolwiek to będzie, sprawnie wszystkim pokierujesz.


Zdrowie:

Wiosenne przesilenie masz za sobą. Teraz nie może być już mowy o zmęczeniu, zniechęceniu czy wypaleniu. Zwiększy się też twoja odporność, lecz mimo to nie unikniesz, Rybo, drobnych dolegliwości. Najbardziej narażone są twoje oczy, więc z wyjątkiem pochmurnych dni noś ciemne okulary z filtrem UV i polaryzacją, jeśli jesteś kierowcą. Za łzawienie i pieczenie pod powiekami niesłusznie obwiniasz długą pracę przy komputerze. Może jest coś drażniącego w otoczeniu. Warto odwiedzić lekarza, który oceni, czy nie masz alergii. Ryby płci męskiej, nie przegapcie pierwszych problemów z prostatą i zarezerwujcie termin wizyty u urologa.


Kariera:

Wykażesz się dużo większą inicjatywą, czym na plus zaskoczysz szefa i współpracowników. I na minus kogoś, kto myślał, że jesteś, Rybo, łatwym przeciwnikiem i bez trudu wyeliminuje cię z gry o awans. Teraz to ty możesz wysiudać jego, zwłaszcza jeśli urodziłaś się w pierwszym tygodniu marca. Jednak dopóki Merkury będzie przebywać w Bliźniętach (do 20 czerwca), denerwować cię będzie, że więcej się mówi, niż faktycznie robi. Niekończące się zebrania i dyskusje o niczym nadwerężą twoją cierpliwość. Niestety, nie dasz rady niczego pchnąć do przodu, musisz swoje odsiedzieć i wysłuchać. Dopiero w ostatnich dniach miesiąca okaże się, ile z tego, co z takim rozmachem planowano, realnie udało się zrealizować. Spotkaniom biznesowym i rozmowom w sprawie pracy sprzyja trygon Merkurego z Jowiszem (czyli 12-14 czerwca). Inwestycje, na które zdecydujesz się w czasie trygonu Wenus z Plutonem (22-26 czerwca), okażą się trafione i już wkrótce twoje konto wzbogaci się o pokaźną sumę. Przeznacz ją na kupno ładnych i wygodnych mebli, a będą długo ci służyć.


Ważne znaki:

Poczucie humoru Raka przypadnie ci do gustu. Nie plotkuj o Wadze.


Co Ci sprzyja?

Dowód miłości i oddania otrzymasz od swego partnera w czasie sekstylu Wenus i Neptuna (19-23 czerwca). Ktoś, kto był twoim wrogiem, zejdzie ci z drogi podczas trygonu Marsa z Neptunem (23-29 czerwca).


Wystrzegaj się!

W czasie opozycji Słońca z Saturnem (13-17 czerwca) unikaj konfliktów, zwłaszcza ze starszymi. Osoba poznana w czasie kwadratury Merkurego z Neptunem (13-15 czerwca) może okazać się nieuczciwa.


 

Na dobre uwolnisz się od lęków, kompleksów, ograniczeń. I w pełni wykorzystasz swoje możliwości. Mars wprawi cię w stan radosnego ożywienia. A gdy po 20 czerwca w znaku Raka znajdą się Słońce i Merkury, życie stanie się jedną wielką fascynującą przygodą. Wenus dobrze wróży współpracy i załatwianiu spraw finansowych. O tym, by nie przeceniać swoich możliwości, przypomina Saturn.

reklama


Zobacz także